Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:20 Dobrodružstvá Jackieho Chana V. 11/13 [i] 06:40 Duck Dodgers II. 26/26 [i] 07:05 Scooby Doo II. 3/16 [i] 07:30 Flintstonovci v akcii 29/54 [i] 07:50 Keby sa pohľadom dalo zabiť [i] 09:30 Priatelia III. 9/25 [i] 10:00 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 8. FINÁLE [i] 12:25 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE [i] 13:20 Evolúcia [i] 15:15 Dannyho dvanástka [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA - DUEL [i] 22:00 Uhol pohľadu (HD) [i] 23:45 V ako vendeta [i] 01:55 Nemesis [i] 03:20 Bony a klid [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Sila lásky V. 166 [i] 06:30 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Včielka Maja: Nočný motýľ Jano [i] 07:50 Pinocchio: Kde rastú zlatonosné stromy [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:45 5 proti 5 špeciál [i] 10:35 Pávie pierko [i] 12:20 Trieda 9.A [i] 12:55 Autosalón [i] 13:25 On Air [i] 13:50 Obdobia lásky: Jar 1969 8/12 [i] 15:30 Akeelah [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Skutočný príbeh: Osud bieleho medveďa [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 V zajatí objektívu [i] 00:35 On Air [i] 00:55 Skutočný príbeh: Osud bieleho medveďa [i] 02:25 V zajatí objektívu [i] 03:55 Cirkus, Cirkus Festival [i] 04:40 Obdobia lásky: Jar 1969 8/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:50 Planéta Zem I.: Jaskyne [i] 09:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:10 Občan za dverami [i] 10:35 Priama úmera [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Dotyky, objatia [i] 12:55 VAT [i] 13:25 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Na periférii [i] 13:55 Senior klub - magazín [i] 14:30 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:30 Kapura [i] 16:15 Farmárska revue [i] 16:30 Test magazín: Cyklistické prilby [i] 16:40 Génius jednej noci [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Barbude [i] 18:23 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z celého sveta [i] 18:40 Táraninky: Jazyky [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Pomarančové tyčinky [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Július Galgan [i] 20:00 Génius prírody: Životná sila [i] 20:55 Japonská mozaika IV [i] 21:15 Anjeli strážni: Jany Kocianovej [i] 21:45 Powaqqatsi [i] 23:25 Československý filmový týždenník [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:13 6 miliárd názorov [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Malá morská víla II. [i] 07:35 Aladin I. [i] 08:00 Rozprávková jazda [i] 08:25 Ninjago II. [i] 08:55 Beyblade Metal Fusion [i] 09:20 Horton [i] 11:10 Tajuplná Operácia Hades 1,2/2 [i] 14:55 Zabijak Wexxer [i] 17:05 Prenasledovaná [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Dievča, ktoré koplo do osieho hniezda [i] 23:30 District 9 [i] 01:55 Tajuplná Operácia Hades 1,2/2 [i] 04:45 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 11 [i] 07:05 Moderné veštenie [i] 08:25 Loď lásky 10,11 [i] 10:25 Chutíš mi: Paviel Rochnyak [i] 11:15 TOP STAR [i] 12:20 Súdna sieň: Včela medonosná [i] 13:20 Riskni milión! [i] 16:05 Život na zámku: Konkurz, Kľúčna kosť 7,8 [i] 18:15 Steven Seagal: Muž zákona II. 6,7 [i] 19:15 Ice Road Truckers II. 1/16 [i] 20:20 Profesionáli III.: Degradácia 15 [i] 21:05 Profesionáli V.: Vianočný bazár 13 [i] 22:00 ČREPINY [i] 23:45 Nespravodlivo odsúdený 9 [i] 00:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:25 Dvaja v tom [i] 04:00 Odznak zrady [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Na lodi 5/13 [i] 08:25 Ztracený svět II.: Hry 9/22 [i] 09:30 Enterprise III. 9/24 [i] 10:30 Enterprise III. 10/24 [i] 11:30 The Amazing Race XVIII. 7/12 [i] 12:30 Poslední trosečník XIX. - Samoa 13/16 [i] 13:30 Předčasné vydání IV.: Opět Amber 14/22 [i] 14:30 Na lodi 6/13 [i] 16:05 Někdo to rád hloupé 13/22 [i] 17:00 Posel ztracených duší V. 1/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 2/22 [i] 19:00 Vzpomínky 14/22 [i] 20:00 Vzpomínky 15/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 7/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 7/13 [i] 23:00 Dr. House VII. 11/23 [i] 00:00 Dívka odjinud 1/13 [i] 00:55 Na lodi 5/13 [i] 02:10 Vzpomínky 14/22 [i] 02:55 Vzpomínky 15/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 23 [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jízda: Přidat plyn [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 09:05 Impozantní lodě: Atomová letadlová loď U.S.S. Nimitz [i] 10:00 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 10:55 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 11:50 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 12:45 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 13:40 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 14:35 Megainženýrství: Tunel pod Beringovou úžinou [i] 15:30 Stěhování obrů 3 [i] 16:25 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 27 [i] 17:20 Obchodníci 2 [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba autopilota [i] 19:10 Proti všem živlům 6 [i] 20:05 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 21:00 Idiot na cestách: Čína [i] 21:55 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 22:50 Dvojí přežití: Ztroskotání [i] 23:45 Běsnění: Agresivní řidiči 2 [i] 00:40 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 01:40 Idiot na cestách: Čína [i] 02:40 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 03:40 Jak se to dělá 11 [i] 04:05 Dvojí přežití: Ztroskotání [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Král a zloděj [i] 06:00 Malý televizní kabaret [i] 06:25 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 21/26 06:55 Dobrodružství tučňáků [i] 08:05 Kostičky [i] 08:15 Moudronos [i] 08:35 Pátrání světlušky Lucie [i] 08:45 Jmenuji se Nomin [i] 09:05 Zprávičky [i] 09:20 Bludiště [i] 09:50 Čas tajemství, čas lásek 1/2 [i] 11:35 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 Zahrada pod lupou [i] 13:50 Bažanti jdou do boje [i] 15:15 Film o filmu Tady hlídám já! [i] 15:30 Retro [i] 15:55 13. komnata Kateřiny Kornové [i] 16:25 Úsměvy Jiřího Pavlici [i] 17:05 Uprchlíci [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Hodina pravdy [i] 20:55 Letec [i] 23:40 Losování Euromiliony 23:45 Identita [i] 01:15 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 01:30 Den D IV. 4/13 [i] 02:20 POLOŠERO - Z DĚCÁKU DO ŽIVOTA [i] 02:45 Malá farma: Svazenka a pohanka [i] 03:10 Auto Moto Revue [i] 03:35 Kluci v akci [i] 04:00 Sváteční slovo Ilony Rozehnalové [i] 04:05 Tybys: Poklad 5/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Čas ve stínu pyramid: Chrámy slunečních králů 4/4 [i] 06:30 Druhá světová válka: zapomenuté filmy: Americký dokumentární cyklus 7/10 [i] 07:10 Letečtí stíhači v boji II. [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorika [i] 09:20 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:45 Ze ZOO do ZOO [i] 10:15 Olympiáda: Ekecheiriá, "svatý mír" 5/12 [i] 10:45 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 4 [i] 11:05 Československý filmový týdeník 1962 888/2379 [i] 11:20 Kultura.cz [i] 11:45 Divadlo žije! [i] 12:15 Game Page [i] 12:40 Magie kouzla zbavená 9/13 [i] 13:25 Knižní svět [i] 13:55 Architektura 22/45 [i] 14:25 Vesnicopis [i] 14:45 Babylon [i] 15:15 Kamera na cestách: Guadeloupe, ostrovní ráj [i] 16:10 Zázračná planeta: Život: Ptáci 5/10 [i] 17:05 Film o filmu Tady hlídám já! [i] 17:20 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme se probojovali do finále 22/42 [i] 17:50 Vašek Nešika a Šikulka Šikovná [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Medúza [i] 19:35 Musicblok [i] 20:00 Zlínský festivalový galavečer 2012 [i] 21:05 Tři strážníci 2/3 [i] 22:05 Zlínské festivalové minuty [i] 22:15 Freddy Cole: Swing! [i] 22:35 Válka rozumu a cti [i] 00:51 Červený trpaslík: Bílá díra 22/52 [i] 01:20 Mighty Boosh: Džungle 5/8 [i] 01:45 Abbey Road: Live III. 12/12 [i] 02:35 O češtině [i] 02:50 Křesťanský magazín [i] 03:20 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 03:45 Muž víry, touhy a naděje [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Příběhy železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Přátelé II 4 [i] 05:40 Novashopping 06:20 Skippy 16 [i] 06:45 Pepek námořník [i] 07:05 Liga Špačků II 13 [i] 07:30 Co nového Scooby-Doo? II 3 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru 1 [i] 08:25 Čarodějka Tara 1 [i] 08:55 Hannah Montana III 18, 19 [i] 09:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Prstýnek [i] 14:10 Hlas ČeskoSlovenska [i] 17:05 Kate & Leopold [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Quantum of Solace [i] 22:15 Zákon ulice: Aby nalezl vraha svého syna, je Steven Seagal odhodlán udělat cokoli! [i] 00:10 Bez východiska [i] 02:20 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:30 Áčko [i] 04:50 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Zpravodajství FTV Prima 07:45 Mistr Manny II: Měření předmětů; Nová mycí linka pana Ayala 20 [i] 08:15 M*A*S*H 148 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Vražda jako autoportrét [i] 12:05 Ptáci v trní 3 [i] 14:10 Hele, vole, kde mám káru? [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru III: Smrt vandráka [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi plus [i] 19:35 Krimi zprávy [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 22:45 Wanted [i] 00:55 Zlověstné ticho [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V tieni [i] 05:25 Na streche [i] 06:10 Bonzáčik [i] 07:05 Všetci sú za dverami [i] 08:15 Máša 7/60 [i] 09:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 110/129 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Columbo II. 6/8 [i] 12:45 H2O: Stačí pridať vodu 9-10/26 [i] 13:40 Veronika Marsová II. 13/22 [i] 14:45 Šialenstvo na predmestí [i] 16:30 Vianočná zlodejka [i] 18:05 Láska, deti a veľké srdce: Sľub [i] 20:00 Inga Lindströmová: Rozhodnutie pri rieke [i] 21:50 Rosamunde Pilcherová: Od zajtra budeme snívať spoločne [i] 23:35 Kto je Mr. Johnson? [i] 01:05 Šialenstvo na predmestí [i] 02:30 Zajtrajšie noviny IV. 22/22 [i] 03:15 Columbo II. 6/8 [i] 04:25 Dereš [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Doors - When You Are Strange [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Malí letci [i] 14:00 Stormbreaker [i] 15:45 Letec [i] 18:40 Lars a jeho vážná známost [i] 20:35 Zajíček bez oušek [i] 22:35 Podivný zločin [i] 00:30 Zahulíme, uvidíme [i] 01:55 Loupež za bílého dne [i] 03:30 Minotaur [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Tenis [i] 09:45 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Formule [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Rebelky bez příčiny 5 [i] 06:00 Diagnóza vražda 5: Krása zabíjí 6 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 6: Draví ptáci 5 [i] 09:00 Agentura Jasno 2: Dinosauří případ 2 [i] 10:00 Agentura Jasno 2: Médium proti médiu 3 [i] 11:00 Agentura Jasno 2: Z nuly k vraždě za 60 sekund 4 [i] 12:00 Agentura Jasno 2: Vražda na dostizích 5 [i] 13:00 Agentura Jasno 2: Maso je vražda, ale vražda je taky vražda 6 [i] 14:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a malý chlapec 16 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a druhý detektiv 1 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Běž, dítě, běž 13 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Nevím, že jsem zabil 7 [i] 21:00 Rodičovství [i] 23:30 Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 5 [i] 00:30 Večer pro dámy [i] 02:20 Bitva o Los Angeles [i] 04:10 Perfektní plán [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 1 [i] 07:05 Jak vznikla Země 22 [i] 08:05 Odkrytý Řím 1 [i] 09:10 Krev, pot a přepych 2 [i] 10:20 Odvěká cesta lidstva 5 [i] 11:20 Deratizátor III. 9 [i] 11:50 Deratizátor III. 10 [i] 12:25 Jídlo je detektivka 1 [i] 13:00 Vášnivý jedlík uvádí 5 [i] 13:30 Vášnivý jedlík uvádí 6 [i] 14:00 Jak žijí Jonesovi 11 [i] 14:30 Jak žijí Jonesovi 12 [i] 15:00 Putování dinosaurů 1 [i] 16:00 Putování dinosaurů 2 [i] 17:00 Hodování se smrtí II. 3 [i] 18:00 Vášnivý jedlík uvádí 3 [i] 18:30 Vášnivý jedlík uvádí 4 [i] 19:00 Deratizátor 13 [i] 19:30 Deratizátor II. 1 [i] 20:00 Sedm divů sluneční soustavy 4 [i] 21:00 Největší loupeže Británie 6 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 6 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 7 [i] 23:55 Oživlé dějiny 7 [i] 00:55 Jak vznikla Země 17 [i] 01:50 Jak vznikla Země 18 [i] 02:45 Deratizátor III. 9 [i] 03:15 Deratizátor III. 10 [i] 03:50 Hodování se smrtí II. 3 [i] 04:50 Odvěká cesta lidstva 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Let's Dance 3D [i] 07:45 Láska a jiné kratochvíle [i] 09:25 Ondine [i] 11:10 Mildred Pierceová 1 [i] 12:10 Invictus: Neporažený [i] 14:25 Victor [i] 16:00 Život po životě [i] 18:10 Zatím spolu, zatím živi [i] 20:00 Neopouštěj mě [i] 21:45 Zítra snad bude líp [i] 23:20 Láska a jiné závislosti [i] 01:10 Sex ve městě 2 [i] 03:35 Gangsteři [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Gulliverovy cesty [i] 07:20 Vychovávat Hope II.: Bít či nebít? 17