TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Komisár Rex VI. 1/15 [i] 10:10 Búrka meteorov [i] 12:00 Nezvestní III. 12/19 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 12/22 [i] 13:55 Krok za krokom III. 9/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 5/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 18/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:40 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Kobra 11 XVI. 9/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 00:25 Analyzuj znova [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 18/25 [i] 02:40 Smallville VIII. 5/22 [i] 03:20 Komisár Rex VI. 1/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Postav dom, zasaď strom [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Sviatočná večera 9 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Plný dom 10 [i] 11:05 Sila lásky IV. 72 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 172 [i] 14:55 Bláznivo zamilovaní: Maj sa, miláčik 29/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 158 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2012 [i] 23:00 Nočné správy [i] 23:10 Počasie [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Bláznivo zamilovaní: Maj sa, miláčik 29/52 [i] 00:25 Kto hovorí pravdu? [i] 01:10 Sudkyňa Amy: Sviatočná večera 9 [i] 01:55 Sudkyňa Amy: Plný dom 10 [i] 02:35 O 5 minút 12 [i] 03:45 Sila lásky IV. 72 [i] 04:35 Sila lásky V. 158 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Národnostný magazín - mix: Chorvátsky [i] 11:00 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus - práca [i] 11:45 Symboly krásy: Bambusové koše [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Keď ťa budú čepčiť [i] 13:10 Športové ozveny [i] 13:40 Noc v archíve: Technické novinky [i] 14:55 Čarovná čaša [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Moja misia: Poštárska telenovela /Slovensko/ [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Hrkálka a Korálka [i] 18:40 Šport minulých liet: Šport minulých liet (1955-1956) [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Jitka Mačalová [i] 20:00 Maršal Žukov 1/2 [i] 20:50 Al Entisar - Loď nádeje [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 0800 800 818 - linka pomoci [i] 22:25 Večer na tému: Obchodovanie s ľuďmi [i] 23:55 Práca pre teba [i] 00:05 Polícia [i] 00:15 Autosalón [i] 00:38 6 miliárd názorov [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Extrémne rodiny [i] 06:05 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Facka na rozlúčku [i] 08:40 Panelák IX.: Marcelovo odhalenie 81 [i] 09:40 Dom snov II. 38 [i] 10:40 Mama, ožeň ma! 1/8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 10 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 18 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Vianoce 17 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Dohoda [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Ťažké rozhodnutia 82 [i] 21:30 Kosti I. 13 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 14 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 9 [i] 01:30 Zachráň ma VI. 15 [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 18 [i] 03:00 District 81,82 [i] 04:25 FlashForward I. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 7 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 1/90 [i] 08:15 Matlock V. 2 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VI. 19 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges IV. 7,8 [i] 12:25 M*A*S*H 23,24 [i] 13:45 Panelák IX.: Marcelovo odhalenie 81 [i] 14:50 Faktor strachu III. 28 [i] 15:50 Simpsonovci VI. 15,16 [i] 16:55 Dom snov II. 38 [i] 17:50 Akty X II. 23 [i] 18:50 Faktor strachu III. 28 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 8 [i] 21:10 Originály na cestách II. 4 [i] 22:10 ČREPINY [i] 22:50 Črepiny [i] 23:30 Sladký život PLAYMATE: II. 5,6 [i] 00:30 HOTEL PARADISE: . [i] 01:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 21 [i] 02:20 Akty X II. 23 [i] 03:00 Zákon gangu I. 4,5 [i] 04:30 Láska a pomsta 121 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Obhájci 9/18 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Vzhůru, Chucku 7/23 [i] 08:00 Post Mortem 2/8 [i] 09:00 JAG 13/22 [i] 10:00 Obhájci 9/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 14/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 14/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 7/12 [i] 14:00 Obhájci 10/18 [i] 15:00 JAG 13/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 15/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 14/22 [i] 18:00 Post Mortem 3/8 [i] 19:00 JAG 14/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 15/22 [i] 21:00 Vzpomínky 9/18 [i] 22:00 Řeka 4/8 [i] 23:00 Firma 14/22 [i] 00:00 Cena za lidskost 10/13 [i] 00:55 Vzpomínky 9/18 [i] 01:50 Řeka 4/8 [i] 02:35 Firma 14/22 [i] 03:25 Cena za lidskost 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 14 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Zámečník [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 08:10 Bořiči mýtů: Kolo štěstí Bořičů mýtů [i] 09:05 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 10:00 Jak to dělají?: Černé pivo/hedvábí/konzervování [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 61 [i] 10:55 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 11:50 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Nablyštěná Nova [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Sobí farma [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hry s čísly [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 18:15 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 20:05 Zlato Beringova moře: Heuréka! [i] 21:00 Mečouni - život na udici: Dokonalá bouře [i] 21:55 Přísně tajné – havárie letadel: Záhada Boeingu 737 [i] 22:50 Únos a záchrana: Důkaz života [i] 23:45 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 00:40 Zlato Beringova moře: Heuréka! [i] 01:40 Mečouni - život na udici: Dokonalá bouře [i] 02:40 Přísně tajné – havárie letadel: Záhada Boeingu 737 [i] 03:40 Únos a záchrana: Důkaz života [i] 04:35 Jak se to dělá 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: V dobrém i zlém 23/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Mžurka pomáhá svému králi 48/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: V hodině dvanácté 24/32 [i] 10:15 Národní klenoty [i] 10:45 Na cestě po Mexiku [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Užij si tu jízdu 18/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion - Losování Euromiliony 20:00 Oběti a vrazi [i] 21:40 Neobyčejné životy [i] 22:35 Chytit vítr [i] 23:50 Losování Euromiliony 23:55 Na velikosti záleží II 5/10 [i] 00:25 MI5 III 3/10 [i] 01:15 Sváteční slovo speciálního pedagoga Pavla Wienera [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Malá farma: Konkurs [i] 02:35 Černá hodinka - O Jaromilovi a [i] 02:50 Karlovy Vary, sadové město [i] 03:10 Banánové perličky [i] 03:35 Jak oplácíme rodičům [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 O písničkách a tancování z Horácka [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Suma sumárum [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Náš venkov [i] 09:45 Ze ZOO do ZOO [i] 10:15 Návrat lososa [i] 11:00 Film o filmu Můj vysvlečenej deník [i] 11:15 Letecké snímky a pohledy ze satelitů "Vesmírným očím" dnes neunikne nic... Britský dokument [i] 12:10 Kvarteto [i] 12:40 Nová Evropa očima Michaela Palina: Konec cesty 7/7 [i] 13:35 Heydrich - konečné řešení: Hledá se zatáčka 38/44 [i] 14:05 Království divočiny: Předivo života: Krabi 3/13 [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 V rytmu dálek 1/3 [i] 15:50 Bouzov [i] 16:00 Evropa a já [i] 16:15 Kosmopolis [i] 16:40 Maledivy 5/5 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Problémy s časem: budoucnost 15/31 [i] 19:25 Kancl III: Škola života 17/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. [i] 20:50 Co by kdyby: Morava získala samostatnost [i] 21:10 Historie.cs [i] 21:55 Chodníky slávy: Omar Sharif [i] 00:10 Q [i] 00:35 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 00:45 Nedej se [i] 01:05 Divadlo žije! [i] 01:30 Kultura.cz [i] 01:55 Kultura.cz Ostrava [i] 02:25 Nepohodlní: Bertha von Suttner [i] 02:40 Babylon [i] 03:05 Do práce [i] 03:35 Kvarteto [i] 04:00 Muzeum s městem pod okny [i] 04:40 Jsem český básník a portugalský spisovatel [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2201 [i] 09:55 Hotel snů: Karibik [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata 18 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope 5 [i] 14:35 Vražedná čísla II: Pistole a růže 20 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Hra na schovávanou 19 [i] 16:30 Přátelé 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas X: Město duchů 2 [i] 18:30 Ulice 2202 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Mrtví nestárnou 341 [i] 21:25 Víkend: Kdo seje vítr [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Ohnivé peklo 21 [i] 23:50 Žalobce a obhájce: Konec a začátek 13 [i] 00:45 Útěk z vězení IV 24 [i] 01:40 Novashopping 01:45 Nemocnice Chicago Hope 5 [i] 02:30 Vražedná čísla II: Pistole a růže 20 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:35 Záhady přírody [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Pekelný závod 17 [i] 08:10 M*A*S*H 140 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Přípravy 23 [i] 10:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk a velmi, velmi starý muž 5 [i] 11:45 Schimanski: Až po krk v blátě [i] 13:50 Alf IV: Legrace je vážná věc 14 [i] 14:20 Siska VI: V případě mé smrti 5 [i] 15:40 Julie Lescautová II: Mrtvola na kolejích 5 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Cesty k úspěchu [i] 22:25 Sběratelé kostí VI: Kulka v hlavě 11 [i] 23:25 Myšlenky zločince VI: Takoví normální zabijáci 13 [i] 00:25 Anatomie lži I: Morální zodpovědnost 2 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:15 Anatomie lži I: Morální zodpovědnost 2 [i] 04:00 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 93-94/191 [i] 07:20 Macocha 36/120 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 20/130 [i] 08:40 Dr. Oz I. 128/174 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Veronika III. 16-17/22 [i] 11:15 Ezel 30/142 [i] 12:10 Sultán 76 [i] 13:10 Druhý dych 75/80 [i] 14:20 Rebeli I. 193/215 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 15/131 [i] 16:10 Cigánske srdce 210/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 94/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 11/22 [i] 18:55 Dharma a Greg IV. 8/24 [i] 19:20 Frasier VIII. 21-22/24 [i] 20:15 Sultán 77 [i] 21:30 Druhý dych 76/80 [i] 22:35 Ezel 31/142 [i] 23:35 Tlkot srdca 4/10 [i] 00:20 Adela show [i] 01:00 Frasier VIII. 21-22/24 [i] 01:45 Dharma a Greg IV. 8/24 [i] 02:10 Zajtrajšie noviny IV. 12/22 [i] 02:50 Dr. Oz I. 128/174 [i] 03:35 Ulica III. 227/259 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Rande naslepo [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Opilí slávou [i] 14:00 Sonny Liston: těžká váha [i] 15:55 Sladkých sedmnáct [i] 17:35 Druhý muž [i] 19:10 Jak nezískat Pulitzera [i] 20:50 Nebezpečná sopka [i] 22:30 Divoký Mesiáš [i] 00:15 Lovec démonů [i] 01:55 Šedá zóna [i] 03:40 Krok vpřed [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Plavání [i] 09:30 Plavání [i] 11:30 Olympiáda [i] 11:45 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 13:15 Fotbal [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Plavání [i] 19:00 Fotbal [i]