TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Dva a pol chlapa III. 13/24 [i] 09:05 Komisár Rex VI. 10-11/15 [i] 11:00 Žena iného muža [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 12:50 FARMA [i] 14:00 FARMA - DUEL [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 14/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VII. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Láska a trest 6/124 - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:40 Partička [i] 22:30 Dva a pol chlapa VIII. 1/16 [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Tankový prápor [i] 01:00 NCIS VII. 2/24 [i] 01:45 Mestečko Heuréka III. 1/18 [i] 02:25 Smallville VIII. 11/22 [i] 03:05 Štvornohý detektív Kalle I. 1-2/10 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub [i] 06:45 Správy STV "N" [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Svet v obrazoch [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Sudkyňa Amy: Nenechám si rozkazovať 25 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Inštinkty 26 [i] 11:00 Sila lásky IV. 81 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:10 Divoký anjel 181 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Nevinné výhovorky 38/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 167 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Alžbeta II. 60 rokov kráľovnou [i] 20:20 Koncert pre kráľovnú [i] 23:20 Bláznivo zamilovaní: Nevinné výhovorky 38/52 [i] 00:20 Taxikárka 1/4 [i] 01:55 Sudkyňa Amy: Nenechám si rozkazovať 25 [i] 02:40 Sudkyňa Amy: Inštinkty 26 [i] 03:25 Košice INTERFACE 2013 - Európske hlavné mesto kultúry [i] 03:35 Sila lásky IV. 81 [i] 04:25 Sila lásky V. 167 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:50 Národnostné správy [i] 11:00 Fokus - rodina [i] 11:40 Staroslovanské kultúrne centrá: Bojná [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Rozmaria,pekný kvet [i] 13:15 Autosalón [i] 13:50 Športové ozveny [i] 14:15 Odpískané [i] 14:45 Magazín NHL [i] 15:15 Spomienka nikdy nesklame [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Poľský [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 VAT [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Symboly krásy: Japonský papier waši [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 GEN.sk: Peter Lipa [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Srdcová nedostatočnosť [i] 20:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Všetci sme sídlisko [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Gainsbourg [i] 00:13 6 miliárd názorov [i] 00:15 On Air [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Zákaz vstupu [i] 08:55 Panelák IX.: Rozlúčka 88 [i] 10:00 Dom snov II. 44 [i] 11:00 Súdna sieň: Včela medonosná [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vykúpenie z väznice Shawshank [i] 16:00 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Rajcuje ma mladšia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Veštica 89 [i] 21:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 12/12 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Profesionáli VI.: Svine 4 [i] 00:30 Californication - Orgie v Kalifornii III. 12 [i] 01:00 Upír z Brooklynu [i] 02:50 District 10,11 [i] 04:15 Upír z Brooklynu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 64 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 10 [i] 08:15 Matlock V. 11 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 6 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges V. 1,2/22 [i] 12:20 M*A*S*H 41,42 [i] 13:35 Panelák IX.: Rozlúčka 88 [i] 14:45 Faktor strachu IV. 3 [i] 15:45 Simpsonovci VII. 9,10 [i] 16:55 Dom snov II. 44 [i] 17:50 Akty X III. 7 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 3 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 13 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 9 [i] 22:10 Podvodníci I. 12 [i] 23:00 Dexter III. 12/12 [i] 00:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 1/23 [i] 01:10 HOTEL PARADISE [i] 02:05 Podvodníci I. 12 [i] 03:00 Diagnóza: Vražda I. 3,4 [i] 04:30 Zasľúbená zem 65/65 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání III.: Jednička s kulkou 16/23 [i] 08:00 Post Mortem II. 2/9 [i] 09:00 JAG 22/22 [i] 10:00 Obhájci 17/18 [i] 11:00 Drzá Jordan III. 1/13 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 22/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 4/37 [i] 14:00 Obhájci 18/18 [i] 15:00 JAG 22/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 23/40 [i] 17:00 Drzá Jordan III. 1/13 [i] 18:00 Post Mortem II. 3/9 [i] 19:00 JAG II. 1/15 [i] 20:00 Drzá Jordan III. 2/13 [i] 21:00 Dr. House VII. 12/23 [i] 22:00 Dr. House VII. 13/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 8/13 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 8/19 [i] 00:55 Dr. House VII. 12/23 [i] 01:50 Dr. House VII. 13/23 [i] 02:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: MV Beluga Bremen [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Odchyt slepic [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Rozmary počasí [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 09:05 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 10:00 Jak to dělají?: Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 6 [i] 10:55 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 11:50 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 12:45 Motory Detroitu: Motocykly na led [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Dryvit Systems [i] 14:35 Špinavé práce: Kostní čerň [i] 15:30 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Pouhý smrtelník [i] 17:20 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 18:15 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 19:10 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 19:40 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 20:05 Opravdový podvod 1 [i] 20:35 Opravdový podvod 2 [i] 21:00 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 3 [i] 21:30 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 4 [i] 21:55 Vyváznout živý: Únos letu Pan Am č. 73 [i] 22:50 Válka proti marihuaně: Tvrdý zásah vlády [i] 23:45 Téměř jsem to nepřežil: Únik z Amazonie [i] 00:40 Opravdový podvod 1 [i] 01:10 Opravdový podvod 2 [i] 01:40 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 3 [i] 02:10 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 4 [i] 02:40 Válka proti marihuaně: Tvrdý zásah vlády [i] 03:40 Téměř jsem to nepřežil: Únik z Amazonie [i] 04:35 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Divadélko pod věží [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: U Kromaňonců 5/26 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Riziko 31/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Kateřiny Kornové [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Bláznivé lásky 3/52 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Zdivočelá země 26/32 [i] 20:55 Na cestě po londýnském East Endu [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Národní klenoty [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 MI5 III 5/10 [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:40 Toulavá kamera [i] 01:10 Sváteční slovo pedagoga a publicisty Jiřího Zajíce [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Bydlení je hra [i] 02:35 Malostranské palácové [i] 02:50 Banánové perličky [i] 03:25 Moje nezapomenutelná dovolená [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? ZJ - [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Na plovárně s Lang Langem [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Ushuaia 1/26 [i] 09:55 Kamera na cestách: Guadeloupe, ostrovní ráj [i] 10:50 Kanárské ostrovy bez kanárů? [i] 11:15 Československo ve zvláštních službách: Vyslanci strachu 8/19 [i] 12:15 Vesnicopis [i] 12:40 Edith Piaf: Bez lásky to nejde [i] 13:40 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 4 [i] 14:00 Československý filmový týdeník 1962 888/2379 [i] 14:15 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 7/10 [i] 15:00 Kdyby... [i] 15:55 Světový unikát v Ruprechtově [i] 16:05 Nepohodlní: Císař Karel I. [i] 16:25 Zrychlený čas: Osudy Edvarda Beneše a Julia Fučíka 2/5 [i] 16:40 Bílá místa [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Oh boyz 24/31 [i] 19:25 Kancl IV: Skvělá jízda 1/19 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 8/10 [i] 20:50 Velikáni filmu: Alain Resnais [i] 22:25 Císař a vrah [i] 01:00 Abbey Road: Live III. 12/12 01:50 VIZE 97 [i] 02:40 Krásný ztráty [i] 03:20 Chcete je? ZJ - [i] 03:25 Cesty víry: Nastavit druhou tvář [i] 03:50 Uchem jehly [i] 04:15 Kameníkovi muzikanti [i] 04:55 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2210 [i] 09:50 Everest 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 6 [i] 13:35 Nemocnice Chicago Hope 14 [i] 14:35 Vražedná čísla VI 5 [i] 15:30 Upíří deníky 3 [i] 16:30 Přátelé II 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 6 [i] 18:30 Ulice 2211 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl: Legionář [i] 21:20 Dokonalý svět: Vánoce v Karibiku 1 [i] 22:35 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Námořní vyšetřovací služba VIII: Řekni vše 19 [i] 00:00 Huff 4 [i] 01:00 Novashopping 01:05 Nejžádanější 1, 2 [i] 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Nikdo není dokonalý [i] 06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider I: Dovolená ve White Rock 4 [i] 08:30 M*A*S*H 149 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:00 Diagnóza vražda VIII: Svatba se smrtí 8 [i] 11:00 Můj přítel Monk II: Pan Monk a kapitánova žena 14 [i] 11:55 Schimanski: Touha [i] 13:50 Alf IV: Zralé rozhodnutí 23 [i] 14:20 Siska VI: Smrt na objednávku 14 [i] 15:40 Julie Lescautová III: Loupež v supermarketu 1 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: DNA 128 [i] 21:20 Šéf na grilu [i] 21:55 Partička [i] 22:35 Slunečno, místy vraždy II: Rodinná pouta 1 [i] 23:35 Anatomie lži II: Krysař 19 [i] 00:35 Nedokonalé zločiny IV: Dvojí život 2 [i] 01:40 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Lampáreň [i] 05:25 Júlia - Cesty za šťastím 111-112/191 [i] 07:15 Macocha 45/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 31-32/130 [i] 08:55 Dr. Oz I. 137/174 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Joan z Arkádie I. 1-2/23 [i] 12:25 Lemra lemravá [i] 14:25 Rebeli I. 202/215 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 24/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 1/126 [i] 17:05 Keď budeš moja 102/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 20/22 [i] 18:55 Dharma a Greg IV. 16/24 [i] 19:20 Frasier IX. 13-14/24 [i] 20:15 Sultán 82 [i] 21:30 Larina voľba - NOVÝ SERIÁL 5 [i] 22:25 Ezel 38/142 [i] 23:30 Ako byť trendy [i] 00:05 Adela show [i] 00:35 Frasier IX. 13-14/24 [i] 01:15 Dr. Oz I. 137/174 [i] 01:55 Veštiareň [i] 03:00 Dharma a Greg IV. 16/24 [i] 03:20 Ulica III. 236/259 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Švihák ajťák [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Říše hraček [i] 13:45 RRRrrrr!!! [i] 15:35 Letec [i] 18:30 Protiklady se přitahují [i] 20:05 Temné stíny [i] 21:45 Sniper [i] 23:30 Replikant [i] 01:15 May [i] 02:45 Bojový oddíl [i] 04:20 Mrtví k snídani [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sport Experience [i] 08:35 Motorsport [i] 08:45 Atletika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Watts [i] 22:45 Fotbal [i] 23:00 Cyklistika [i] 23:45 Tenis [i] 00:45 Tenis [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 5: Je třeba zabít televizi 9 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Krvavé diamanty 21 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 6: Lupiči 4 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Rangers ve filmu 22 [i] 12:20 Pohotovost 2: Vítej zpátky, Cartere 1 [i] 13:20 Diagnóza vražda 5: Likvidace 10 [i] 14:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Konečné zúčtování - 1.část 23 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 18:20 Diagnóza vražda 5: Mrtvý mim 11 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk se opíjí 5