TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Dva a pol chlapa III. 10/24 [i] 08:45 Komisár Rex VI. 7/15 [i] 09:45 Zabijak na poschodí [i] 11:35 Nezvestní III. 18/19 [i] 12:25 Rýchle Televízne noviny [i] 12:30 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 16/22 [i] 13:30 Krok za krokom III. 14/23 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 11/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VI. 24/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Rýchle Televízne noviny [i] 17:55 Láska a trest 3/124 - NOVÝ SERÍÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 MODRÉ Z NEBA [i] 22:15 Trauma - Záchranári 12/18 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Osobná spravodlivosť [i] 01:35 NCIS VI. 24/25 [i] 02:15 Trauma - Záchranári 12/18 [i] 02:55 Smallville VIII. 9/22 [i] 03:35 Komisár Rex VI. 7/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Autosalón [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Grayová versus Grayová 21 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Začiatky a konce 22 [i] 11:05 Sila lásky IV. 78 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Divoký anjel 178 [i] 14:55 Bláznivo zamilovaní: Povedz mi, kedy 35/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 164 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Slovenka roka [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Bláznivo zamilovaní: Povedz mi, kedy 35/52 [i] 23:25 Sudkyňa Amy: Grayová versus Grayová 21 [i] 00:10 Sudkyňa Amy: Začiatky a konce 22 [i] 00:55 Miláčik [i] 02:40 Reportéri [i] 03:05 Nočné správy [i] 03:20 Góly - body - sekundy [i] 03:25 Život silnejší ako osud [i] 03:40 Sila lásky IV. 78 [i] 04:30 Sila lásky V. 164 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Rusínsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus zdravie [i] 11:40 Moja misia: Anjeli /Juhoafrická republika/ [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 U Marcina hudci hudú [i] 13:15 Cesty [i] 13:45 Família: Ako domček z karát ... [i] 14:25 Večer na tému [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:05 Senior klub - magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Dizajn: Walkman 18 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z celého sveta [i] 18:40 Zákulisie slovenčiny [i] 18:50 Test magazín: Cyklistické prilby [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ján Sabol [i] 20:00 Ilja [i] 20:35 Zrkadlá [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Na križovatke SK+CZ: Tajomstvo krvi [i] 23:55 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:50 6 miliárd názorov [i] 01:52 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 15 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:05 Súdna sieň: Pes baskervillský [i] 09:10 Panelák IX.: Búračka 86 [i] 10:20 Mama, ožeň ma! 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 16 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 23/23 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Sneh v očiach [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Ako na doktora 87 [i] 21:30 Kosti I. 17 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 8 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 6 [i] 01:25 Zachráň ma VI. 19/19 [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 23/23 [i] 03:10 District 4,5 [i] 04:35 FlashForward II. 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 61 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 7 [i] 08:15 Matlock V. 8 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VII. 3 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges IV. 19,20 [i] 12:25 M*A*S*H 35,36 [i] 13:50 Panelák IX.: Búračka 86 [i] 15:00 Faktor strachu III. 34/34 [i] 15:25 Simpsonovci VII. 2,3,4 [i] 17:00 Originály na cestách II. 5 [i] 18:10 Akty X III. 4 [i] 19:10 Faktor strachu III. 34/34 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 12 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 8 [i] 22:05 Walking Dead I. 3 [i] 23:05 Mafstory: Rusovlasý Sergej [i] 00:05 HOTEL PARADISE: . [i] 01:05 Akty X III. 4 [i] 02:00 Zákon gangu I. 13/13 [i] 03:00 Walking Dead I. 3 [i] 03:45 Diagnóza: Vražda I. 2 [i] 04:30 Láska a pomsta 127 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Obhájci 14/18 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Poslední nedotknutelný 13/23 [i] 08:00 Post Mortem 7/8 [i] 09:00 JAG 19/22 [i] 10:00 Obhájci 15/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 20/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 19/40 [i] 13:00 Umíte tančit? V. 1/37 [i] 14:00 Obhájci 15/18 [i] 15:00 JAG 19/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 20/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 20/22 [i] 18:00 Post Mortem 8/8 [i] 19:00 JAG 20/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 21/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 12/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 7/18 [i] 23:00 Vzpomínky 13/18 [i] 00:00 Sestra Hawthornová II. 4/10 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 12/17 [i] 01:50 Vzpomínky 13/18 [i] 02:35 Sestra Hawthornová II. 4/10 [i] 03:20 Obhájci 14/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 20 [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Odborník na ochranu zvěře [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nic pro staré chlapy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Oheň versus led [i] 09:05 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 10:00 Jak to dělají?: Výroba whisky/ochrana proti hurikánům [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 3 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 11:50 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 12:45 Na plný plyn: Honda [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro BSN [i] 14:35 Špinavé práce: Povrchová úprava betonu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Doba bouří [i] 16:25 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 17:20 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 18:15 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 19:10 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 19:40 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 20:05 Mistři piva 6 [i] 21:00 Nejlepší policisté 6 [i] 21:55 Hledači pokladů na aukcích 1 [i] 22:25 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 22:50 Národ šílenců: Létající tykve [i] 23:45 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 00:40 Mistři piva 6 [i] 01:40 Nejlepší policisté 6 [i] 02:40 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 03:10 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 03:40 Národ šílenců: Létající tykve [i] 04:35 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Perfektní den 28/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Ještěři 2/26 [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:30 Eva Pilarová a hosté [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Bláznivé lásky (Tutti pazzi per amore) 1/52 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion a [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Příběhy slavných - Karel Svoboda [i] 21:50 Den D IV. 4/13 [i] 22:40 Kennedyové: Morální problémy a vnitřní kvas 5/8 [i] 23:25 Podfukáři IV 3/6 [i] 00:20 Losování Sportky a Šance 00:25 Bratři a sestry: Tři strany 18/23 [i] 01:05 Na stopě [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 01:55 Týden v regionech Brno [i] 02:20 Týden v regionech Ostrava [i] 02:45 Sváteční slovo Ilony Rozehnalové [i] 02:50 Hlasy poezie [i] 02:55 Magický Špilberk [i] 03:50 Tybys: Rozvod 3/6 [i] 04:40 Divadélko pod věží [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kdyby... [i] 06:00 Co by kdyby: Češi válčili se [i] 06:15 Chcete je? ZJ - [i] 06:20 Zoománie [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Cesty víry: Čas a rytmus [i] 09:00 Kosmopolis [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 3 [i] 10:00 Abiturienti [i] 10:50 Ta naše povaha česká [i] 11:20 Krásný ztráty [i] 12:00 Kam zmizel ten starý song [i] 12:35 Náš venkov [i] 12:55 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:00 Film o filmu Můj vysvlečenej deník [i] 13:15 Priateľstvá padajúceho lístia [i] 14:30 Architektura 21/45 [i] 15:00 Edith Piaf: Bez lásky to nejde [i] 16:00 Národnost v pubertě: Rihla 3/4 [i] 16:25 Střípky času [i] 16:40 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Úplná opice 21/31 [i] 19:25 Kancl III: Plážové hry 23/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 VIZE 97 [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Zlínské festivalové minuty [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:15 Echo Pražského jara 2012 [i] 22:25 Naděje a sláva [i] 00:15 Milenci [i] 01:05 Suma sumárum [i] 01:35 Čas ve stínu pyramid: Chrámy slunečních králů 4/4 [i] 02:05 V rytmu dálek: Francouzský dokumentární cyklus 2/3 [i] 03:00 Mimo rámec [i] 03:15 Ta naša kapela 03:40 Folklorní magazín [i] 04:05 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2207 [i] 09:50 Manžel mé nejlepší přítelkyně [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 3 [i] 13:35 Nemocnice Chicago Hope 11 [i] 14:35 Vražedná čísla VI: Přátelská smrt 2 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Aliyah - Cesta 24 [i] 16:30 Přátelé II 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 3 [i] 18:30 Ulice 2208 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pekařův císař [i] 21:20 Mentalista III: Rapsodie v rudém 22 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Vzorec pro vraždu [i] 01:05 Policejní odznak VI 4 [i] 02:00 Novashopping 02:05 Nemocnice Chicago Hope 11 [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 03:40 Áčko [i] 04:55 Přátelé II 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider I: Jako Fénix z popela 1 [i] 08:10 M*A*S*H 146 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VIII: Detektiv pacientem 5 [i] 10:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 11:45 Schimanski: Den matek [i] 13:50 Alf IV: Zlatá horečka 20 [i] 14:20 Siska VI: Pozdní lítost 11 [i] 15:40 Julie Lescautová II: Touha po pomstě 11 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Už tě nechci vidět 127 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Smrtící pizza 20 [i] 23:25 Sběratelé kostí IV: Prst v hnízdě 4 [i] 00:20 Anatomie lži I: Přerušený řetěz 5 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:10 Anatomie lži I: Přerušený řetěz 5 [i] 03:55 Česko na talíři [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Júlia - Cesty za šťastím 105-106/191 [i] 07:00 Macocha 42/120 [i] 07:45 Sudkyňa Hatchettová III. 26/130 [i] 08:25 Dr. Oz I. 134/174 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Ezel 35/142 [i] 11:10 Sultán 80 [i] 12:10 Druhý dych 79/80 [i] 13:10 Larina voľba 2 [i] 14:35 Rebeli I. 199/215 [i] 15:30 Mladí, krásni, skazení 21/131 [i] 16:20 Cigánske srdce 216/218 [i] 17:15 Keď budeš moja 100/238 [i] 18:10 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 17/22 [i] 19:10 Frasier IX. 8-9/24 [i] 20:15 Ten, kto sa pozerá [i] 22:30 Larina voľba - NOVÝ SERIÁL 3 [i] 23:25 Ezel 36/142 [i] 00:25 Bolesti slávnych I. 4/11 [i] 01:10 Adela show [i] 01:40 Frasier IX. 8-9/24 [i] 02:30 Zajtrajšie noviny IV. 18/22 [i] 03:15 Ulica III. 233/259 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Iron Man [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokonalá partie [i] 13:35 Yesmeni [i] 15:15 Za jasného dne [i] 17:00 Paparazzi [i] 18:35 Banditi [i] 20:45 Útok žraloka [i] 22:25 Náhodný cíl [i] 00:05 Druhý život [i] 01:50 Jednotka Uro [i] 03:35 Mutant [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Motorsport [i]