Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Dva a pol chlapa III. 15/24 [i] 08:45 Komisár Rex VI. 14-15/15 [i] 10:40 Vraždy v lepšej spoločnosti: Smrť v dubovom lese [i] 12:25 Rýchle Televízne noviny [i] 12:30 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 20/22 [i] 13:30 Krok za krokom III. 18/23 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 16/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Láska a trest 8/124 - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 MODRÉ Z NEBA [i] 22:15 Trauma - Záchranári 13/18 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Peklo v meste [i] 01:20 NCIS VII. 4/24 [i] 02:05 Mestečko Heuréka III. 3/18 [i] 02:45 Smallville VIII. 13/22 [i] 03:25 Štvornohý detektív Kalle I. 4/10 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Autosalón [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Bremeno vyhliadok 29 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Dni pod psa 30 [i] 11:05 Sila lásky IV. 83 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Divoký anjel 183 [i] 14:55 Bláznivo zamilovaní: Bez strachu 40/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 169 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Meno ruže [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Bláznivo zamilovaní: Bez strachu 40/52 [i] 23:35 Sudkyňa Amy: Bremeno vyhliadok 29 [i] 00:20 Sudkyňa Amy: Dni pod psa 30 [i] 01:05 Meno ruže [i] 03:10 Nočné správy [i] 03:20 Góly - body - sekundy [i] 03:35 Sila lásky IV. 83 [i] 04:25 Sila lásky V. 169 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:40 Pavel Socháň [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Čepenie nevesty [i] 13:15 Košice INTERFACE 2013 - Európske hlavné mesto kultúry [i] 13:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:00 Večer na tému: Večer na tému [i] 15:40 Energetika [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Dizajn: Polica na knihy Bookworm 19 [i] 18:25 Ovce.sk: Maškarný ples [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:35 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Test magazín: Elektrické kosačky na trávu [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Mária Mačošková [i] 20:00 Juraj Kubánka [i] 20:55 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Na križovatke SK+CZ: Havrania cesta [i] 23:40 Umenie 2012: Hudba [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 16 [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Čórka [i] 08:55 Panelák IX.: Spackané rande 90 [i] 10:00 Dom snov II. 46 [i] 11:00 Súdna sieň: Zločinec [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 20 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 4 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Prosíkanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Obálka 91 [i] 21:30 Kosti I. 21 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 9 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 7 [i] 01:30 Zachráň ma VI. 3 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 4 [i] 03:00 District 14,15 [i] 04:25 FlashForward II. 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 131 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 12 [i] 08:15 Matlock V. 13 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 8 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges V. 5,6 [i] 12:20 M*A*S*H 45,46 [i] 13:35 Panelák IX.: Spackané rande 90 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 5 [i] 15:45 Simpsonovci VII. 13,14 [i] 16:55 Dom snov II. 46 [i] 17:50 Akty X III. 9 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 5 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 15 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 10 [i] 22:10 Walking Dead I. 4 [i] 23:10 Mafstory: Veľký zoznam [i] 00:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 3 [i] 01:10 HOTEL PARADISE [i] 02:10 Diagnóza: Vražda I. 7,8 [i] 03:45 Zasľúbená zem 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání III.: Osud 18/23 [i] 08:00 Post Mortem II. 4/9 [i] 09:00 JAG II. 2/15 [i] 10:00 Změna je život II. 1/13 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 3/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 24/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 6/37 [i] 14:00 Změna je život II. 2/13 [i] 15:00 JAG II. 2/15 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 25/40 [i] 17:00 Drzá Jordan III. 3/13 [i] 18:00 Post Mortem II. 5/9 [i] 19:00 JAG II. 3/15 [i] 20:00 Drzá Jordan III. 4/13 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 13/17 [i] 22:00 Vzpomínky 19/22 [i] 23:00 Myšlenky zločince VII. 8/18 [i] 00:00 Sestra Hawthornová II. 5/10 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 13/17 [i] 01:50 Vzpomínky 19/22 [i] 02:35 Sestra Hawthornová II. 5/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 25 [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: O 200 zaměstnání později [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nová krev u kormidla [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 09:05 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 10:00 Jak to dělají?: Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 8 [i] 10:55 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 11:50 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Triumph Spitfire – část 2 [i] 12:45 Na plný plyn: Ducati [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Darien Lake [i] 14:35 Špinavé práce 26 [i] 15:30 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Změna proudů [i] 17:20 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 18:15 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 19:10 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 19:40 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i] 20:05 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 21:00 Tým rychlého nasazení Miami 4 [i] 21:55 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 22:50 Říční příšery: Piraňa [i] 23:45 Rybaření rukama s venkovany: Sumci jsou pekelně roztomilí [i] 00:40 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 01:40 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 02:40 Říční příšery: Piraňa [i] 03:35 Rybaření rukama s venkovany: Sumci jsou pekelně roztomilí [i] 04:35 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Dvacet otázek 32/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Planeta mýtů 7/26 [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:30 Střecha nad hlavou [i] 11:40 Film o filmu Vrásky z lásky [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Bláznivé lásky: Co ženy neříkají 5/52 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion - Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Příběhy slavných - Vladimír Menšík [i] 21:50 Den D IV. 5/13 [i] 22:40 Kennedyové: Na prahu války 6/8 [i] 23:25 Podfukáři IV 4/6 [i] 00:20 Losování Sportky a Šance 00:25 Bratři a sestry: Noční hra 19/23 [i] 01:10 Na stopě [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 01:55 Týden v regionech Brno [i] 02:20 Týden v regionech Ostrava [i] 02:50 Sváteční slovo pedagoga a publicisty Jiřího Zajíce [i] 02:55 Deník psaný na vodu [i] 03:50 Bakaláři [i] 04:40 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Valery na 1/2 cesty do Evropy [i] 05:30 Plavidla českých vod [i] 06:00 Co by kdyby: Zavedli prohibici [i] 06:20 Klavírista, běžec, veselý slepec [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Cesty víry: Nastavit druhou tvář [i] 09:00 Kosmopolis [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:40 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 4 [i] 10:00 VIZE 97 [i] 10:55 Ta naše povaha česká [i] 11:20 Krásný ztráty [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:40 Náš venkov [i] 12:55 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 13:05 Klietka [i] 14:30 Architektura 22/45 [i] 15:00 Červené světlo [i] 15:55 Národnost v pubertě: Aňa, Lesha a Vania 4/4 [i] 16:20 Střípky času [i] 16:35 O češtině [i] 16:50 Přírodní bohatství: Zlato [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Den matek 26/31 [i] 19:25 Kancl IV: Velká modernizace - 1. část 3/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Intimní portrét Jany K. [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Den vítězství [i] 00:10 Bassidji [i] 02:05 Suma sumárum [i] 02:35 V rytmu dálek: Francouzský dokumentární cyklus 3/3 [i] 03:30 Putování za písničkou 03:55 Folklorika [i] 04:20 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:25 Chcete je? ZJ - [i] 04:30 Dostaveníčko u draka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2212 [i] 09:50 Everest 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Gilmorova děvčata II 8 [i] 13:35 Nemocnice Chicago Hope 16 [i] 14:40 Vražedná čísla VI 7 [i] 15:30 Upíří deníky 5 [i] 16:30 Přátelé II 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 8 [i] 18:30 Ulice 2213 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Discopříběh [i] 21:55 Mentalista III: Jahody se smetanou (1. část) 23 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Gang v útoku [i] 01:55 Novashopping 02:00 Policejní odznak VI 8 [i] 02:45 Nemocnice Chicago Hope 16 [i] 03:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:15 Pohotovost XV 2 [i] 04:55 Přátelé II 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider I: Návrh zákona 6 [i] 08:30 Kutil Tim III 1 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:00 Diagnóza vražda VIII: Hra na boha 10 [i] 11:00 Můj přítel Monk II: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 11:55 Schimanski: Schimanski musí trpět [i] 13:50 M*A*S*H 151 [i] 14:20 Siska VI: Předem ohlášená smrt 16 [i] 15:30 Julie Lescautová III: Rej masek 3 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Ty milovat nebudeš 129 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Univerzitní šampion 21 [i] 23:25 Sběratelé kostí IV: Bezhlavý v nádrži 5 [i] 00:20 Anatomie lži I: Nejlepší taktika 7 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:10 Anatomie lži I: Nejlepší taktika 7 [i] 03:55 Česko na talíři [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Júlia - Cesty za šťastím 115-116/191 [i] 07:05 Macocha 47/120 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 34/130 [i] 08:25 Dr. Oz I. 139/174 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Joan z Arkádie I. 4/23 [i] 11:05 Ezel 39/142 [i] 12:00 Sultán 83 [i] 13:00 Larina voľba 6 [i] 14:20 Rebeli I. 204/215 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 26/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 3/126 [i] 17:00 Keď budeš moja 104/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 22/22 [i] 18:50 Dharma a Greg IV. 18/24 [i] 19:20 Frasier IX. 17-18/24 [i] 20:15 Nečakaná hrozba [i] 22:15 Ezel 40/142 [i] 23:20 Bolesti slávnych I. 5/11 [i] 00:10 Adela show [i] 00:40 Frasier IX. 17-18/24 [i] 01:20 Dr. Oz I. 139/174 [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 Dharma a Greg IV. 18/24 [i] 03:25 Ulica III. 238/259 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Formule! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Malá ryba [i] 14:05 Nebezpečná sopka [i] 15:50 Ten kluk [i] 17:50 Moje léto lásky [i] 19:25 Magická hlubina 2 [i] 21:00 Zašlá sláva Marca Pease [i] 22:30 Biznis [i] 00:15 Zahulíme, uvidíme [i] 01:40 Harry Brown [i] 03:20 Po stopách draka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Motorsport [i] 09:00 Jezdectví [i] 09:15 Tenis [i] 09:45 Tenis [i] 10:45 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:15 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:15 Fotbal [i] 21:30 Olympiáda [i] 21:45 Wednesday Selection [i] 21:50 Jezdectví [i] 22:50 Jezdectví [i] 22:55 Golf [i] 23:55 Golf [i] 00:05 Golf [i] 00:10 Alexia's Selection [i] 00:15 Jachting [i] 00:20 Golf Destination [i] 00:25 Fotbal [i] 00:35 Olympiáda [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Porušení pravidel 7 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Mrtvý mim 11 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Konečné zúčtování - 1.část 23 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 6: Dvojté trable 6 [i]