TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Dva a pol chlapa III. 11/24 [i] 09:05 Komisár Rex VI. 8/15 [i] 10:10 Koniec sveta [i] 11:55 Nezvestní III. 19/19 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 17/22 [i] 13:55 Krok za krokom III. 15/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Kobra 11 XVI. 11/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 12/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VI. 25/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Láska a trest 4/124 - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:40 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Kobra 11 XVI. 12/15 - NOVÉ ČASTI [i] 00:25 Anakonda 3: Nová hrozba [i] 01:55 NCIS VI. 25/25 [i] 02:40 Smallville VIII. 10/22 [i] 03:20 Komisár Rex VI. 8/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Reportéri [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Sudkyňa Amy: Priateľ z detstva 23 [i] 10:20 Sudkyňa Amy: Nulová tolerancia 24 [i] 11:10 Sila lásky IV. 79 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 179 [i] 14:55 Bláznivo zamilovaní: Keby som tu mohol byť 36/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 165 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Trieda 9.A [i] 20:40 5 proti 5 špeciál [i] 21:35 Dr.House VII.: Pamätaj si to 13/23 [i] 22:20 Nočné správy [i] 22:30 Počasie [i] 22:33 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Bláznivo zamilovaní: Keby som tu mohol byť 36/52 [i] 23:40 Zoči - voči [i] 00:40 Sudkyňa Amy: Priateľ z detstva 23 [i] 01:25 Sudkyňa Amy: Nulová tolerancia 24 [i] 02:10 Slovensko v obrazoch [i] 02:30 Svet v obrazoch [i] 03:00 Postav dom, zasaď strom [i] 03:25 Nočné správy [i] 03:35 Sila lásky IV. 79 [i] 04:25 Sila lásky V. 165 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:50 Správy - Hírek [i] 10:55 Fokus - peniaze [i] 11:35 Dizajn: Walkman 18 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Za tucet pjesničiek,za dvje hrsci smíchu [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Polícia [i] 13:40 Profesionál [i] 13:55 Orientácie [i] 14:25 Dejiny krestanstva: Rieky tečú na mieste [i] 15:00 Medicína: Medicína - Preventívne gynekologické vyšetrenia [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Slováci vo svete: Bulharsko II [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Zelené raje II: Ostrov na kraji sveta - Tasmánia [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z celého sveta [i] 18:40 Deti o deťoch: O rybách a (ne)trpezlivosti [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Jozef Bechera [i] 20:00 Osloboditelia: Stíhaci piloti [i] 20:45 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 21:15 Veda v Európe II: Mikróby [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 VAT [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:55 6 miliárd názorov [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 8 [i] 06:10 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:05 Súdna sieň: Hotel [i] 09:10 Panelák IX.: Ako na doktora 87 [i] 10:25 Mama, ožeň ma! 8/8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 17 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 1/24 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Izolácia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Rozlúčka 88 [i] 21:30 Kosti I. 18 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 1/24 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 12 [i] 01:25 Zachráň ma VI. 1/19 [i] 02:10 District 6,7 [i] 03:35 FlashForward II. 3 [i] 04:15 Numb3rs IV. 8,9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 62 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 8 [i] 08:15 Matlock V. 9 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VII. 4 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges IV. 21,22 [i] 12:20 M*A*S*H 37,38 [i] 13:30 Panelák IX.: Ako na doktora 87 [i] 14:40 Faktor strachu IV. 1/39 [i] 15:40 Simpsonovci VII. 5,6 [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 8 [i] 17:50 Akty X III. 5 [i] 18:50 Faktor strachu IV. 1/39 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Párna a nepárna [i] 22:45 Dobrý synček [i] 00:40 HOTEL PARADISE: . [i] 01:40 Akty X III. 5 [i] 02:45 Báječný deň [i] 04:30 Láska a pomsta 128 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Obhájci 15/18 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Jen jedna z těch věcí 14/23 [i] 08:00 Post Mortem 8/8 [i] 09:00 JAG 20/22 [i] 10:00 Obhájci 16/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 21/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 20/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 2/37 [i] 14:00 Obhájci 16/18 [i] 15:00 JAG 20/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 21/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 21/22 [i] 18:00 Post Mortem II. 1/9 [i] 19:00 JAG 21/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 22/22 [i] 21:00 Profil zločinu II. 1/12 [i] 22:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 7/13 [i] 23:00 Boj o čas IV. 6/13 [i] 00:00 Californication III.: Pravda a žvást 3/12 [i] 00:35 Californication III.: Zoso 4/12 [i] 01:10 Profil zločinu II. 1/12 [i] 02:05 Boj o čas IV. 6/13 [i] 02:50 Californication III.: Pravda a žvást 3/12 [i] 03:20 Californication III.: Zoso 4/12 [i] 03:50 Obhájci 15/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 21 [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Povrchová úprava betonu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Doba bouří [i] 08:10 Bořiči mýtů: Piráti na laně [i] 09:05 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 10:00 Jak to dělají?: Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 4 [i] 10:55 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 11:50 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 12:45 Jízda: Projetí [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro výrobce jeřábů Manitowoc Crane [i] 14:35 Špinavé práce: Lov žížal [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Uprostřed bouře [i] 16:25 Bořiči mýtů: Betonový kluzák [i] 17:20 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 18:15 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 19:10 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 19:40 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 20:05 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Itálie [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Yetti z Ohia [i] 21:55 Záchrana chilských horníků [i] 22:50 Strašení: Horor v Lake Clubu [i] 23:45 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 00:40 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Itálie [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Yetti z Ohia [i] 02:40 Záchrana chilských horníků [i] 03:40 Strašení: Horor v Lake Clubu [i] 04:35 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Taxík [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Zelená planeta 3/26 [i] 09:35 McLeodovy dcery VI: Vítězové a poražení 29/32 [i] 10:20 Pošta pro tebe [i] 11:15 Úsměvy Josefa Laufera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Bláznivé lásky: Na telefonu 2/52 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Hon na rozhlasových vlnách 22/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:45 POLOŠERO - Z DĚCÁKU DO ŽIVOTA [i] 22:10 Přežít! [i] 23:00 Profil zločinu II: Nejkrásnější den jejího života 3/12 [i] 23:45 Beznaděj [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:45 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:15 Tybys: Lháři 4/6 [i] 04:00 Divadélko pod věží [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Přechodné adresy Jaromíra Šavrdy [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Máte mě! [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Olympiáda: Doping, skvrna sportu. 4/12 [i] 09:05 Folklorní magazín [i] 09:30 Vesnicopis [i] 09:55 Mýty a fakta historie: Vlasy, které přepsaly historii [i] 10:50 PORT [i] 11:20 Ta naša kapela [i] 11:50 Expedice Libye 3/3 [i] 12:10 Pohádkový Péťa aneb život(a)běh [i] 13:10 Jejich oči sledovaly boha [i] 15:00 Sarah Vaughan [i] 15:55 Jeden společný svět [i] 16:10 Diagnóza [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Trapas 22/31 [i] 19:25 Kancl III: Nová práce - 1. část 24/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Guadeloupe, ostrovní ráj [i] 21:00 Postřehy odjinud [i] 21:05 Zlínské festivalové minuty [i] 21:10 Zázrak v černém domě [i] 23:05 Učedníci hudby [i] 23:55 Ta naše povaha česká [i] 00:25 Sarah Vaughan [i] 01:20 O češtině [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:30 Game Page [i] 02:55 Babylon [i] 03:25 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 03:30 Chcete je? ZJ - [i] 03:35 Sabotáž [i] 04:00 Pod pokličkou [i] 04:25 O kraji kolem Kyjova a Slováckém roku [i] 04:45 Příběhy železné opony [i] 04:55 Běž domů, Ivane [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2208 [i] 09:50 Maska Junior [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 4 [i] 13:35 Nemocnice Chicago Hope 12 [i] 14:35 Vražedná čísla VI: Ruská ruleta 3 [i] 15:30 Upíří deníky 1 [i] 16:30 Přátelé II 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 4 [i] 18:30 Ulice 2209 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Pasivní odpor 344 [i] 21:25 Helena: Už se nikdy nebudeme hádat 11 [i] 22:00 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Zelenáč [i] 01:00 Policejní odznak VI 5 [i] 01:55 Novashopping 02:00 Nemocnice Chicago Hope 12 [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 03:35 Áčko [i] 04:55 Přátelé II 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider I: Michael Knight 2 [i] 08:10 M*A*S*H 147 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VIII: Poblouznění 6 [i] 10:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 11:45 Schimanski: Krysí doupě [i] 13:50 Alf IV: Ekolog amatér 21 [i] 14:20 Siska VI: Falešný svět 12 [i] 15:40 Julie Lescautová II: Cely smrti 12 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Ukradená atomovka 16 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 28 týdnů poté [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Júlia - Cesty za šťastím 107-108/191 [i] 07:05 Macocha 43/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 27-28/130 [i] 08:50 Dr. Oz I. 135/174 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Ezel 36/142 [i] 11:40 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 13:15 Larina voľba 3 [i] 14:30 Rebeli I. 200/215 [i] 15:20 Mladí, krásni, skazení 22/131 [i] 16:15 Cigánske srdce 217/218 [i] 17:10 Keď budeš moja 101/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 18/22 [i] 18:55 Dharma a Greg IV. 14/24 [i] 19:25 Frasier IX. 10-11/24 [i] 20:15 Sultán 81 [i] 21:30 Druhý dych 80/80 [i] 22:30 Larina voľba - NOVÝ SERIÁL 4 [i] 23:25 Ezel 37/142 [i] 00:15 Sestrička Jackie II. 6/12 [i] 00:45 Adela show [i] 01:15 Frasier IX. 10-11/24 [i] 02:00 Zajtrajšie noviny IV. 19/22 [i] 02:45 Dr. Oz I. 135/174 [i] 03:30 Ulica III. 234/259 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Ostrov ztracených duší [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Paparazzi [i] 13:40 Banditi [i] 15:55 Krotitelé upírů [i] 17:50 Prostě spolu [i] 19:35 Doors - When You Are Strange [i] 21:10 Štvaná žena [i] 22:50 Opravdový život [i] 00:35 Čistič [i] 02:15 Náhodný cíl [i] 03:50 Útok žraloka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Formule [i] 09:00 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:55 Business Class [i] 23:00 Bojové sporty [i] 23:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Děvčata jak utržená ze řetězu 3 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Osudový zásah, část 1. 7 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Nebezpečná rychlost 19 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 6: Začátek 2 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 2. díl 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Bez hlesu 20 [i] 12:20 Pohotovost 1: Mateřství 25 [i] 13:20 Diagnóza vražda 5: Osudový zásah, část 2. 8 [i] 14:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Krvavé diamanty 21 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i] 18:20 Diagnóza vražda 5: Je třeba zabít televizi 9