Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa III. 12/24 [i] 08:55 Krok za krokom III. 15/23 [i] 09:25 Komisár Rex VI. 9/15 [i] 10:20 V mene Angela [i] 12:15 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 18/22 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Mr. Bean [i] 13:45 Krok za krokom III. 16/23 [i] 14:10 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 FARMA [i] 15:35 Dva a pol chlapa III. 13/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VII. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Láska a trest 5/124 - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:25 AKČNÝ PIATOK: Zem krvavého slnka [i] 23:20 AKČNÝ PIATOK: Kickboxer [i] 01:00 Hrdinovia a zbabelci [i] 02:20 Voľný pád [i] 04:05 Kobra 11 XVI. 12/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Hurá do záhrady [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Nenechám si rozkazovať 25 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Inštinkty 26 [i] 11:05 Sila lásky IV. 80 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Divoký anjel 180 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Diaľka 37/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Práca pre teba [i] 16:25 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:30 Sila lásky V. 166 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Peter Nagy [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Pobrežie moskytov [i] 00:30 Bláznivo zamilovaní: Diaľka 37/52 [i] 01:30 Sudkyňa Amy: Nenechám si rozkazovať 25 [i] 02:10 Sudkyňa Amy: Inštinkty 26 [i] 02:55 Pobrežie moskytov [i] 04:50 Sila lásky IV. 80 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:40 Zelené raje II: Ostrov na kraji sveta - Tasmánia [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Smiem prosiť...? [i] 13:40 Deti vypovedajú [i] 14:10 Ďeťom k MDD: Telefón Agafón [i] 14:25 Zázračný autobus [i] 15:00 Chlapská dovolenka [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Žijú medzi nami - nevidiaci a slabozrakí v Košiciach [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:35 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z celého sveta [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Spišský Štvrtok [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Karol Horák [i] 20:00 Planéta Zem I.: Jaskyne [i] 21:00 Família: Mama zase píše knihu [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Fantóm opery [i] 00:15 6 miliárd názorov [i] 00:20 BJD - zostrihy: BJD Robert Glasper Experiment (USA) [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV "N" [i] 02:40 ArtSpektrum [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Musí ti stačiť 66 eur [i] 08:45 Panelák IX.: Rozlúčka 88 [i] 09:50 Dom snov II. 43 [i] 10:50 Súdna sieň: Izolácia [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 18 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 2 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Včela medonosná [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Horton [i] 22:10 HOTEL PARADISE [i] 23:10 HOTEL PARADISE [i] 01:00 Zabijak Wexxer [i] 02:40 District 8,9 [i] 04:05 Dobrá manželka I. 15,16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 63 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 9 [i] 08:15 Matlock V. 10 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VII. 5 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges IV. 23,24/24 [i] 12:20 M*A*S*H 39,40 [i] 13:30 Panelák IX.: Rozlúčka 88 [i] 14:40 Faktor strachu IV. 2 [i] 15:40 Simpsonovci VII. 7,8 [i] 16:45 Dom snov II. 43 [i] 17:50 Akty X III. 6 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 2 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 11 [i] 21:20 Ázijský teror [i] 23:40 Ice Road Truckers II. 1/16 [i] 00:40 Iná žena [i] 02:30 Partička B.D. [i] 04:55 Prebúdzanie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Předčasné vydání III.: Divný Valentýn 15/23 [i] 08:00 Post Mortem II. 1/9 [i] 09:00 JAG 21/22 [i] 10:00 Obhájci 16/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 22/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 21/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 3/37 [i] 14:00 Obhájci 17/18 [i] 15:00 JAG 21/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 22/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 22/22 [i] 18:00 Post Mortem II. 2/9 [i] 19:00 JAG 22/22 [i] 20:00 Drzá Jordan III. 1/13 [i] 21:00 Vlčí mládě 1/12 [i] 22:00 Dívka odjinud 1/13 [i] 23:00 Řeka 5/8 [i] 00:00 Dr. House VII. 11/23 [i] 00:55 Vlčí mládě 1/12 [i] 01:45 Dívka odjinud 1/13 [i] 02:30 Řeka 5/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 22 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Lov žížal [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Uprostřed bouře [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 12 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 10:00 Jak to dělají?: Peníze/boty [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 5 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 11:50 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 7 [i] 13:15 Pátá rychlost 8 [i] 13:40 Americký chopper: Přehlídka ukázkových motorek [i] 14:35 Špinavé práce: Odchyt slepic [i] 15:30 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Rozmary počasí [i] 17:20 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 18:15 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 19:10 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 19:40 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 20:05 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 21:00 Dřevorubci v močálech: Sněhová pokrývka [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 22:50 Strašení: Dům hrůzy [i] 23:45 Strašení: Podkroví [i] 00:40 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 01:40 Dřevorubci v močálech: Sněhová pokrývka [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 03:40 Strašení: Dům hrůzy [i] 04:35 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Vítězové a poražení 29/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: V okolí Andromedy 4/26 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Následky škod 30/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Hon na rozhlasových vlnách 22/26 [i] 11:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Svazenka a pohanka [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Nesmrtelná teta [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:20 Legendární historky [i] 23:15 Město žen I: Všechny špatné důvody 14/24 [i] 23:35 Co nám dělá dokonalá těla? 36/39 [i] 00:00 AZ-kvíz Speciál [i] 00:30 Sama doma [i] 02:00 Divadélko pod věží [i] 02:40 Pán na inzerát [i] 04:00 Taxík [i] 04:30 McLeodovy dcery VI: Následky škod 30/32 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Do práce [i] 06:25 Dětská záchranka v akci [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Národnost v pubertě: Rihla 3/4 [i] 09:00 Přidej se [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 21/45 [i] 10:00 Edith Piaf: Bez lásky to nejde [i] 11:00 Film o filmu Vrásky z lásky [i] 11:15 Barvy života [i] 12:10 Oceánští obři [i] 13:00 Fotbal pro rozvoj [i] 13:25 Chcete mě? ZJ - [i] 13:40 Máte mě! [i] 13:55 Postřehy odjinud [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Ze ZOO do ZOO [i] 15:00 Ushuaia 1/26 [i] 15:25 Předivo života: Mořští leguáni 5/13 [i] 15:50 Aby dluhy nebolely: Oddlužení na dohled [i] 16:00 Planeta pro život - Brány pekel [i] 16:05 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:55 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 75 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Patrneři 23/31 [i] 19:25 Kancl III: Nová práce - 2. část 25/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život: Ptáci 5/10 [i] 20:55 Zlínské festivalové minuty [i] 21:00 Velikáni filmu: David Lean: Doktor Živago 1,2/2 [i] 00:10 Mighty Boosh: Džungle 5/8 [i] 00:40 Medúza 01:15 Musicblok 01:40 Národnost v pubertě: Rihla 3/4 [i] 02:10 Co by kdyby: Češi válčili se [i] 02:25 Evropa dnes [i] 02:55 Knižní svět [i] 03:20 Q [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:35 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:45 Mámo, táto, obejmi mě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2209 [i] 09:50 Píseň všedního života [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 5 [i] 13:35 Nemocnice Chicago Hope 13 [i] 14:35 Vražedná čísla VI: Autor neznámý 4 [i] 15:30 Upíří deníky 2 [i] 16:30 Přátelé II 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 5 [i] 18:30 Ulice 2210 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Shrek Třetí [i] 22:00 Muži v černém 2 [i] 23:35 Palmetto [i] 01:45 Novashopping 01:50 Nemocnice Chicago Hope 13 [i] 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 Áčko: První sex? Byl to děs! [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider I: Smrtící manévry 3 [i] 08:30 M*A*S*H 148 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda VIII: Pod lupou 7 [i] 11:00 Můj přítel Monk II: Pan Monk a ztracená babička 13 [i] 11:55 Schimanski: Sourozenci [i] 13:50 Alf IV: Pudy vítězí 22 [i] 14:20 Siska VI: Jako Kain a Ábel 13 [i] 15:40 Julie Lescautová II: Smrt vojáčka 13 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi plus [i] 19:35 Krimi zprávy [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XIV: Bílá a černá labuť 8 [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Noc v ráji [i] 00:10 3:15 zemřeš [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 109-110/191 [i] 07:10 Macocha 44/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 29-30/130 [i] 08:50 Dr. Oz I. 136/174 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Ezel 37/142 [i] 11:25 Sultán 81 [i] 12:25 Druhý dych 80/80 [i] 13:15 Larina voľba 4/166 [i] 14:25 Rebeli I. 201/215 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 23/131 [i] 16:10 Cigánske srdce 218/218 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 19/22 [i] 18:50 Dharma a Greg IV. 15/24 [i] 19:15 Frasier IX. 12/24 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Zamenené deti [i] 22:05 Pomsta ženy [i] 23:50 V mene Angela [i] 01:20 Frasier IX. 12/24 [i] 01:40 Zajtrajšie noviny IV. 20-21/22 [i] 03:10 Dr. Oz I. 136/174 [i] 03:50 Ulica III. 235/259 [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Impyho zázračný ostrov [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Prostě spolu [i] 13:50 Doors - When You Are Strange [i] 15:30 Král Galů [i] 17:40 Říše hraček [i] 19:20 RRRrrrr!!! [i] 21:10 Minotaur [i] 22:45 Loupež za bílého dne [i] 00:30 Krvavá hostina [i] 02:15 Opravdový život [i] 03:55 Štvaná žena [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 23:15 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 The Box [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Útok na spižírnu 4 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Osudový zásah, část 2. 8 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Bez hlesu 20 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 6: Taneček 3 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Krvavé diamanty 21 [i] 12:20 Pohotovost 1: Všechno staré je zase nové 26 [i] 13:20 Diagnóza vražda 5: Je třeba zabít televizi 9 [i] 14:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Rangers ve filmu 22 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i] 18:20 Diagnóza vražda 5: Likvidace 10 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Maso je vražda, ale vražda je taky vražda 6 [i] 21:20 PREMIÉRA Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 5 [i] 22:20 Skandál 1: Nepřítel státu 4 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Surfařský ráj 6 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Běž, dítě, běž 13 [i] 01:20 Agentura Jasno 2: Vražda na dostizích 5 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 6: Začátek 2 [i] 03:20 McLeodovy dcery 8: Milovat a nechat zemřít 12 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Útok na spižírnu 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Krásný jedlý svět 5 [i] 06:35 New York město jídla 5 [i] 07:10 Bojovníci se špínou 34 [i] 07:45 Jídlo je detektivka 1 [i] 08:15 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 19 [i] 08:50 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 2 [i] 09:20 Utajený šéf - Austrálie 2 [i] 10:25 Deratizátor II. 19 [i] 11:00 Nejpřísnější rodiče na světě 18 [i] 12:00 Vesmír IV. 20 [i] 13:00 Zvířecí rekordmani IV.: Potížisti 19 [i] 14:10 Zvířecí rekordmani III.: Únosci 7 [i] 15:10 Hodování se smrtí 2 [i] 16:10 Vášnivý jedlík uvádí 1 [i] 16:40 Vášnivý jedlík uvádí 2 [i] 17:10 Utajený šéf - Austrálie 3 [i] 18:10 Nejpřísnější rodiče na světě 19 [i] 19:10 Zvířecí rekordmani III.: Únosci 7 [i] 20:10 Zvířecí rekordmani IV.: Ti nejpohyblivější 20 [i] 21:20 Když se Země zatřese: Meteor zrodu i zániku 1 [i] 22:20 Megakatastrofy 10 [i] 23:20 Raději se bojte 5 [i] 00:15 Sběrači 2 [i] 01:10 Megakatastrofy 10 [i] 02:05 Raději se bojte 5 [i]