TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:00 Komisár Rex VI. 5/15 [i] 10:00 Hrozba z oblakov [i] 12:05 Nezvestní III. 15/19 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Mr. Bean [i] 13:35 Krok za krokom III. 12/23 [i] 14:05 FARMA [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 8/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 21/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:55 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 22:00 AKČNÝ PIATOK: Expendables - Nezničiteľní [i] 00:05 AKČNÝ PIATOK: Krvavý šport [i] 01:20 Momentum [i] 03:10 Expendables - Nezničiteľní [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Hurá do záhrady [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Sudkyňa Amy: Iný kraj, iný mrav 15 [i] 10:20 Sudkyňa Amy: Čierna hodina 16 [i] 11:10 Sila lásky IV. 75 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Divoký anjel 175 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Čau, láska, čau 32/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:35 Sila lásky V. 161 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Modus a Janko Lehotský [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Had [i] 00:30 Bláznivo zamilovaní: Čau, láska, čau 32/52 [i] 01:30 Sudkyňa Amy: Iný kraj, iný mrav 15 [i] 02:10 Sudkyňa Amy: Čierna hodina 16 [i] 02:55 Had [i] 04:55 Sila lásky IV. 75 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:40 Zelené raje II: Červený ostrov so zeleným srdcom - Nová Kaledónia [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Šláger na šláger [i] 13:25 Senior klub [i] 14:00 Medicína: Medicína - Poruchy spánku [i] 15:05 Šport Festival Slovakia [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Slováci vo svete [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Hrkálka a Korálka [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Prenčov [i] 19:00 Zlatá tretra [i] 21:00 Família: Ako domček z karát ... [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Nevinné hlasy [i] 23:50 BJD z roku 2010: BJD 2010 The Larry Carlton Trio (USA) [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 02:13 6 miliárd názorov [i] 02:15 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Rozvod s gaunerom [i] 08:40 Panelák IX.: Zamilovaná Ivana 84 [i] 09:40 Dom snov II. 41 [i] 10:40 Mama, ožeň ma! 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 15 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 21 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Zamurovaná [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Udalosť [i] 22:20 HOTEL PARADISE [i] 23:20 HOTEL PARADISE [i] 01:10 Modelky na odstrel [i] 02:45 District 87,88 [i] 04:10 Dobrá manželka I. 13,14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 58 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 4 [i] 08:10 Matlock V. 5 [i] 09:10 Diagnóza: Vražda VI. 22/22 [i] 10:10 Detektív Nash Bridges IV. 13,14 [i] 12:15 M*A*S*H 29,30 [i] 13:30 Panelák IX.: Zamilovaná Ivana 84 [i] 14:35 Faktor strachu III. 31 [i] 15:35 Simpsonovci VI. 21,22 [i] 16:45 Dom snov II. 41 [i] 17:50 Akty X III. 1/24 [i] 18:50 Faktor strachu III. 31 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 10 [i] 21:10 Pomstiteľ [i] 23:10 Ice Road Truckers I. 13/13 [i] 00:05 Pomstiteľ [i] 02:05 Všetci moji Ex 8,9,10 [i] 04:10 Diagnóza smrti [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Obhájci 12/18 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Rodinné jmění 10/23 [i] 08:00 Post Mortem 5/8 [i] 09:00 JAG 16/22 [i] 10:00 Obhájci 12/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 17/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 17/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 10/12 [i] 14:00 Obhájci 13/18 [i] 15:00 JAG 16/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 18/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 17/22 [i] 18:00 Post Mortem 6/8 [i] 19:00 JAG 17/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 18/22 [i] 21:00 Wallander II. 3/3 [i] 22:45 Řeka 4/8 [i] 23:40 Fallen 1/5 [i] 01:20 Dr. House VII. 10/23 [i] 02:20 Wallander II. 3/3 [i] 03:55 Řeka 4/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 17 [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Umývač oken výškových budov [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 08:10 Bořiči mýtů 179 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 10:00 Jak to dělají?: Měkká jako houba/znalosti [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 64 [i] 10:55 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 11:50 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 5 [i] 13:15 Pátá rychlost 6 [i] 13:40 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - 2. část [i] 14:35 Špinavé práce: Výroba tofu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 16:25 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 17:20 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 18:15 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 19:10 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 19:40 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 20:05 Bořiči mýtů 179 [i] 21:00 Idiot na cestách: Výstup na horu Fuji [i] 21:55 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 22:50 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 23:45 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 00:40 Strašení: Dům hrůzy [i] 01:40 Idiot na cestách: Výstup na horu Fuji [i] 02:40 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 03:40 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 04:35 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Staré křivdy 25/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz 51/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VI: Opatrné zacházení 26/32 [i] 10:10 Dobrodružství kriminalistiky: Padělek 21/26 [i] 11:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Kdo na farmu? [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Vyprávěj: Karpíšek 9/9 [i] 20:55 13. komnata Lou Fanánka Hagena [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Život je kabaret [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Ztracená existence 1/2 5/62 [i] 23:45 Město žen I: Přestaň mi drásat srdce 13/24 [i] 00:05 Co nám dělá dokonalá těla? 35/39 [i] 00:30 AZ-kvíz Speciál [i] 01:00 Sama doma [i] 02:30 Dnes večer z Ostravy [i] 03:40 Žena pod pantoflem [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá keramika [i] 05:20 Podoby šperku [i] 05:40 Návštěva v ZOO [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Dětská záchranka v akci [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Národnost v pubertě: Jak byla Jitka chudá 2/4 [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura: Le Corbusiere a klášter La 20/45 [i] 10:00 České kořeny ve Švédsku [i] 11:00 Na plovárně s Petrem Jandou [i] 11:25 Barvy života [i] 12:20 Medicína pro 21. století [i] 12:40 Návrat lososa [i] 13:25 Chcete mě? ZJ - [i] 13:40 Máte mě! [i] 13:55 Postřehy odjinud [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Ze ZOO do ZOO [i] 15:00 Nemocnice pod Everestem 5/5 [i] 15:30 Předivo života: Hrabáči, příběhy z podzemí 4/13 [i] 15:55 Aby dluhy nebolely: Pět dlouhých let [i] 16:05 Přírodní bohatství [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:55 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 74 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Skrytý talent 18/31 [i] 19:25 Kancl III: Školení bezpečnosti práce 20/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život: Ryby 4/10 [i] 20:55 Velikáni filmu: John Huston [i] 23:00 Film o filmu Tmář a jeho rod aneb [i] 23:20 Oidipus Tyranus [i] 00:55 Mighty Boosh: Tundra 4/8 [i] 01:25 Medúza 02:00 Musicblok 02:25 Národnost v pubertě: Jak byla Jitka chudá 2/4 [i] 02:50 Kosmopolis [i] 03:15 Nemocnice pod Everestem: Dokumentární cyklus BBC 5/5 [i] 03:45 Co by kdyby: Morava získala samostatnost [i] 04:05 Kvarteto [i] 04:30 Knižní svět [i] 04:55 Q [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Rande není romantika 6 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2204 [i] 09:50 Vyměněné osudy 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata 21 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope 8 [i] 14:30 Vražedná čísla II: Spodní proudy 23 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Legenda (část 1.) 22 [i] 16:30 Přátelé 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas X: Krvavý sport 5 [i] 18:30 Ulice 2205 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek 10 [i] 21:35 Muži v černém [i] 23:35 Mortal Kombat - Boj na život a na smrt [i] 01:25 Konkurz pro Playboy: New York [i] 01:55 Novashopping 02:00 Nemocnice Chicago Hope 8 [i] 02:45 Vražedná čísla II: Spodní proudy 23 [i] 03:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:05 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Fantom z ateliéru 20 [i] 08:10 M*A*S*H 143 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VIII: Trik se slepotou 2 [i] 10:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk se střetne s playboyem 8 [i] 11:45 Schimanski: Eskadra [i] 13:50 Alf IV: Duchovní pastýř 17 [i] 14:20 Siska VI: Ztracený syn 8 [i] 15:40 Julie Lescautová II: Ženy v nebezpečí 8 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XIV: Posvátná víra 7 [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Noc v ráji [i] 00:10 Hory mají oči 2 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 99-100/191 [i] 07:20 Macocha 39/120 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 23/130 [i] 08:45 Dr. Oz I. 131/174 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Veronika III. 21/22 [i] 10:55 Ezel 33/142 [i] 11:50 Sultán 78 [i] 13:00 Druhý dych 77/80 [i] 14:05 Rebeli I. 196/215 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 18/131 [i] 15:55 Cigánske srdce 213/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 97/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 14/22 [i] 18:45 Dharma a Greg IV. 11/24 [i] 19:15 Frasier IX. 3/24 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Sissi - Mladá cisárovná [i] 22:20 Láska v znamení draka [i] 00:05 Manželstvo pod dohľadom [i] 01:45 Zajtrajšie noviny IV. 15/22 [i] 02:25 Dr. Oz I. 131/174 [i] 03:10 Ulica III. 230/259 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Pán zlodějů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Opice [i] 13:45 Dvojník [i] 15:45 Soupeři [i] 17:45 Co vlastně ženy chtějí? [i] 19:40 Chladnokrevně [i] 21:30 Duše jako kaviár [i] 23:25 Ruská ruleta [i] 01:00 Druhý život [i] 02:45 Srdce je zrádná děvka [i] 04:20 Moje tlustá řecká svatba [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Plavání [i] 09:30 Plavání [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 13:15 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:30 Plavání [i] 18:55 Business Class [i] 19:00 Jezdectví [i] 19:15 Tenis [i] 20:45 Tenis [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Plavání [i] 01:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 9 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Požár v Malibu 3 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Spravedlnost pro všechny 15 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Ztracený klíč 20 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 6: Namalováno krví 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: 16. díl 16 [i] 12:20 Pohotovost 1: Úplněk sobotní noci 21 [i] 13:20 Diagnóza vražda 5: Hrátky se smrtí 4 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk míří do Las Vegas 14 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Středověké zločiny 17 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 6: Příběh dvou Hamletů 4 [i] 18:20 Diagnóza vražda 5: Smrtící kombinace 5 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk jde k volbám 15 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Americké duo 1 [i] 21:20 PREMIÉRA Kauzy podle Kate 2: Gimme Shelter 4 [i] 22:20 Skandál 1: Pekelná zloba 3 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Utopená a zmizelá 5 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Vědecký veletrh 12 [i] 01:20 Agentura Jasno 1: Duch Šílené Sherry 15 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 5: Dívčí válka 19 [i] 03:20 McLeodovy dcery 8: Matka a dítě 7 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 2 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum