Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:05 Komisár Rex VI. 4/15 [i] 10:05 Vraždiace včely [i] 11:55 Nezvestní III. 14/19 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 14/22 [i] 13:55 Krok za krokom III. 11/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Kobra 11 XVI. 9/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 7/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 20/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:40 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Kobra 11 XVI. 10/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 00:20 Čeľuste smrti [i] 01:55 Stratený poklad [i] 03:20 Smallville VIII. 7/22 [i] 04:00 Komisár Rex VI. 3/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Reportéri [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 Sudkyňa Amy: Šesťdesiatka 13 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Otrasy - a nie kolísanie 14 [i] 11:05 Sila lásky IV. 74 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:10 Divoký anjel 174 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Glória 31/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 160 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Trieda 9.A [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2012 [i] 23:00 Nočné správy [i] 23:10 Počasie [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Bláznivo zamilovaní: Glória 31/52 [i] 00:20 Sudkyňa Amy: Šesťdesiatka 13 [i] 01:05 Sudkyňa Amy: Otrasy - a nie kolísanie 14 [i] 01:50 Slovensko v obrazoch [i] 02:10 Svet v obrazoch [i] 02:35 Postav dom, zasaď strom [i] 03:05 Nočné správy [i] 03:15 Góly - body - sekundy [i] 03:25 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 03:40 Sila lásky IV. 74 [i] 04:30 Sila lásky V. 160 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus - peniaze [i] 11:40 Ulice sveta: Kurfürstendamm, Berlín [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Muzicy,muzicy [i] 13:10 Občan za dverami [i] 13:40 Polícia [i] 13:55 Profesionál [i] 14:05 Orientácie [i] 14:35 Jazda kráľov [i] 15:05 Vodné dielo Sereď - Hlohovec [i] 15:40 Halali [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Separé [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Zelené raje II: Červený ostrov so zeleným srdcom - Nová Kaledónia [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Hrkálka a Korálka [i] 18:40 Deti o deťoch: Aj tak budem požiarničkou [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Mária Papsonová [i] 20:00 Osloboditelia: Kavaléria [i] 20:50 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 21:15 Veda v Európe II: Baktérie [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 VAT [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:55 6 miliárd názorov [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 7 [i] 05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Márna snaha [i] 08:40 Panelák IX.: Softbal 83 [i] 09:40 Dom snov II. 40 [i] 10:40 Mama, ožeň ma! 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 14 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 20 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli II.: Rabín 1/17 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Manželka puberťáčka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Zamilovaná Ivana 84 [i] 21:30 Kosti I. 15 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 20 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 10 [i] 01:30 Zachráň ma VI. 17 [i] 02:15 District 85,86 [i] 03:40 FlashForward I. 10/10 [i] 04:20 Numb3rs IV. 6,7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 9 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 3 [i] 08:10 Matlock V. 4 [i] 09:10 Diagnóza: Vražda VI. 21 [i] 10:10 Detektív Nash Bridges IV. 11,12 [i] 12:15 M*A*S*H 27,28 [i] 13:30 Panelák IX.: Softbal 83 [i] 14:35 Faktor strachu III. 30 [i] 15:35 Simpsonovci VI. 19,20 [i] 16:45 Dom snov II. 40 [i] 17:50 Akty X II. 25/25 [i] 18:50 Faktor strachu III. 30 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 22:25 Tajomstvo tunela [i] 00:15 HOTEL PARADISE [i] 01:15 Akty X II. 25/25 [i] 02:05 Všetci moji Ex 6,7 [i] 03:30 Ted a spol. I. 11,12,13/13 [i] 04:30 Láska a pomsta 123 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Obhájci 11/18 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Garymu věříme 9/23 [i] 08:00 Post Mortem 4/8 [i] 09:00 JAG 15/22 [i] 10:00 Obhájci 11/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 16/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 16/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 9/12 [i] 14:00 Obhájci 12/18 [i] 15:00 JAG 15/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 17/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 16/22 [i] 18:00 Post Mortem 5/8 [i] 19:00 JAG 16/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 17/22 [i] 21:00 Profil zločinu 6/6 [i] 22:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6/13 [i] 23:00 Boj o čas IV. 5/13 [i] 00:00 Californication III.: Kéž bys tu byla 1/12 [i] 00:35 Californication III.: Kraj prznění a strdí 2/12 [i] 01:10 Profil zločinu 6/6 [i] 02:10 Boj o čas IV. 5/13 [i] 03:00 Californication III.: Kéž bys tu byla 1/12 [i] 03:30 Californication III.: Kraj prznění a strdí 2/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 16 [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce javorového sirupu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 08:10 Bořiči mýtů: Záchodová bomba [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 10:00 Jak to dělají?: Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 63 [i] 10:55 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 11:50 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 12:45 Jízda: Foose 1969 [i] 13:40 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - 1. část [i] 14:35 Špinavé práce: Umývač oken výškových budov [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 16:25 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 18:15 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 20:05 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Rusko [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Velký Rhodey [i] 21:55 Rybaření rukama s venkovany: Vrať se, Loretto [i] 22:50 Strašení: Zkoumání legendy [i] 23:45 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 00:40 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Rusko [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Velký Rhodey [i] 02:40 Rybaření rukama s venkovany: Vrať se, Loretto [i] 03:40 Strašení: Zkoumání legendy [i] 04:35 Jak se to dělá 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Skřítkové útočí 50/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VI: Staré křivdy 25/32 [i] 10:10 Film o filmu Vrásky z lásky [i] 10:25 Pošta pro tebe [i] 11:20 Úsměvy Pavla Rímského [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Sbohem, lásko 20/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Padělek 21/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:45 POLOŠERO - V PASTI [i] 22:15 Přežít! [i] 23:00 Profil zločinu II: K službám 2/12 [i] 23:55 Hollywoodland [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:25 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:50 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:15 Televizní pouť [i] 03:55 Mnohotvárná Troja [i] 04:10 Banánové perličky [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dostaveníčko na Vysočině [i] 05:40 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Máte mě! [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Olympiáda: Návrat ke kořenům 3/12 [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Vesnicopis [i] 09:50 Krušné domovy [i] 10:10 Mýty a fakta historie: Egyptská záhada [i] 11:00 PORT [i] 11:30 Za vesnickými muzikanty [i] 11:55 Expedice Libye 2/3 [i] 12:15 Letecké snímky a pohledy ze satelitů "Vesmírným očím" dnes neunikne nic... Britský dokument [i] 13:10 Matky to vědí nejlíp [i] 15:00 Béjart Ballet Lausanne [i] 15:55 Jeden společný svět [i] 16:10 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Královna Bibin 17/31 [i] 19:25 Kancl III: Vyjednávání 19/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Divoká Čína: Krajina velkých proměn 6/6 [i] 20:55 Postřehy odjinud [i] 21:05 Gazdina roba [i] 22:55 Artmix [i] 23:50 Ta naše povaha česká [i] 00:15 Béjart Ballet Lausanne [i] 01:15 O češtině [i] 01:30 Uchem jehly [i] 01:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:20 Game Page [i] 02:50 Babylon [i] 03:15 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 03:20 Chcete je? ZJ - [i] 03:25 Biblická pátrání: Pokušení na poušti [i] 03:45 Duchovní kuchyně [i] 04:10 Základy [i] 04:35 Islám po česku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Rande není romantika 5 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2203 [i] 09:55 Honeymooners [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata 20 [i] 13:35 Nemocnice Chicago Hope 7 [i] 14:35 Vražedná čísla II: Zpět ke zdroji 22 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Jed 21 [i] 16:30 Přátelé 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas X: Rána jistoty 4 [i] 18:30 Ulice 2204 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Kuře s kokosem 342 [i] 21:25 Helena: Líbánky 10 [i] 22:05 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Buď v klidu [i] 01:00 Policejní odznak VI 2 [i] 01:55 Novashopping 02:00 Nemocnice Chicago Hope 7 [i] 02:50 Vražedná čísla II: Zpět ke zdroji 22 [i] 03:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:35 Záhady přírody [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Boj za svobodu 19 [i] 08:10 M*A*S*H 142 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VIII: Dokonalý plán 1 [i] 10:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk a spící podezřelý 7 [i] 11:45 Schimanski: Případ Schimanski [i] 13:50 Alf IV: Umělecká kariéra 16 [i] 14:20 Siska VI: Prostě jen zemřít 7 [i] 15:40 Julie Lescautová II: Vrah z parkoviště 7 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Cínoví vojáčci 15 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Cold Creek Manor [i] 03:05 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 97-98/191 [i] 07:20 Macocha 38/120 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 22/130 [i] 08:45 Dr. Oz I. 130/174 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Veronika III. 19-20/22 [i] 11:20 Ezel 32/142 [i] 12:25 Osem dní života [i] 14:20 Rebeli I. 195/215 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 17/131 [i] 16:05 Cigánske srdce 212/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 96/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 13/22 [i] 18:50 Dharma a Greg IV. 10/24 [i] 19:20 Frasier IX. 1-2/24 [i] 20:15 Sultán 78 [i] 21:30 Druhý dych 77/80 [i] 22:35 Ezel 33/142 [i] 23:30 Sestrička Jackie II. 5/12 [i] 00:05 Adela show [i] 00:35 Frasier IX. 1-2/24 [i] 01:20 Dharma a Greg IV. 10/24 [i] 01:45 Zajtrajšie noviny IV. 14/22 [i] 02:25 Dr. Oz I. 130/174 [i] 03:10 Ulica III. 229/259 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Kamioňák [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Breakdance-girl [i] 13:40 Krajina střelců [i] 16:10 Horší než smrt [i] 17:45 Opice [i] 19:25 Dvojník [i] 21:20 Moje tlustá řecká svatba [i] 23:05 Srdce je zrádná děvka [i] 00:50 Gacy - sériový vrah [i] 02:20 Tráva [i] 04:10 Země nikoho [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 08:45 Plavání [i] 09:30 Plavání [i] 11:30 Tenis [i] 13:15 Tenis [i] 13:25 Way of Sport [i] 13:30 The Box [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Plavání [i] 19:00 Tenis [i] 19:45 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 21:45 Fotbal [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:10 Business Class [i] 00:15 Plavání [i] 01:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 8 [i] 06:20 Diagnóza vražda 5: Rychle uzavřený případ 2 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Sobotní večer 14 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Dívčí válka 19 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 6: Smrt a sny 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Spravedlnost pro všechny 15 [i] 12:20 Pohotovost 1: Marná lásky snaha 20 [i] 13:20 Diagnóza vražda 5: Požár v Malibu 3 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk v dopravní zácpě 13 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: 16. díl 16 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 6: Namalováno krví 3 [i]