TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:15 Dobrodružstvá Jackieho Chana V. 12/13 [i] 06:35 Myšiak Stuart Little 1/13 [i] 07:00 Flintstonovci v akcii 30/54 [i] 07:25 Kačenka a strašidlá [i] 09:05 Lovci dinosaurov [i] 10:50 Superkočky v akcii 17/22 [i] 11:45 Roztomilé mrchy I. 6/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Mr. Bean [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Žena iného muža [i] 16:50 Rýchle Televízne noviny [i] 16:55 Lemra lemravá [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VEĽKÉ FINÁLE - LIVE [i] 23:25 Slzy slnka [i] 01:35 Fringe II. 13/22 [i] 02:15 Noc dlhá 30 dní [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:20 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Včielka Maja: Boj o vošky [i] 07:40 Pinocchio: Gepetto má návštevu [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:35 Góóól [i] 09:05 Tajomný ostrov: Na ostrove 5/13 [i] 09:35 Tajomný ostrov: Stopy 6/13 [i] 10:00 Poklady.sk: Malý Dunaj - pozoruhodný ekosystém [i] 10:15 Ushuaia - Robinson Rurutu - ostrov Robinsona Crusoa - 2.časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vražda na fare [i] 14:45 Film pre pamätníkov - 2 x s Milanom Kňažkom: Život na úteku [i] 16:10 Na ceste: Na ceste po Barbude [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Buddenbrookovci 1/2 [i] 21:40 Buddenbrookovci 2/2 [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Odpískané [i] 23:45 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vražda na fare [i] 01:20 Buddenbrookovci 1/2 [i] 02:50 Buddenbrookovci 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Cyklistické prilby [i] 09:45 Vzkriesenie Lazara - reštaurovanie grafického diela [i] 10:00 Sv. omša na sviatok Najsvätejšej Trojice [i] 11:40 On Air [i] 12:05 O Dobrote [i] 13:05 Génius prírody: Životná sila [i] 13:55 Orientácie [i] 14:25 Slovo [i] 14:40 Folklórny festival Detva: Moje najmilšie [i] 15:40 Família: Mama zase píše knihu [i] 16:10 Anjeli strážni: Jany Kocianovej [i] 16:45 Turf - gala [i] 18:00 Staroslovanské kultúrne centrá: Bojná [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:45 Čarovný svet animovaného filmu: Tajomstvá filmového triku [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Benefičný koncert pre Krásnu Hôrku [i] 21:20 Umenie 2012: Hudba [i] 21:50 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 22:50 Slovo [i] 22:55 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 Prenasledovaná [i] 08:45 Kód Apokalypsy [i] 11:05 Rodinka úžasných 15,16 [i] 13:00 Nora Robertsová: Mesiac nad Karolínou [i] 15:00 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Vykúpenie z väznice Shawshank [i] 23:25 Kód Apokalypsy [i] 01:45 Jill Rips [i] 03:15 Nora Robertsová: Mesiac nad Karolínou [i] 04:45 Rodinka úžasných 15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Hrdina má strach [i] 06:45 MacGyver 79,80 [i] 09:00 A-Team 97,98/98 [i] 11:00 Knight Rider 7,8 [i] 13:05 Steven Seagal: Muž zákona II. 6,7 [i] 14:05 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 13/13 [i] 15:05 Posledné minúty 8 [i] 16:15 Kutyil s.r.o. 9 [i] 17:15 Apači [i] 19:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 13/13 [i] 20:20 Kameňák 3 [i] 22:30 Veľké problémy v Malej Číne [i] 00:35 Nespravodlivo odsúdený 10 [i] 01:30 Príbeh Amy Fisherovej [i] 03:05 "Hvězda zvaná Pelyněk" [i] 04:30 Láska a pomsta 129 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Na lodi 6/13 [i] 08:35 Ztracený svět II.: Pramen 10/22 [i] 09:35 Enterprise III. 11/24 [i] 10:30 Enterprise III. 12/24 [i] 11:30 The Amazing Race XVIII. 8/12 [i] 12:30 Poslední trosečník XIX. - Samoa 14/16 [i] 13:30 Předčasné vydání IV.: Slepá víra 15/22 [i] 14:25 Na lodi 7/13 [i] 16:00 Drzá Jordan 13/23 [i] 17:00 Drzá Jordan 14/23 [i] 18:00 Dr. House VII. 11/23 [i] 19:00 Vzpomínky 16/22 [i] 20:00 Vzpomínky 17/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 12/17 [i] 22:00 Profil zločinu II. 1/12 [i] 23:00 Californication III.: Pravda a žvást 3/12 [i] 23:35 Californication III.: Zoso 4/12 [i] 00:10 Cena za lidskost 10/13 [i] 01:05 Na lodi 6/13 [i] 02:30 CSI: New York VIII. 12/17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba autopilota [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 06:50 Jak to funguje: Tlumič, Fén na vlasy, Myčka, Scanner [i] 07:15 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks - 1. část, motorka pro Bling Star – 2. část [i] 08:10 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 21 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 22 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Krize na pile [i] 11:50 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 12:45 Mečouni - život na udici 1 [i] 13:40 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 14:10 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 14:35 Obchodníci 1 [i] 15:30 Tovární linka 7 [i] 16:00 Tovární linka 8 [i] 16:25 Impozantní lodě: MV Beluga Bremen [i] 17:20 Nejsmrtelnější úlovek: Risk [i] 18:15 Říční příšery: Vražedný rejnok [i] 19:10 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Roztodivná skupina [i] 21:00 Když ryby útočí 1 [i] 21:55 Tým rychlého nasazení Miami 3 [i] 22:50 Republika chřestýšů 6 [i] 23:45 Tým rychlého nasazení Miami 4 [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek: Risk [i] 01:40 Říční příšery: Vražedný rejnok [i] 02:40 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 03:40 Jak se to dělá 12 [i] 04:05 Republika chřestýšů 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Divadélko pod věží [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 3/26 [i] 06:40 Franklin [i] 07:05 Dobrodružství Shirley Holmesové I: Případ ztracených zvířat 3/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:50 Sváteční slovo pedagoga a publicisty Jiřího Zajíce [i] 10:55 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 2/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Trampoty vodníka Jakoubka [i] 14:05 O princi Truhlíkovi [i] 15:05 Konec velkých prázdnin: Naděje umírá poslední 5/6 [i] 16:05 Hercule Poirot [i] 17:00 Pension pro svobodné pány [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Hodný chlapec [i] 21:15 168 hodin [i] 21:45 Smetanový svět [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Komisař Moulin [i] 00:50 Podfukáři IV 3/6 [i] 01:45 Hodina pravdy [i] 02:40 Bydlení je hra [i] 03:05 Zahrada pod lupou [i] 03:35 Rekordy a kuriozity [i] 03:40 Tybys: Frgále 6/6 [i] 04:35 Maratón [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Fenomén Mucha [i] 06:00 Cesty víry: Čas a rytmus [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Oddlužení na dohled 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Kultura.cz [i] 08:55 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Chcete mě? ZJ - [i] 09:45 Máte mě! [i] 10:00 Světové setkání rodin [i] 12:00 Následník [i] 13:50 Sumec - obr z jezera [i] 14:35 Předivo života: Mořští leguáni 5/13 [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry: Nastavit druhou tvář [i] 16:30 Učedníci hudby [i] 17:20 Národnost v pubertě: Aňa, Lesha a Vania 4/4 [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Tintin u Picarů - 2. část 22/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 22/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Pan Porada 87/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Suma sumárum [i] 19:20 Červený trpaslík: Bílá díra 22/52 [i] 19:50 Zlínské festivalové minuty [i] 20:00 67. mezinárodní hudební festival [i] 21:45 Heydrich - konečné řešení: Zmizeli 40/44 [i] 22:15 Na plovárně s Lang Langem [i] 22:40 Chodníky slávy: Michael Caine [i] 00:40 Pravá krev II: Časovaná bomba 8/12 [i] 01:30 Flight of the Conchords II: Novozélandská čtvrť 8/10 [i] 01:55 Tři strážníci 2/3 [i] 02:55 Návrat do neobyčejných let [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:35 Příběhy železné opony [i] 04:50 Pohádkový Péťa aneb život(a)běh [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:10 Veterinář z Bondi Beach 1 [i] 06:40 Pepek námořník [i] 07:00 Baby Looney Tunes II 1 [i] 07:25 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 15 [i] 07:40 Senzační Spiderman 11 [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru 2 [i] 08:35 Babicovy dobroty [i] 09:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:20 Muž přes palubu [i] 11:55 Stříbrná pila: Nevěsta 3 [i] 13:10 Mr. Bean: Odpal, pane Beane [i] 13:45 Moto GP - Katalánsko [i] 15:15 Medailón [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska [i] 23:25 Prci, prci, prcičky [i] 01:15 Novashopping 01:20 Muž přes palubu [i] 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:15 Áčko [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Miláčci [i] 06:35 Zpravodajství FTV Prima 07:45 Mistr Manny II: Prodej zákusků; Nářadí táboří 21 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi: Pokusy o atentát na Berghofu 12 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:20 Táta v sukni [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru III: Jedenáctka mrtvého muže [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi plus [i] 19:35 Krimi zprávy [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Líbáš jako Bůh [i] 22:35 Nesnesitelná krutost [i] 00:40 Sběratelé kostí I: Muž na golfovém hřišti 14 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:15 Hitlerovi bodyguardi: Pokusy o atentát na Berghofu 12 [i] 04:05 Ano, šéfe! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Lampáreň [i] 05:40 Bonzáčik [i] 06:35 Všetci sú za dverami [i] 07:40 Máša 8/60 [i] 08:25 Úbohá Nasťa 26-27/80 [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 Columbo II. 7/8 [i] 12:35 H2O: Stačí pridať vodu 11-12/26 [i] 13:30 Veronika Marsová II. 14/22 [i] 14:35 Neubližujte mojej dcére! [i] 16:25 Osudové priateľstvo [i] 18:00 Inga Lindströmová: Rozhodnutie pri rieke [i] 20:00 Mária Antoinetta [i] 22:15 Skutočný príbeh: Obchodníci s deťmi [i] 00:00 Prekliaty poklad [i] 01:40 Neubližujte mojej dcére! [i] 03:10 Columbo II. 7/8 [i] 04:25 Dereš [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Film o filmu: Czech Made Man [i] 05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Yesmeni [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Létající třída [i] 14:05 Formule! [i] 16:10 Švihák ajťák [i] 17:55 Tajnosti [i] 19:40 Ten kluk [i] 21:35 Mrtví k snídani [i] 23:10 Bojový oddíl [i] 00:50 Kanibal Dahmer [i] 02:30 Podivný zločin [i] 04:20 Zahulíme, uvidíme [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:15 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Cestovní vozy [i] 22:45 Cestovní vozy [i] 23:30 Formule [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 7: 1. díl 1 [i] 08:00 Diagnóza vražda 5: Osudový zásah, část 1. 7 [i] 09:00 Diagnóza vražda 5: Osudový zásah, část 2. 8 [i] 10:00 Diagnóza vražda 5: Je třeba zabít televizi 9 [i] 11:00 Městečko Haven 2: Tichá noc 8 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Důvěra mezi klientem a právníkem 13 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Běž, dítě, běž 13 [i] 14:00 Bitva o Los Angeles [i] 16:00 Perfektní plán [i] 18:00 Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 5 [i] 19:00 PREMIÉRA Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 20:00 Skandál 1: Nepřítel státu 4 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Primárky v Pasadeně 14 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Další obětní beránek 14 [i] 23:00 Rodičovství [i] 01:30 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 02:30 V očekávání zázraku [i] 04:15 Vraždy v Midsomeru 7: 2. díl 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ondinésie [i] 07:05 Prehistorický park 5 [i] 08:00 Podzemí měst III. 11 [i] 08:55 Dítě naší doby: Příběhy dětí 10 [i] 09:35 Na chalupě - Já se svou zeleninou 4 [i] 10:35 Jimmova sklizeň 4 [i] 11:45 Cesta za změnou: Asie: Energie 1 [i] 12:55 Utajený šéf 1 [i] 13:55 Jak žijí Jonesovi 15 [i] 14:25 Jak žijí Jonesovi 1 [i] 15:00 Dinosauří gangy 1 [i] 16:00 Dinosauří gangy 2 [i] 17:00 Hodování se smrtí II. 4 [i] 18:00 Krev, pot a přepych 6 [i] 19:10 Deratizátor II. 3 [i] 19:40 Deratizátor II. 4 [i] 20:10 Sběrači II. 12 [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 1 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 7 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 8 [i] 23:55 Oživlé dějiny 8 [i] 00:55 Historie podsvětí 12 [i] 02:00 Podzemí měst III. 11 [i] 02:55 Zvířecí rekordmani II. 12 [i] 03:55 Nejpřísnější rodiče světa 8 [i] 04:55 Cesta za změnou: Asie: Energie 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy IV. 22 [i] 06:00 Naše rodinná svatba [i] 07:40 Poznáš až to příjde? [i] 09:40 Méďa Béďa [i] 11:00 TRON: Legacy [i] 13:00 Blbec k večeři [i] 14:50 Opravdová kuráž [i] 16:40 Expres na západ [i] 18:10 Méďa Béďa [i] 19:30 Před kamerou IX. 23 [i] 20:00 Sucker Punch [i] 21:50 Hra o trůny II. 8 [i] 22:45 Ochránci a zabijáci [i] 01:00 Cyrus [i] 02:35 Ďáblova slza [i] 04:05 Sucker Punch [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Protivný sprostý holky 2