TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Môj tichý partner [i] 11:15 Nezvestní III. 16/19 [i] 12:05 Rýchle Televízne noviny [i] 12:10 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 9/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VI. 22/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Rýchle Televízne noviny [i] 17:55 Láska a trest 1/124 - NOVÝ SERIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE - LIVE [i] 22:25 Partička [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Zastavte Cartera [i] 01:30 Posledný súd [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Svet v obrazoch [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Prekročiť hranice 17 [i] 10:20 Sudkyňa Amy: Všetci sme len ľudia 18 [i] 11:05 Sila lásky IV. 76 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Divoký anjel 176 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Počúvaj svoje srdce 33/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 162 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Láska v Sankt Peterburgu [i] 21:40 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Hlavný podozrivý 2 [i] 23:25 Bláznivo zamilovaní: Počúvaj svoje srdce 33/52 [i] 00:20 Láska v Sankt Peterburgu [i] 01:50 Sudkyňa Amy: Prekročiť hranice 17 [i] 02:35 Sudkyňa Amy: Všetci sme len ľudia 18 [i] 03:20 Nočné správy [i] 03:30 Góly - body - sekundy [i] 03:35 Sila lásky IV. 76 [i] 04:25 Sila lásky V. 162 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 11:00 Národnostné správy [i] 11:05 Fokus - rodina [i] 11:45 Staroslovanské kultúrne centrá: Nitra [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Zahraj nám,muzika,vesele: Máj, máj, máj zelený [i] 13:30 Ivan Rumanovský a jeho filmový svet [i] 14:00 Autosalón [i] 14:25 Športové ozveny [i] 15:00 Odpískané [i] 15:35 Magazín NHL [i] 15:55 Národnostný dokument: Národnostný dokument [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 VAT [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Symboly krásy: Japonský ozdobný papier [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z celého sveta [i] 18:45 GEN.sk: Božidara Turzonovová [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Preventívne gynekologické vyšetrenia [i] 20:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Na periférii [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Dvanásť [i] 00:35 On Air [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:43 6 miliárd názorov [i] 01:45 Správy STV "N" [i] 02:25 ArtSpektrum [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 TOP STAR [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Kauza opičky [i] 08:30 Panelák IX.: Zamilovaná Ivana 84 [i] 09:35 Dom snov II. 42 [i] 10:30 Mama, ožeň ma! 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Ambiciózna blondínka [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Uštvala ma [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Šach-mat 85 [i] 21:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 11 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:25 Profesionáli VI.: Luník IX. 3 [i] 00:15 Californication - Orgie v Kalifornii III. 11 [i] 01:00 Útek do nebezpečenstva [i] 02:30 District 89/89 [i] 03:10 District 1/89 [i] 03:55 Californication - Orgie v Kalifornii III. 11 [i] 04:20 Nebezpečná hra [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Kutyil s.r.o. 8 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 5 [i] 08:15 Matlock V. 6 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VII. 1/24 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges IV. 15,16 [i] 12:20 M*A*S*H 31,32 [i] 13:30 Panelák IX.: Zamilovaná Ivana 84 [i] 14:40 Faktor strachu III. 32 [i] 15:40 Simpsonovci VI. 23,24 [i] 16:45 Dom snov II. 42 [i] 17:50 Akty X III. 2 [i] 18:50 Faktor strachu III. 32 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 10 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 7 [i] 22:05 Podvodníci I. 11 [i] 23:00 Dexter III. 11 [i] 00:05 HOTEL PARADISE: . [i] 01:10 Akty X III. 2 [i] 02:05 Zákon gangu I. 8,9 [i] 03:30 Diagnóza: Vražda I. 1/19 [i] 04:30 Láska a pomsta 125 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Drzá Jordan II. 18/22 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Rodinné jmění 10/23 [i] 08:00 Předčasné vydání III.: Mladí andělé 11/23 [i] 09:00 JAG 17/22 [i] 10:00 Toy Story - Příběh hraček [i] 11:30 Drzá Jordan II. 18/22 [i] 12:30 Někdo to rád hloupé II. 17/40 [i] 13:30 The Amazing Race XVII. 11/12 [i] 14:30 Firma 10/22 [i] 15:20 Firma 11/22 [i] 16:15 Firma 12/22 [i] 17:10 Firma 13/22 [i] 18:05 Firma 14/22 [i] 19:00 JAG 18/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 19/22 [i] 21:00 Dr. House VII. 11/23 [i] 22:00 Mizerové [i] 00:15 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 7/13 [i] 01:10 Dr. House VII. 11/23 [i] 02:05 Mizerové [i] 04:10 Drzá Jordan II. 19/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Cristobal Colon [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Výroba tofu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 08:10 Bořiči mýtů 180 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 10:00 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 1 [i] 10:55 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 11:50 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 12:45 Motory Detroitu: Pavouk [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Klipsch [i] 14:35 Špinavé práce: Farmář cvrčků [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 16:25 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 17:20 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 18:15 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 19:10 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 19:40 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 20:05 Kdo uspěje? 1 [i] 21:00 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 1 [i] 21:30 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 2 [i] 21:55 Jak přežít neštěstí: Zemětřesení [i] 22:50 Válka proti marihuaně: Zrada pracovníka Harborside [i] 23:45 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 00:40 Kdo uspěje? 1 [i] 01:40 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 1 [i] 02:10 Na svobodě: skutečné útěky z vězení 2 [i] 02:40 Jak přežít neštěstí: Zemětřesení [i] 03:40 Válka proti marihuaně: Zrada pracovníka Harborside [i] 04:35 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Jednou za život [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Štastný konec 52/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Hádej, kdo přijde na večeři 27/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Lou Fanánka Hagena [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Everwood navždy - 1. část 21/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Zdivočelá země: Putnovi jde o život. 25/32 [i] 20:55 Na cestě po Kanagawě [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Národní klenoty [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 MI5 III 4/10 [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:35 Film o filmu Chyťte doktora [i] 00:50 Toulavá kamera [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Bydlení je hra [i] 02:35 Tybys: Lajdárna 1/6 [i] 04:00 Divadélko pod věží [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Designtrend [i] 05:20 Joža Uprka - barvy a písně [i] 06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? ZJ - [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Klíč [i] 09:00 Expedice Libye 3/3 [i] 09:20 Kamera na cestách: Divoká Čína: Krajina velkých proměn 6/6 [i] 10:10 Československo ve zvláštních službách: Špion nebo diplomat? 7/19 [i] 11:10 Deník Tobruk [i] 12:00 Vzkaz Miloslava Vlka [i] 12:15 Vesnicopis [i] 12:40 České kořeny ve Švédsku [i] 13:40 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 3 [i] 14:00 Československý filmový týdeník 1962 887/2379 [i] 14:10 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 6/10 [i] 15:00 Vlasy, které přepsaly historii [i] 15:50 Nepohodlní: Jack London [i] 16:05 Samota Vlků [i] 16:25 Zrychlený čas: Osudy Emila Háchy a Vladislava 1/5 [i] 16:40 Bílá místa [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Návrat do Slzavého údolí 19/31 [i] 19:25 Kancl III: Reklamace 21/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka: zapomenuté filmy: Podzim 1944. 7/10 [i] 20:50 Zlínské festivalové minuty [i] 21:00 Velikáni filmu: David Lean [i] 23:35 Echo Pražského jara 2012 [i] 23:45 Z Reykjavíku do Rotterdamu [i] 01:10 Abbey Road: Live III.: Michael Bublé, The Tender Trap a 11/12 [i] 02:00 Abiturienti [i] 02:50 Krásný ztráty [i] 03:30 Chcete je? ZJ - [i] 03:35 Uchem jehly [i] 04:00 Sabotáž [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:55 Zatajené popravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2205 [i] 09:50 Katastrofa letu č. 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata II 1 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope 9 [i] 14:30 Vražedná čísla II: Předávkování 24 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Legenda (část 2.) 22 [i] 16:30 Přátelé 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Druhý život 1 [i] 18:30 Ulice 2206 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl: Legionář [i] 21:20 Hlas ČeskoSlovenska: Rozhodnutí [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Řekni vše 19 [i] 23:50 Huff 3 [i] 00:55 Playmate roku 2005 a 2006 9, 10 [i] 01:50 Novashopping 01:55 Nemocnice Chicago Hope 9 [i] 02:45 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Ano, šéfe! [i] 06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Rytíř vycházejícího slunce 21 [i] 08:10 M*A*S*H 144 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VIII: Pohotová reakce 3 [i] 10:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk a dvanáctý muž 9 [i] 11:45 Schimanski: Pokrevní bratři [i] 13:50 Alf IV: Budoucnost s otazníkem 18 [i] 14:20 Siska VI: Konečné řešení 9 [i] 15:40 Julie Lescautová II: Obchod s dětmi 9 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Jenom mě drž 126 [i] 21:20 Šéf na grilu [i] 21:55 Partička [i] 22:35 Slunečno, místy vraždy I: Zločin na golfovém hřišti 13 [i] 23:35 Anatomie lži II: Ilegální zápas 18 [i] 00:30 Nedokonalé zločiny IV: Vražda na fakultě 1 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny IV: Vražda na fakultě 1 [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Júlia - Cesty za šťastím 101-102/191 [i] 07:00 Macocha 40/120 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 24/130 [i] 08:25 Dr. Oz I. 132/174 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Veronika III. 22/22 [i] 10:40 Bozk čiernej vdovy [i] 12:25 Manželstvo pod dohľadom [i] 14:20 Rebeli I. 197/215 [i] 15:20 Mladí, krásni, skazení 19/131 [i] 16:10 Cigánske srdce 214/218 [i] 17:10 Keď budeš moja 98/238 [i] 18:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 15/22 [i] 19:00 Dharma a Greg IV. 12/24 [i] 19:25 Frasier IX. 4-5/24 [i] 20:15 Sultán 79 [i] 21:30 Druhý dych 78/80 [i] 22:30 Larina voľba - NOVÝ SERIÁL 1 [i] 23:25 Ezel 34/142 [i] 00:30 Ako byť trendy [i] 01:00 Adela show [i] 01:30 Frasier IX. 4-5/24 [i] 02:15 Zajtrajšie noviny IV. 16/22 [i] 02:55 Ulica III. 231/259 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:15 V tieni [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Iluze lásky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Co vlastně ženy chtějí? [i] 14:00 Chladnokrevně [i] 15:50 Oko 3 [i] 17:30 Druhý muž [i] 19:05 Král videoher [i] 20:45 Countdown [i] 22:40 Uneseni [i] 00:15 Mangler 2 [i] 01:50 Pomsta bratra [i] 03:35 Poslední čas na lásku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Watts [i]