TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa III. 14/24 [i] 08:55 Komisár Rex VI. 12-13/15 [i] 10:55 Vraždy v lepšej spoločnosti: Smrť pod španielskym slnkom [i] 12:40 Rýchle Televízne noviny [i] 12:45 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 19/22 [i] 13:50 Krok za krokom III. 17/23 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 15/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Láska a trest 7/124 - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:45 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Kobra 11 XVI. 13/15 - NOVÉ ČASTI [i] 00:30 Zack a Miri točia porno [i] 02:05 Mestečko Heuréka III. 2/18 [i] 02:45 Smallville VIII. 12/22 [i] 03:25 Štvornohý detektív Kalle I. 3/10 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Postav dom, zasaď strom [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Staré hriechy 27 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Zbytočná surovosť 28 [i] 11:05 Sila lásky IV. 82 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 182 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Biele Vianoce 39/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:35 Sila lásky V. 168 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 22:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Rýchlovka 12/24 [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Bláznivo zamilovaní: Biele Vianoce 39/52 [i] 00:05 Kto hovorí pravdu? [i] 00:55 Sudkyňa Amy: Staré hriechy 27 [i] 01:40 Sudkyňa Amy: Zbytočná surovosť 28 [i] 02:25 O 5 minút 12 [i] 03:30 Nočné správy [i] 03:40 Sila lásky IV. 82 [i] 04:30 Sila lásky V. 168 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Národnostný magazín - mix: Poľský [i] 11:05 Správy - Hírek [i] 11:15 Fokus - práca [i] 11:45 Symboly krásy: Japonský papier waši [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:05 Veselo s dychovkou: Magické trúbky [i] 13:45 Športové ozveny [i] 14:15 Vodné dielo Gabčíkovo a životné prostredie [i] 14:45 Venček pre starého otca [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Moja misia: Medzi zemou a nebom /Bolívia/ [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:45 Šport minulých liet: Šport minulých liet (1959-1960) [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Fotograf Peter Župník [i] 20:00 Alžbeta II: Kráľovná diplomacie [i] 20:55 Návšteva Alžbety II. [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:05 Večer na tému: Večer na tému [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Autosalón [i] 00:10 6 miliárd názorov [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Nech platia bezdomovci [i] 08:55 Panelák IX.: Veštica 89 [i] 10:00 Dom snov II. 45 [i] 11:00 Súdna sieň: Rajcuje ma mladšia [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 19 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 3 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Zločinec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Spackané rande 90 [i] 21:30 Kosti I. 20 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 16 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 13 [i] 01:30 Zachráň ma VI. 2 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 3 [i] 03:00 District 12,13 [i] 04:25 FlashForward II. 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska a pomsta 130 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 11 [i] 08:15 Matlock V. 12 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 7 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges V. 3,4 [i] 12:20 M*A*S*H 43,44 [i] 13:35 Panelák IX.: Veštica 89 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 4 [i] 15:45 Simpsonovci VII. 11,12 [i] 16:55 Dom snov II. 45 [i] 17:50 Akty X III. 8 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 4 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 14 [i] 21:10 Originály na cestách II. 6 [i] 22:10 Stopár [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 2 [i] 00:55 HOTEL PARADISE [i] 01:50 Črepiny [i] 02:15 Diagnóza: Vražda I. 5,6 [i] 03:45 Zasľúbená zem 1,2/65 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání III.: Dva zmatkáři 17/23 [i] 08:00 Post Mortem II. 3/9 [i] 09:00 JAG II. 1/15 [i] 10:00 Obhájci 18/18 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 2/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 23/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 5/37 [i] 14:00 Změna je život II. 1/13 [i] 15:00 JAG II. 1/15 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 24/40 [i] 17:00 Drzá Jordan III. 2/13 [i] 18:00 Post Mortem II. 4/9 [i] 19:00 JAG II. 2/15 [i] 20:00 Drzá Jordan III. 3/13 [i] 21:00 Vzpomínky 18/22 [i] 22:00 Řeka 6/8 [i] 23:00 Firma 14/22 [i] 00:00 Cena za lidskost 12/13 [i] 00:55 Vzpomínky 18/22 [i] 01:50 Řeka 6/8 [i] 02:35 Firma 14/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 24 [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Kostní čerň [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Pouhý smrtelník [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 09:05 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 10:00 Jak to dělají?: Eiffelova věž/snowboardy [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 7 [i] 10:55 Nutné k přežití: Africká savana [i] 11:50 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Monte Fuego [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro tým amerického fotbalu NY Giants [i] 14:35 Špinavé práce: O 200 zaměstnání později [i] 15:30 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Nová krev u kormidla [i] 17:20 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 18:15 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 19:10 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 19:40 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 20:05 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 21:00 Bořiči mýtů: Ostrov a lepicí páska [i] 21:55 Přísně tajné – havárie letadel: Únava pilota [i] 22:50 Únos a záchrana: Terorismus rukojmích [i] 23:45 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 00:40 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 01:40 Přísně tajné – havárie letadel: Únava pilota [i] 02:40 Únos a záchrana: Terorismus rukojmích [i] 03:40 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 04:35 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Riziko 31/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Vzpoura robotů 6/26 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Dvacet otázek 32/32 [i] 10:15 Národní klenoty [i] 10:45 Na cestě po londýnském East Endu [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Bláznivé lásky: Za hodinu lásky 4/52 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion - Losování Euromiliony 20:00 Děti noci [i] 21:25 Neobyčejné životy [i] 22:20 Naše bláznivá rodina [i] 23:35 Losování Euromiliony 23:40 Na velikosti záleží II 7/10 [i] 00:05 MI5 III 5/10 [i] 00:55 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Malá farma: Svazenka a pohanka [i] 02:35 Zapomenutý Bečov [i] 02:55 Bolkoviny [i] 03:30 Když naši jsou tak staromódní [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 O písničkách a tancování z Hané [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Suma sumárum [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Náš venkov [i] 09:45 Ze ZOO do ZOO [i] 10:15 Oceánští obři [i] 11:05 Můj pradědeček Čingischán [i] 12:05 Divnopis [i] 12:10 Evropa dnes [i] 12:40 V rytmu dálek 2/3 [i] 13:30 Heydrich - konečné řešení: Zmizeli 40/44 [i] 14:00 Království divočiny: Předivo života: Mořští leguáni 5/13 [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 V rytmu dálek: Lovec zvuků a jeho putování 3/3 [i] 15:50 Potíže s usínáním dětí [i] 16:00 Evropa a já [i] 16:15 Kosmopolis [i] 16:40 Vzdělávací profily [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Rýma/Pravda bolí 25/31 [i] 19:25 Kancl IV: Charitativní běh 2/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. [i] 20:50 Co by kdyby: Zavedli prohibici [i] 21:10 Historie.cs [i] 21:55 Chodníky slávy: Spencer Tracy [i] 23:15 Q [i] 23:40 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 23:55 Nedej se [i] 00:10 Divadlo žije! [i] 00:40 Kultura.cz [i] 01:05 Kultura.cz Ostrava [i] 01:30 Nepohodlní: Císař Karel I. [i] 01:50 Babylon [i] 02:15 Do práce [i] 02:40 Evropa dnes [i] 03:10 Karolina [i] 03:20 Omega [i] 03:45 Poslední mušketýr [i] 04:15 S Jožkou Černým u vína [i] 04:45 Ženy v boji [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2211 [i] 09:50 Hotel snů: Malajsie [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 7 [i] 13:35 Nemocnice Chicago Hope 15 [i] 14:35 Vražedná čísla VI 6 [i] 15:30 Upíří deníky 4 [i] 16:30 Přátelé II 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 7 [i] 18:30 Ulice 2212 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: MUDr. Lidumil 345 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XI: 418/427 10 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Amatér 23 [i] 23:45 Policejní odznak VI 6, 7 [i] 01:30 Novashopping 01:35 Nemocnice Chicago Hope 15 [i] 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:15 Pohotovost XV 1 [i] 04:55 Přátelé II 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider I: Kaskadér Sekáč Semy 5 [i] 08:30 M*A*S*H 150 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:00 Diagnóza vražda VIII: Zpověď 9 [i] 11:00 Můj přítel Monk II: Pan Monk se ožení 15 [i] 11:55 Schimanski: Smrtící láska [i] 13:50 Alf IV: Loučení 24 [i] 14:20 Siska VI: Temná vášeň 15 [i] 15:40 Julie Lescautová III: Na útěku 2 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí VI: Bikiny v polévce 14 [i] 23:20 Myšlenky zločince VI: Šílená pečovatelka 15 [i] 00:15 Anatomie lži I: Příběhy utajeného násilí 6 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 03:05 Anatomie lži I: Příběhy utajeného násilí 6 [i] 03:50 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 113-114/191 [i] 07:10 Macocha 46/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 33/130 [i] 08:35 Dr. Oz I. 138/174 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Joan z Arkádie I. 3/23 [i] 11:10 Ezel 38/142 [i] 12:10 Sultán 82 [i] 13:05 Larina voľba 5 [i] 14:20 Rebeli I. 203/215 [i] 15:10 Mladí, krásni, skazení 25/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 2/126 [i] 17:05 Keď budeš moja 103/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 21/22 [i] 18:55 Dharma a Greg IV. 17/24 [i] 19:25 Frasier IX. 15-16/24 [i] 20:15 Sultán 83 [i] 21:30 Larina voľba - NOVÝ SERIÁL 6 [i] 22:40 Ezel 39/142 [i] 23:35 Tlkot srdca 6/10 [i] 00:25 Adela show [i] 00:55 Frasier IX. 15-16/24 [i] 01:40 Dr. Oz I. 138/174 [i] 02:20 Veštiareň [i] 03:25 Ulica III. 237/259 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Malí letci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Protiklady se přitahují [i] 13:40 Temné stíny [i] 15:25 Lars a jeho vážná známost [i] 17:20 Malá ryba [i] 19:20 Nebezpečná sopka [i] 21:00 Po stopách draka [i] 22:55 Harry Brown [i] 00:45 Krvavá hostina [i] 02:25 Replikant [i] 04:05 Sniper [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Tenis [i] 09:15 Tenis