TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Dva a pol chlapa III. 9/24 [i] 09:05 Komisár Rex VI. 6/15 [i] 10:10 Slnečná búrka [i] 11:55 Nezvestní III. 17/19 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 15/22 [i] 13:55 Krok za krokom III. 13/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 10/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VI. 23/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Rýchle Televízne noviny [i] 17:55 Láska a trest 2/124 - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:40 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Kobra 11 XVI. 11/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 00:25 Slnečná búrka [i] 01:55 NCIS VI. 23/25 [i] 02:35 Smallville VIII. 8/22 [i] 03:15 Komisár Rex VI. 6/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Postav dom, zasaď strom [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Pracovný výjazd 19 [i] 10:20 Sudkyňa Amy: Viera v Boha 20 [i] 11:05 Sila lásky IV. 77 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 177 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Pohladkanie päsťou 34/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 163 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 22:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Tieň 11/24 [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Bláznivo zamilovaní: Pohladkanie päsťou 34/52 [i] 00:05 Kto hovorí pravdu? [i] 00:55 Sudkyňa Amy: Pracovný výjazd 19 [i] 01:40 Sudkyňa Amy: Viera v Boha 20 [i] 02:25 O 5 minút 12 [i] 03:30 Nočné správy [i] 03:40 Sila lásky IV. 77 [i] 04:30 Sila lásky V. 163 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Národnostný dokument: Národnostný dokument [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus práca [i] 11:40 Symboly krásy: Japonský ozdobný papier [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Obrázky z čičmianskej svadby [i] 13:25 Miro jilo - Moje srdce [i] 13:30 Športové ozveny [i] 14:05 Konto [i] 15:10 Spomíname na Ivana Krajíčka: Diskotéka pre starších [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Moja misia: Anjeli /Juhoafrická republika/ [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z celého sveta [i] 18:40 Šport minulých liet: Šport minulých liet (1957-1958) [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Dušan Frič [i] 20:00 Maršal Žukov 2/2 [i] 20:45 Šesťdesiat rokov po.... [i] 21:15 Slovensko nepoznané: Dargovský pamätník [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Autosalón [i] 00:10 6 miliárd názorov [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Pomsta [i] 09:05 Panelák IX.: Šach-mat 85 [i] 10:20 Mama, ožeň ma! 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 11 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 22 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Ješiťák [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Búračka 86 [i] 21:30 Kosti I. 16 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 15 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 11 [i] 01:25 Zachráň ma VI. 18 [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 22 [i] 03:00 District 2,3 [i] 04:25 FlashForward II. 1/12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 60 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 6 [i] 08:15 Matlock V. 7 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VII. 2 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges IV. 17,18 [i] 12:20 M*A*S*H 33,34 [i] 13:30 Panelák IX.: Šach-mat 85 [i] 14:40 Faktor strachu III. 33 [i] 15:40 Simpsonovci VI. 25/25 [i] 16:05 Simpsonovci VII. 1/25 [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 7 [i] 17:50 Akty X III. 3 [i] 18:50 Faktor strachu III. 33 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 11 [i] 21:05 Originály na cestách II. 5 [i] 22:05 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 22:55 ČREPINY [i] 23:30 Sladký život PLAYMATE: II. 7,8 [i] 00:30 HOTEL PARADISE: . [i] 01:35 Akty X III. 3 [i] 02:25 Zákon gangu I. 10,11,12 [i] 04:30 Láska a pomsta 126 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Obhájci 13/18 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Takové klouzavé 12/23 [i] 08:00 Post Mortem 6/8 [i] 09:00 JAG 18/22 [i] 10:00 Obhájci 14/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 19/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 18/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 12/12 [i] 14:00 Obhájci 14/18 [i] 15:00 JAG 18/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 19/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 19/22 [i] 18:00 Post Mortem 7/8 [i] 19:00 JAG 19/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 20/22 [i] 21:00 Vzpomínky 12/18 [i] 22:00 Řeka 5/8 [i] 23:00 Firma 15/22 [i] 00:00 Cena za lidskost 11/13 [i] 00:55 Vzpomínky 12/18 [i] 01:50 Řeka 5/8 [i] 02:35 Firma 15/22 [i] 03:20 Cena za lidskost 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 19 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Farmář cvrčků [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pomsta mýtu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 10:00 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 2 [i] 10:55 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 11:50 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Zbrusu nový Oldsmobile [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro korporaci Viega [i] 14:35 Špinavé práce: Odborník na ochranu zvěře [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nic pro staré chlapy [i] 16:25 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 17:20 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 18:15 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 19:10 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 19:40 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 20:05 Zlato Beringova moře: Špatný pocit [i] 21:00 Mečouni - život na udici: Výplata [i] 21:55 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba autopilota [i] 22:50 Únos a záchrana: Taxikář zabiják [i] 23:45 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 00:40 Zlato Beringova moře: Špatný pocit [i] 01:40 Mečouni - život na udici: Výplata [i] 02:40 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba autopilota [i] 03:40 Únos a záchrana: Taxikář zabiják [i] 04:35 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Hádej, kdo přijde na večeři 27/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Planeta Omega 1/26 [i] 09:35 McLeodovy dcery VI: Perfektní den 28/32 [i] 10:15 Národní klenoty [i] 10:45 Na cestě po Kanagawě [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Everwood navždy - 2. část 22/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion a [i] 20:00 Chyťte doktora [i] 21:35 Neobyčejné životy [i] 22:30 Zločin v šantánu [i] 23:50 Losování Euromiliony 23:55 Na velikosti záleží II 6/10 [i] 00:25 MI5 III 4/10 [i] 01:15 Sváteční slovo Ilony Rozehnalové [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:30 Malá farma: Kdo na farmu? [i] 02:50 Tybys: Noční šichta 2/6 [i] 03:50 Rekordy a kuriozity [i] 04:00 Divadélko pod věží [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Suma sumárum [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Náš venkov [i] 09:45 Ze ZOO do ZOO [i] 10:15 Čtyři roční období pod vodou [i] 11:00 Les Království [i] 11:30 100 let a stále znovu [i] 12:00 Evropa dnes [i] 12:25 Film o filmu Tady hlídám já! [i] 12:40 V rytmu dálek 1/3 [i] 13:35 Heydrich - konečné řešení: Atentát 39/44 [i] 14:00 Království divočiny: Předivo života: Hrabáči, příběhy z podzemí 4/13 [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 V rytmu dálek 2/3 [i] 15:50 Křivoklátskem Oty Pavla [i] 16:00 Evropa a já [i] 16:15 Kosmopolis [i] 16:40 Vzdělávací profily [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Vpřed, týme Go 20/31 [i] 19:25 Kancl III: Ženská práva 22/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. [i] 20:50 Co by kdyby: Češi válčili se Slováky [i] 21:10 Historie.cs [i] 21:55 Zlínské festivalové minuty [i] 22:00 Chodníky slávy: Michael Caine [i] 00:10 Q [i] 00:40 Přidej se [i] 00:50 Nedej se [i] 01:05 Divadlo žije! [i] 01:30 Kultura.cz [i] 01:55 Kultura.cz [i] 02:25 Nepohodlní: Jack London [i] 02:40 Babylon [i] 03:05 Do práce [i] 03:35 Evropa dnes [i] 04:00 Sabotáž [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2206 [i] 09:50 Hotel snů: Čína [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 2 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope 10 [i] 14:35 Vražedná čísla VI: Katův paradox 1 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Vždy věrný 23 [i] 16:30 Přátelé II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 2 [i] 18:30 Ulice 2207 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Akce Tunel 343 [i] 21:25 Víkend: Příště budeme chytřejší [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Trumfové eso 22 [i] 23:50 Policejní odznak VI 3 [i] 00:45 Novashopping 00:50 Playmate roku 2007 a 2008 11, 12 [i] 01:45 Nemocnice Chicago Hope 10 [i] 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Áčko: Škola - základ neurózy! [i] 04:55 Přátelé II 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: V moci voodoo 22 [i] 08:10 M*A*S*H 145 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VIII: Z důvodu nepříčetnosti 4 [i] 10:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 11:45 Schimanski: Na doraz [i] 13:50 Alf IV: Alfův idol 19 [i] 14:20 Siska VI: Mladík s nožem 10 [i] 15:40 Julie Lescautová II: Případ z pouti 10 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Cesty k úspěchu [i] 22:25 Sběratelé kostí VI: Jezdec na střeše 13 [i] 23:25 Myšlenky zločince VI: Vůně smrti 14 [i] 00:20 Anatomie lži I: Dokud nás smrt nerozdělí 4 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:15 Anatomie lži I: Dokud nás smrt nerozdělí 4 [i] 04:00 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Júlia - Cesty za šťastím 103-104/191 [i] 07:05 Macocha 41/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 25/130 [i] 08:30 Dr. Oz I. 133/174 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Ezel 34/142 [i] 11:25 Sultán 79 [i] 12:20 Druhý dych 78/80 [i] 13:15 Larina voľba 1 [i] 14:30 Rebeli I. 198/215 [i] 15:25 Mladí, krásni, skazení 20/131 [i] 16:15 Cigánske srdce 215/218 [i] 17:10 Keď budeš moja 99/238 [i] 18:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 16/22 [i] 19:00 Dharma a Greg IV. 13/24 [i] 19:25 Frasier IX. 6-7/24 [i] 20:15 Sultán 80 [i] 21:30 Druhý dych 79/80 [i] 22:30 Larina voľba - NOVÝ SERIÁL 2 [i] 23:40 Ezel 35/142 [i] 00:35 Tlkot srdca 5/10 [i] 01:25 Adela show [i] 01:50 Frasier IX. 6-7/24 [i] 02:35 Zajtrajšie noviny IV. 17/22 [i] 03:20 Ulica III. 232/259 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Zákon přitažlivosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Druhý muž [i] 13:40 Král videoher [i] 15:25 Griffin a Phoenixová [i] 17:25 Dokonalá partie [i] 18:55 Yesmeni [i] 20:30 Mutant [i] 22:10 Jednotka Uro [i] 00:00 Závěť [i] 02:10 Uneseni [i] 03:35 Countdown [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 09:15 Jezdectví [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Box [i] 22:45 Formule [i] 23:15 Motorsport [i] 23:30 Sportovní vozy [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Za oranžovou oponou 1 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Smrtící kombinace 5 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Středověké zločiny 17 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Jackpot (díl 2) 22