TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Dobrodružstvá Jackieho Chana V. 10/13 [i] 06:10 Duck Dodgers II. 25/26 [i] 06:35 Scooby Doo II. 2/16 [i] 07:00 Flintstonovci v akcii 28/54 [i] 07:25 Herkules [i] 10:45 Superkočky v akcii 16/22 [i] 11:40 Roztomilé mrchy I. 5/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:35 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 16:40 Rýchle Televízne noviny [i] 16:45 Králi Mykonosu [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 Hlas Česko Slovenska - 8. FINÁLE - LIVE [i] 22:55 Niet návratu [i] 01:15 Fringe II. 12/22 [i] 02:05 Letecká katastrofa [i] 03:30 Komisár Rex VI. 5/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:30 Správy STV [i] 07:20 Včielka Maja: Jar je tu [i] 07:45 Pinocchio: Pinocchiov dlhý nos [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:35 Góóól [i] 09:05 Tajomný ostrov: Posolstvo 3/13 [i] 09:35 Tajomný ostrov: Do neznáma 4/13 [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody IV.: Ushuaia - Robinson Rurutu - ostrov Robinsona Crusoa, 1.časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Preteky F1: Veľká cena F1 - Monako [i] 16:10 Poklady.sk: Spiace sopky na Slovensku [i] 16:25 Na ceste II.: Na ceste po Zanzibare [i] 17:00 Pošta pre teba [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Svätý Augustín 1/2 [i] 21:45 Svätý Augustín 2/2 [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Odpískané [i] 00:05 Ushuaia - expedície do prírody IV.: Ushuaia - Robinson Rurutu - ostrov Robinsona Crusoa, 1.časť [i] 00:55 Svätý Augustín 1/2 [i] 02:30 Svätý Augustín 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Farmárska revue [i] 08:55 Test magazín: Ručné šľahače [i] 09:10 Jánošíkove dni 2011 [i] 09:30 Sv.omša na Turíce [i] 11:25 Génius prírody: Materiálny svet [i] 12:15 O hlúpej žene [i] 13:10 On Air [i] 13:30 Orientácie [i] 14:00 Slovo: k sviatku Turíc [i] 14:10 Božidara Turzonovová jubiluje: Alergia [i] 15:45 Família: Ako domček z karát ... [i] 16:15 Anjeli strážni: Branislava Sitára [i] 16:45 Športy na Slovensku: Atletické vibrácie [i] 17:50 Staroslovanské kultúrne centrá: Nitra [i] 18:20 Táraninky: Noc [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z celého sveta [i] 18:40 Čarovný svet animovaného filmu: Moja krajina v Európe [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Záhadný svet peňazí [i] 21:35 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 22:05 Pozvánka do divadla: Škoda,že je pobehlica [i] 00:05 Retro noviny [i] 00:25 Slovo: k sviatku Turíc [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 Taxi [i] 08:35 Pravdivé lži [i] 11:30 Rodinka úžasných 13,14 [i] 13:25 Dr. Dolittle 4 [i] 15:20 Ambiciózna blondínka [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 22 guliek [i] 23:00 Komando [i] 01:00 22 guliek [i] 03:00 FlashForward: Záblesk budúcnosti [i] 03:45 Rodinka úžasných 13,14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Láska v Istanbule 32 [i] 06:35 MacGyver 77,78 [i] 08:35 A-Team 95,96 [i] 10:50 Knight Rider 5,6 [i] 13:00 Steven Seagal: Muž zákona II. 4,5 [i] 14:00 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 12 [i] 15:00 Posledné minúty 7 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. 8 [i] 17:00 Tecumseh [i] 19:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 12 [i] 20:20 "Pátek není svátek" [i] 22:10 Sliedič [i] 00:00 Nespravodlivo odsúdený 8 [i] 01:00 Život na Marse 16,17/17 [i] 02:35 Všetci moji Ex 13/13 [i] 03:15 Láska a pomsta 124 [i] 04:00 Zasľúbená zem 59 [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:30 Poslední trosečník XIX. - Samoa 12/16 [i] 07:30 Předčasné vydání IV.: Opět Amber 14/22 [i] 08:30 Předčasné vydání IV.: Slepá víra 15/22 [i] 09:30 Ztracený svět II.: Vězeň 8/22 [i] 10:30 Enterprise III. 7/24 [i] 11:30 Enterprise III. 8/24 [i] 12:30 The Amazing Race XVIII. 6/12 [i] 13:30 Firma 5/22 [i] 14:30 Firma 6/22 [i] 15:30 Firma 7/22 [i] 16:30 Firma 8/22 [i] 17:30 Firma 9/22 [i] 18:30 Toy Story - Příběh hraček [i] 20:05 Dr. House VII. 10/23 [i] 21:05 CSI: New York VIII. 11/17 [i] 22:00 Tváří v tvář [i] 00:45 Fallen 3/5 [i] 02:20 CSI: New York VIII. 11/17 [i] 03:05 Dr. House VII. 10/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přísně tajné – havárie letadel: Záhada Boeingu 737 [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 06:50 Jak to funguje: Čtyřtaktový motor/Pračka/Přístroj na hubení komárů/Rybářský naviják [i] 07:15 Americký chopper: Motocykl pro padlé hrdiny, motorka pro Bling Star – 1. část [i] 08:10 Bořiči mýtů: Skákající kulka [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 19 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 20 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Není kam jít [i] 11:50 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 13:40 Bořiči mýtů: Za volantem v podpatcích [i] 14:35 Motory Detroitu: Pavouk [i] 15:30 Tovární linka 5 [i] 16:00 Tovární linka 6 [i] 16:25 Impozantní lodě: Cristobal Colon [i] 17:20 Bezpečná hranice 18 [i] 17:50 Bezpečná hranice 19 [i] 18:15 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 19:10 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Hra na kočku a myš [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Vrať se, Loretto [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Tennessee [i] 21:55 Nejlepší policisté 5 [i] 22:50 Republika chřestýšů: Albín [i] 23:45 Tým rychlého nasazení Miami 3 [i] 00:40 Bezpečná hranice 18 [i] 01:10 Bezpečná hranice 19 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Tennessee [i] 02:40 Nejlepší policisté 5 [i] 03:40 Jak se to dělá 10 [i] 04:05 Republika chřestýšů: Albín [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Bez práce nejsou koláče [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 2/26 [i] 06:40 Franklin [i] 07:05 Dobrodružství Shirley Holmesové I: Případ rubínového prstenu 2/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:50 Sváteční slovo Ilony Rozehnalové [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře: Ostrozrak 1/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vašek Nešika a Šikulka Šikovná [i] 14:05 Kulihrášek a zakletá princezna [i] 15:15 Konec velkých prázdnin: Neúnosné břemeno svobody 4/6 [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:10 Pan Vok odchází [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Aplaus [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Hodina klavíru [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Komisař Moulin [i] 01:25 Podfukáři IV 2/6 [i] 02:15 Trumfy Miroslava Donutila [i] 03:10 Bydlení je hra [i] 03:35 Zahrada pod lupou [i] 04:05 Pohádková Dobříš [i] 04:20 Dům na inzerát [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Cesty za poznáním [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Cesty víry: Nezapomenutelné autorky [i] 06:25 Cestománie [i] 06:50 Aby dluhy nebolely: Pět dlouhých let 07:00 Barvy života [i] 07:50 Divnopis [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 3 [i] 08:55 Čas ve stínu pyramid: Chrámy slunečních králů 4/4 [i] 09:30 Svatodušní bohoslužba [i] 10:30 Vzkaz Miloslava Vlka [i] 10:45 Chcete mě? ZJ - [i] 11:00 Máte mě! [i] 11:15 Království divočiny: Předivo života: Hrabáči, příběhy z podzemí 4/13 [i] 11:45 Přidej se [i] 11:55 Nedej se [i] 12:10 Kultura.cz [i] 12:40 Mimo rámec [i] 12:55 Meč a růže [i] 14:25 Čtyři roční období pod vodou [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:05 Cesty víry: Čas a rytmus [i] 16:30 Artmix [i] 17:25 Národnost v pubertě: Rihla 3/4 [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Tintin u Picarů - 1. část 21/39 [i] 18:15 Bert a Ernie 21/26 [i] 18:20 Včelka Mája: Princezna Beatrice 86/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Suma sumárum [i] 19:25 Červený trpaslík: Spravedlnost 21/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Atentát 39/44 [i] 20:30 Atentát [i] 22:10 Zlínské festivalové minuty [i] 22:15 Chodníky slávy: Omar Sharif [i] 00:20 Pravá krev II: Propusť mě 7/12 [i] 01:10 Flight of the Conchords II: Předseda vlády 7/10 [i] 01:35 Maradona režie Kusturica [i] 03:10 Tři strážníci 1/3 [i] 04:10 Za dveřmi je A.G. [i] 04:35 Z očí do očí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Záhady přírody [i] 05:55 Novashopping 06:30 Veterinář z Bondi Beach II 16 [i] 07:00 Pepek námořník 18 [i] 07:05 Liga Špačků II 12 [i] 07:35 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 14 [i] 07:55 Senzační Spiderman 10 [i] 08:20 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 26 [i] 08:50 Babicovy dobroty [i] 09:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:35 Jak se točí Rozmarýny [i] 12:20 Stříbrná pila: Náhradník 2 [i] 13:30 Velká cena Monaka [i] 16:10 Život v moři [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska [i] 22:50 Střepiny [i] 23:15 Děsnej doják [i] 00:55 Novashopping 01:00 Elizabethtown [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:50 Áčko [i] 04:55 Záhady přírody [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Zpravodajství FTV Prima 07:45 Mistr Manny II: Velká malba; Vykopávky 19 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi: Atentáty na Hitlera ve Vlčím doupěti 11 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Od devíti do pěti [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru II: Stín smrti [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Naděje 15 [i] 21:15 Sběratelé kostí VI: Sestry v hříchu 12 [i] 22:15 Šakal [i] 00:50 Spi, holčičko, spi [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Hitlerovi bodyguardi: Atentáty na Hitlera ve Vlčím doupěti 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Lampáreň [i] 05:50 Všetci sú za dverami [i] 06:40 Máša 6/60 [i] 07:45 Úbohá Nasťa 24-25/80 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Columbo II. 5/8 [i] 12:00 H2O: Stačí pridať vodu 7-8/26 [i] 12:55 Veronika Marsová II. 12/22 [i] 14:00 Pikantné video: Rodina v ohrození [i] 15:45 Vianočné želanie [i] 17:35 Chcem naspäť svoje deti [i] 20:00 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 21:50 Skutočný príbeh: Neuveriteľná cesta Mary [i] 01:20 Pikantné video: Rodina v ohrození [i] 02:45 Veronika Marsová II. 12/22 [i] 03:25 Dereš [i] 04:10 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Moje tlustá řecká svatba [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zákon přitažlivosti [i] 13:45 Impyho zázračný ostrov [i] 15:20 Krotitelé upírů [i] 17:15 Ostrov ztracených duší [i] 19:05 Za jasného dne [i] 20:50 Poslední čas na lásku [i] 22:30 Pomsta bratra [i] 00:20 Čistič [i] 02:00 Film o filmu: Czech Made Man [i] 02:30 Ali [i] 04:50 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Plavání [i] 11:00 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Plavání [i] 22:30 Formule [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Fotbal [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 6: Talent pro život 1 [i] 08:00 Diagnóza vražda 5: Rychle uzavřený případ 2 [i] 09:00 Diagnóza vražda 5: Požár v Malibu 3 [i] 10:00 Diagnóza vražda 5: Hrátky se smrtí 4 [i] 11:00 Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Odcizení 12 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Vědecký veletrh 12 [i] 14:00 Megažralok versus Crocosaurus [i] 16:00 V očekávání zázraku [i] 18:00 Kauzy podle Kate 2: Gimme Shelter 4 [i] 19:00 PREMIÉRA Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i] 20:00 Skandál 1: Pekelná zloba 3 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Běž, dítě, běž 13 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Důvěra mezi klientem a právníkem 13 [i] 23:00 Rozpoutané peklo [i] 01:10 Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i] 02:10 Čisté víno [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 6: Smrt a sny 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Universum: Z horka do zimy [i] 07:05 Prehistorický park 4 [i] 08:00 Podzemí měst III. 9 [i] 08:55 Dítě naší doby: Příběhy dětí 9 [i] 09:30 Na chalupě - Já se svou zeleninou 3 [i] 10:40 Jimmova sklizeň 3 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě: Libanon 12 [i] 12:55 Utajený šéf - Austrálie II. 8 [i] 13:55 Jak žijí Jonesovi 13 [i] 14:25 Jak žijí Jonesovi 14 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani II. 11 [i] 15:55 Ztracen v Amazonii [i] 17:00 Hodování se smrtí II. 3 [i] 17:55 Krev, pot a přepych 5 [i] 19:05 Deratizátor 13 [i] 19:35 Deratizátor II. 1 [i] 20:05 Sběrači II. 11 [i] 21:00 Největší loupeže Británie 6 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 6 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 7 [i] 23:55 Oživlé dějiny 7 [i] 00:55 Historie podsvětí 11 [i] 02:00 Podzemí měst III. 9 [i] 02:55 Zvířecí rekordmani II. 11 [i] 03:50 Nejpřísnější rodiče světa 7 [i] 04:55 Ztracen v Amazonii [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Za všechno může má matka [i] 07:40 Upírův pomocník [i] 09:30 Opravdové country 2 : Talent [i] 11:20 Umění lhát [i] 13:00 Píseň mého srdce [i] 14:45 Babylon A.D. [i] 16:25 Králičí nora [i] 17:55 Zvláštní vztahy [i] 19:30 Před kamerou IX. 22 [i] 20:00 Láska a jiné závislosti [i] 21:50 Hra o trůny II. 7 [i] 22:50 Tekken [i] 00:20 Američan [i] 02:05 Kluci nepláčou [i] 04:05 Láska a jiné závislosti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:25 Californication V. 11