Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:00 Komisár Rex V. 15/15 [i] 09:55 Blízko smrti [i] 11:40 Nezvestní III. 11/19 [i] 12:30 Rýchle Televízne noviny [i] 12:35 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 4/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 17/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Hlas Česko Slovenska - ROZHODNUTIE - LIVE [i] 22:25 Partička [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Kickboxer 2: Cesta späť [i] 01:20 Muž pod paľbou [i] 02:45 Smallville VIII. 4/22 [i] 03:25 Komisár Rex X. 12/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Svet v obrazoch [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Neosobná zaujatosť 7 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Na prahu smrti 8 [i] 11:05 Sila lásky IV. 71 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:15 Divoký anjel 171 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Večnosť 28/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 157 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nebo na dosah [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:28 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Hlavný podozrivý 1 [i] 23:30 Bláznivo zamilovaní: Večnosť 28/52 [i] 00:25 Nebo na dosah [i] 02:05 Sudkyňa Amy: Neosobná zaujatosť 7 [i] 02:50 Sudkyňa Amy: Na prahu smrti 8 [i] 03:35 Sila lásky IV. 71 [i] 04:25 Sila lásky V. 157 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:55 Národnostné správy [i] 11:00 Fokus - rodina [i] 11:40 Staroslovanské kultúrne centrá: Devín [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Veselí muzikanti [i] 13:30 Autosalón [i] 14:05 Odpískané [i] 14:30 Športové ozveny [i] 14:55 Magazín NHL [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Chorvátsky [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 VAT [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Symboly krásy: Bambusové koše [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Hrkálka a Korálka [i] 18:40 GEN.sk: Tomáš Janovic [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Poruchy spánku [i] 20:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Dom v parku [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 V krajine slobody [i] 23:35 On Air [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:40 6 miliárd názorov [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Orgie u susedky [i] 07:55 Súdna sieň: "Lóve" [i] 08:55 Panelák IX.: Alexova skúška ohňom 80 [i] 09:55 Dom snov II. 37 [i] 10:55 Jste to, co jíte [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Smrtonosná pasca 3 [i] 15:10 HOTEL PARADISE [i] 16:10 Profesionáli: Semafor 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Hanba na sociálnej sieti [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Marcelovo odhalenie 81 [i] 21:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 10 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Profesionáli VI.: Fotky 2 [i] 00:15 Californication - Orgie v Kalifornii III. 10 [i] 01:00 V mene cisára [i] 03:10 District 79,80 [i] 04:35 Californication - Orgie v Kalifornii III. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 54 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 99/99 [i] 08:15 Matlock V. 1/22 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VI. 18 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges IV. 5,6 [i] 12:25 M*A*S*H 21,22 [i] 13:30 Panelák IX.: Alexova skúška ohňom 80 [i] 14:35 Faktor strachu III. 27 [i] 15:35 Simpsonovci VI. 13,14 [i] 16:45 Dom snov II. 37 [i] 17:50 Akty X II. 22 [i] 18:50 Faktor strachu III. 27 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 7 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 5 [i] 22:10 Podvodníci I. 10 [i] 23:10 Dexter III. 10 [i] 00:10 HOTEL PARADISE [i] 01:10 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 20 [i] 02:05 Akty X II. 22 [i] 02:45 Podvodníci I. 10 [i] 03:30 Láska a pomsta 120 [i] 04:10 Zasľúbená zem 55 [i] 04:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Obhájci 8/18 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Haloween 6/23 [i] 08:00 Post Mortem 1/8 [i] 09:00 JAG 12/22 [i] 10:00 Obhájci 8/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 13/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 13/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 6/12 [i] 14:00 Obhájci 9/18 [i] 15:00 JAG 12/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 14/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 13/22 [i] 18:00 Post Mortem 2/8 [i] 19:00 JAG 13/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 14/22 [i] 21:00 Dr. House VII. 10/23 [i] 22:00 Pohřešovaný 10/7 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6/13 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 7/19 [i] 00:55 Dr. House VII. 10/23 [i] 01:50 Pohřešovaný 10/7 [i] 02:40 Drzá Jordan II. 14/22 [i] 03:25 Zachraň mě VI. 7/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Africa Mercy [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce kuliček skla [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 08:10 Bořiči mýtů: Katastrofa v kanalizační rouře [i] 09:05 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 10:00 Jak to dělají?: Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 60 [i] 10:55 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 11:50 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 12:45 Motory Detroitu: Auto jako pouťová atrakce [i] 13:40 Americký chopper: Michiganská motorka/Jmenuji se Earl - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Zámečník [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 16:25 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 17:20 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 18:15 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 20:05 Lovci tornád 8 [i] 21:00 Dráha tornád: Hurikán [i] 21:55 Jak přežít neštěstí: Pandemie [i] 22:50 Válka proti marihuaně: Alternativní oslavy 20. dubna na poliklinice Harborside [i] 23:45 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 00:40 Lovci tornád 8 [i] 01:40 Dráha tornád: Hurikán [i] 02:40 Jak přežít neštěstí: Pandemie [i] 03:40 Válka proti marihuaně: Alternativní oslavy 20. dubna na poliklinice Harborside [i] 04:35 Jak se to dělá 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Skřítkové na pochodu 47/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: V dobrém i zlém 23/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Osmanyho Laffity [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Všichni osamělí lidé 17/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Zdivočelá země 24/32 [i] 20:55 Na cestě po Mexiku [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Národní klenoty [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 MI5 III 3/10 [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Sváteční slovo speciálního pedagoga Pavla Wienera [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Bydlení je hra [i] 02:40 Valdštejnův manýrismus [i] 03:00 Banánové perličky [i] 03:25 Bakaláři 1984 [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? ZJ - [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Na plovárně s Petrem Jandou [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Expedice Libye 2/3 [i] 09:50 Kamera na cestách: Divoká Čína: Za Dlouhou zdí 5/6 [i] 10:40 Architektura: Le Corbusiere a klášter La 20/45 [i] 11:10 Československo ve zvláštních službách: Špion, který vyhrál válku? 6/19 [i] 12:10 Vesnicopis [i] 12:30 Přírodní bohatství: Opál [i] 12:40 Aurélie Dupont [i] 13:35 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 2 [i] 14:00 Československý filmový týdeník 1962 886/2379 [i] 14:15 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 5/10 [i] 15:00 Egyptská záhada [i] 15:45 Zákon vepsaný v srdci [i] 16:05 Nepohodlní: Bertha von Suttner [i] 16:25 Na vlně první republiky 7/7 [i] 16:40 Bílá místa [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Problémy s časem: minulost 14/31 [i] 19:25 Kancl III: Svatba 16/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 6/10 [i] 20:50 Velikáni filmu: John Huston [i] 23:00 Echo Pražského jara 2012 [i] 23:10 Spálené mosty [i] 00:40 Abbey Road: Live III. 10/12 [i] 01:30 Sbohem soudruzi: Kolaps 6/6 [i] 02:25 Krásný ztráty [i] 03:05 Chcete je? ZJ - [i] 03:10 Cesty víry: Nezapomenutelné autorky [i] 03:35 Uchem jehly [i] 04:00 O myších a myších [i] 04:10 Lanžhotčanka [i] 04:50 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Rande není romantika 3 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2200 [i] 09:50 Druhá řada [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata 17 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope 4 [i] 14:30 Vražedná čísla II: Temná hmota 19 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Knockout 18 [i] 16:30 Přátelé 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas X: Rodinná záležitost 1 [i] 18:30 Ulice 2201 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Pasťák 16 [i] 21:20 Hlas ČeskoSlovenska: Rozhodnutí [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Z bláta do louže 18 [i] 23:55 Huff 2 [i] 00:55 Playmate roku 2003 a 2004 7, 8 [i] 01:50 Novashopping 02:00 Nemocnice Chicago Hope 4 [i] 02:45 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Záchrana špiona 16 [i] 08:10 M*A*S*H 139 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Labutí píseň 22 [i] 10:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk jde do cirkusu 4 [i] 11:45 Schimanski: Zbraň [i] 13:50 Alf IV: Večírek 13 [i] 14:20 Siska VI: Nenávist je tichý vrah 4 [i] 15:40 Julie Lescautová II: Křest nováčků 4 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Šance 124 [i] 21:20 Šéf na grilu [i] 21:55 Partička [i] 22:35 Slunečno, místy vraždy I: Skandál 12 [i] 23:35 Anatomie lži II: Dobře mířená kulka 17 [i] 00:30 Nedokonalé zločiny III: Závod s časem 16 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Nedokonalé zločiny III: Závod s časem 16 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 91-92/191 [i] 07:20 Macocha 35/120 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 19/130 [i] 08:45 Dr. Oz I. 127/174 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Inga Lindströmová: Leto na ostrove [i] 12:20 Dokonalý deň [i] 14:15 Rebeli I. 192/215 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 14/131 [i] 16:05 Cigánske srdce 209/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 93/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 10/22 [i] 18:55 Dharma a Greg IV. 7/24 [i] 19:25 Frasier VIII. 19-20/24 [i] 20:15 Sultán 76 [i] 21:25 Druhý dych 75/80 [i] 22:25 Ezel 30/142 [i] 23:20 Ako byť trendy [i] 23:55 Adela show [i] 00:35 Frasier VIII. 19-20/24 [i] 01:20 Dharma a Greg IV. 7/24 [i] 01:45 Zajtrajšie noviny IV. 11/22 [i] 02:30 Dr. Oz I. 127/174 [i] 03:10 Ulica III. 226/259 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Tristan a Izolda [i] 08:55 Teleshopping 12:05 7 trpaslíků [i] 13:45 Zákon pomsty [i] 15:50 Obávaný bojovník [i] 17:40 Opilí slávou [i] 19:35 Sonny Liston: těžká váha [i] 21:25 Modrý démon [i] 23:00 Šedá zóna [i] 00:50 REC [i] 02:10 Zrádce [i] 04:00 Modrý démon [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:30 Plavání [i] 11:45 Cestovní vozy [i] 12:45 Tenis [i] 14:10 Way of Sport [i] 14:15 Olympiáda [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Plavání [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 19:15 Cyklistika [i] 20:00 Plavání [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Cyklistika [i] 00:15 Fotbal [i] 00:30 Plavání [i] 01:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 8: Na pláži 21 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Zlatý chlapec 11 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Podvodník 16 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vraždy zvoníků 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Zoufalé kroky 12 [i] 12:20 Pohotovost 1: Dvě lidská srdce 17 [i] 13:20 Diagnóza vražda 8: Záhada sestry Blair 22 [i]