TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Dobrodružstvá Jackieho Chana V. 9/13 [i] 05:55 Duck Dodgers II. 24/26 [i] 06:15 Scooby Doo II. 1/16 [i] 06:40 Flintstonovci v akcii 27/54 [i] 07:05 Dva a pol chlapa III. 8/24 [i] 07:30 Kráľ Ralph [i] 09:20 Priatelia III. 8/25 [i] 09:50 Trójska vojna [i] 11:30 Hlas Česko Slovenska - 7. FINÁLE [i] 14:05 Hlas Česko Slovenska - ROZHODNUTIE [i] 15:10 Dannyho jedenástka [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA - DUEL [i] 22:05 Ctihodný občan [i] 00:15 Boeing 747 v ohrození [i] 02:35 Chrám zatratených [i] 04:40 Potkal jsem ho v Zoo [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Sila lásky V. 161 [i] 06:30 Správy STV [i] 07:15 Včielka Maja: Ako Maja a Vilko prezimovali [i] 07:40 Pinocchio: U dobrej víly [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Superchyty [i] 09:00 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:30 Oblaky-modriny [i] 10:35 Eurovision Song Contest 2012 [i] 12:35 Trieda 9.A [i] 13:10 Autosalón [i] 13:40 On Air [i] 14:00 Obdobia lásky 7/12 [i] 15:50 Afričan [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2012 [i] 00:10 On Air [i] 00:30 Skutočný príbeh: Vodný chlapec [i] 02:10 Afričan [i] 03:50 Jánošíkove dni v Terchovej [i] 04:10 Krajina révového listu [i] 04:50 Obdobia lásky 7/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Separé [i] 09:25 Cesty [i] 09:50 Občan za dverami [i] 10:20 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Dom v parku [i] 10:45 VAT [i] 11:15 Májový víkend [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Dotyky, objatia [i] 13:00 Mastný hrniec [i] 14:25 Senior klub [i] 14:55 Encyklopédia slov.obcí: Prenčov [i] 15:10 Kapura [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín: Ručné šľahače [i] 16:20 Majstrovstvá Slovenska v štandardných tancoch 2012 [i] 17:25 Život v pohybe: Cyklistika [i] 17:55 Na ceste II.: Na ceste po Zanzibare [i] 18:20 Táraninky: Záchranári [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z celého sveta [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Ananásový koláč s čučoriedkami [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Maroš Andrejčík [i] 20:00 Génius prírody: Materiálny svet [i] 20:55 Japonská mozaika IV [i] 21:15 Anjeli strážni: Branislava Sitára [i] 21:45 Retro noviny [i] 22:05 Africká kráľovna [i] 23:45 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:23 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 Malá morská víla II. [i] 06:40 Aladin I. [i] 07:10 Rozprávková jazda [i] 07:35 Ninjago II. [i] 08:05 Beyblade Metal Fusion [i] 08:30 Medvedí bratia [i] 10:15 Vydatá nevesta [i] 12:10 Pravdivé lži [i] 15:00 16 blokov [i] 17:10 Dr. Dolittle 4 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Akty X: Chcem uveriť [i] 22:35 Taxi [i] 00:50 ČREPINY [i] 01:25 Kasandrin sen [i] 03:15 Nepobozkaná [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska v Istanbule 31 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:10 Loď lásky 8,9 [i] 10:10 Chutíš mi: Paviel Rochnyak [i] 11:00 TOP STAR [i] 12:05 Súdna sieň: Zamurovaná [i] 13:20 Riskni milión! [i] 16:00 Život na zámku: Stopäťdesiat metrov štvorcových , Podraz 5,6 [i] 18:15 Steven Seagal: Muž zákona II. 4,5 [i] 19:15 Ice Road Truckers I. 13/13 [i] 20:20 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 21:10 Profesionáli V.: Panička 14 [i] 22:00 ČREPINY [i] 22:40 Črepiny [i] 23:30 Nespravodlivo odsúdený 7 [i] 00:30 Život na Marse 14,15 [i] 02:10 Všetci moji Ex 11,12 [i] 03:30 "Farářův konec" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:30 Poslední trosečník XIX. - Samoa 11/16 [i] 07:30 Předčasné vydání IV.: Dar 12/22 [i] 08:30 Předčasné vydání IV.: Sněhoví samaritáni 13/22 [i] 09:30 Ztracený svět II.: Návrat do Londýna 7/22 [i] 10:30 Enterprise III. 5/24 [i] 11:30 Enterprise III. 6/24 [i] 12:30 The Amazing Race XVIII. 5/12 [i] 13:30 Firma 1/22 [i] 15:10 Firma 2/22 [i] 16:10 Firma 3/22 [i] 17:10 Firma 4/22 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 20:00 Vzpomínky 11/18 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 6/18 [i] 22:00 Koktejl [i] 00:00 Fallen 2/5 [i] 01:40 Vzpomínky 11/18 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 18 [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Jízda: Projetí [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 09:05 Impozantní lodě: Námořní transportér Fairplayer [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Stadion Ptačí hnízdo [i] 10:55 Rozebráno: Žula [i] 11:25 Rozebráno: Stavby [i] 11:50 Zásah do konstrukce: Brooklyn Farmacy [i] 12:45 Průmyslový fanatik: Výbušniny [i] 13:15 Průmyslový fanatik: Uhlí [i] 13:40 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 14:35 Megainženýrství: Střecha nad Houstonem [i] 15:30 Stěhování obrů 2 [i] 16:25 Jak se to dělá 13 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 26 [i] 17:20 Obchodníci 1 [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Záhada Boeingu 737 [i] 19:10 Proti všem živlům 5 [i] 20:05 Jak se to dělá 1 [i] 20:35 Jak se to dělá 2 [i] 21:00 Přestavba Japonska: Zpracovatelé mořských řas [i] 21:30 Jediná cesta úniku: Zaříkávač včel [i] 21:55 Nutné k přežití: Texas [i] 22:50 Přežili byste?: Zemětřesení [i] 23:45 Běsnění: Agresivní řidiči [i] 00:40 Proti všem živlům 5 [i] 01:40 Přestavba Japonska: Zpracovatelé mořských řas [i] 02:10 Jediná cesta úniku: Zaříkávač včel [i] 02:40 Nutné k přežití: Texas [i] 03:40 Jak se to dělá 9 [i] 04:05 Přežili byste?: Zemětřesení [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Opatrné zacházení 26/32 [i] 06:00 Cesta za štěstím [i] 06:10 Jak koza krasobruslila [i] 06:20 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 20/26 06:45 Poklad bílých sokolů [i] 08:15 Kostičky [i] 08:25 Moudronos [i] 08:40 Pátrání světlušky Lucie [i] 08:55 Jmenuji se Maurice [i] 09:15 Zprávičky [i] 09:30 Bludiště [i] 10:00 Kletba vikingské čarodějky [i] 11:35 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:30 Zahrada pod lupou [i] 13:55 Bažanti jedou do Španělska [i] 15:20 Retro [i] 15:50 13. komnata Václava Neckáře [i] 16:20 Úsměvy Josefa Laufera [i] 17:00 Kopyto [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:55 Zloději paměti [i] 22:25 Losování Euromiliony 22:30 Probuzení [i] 23:50 Den D IV. 3/13 [i] 00:45 POLOŠERO - V PASTI [i] 01:10 Malá farma: Kdo na farmu? [i] 01:40 Auto Moto Styl [i] 02:05 Kluci v akci [i] 02:30 Sváteční slovo speciálního pedagoga Pavla Wienera [i] 02:35 Báječná brněnská botanická [i] 02:55 Banánové rybičky [i] 03:30 Magický Špilberk [i] 04:20 Pán na inzerát [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Istrijské variace [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Čas ve stínu pyramid: Záhada královny 3/4 [i] 06:25 Druhá světová válka: zapomenuté filmy: Americký dokumentární cyklus 6/10 [i] 07:10 Letečtí stíhači v boji II. [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorní magazín [i] 09:20 Ta naša kapela [i] 09:50 Ze ZOO do ZOO [i] 10:15 Olympiáda: Doping, skvrna sportu 4/12 [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1962 887/2379 [i] 10:55 Kultura.cz [i] 11:25 Divadlo žije! [i] 11:55 Game Page [i] 12:20 Magie kouzla zbavená 8/13 [i] 13:05 Knižní svět [i] 13:35 Ulánbátar: Rudý bohatýr [i] 14:00 Architektura 21/45 [i] 14:30 Vesnicopis [i] 14:55 Babylon [i] 15:20 Kamera na cestách: Divoká Čína: Krajina velkých proměn 6/6 [i] 16:15 Zázračná planeta: Život: Ryby 4/10 [i] 17:05 Ranč U Zelené sedmy 21/42 [i] 17:35 Klaním se, měsíci [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Vlasy, které přepsaly historii [i] 20:55 Tři strážníci 1/3 [i] 21:55 Echo Pražského jara 2012 [i] 22:05 Milenci [i] 23:00 Zázrak ve Svaté Anně [i] 01:35 Červený trpaslík: Spravedlnost 21/52 [i] 02:00 Mighty Boosh: Tundra 4/8 [i] 02:30 Abbey Road: Live III.: Michael Bublé, The Tender Trap a 11/12 [i] 03:20 O češtině [i] 03:35 Křesťanský magazín [i] 04:00 Klíč [i] 04:25 Vražda na Buchlově [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Záhady přírody [i] 05:30 Novashopping 06:10 Skippy 15 [i] 06:40 Pepek námořník 16, 17 [i] 07:00 Liga Špačků II 11 [i] 07:25 Co nového Scooby-Doo? II 2 [i] 07:50 Příběhy Toma a Jerryho II 13 [i] 08:15 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 25 [i] 08:45 Hannah Montana III 16, 17 [i] 09:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Katakomby [i] 13:50 Hlas ČeskoSlovenska [i] 16:35 Divoké vlny [i] 18:15 Plechová kavalerie: Dožínky 7 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Casino Royale [i] 23:10 Utržený ze řetězu [i] 01:10 Mám rád Huckabees [i] 03:05 Novashopping 03:10 Volejte Novu [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:30 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Zpravodajství FTV Prima 07:45 Mistr Manny II: Bingo večer; Trable s varováním 18 [i] 08:15 M*A*S*H 143 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Velké podvody [i] 12:10 Ptáci v trní 2 [i] 13:45 Beethoven 2 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru II: Hlasy ze záhrobí [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Lovci pokladů [i] 22:55 16 bloků [i] 01:05 Sběratelé kostí I: Žena v zahradě 13 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i] 04:35 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Bonzáčik [i] 06:15 Všetci sú za dverami [i] 07:00 Máša 5/60 [i] 08:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 109/129 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Columbo II. 4/8 [i] 12:25 H2O: Stačí pridať vodu 5-6/26 [i] 13:20 Veronika Marsová II. 11/22 [i] 14:30 Svedkyňa vraždy [i] 16:15 Láska šitá na mieru [i] 18:00 Láska, deti a veľké srdce: Sny a skutočnosť [i] 20:00 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 21:50 Rosamunde Pilcherová: Ruža z Kerrymoru [i] 23:40 Bozk čiernej vdovy [i] 01:15 Svedkyňa vraždy [i] 02:40 Columbo II. 4/8 [i] 04:15 Dereš [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Země nikoho [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Griffin a Phoenixová [i] 14:00 Iron Man [i] 15:35 Oko 3 [i] 17:10 Král Galů [i] 19:20 Iluze lásky [i] 21:00 Ali [i] 23:50 Film o filmu: Czech Made Man [i] 00:20 Závěť [i] 02:30 Ruská ruleta [i] 04:00 Duše jako kaviár [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Plavání [i] 09:30 Plavání [i] 11:30 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:30 Plavání [i] 19:00 Tenis [i] 19:45 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 21:40 Way of Sport [i] 21:45 Jezdectví [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Plavání [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:45 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 10 [i] 06:00 Diagnóza vražda 5: Vražedné blues 1 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 5: Vražda v den svatého Malleyeho 4 [i] 09:00 Agentura Jasno 1: Zataženo s možností vraždy 12 [i] 10:00 Agentura Jasno 1: Připravit, pozor, vražda 13 [i] 11:00 Agentura Jasno 1: "Poker? Mmm, a předkrm nebude?!" 14 [i] 12:00 Agentura Jasno 1: Duch Šílené Sherry 15 [i] 13:00 Agentura Jasno 2: Americké duo 1 [i] 14:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk versus kobra 11 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je v izolaci 12 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk v dopravní zácpě 13 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk míří do Las Vegas 14 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk jde k volbám 15 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Vědecký veletrh 12 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Surfařský ráj 6 [i] 21:00 Rozpoutané peklo [i] 23:00 Kauzy podle Kate 2: Gimme Shelter 4 [i] 00:10 Dědictví strachu [i] 02:10 Sindibád a Minotaur [i] 04:00 Megažralok versus Crocosaurus [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Naděje pro divočinu 13 [i] 07:05 Jak vznikla Země 21 [i] 08:05 Universum: Z horka do zimy [i] 09:10 Hostina se smrtí 1 [i] 10:20 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 11:20 Deratizátor III. 7 [i] 11:50 Deratizátor III. 8 [i] 12:25 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Rybí večeře 3 [i] 13:00 Vášnivý jedlík uvádí 3 [i] 13:30 Vášnivý jedlík uvádí 4 [i] 14:00 Jak žijí Jonesovi 9 [i] 14:30 Jak žijí Jonesovi 10 [i] 15:00 Tajné zlato [i] 16:00 Život 10 [i] 17:00 Hodování se smrtí II. 2 [i] 17:55 Vášnivý jedlík uvádí 1 [i] 18:25 Vášnivý jedlík uvádí 2 [i] 19:00 Deratizátor 11 [i] 19:30 Deratizátor 12 [i] 20:00 Sedm divů sluneční soustavy 3 [i] 21:00 Největší loupeže Británie 5 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 5 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 6 [i] 23:55 Oživlé dějiny 6 [i] 00:55 Jak vznikla Země 15 [i] 01:50 Jak vznikla Země 16 [i] 02:45 Deratizátor III. 7 [i] 03:15 Deratizátor III. 8 [i] 03:50 Hodování se smrtí II. 2 [i] 04:50 Odvěká cesta lidstva 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Boží vzkaz [i] 07:40 Expres na západ [i] 09:15 Síla country [i] 11:10 Cizinec [i] 12:55 Velký skok [i] 14:50 Zase ona! [i] 16:35 Cinema verite [i] 18:10 Upírův pomocník [i] 20:00 Fair Game