TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:10 Dobrodružstvá Jackieho Chana V. 8/13 [i] 06:30 Duck Dodgers II. 23/26 [i] 06:55 Scooby Doo I. 24/24 [i] 07:20 Flintstonovci v akcii 26/54 [i] 07:45 Tajomstvo bratov MacCannovcov [i] 09:50 Superkočky v akcii 15/22 [i] 10:45 Roztomilé mrchy I. 3-4/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Veterná smršť [i] 15:45 Rýchle Televízne noviny [i] 15:50 Trója [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 7. FINÁLE - LIVE [i] 22:50 O život [i] 00:40 Fringe II. 11/22 [i] 01:25 Bad Boys 2 [i] 03:40 Komisár Rex V. 14/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:20 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Včielka Maja: Ako Maja zachránila blchu [i] 07:40 Pinocchio: Tajomný hostinec [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:35 Góóól [i] 09:05 Tajomný ostrov: Objav 1/13 [i] 09:35 Tajomný ostrov: Záhada 2/13 [i] 10:05 Ushuaia - Návrat na planétu opíc, Gabun - Uganda, 2.časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine: Príliv a odliv [i] 14:45 MS v hokeji 2012 [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Vedľajšie účinky 1/2 [i] 21:45 Vedľajšie účinky 2/2 [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:25 Odpískané [i] 23:50 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine: Príliv a odliv [i] 01:25 Vedľajšie účinky 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Múzeum Andyho Warhola [i] 05:30 Teleantikvárium: Vinohradnícke múzeum [i] 05:35 Múzeum gitár [i] 05:50 Múzeum v synagóge [i] 06:00 Európske poľovnícke múzeá [i] 06:15 Teleantikvárium: Výstava hračiek [i] 06:25 Skalné obydlia v Brhlovciach [i] 06:35 Múzeum [i] 07:00 Trezor: Predsavzatie maliara Bohúňa [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:45 Národnostné správy [i] 08:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:20 Kapura [i] 10:05 Farmárska revue [i] 10:20 Test magazín: Antivírusové programy pre PC [i] 10:35 Aurel Stodola [i] 11:00 Família: Família - Straty a nálezy [i] 11:25 Štvrtá hlava draka [i] 12:30 On Air [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Slovo [i] 13:25 Folklórne festivaly: Galaprogram Východná 2008 - Ako zvoní život [i] 15:30 Útrapy z rozumu [i] 17:00 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS „B“ 1995 [i] 18:00 Staroslovanské kultúrne centrá: Devín [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Hrkálka a Korálka [i] 18:40 Táraninky: Vesmír [i] 18:50 Čarovný svet animovaného filmu: Do sveta [i] 19:05 ArtSpektrum [i] 19:15 MS v hokeji 2012 [i] 22:15 MS v kocke [i] 22:45 Festivalové minúty z Envirofilmu [i] 22:50 Umenie 2012: Literatúra [i] 23:20 Noc v archíve: Technické novinky [i] 00:20 Slovo [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:10 6 miliárd názorov [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Múr nárekov [i] 06:55 NOVINY TV JOJ 07:25 Hra na schovávačku [i] 09:30 Dr. Dolittle 3 [i] 11:25 Rodinka úžasných 11,12 [i] 13:20 Nora Robertsová: Modrý dym [i] 15:20 Teraz neplač! [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Smrtonosná pasca 3 [i] 23:05 Megahad útočí [i] 01:05 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 02:50 Teraz neplač! [i] 04:15 Rodinka úžasných 11,12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Láska v Istanbule 30 [i] 06:25 MacGyver 75,76 [i] 08:30 A-Team 93,94 [i] 10:45 Knight Rider 3,4 [i] 12:55 Steven Seagal: Muž zákona II. 2,3 [i] 13:55 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 11 [i] 14:55 Posledné minúty 6 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. 7 [i] 17:00 Osceola: Pravá ruka spravodlivosti [i] 19:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 11 [i] 20:20 Svokor [i] 22:10 Megahad útočí [i] 00:00 Nespravodlivo odsúdený 6 [i] 01:00 Život na Marse 12,13 [i] 02:30 Všetci moji Ex 3,4,5 [i] 04:30 Láska a pomsta 119 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 10/16 [i] 07:00 Na lodi 4/13 [i] 08:30 Ztracený svět II.: Hluboko pod kůží 6/22 [i] 09:30 Enterprise III. 3/24 [i] 10:30 Enterprise III. 4/24 [i] 11:30 The Amazing Race XVIII. 4/12 [i] 12:30 Předčasné vydání IV.: Utákej, Gary, utíkej 10/22 [i] 13:30 Předčasné vydání IV.: Krásná neznámá 11/22 [i] 14:30 Na lodi 5/13 [i] 16:00 Drzá Jordan 11/23 [i] 17:00 Drzá Jordan 12/23 [i] 18:00 Firma 13/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 9/23 [i] 20:00 Pohřešovaný 10/7 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 10/17 [i] 22:00 Profil zločinu 5/6 [i] 23:10 Wallander II. 2/3 [i] 00:55 Cena za lidskost 9/13 [i] 01:55 Na lodi 4/13 [i] 03:10 Dr. House VII. 9/23 [i] 03:55 CSI: New York VIII. 10/17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přísně tajné – havárie letadel: Požár na palubě [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 06:50 Jak to funguje: Kompaktní fluorescenční žárovka [i] 07:15 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 08:10 Bořiči mýtů: Za volantem v podpatcích [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 17 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 18 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Voda stoupá [i] 11:50 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Nové začátky [i] 13:40 Bořiči mýtů: Piráti na laně [i] 14:35 Motory Detroitu: Auto jako pouťová atrakce [i] 15:30 Tovární linka 3 [i] 16:00 Tovární linka 4 [i] 16:25 Impozantní lodě: Africa Mercy [i] 17:20 Bezpečná hranice 16 [i] 17:50 Bezpečná hranice 17 [i] 18:15 Říční příšery: Rozparovač [i] 19:10 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Rybářské lodi nablízku [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Chci toho velkého [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Utah [i] 21:55 Nejlepší policisté 4 [i] 22:50 Republika chřestýšů: Vzpoura [i] 23:45 Tým rychlého nasazení Miami 2 [i] 00:40 Bezpečná hranice 16 [i] 01:10 Bezpečná hranice 17 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Utah [i] 02:40 Nejlepší policisté 4 [i] 03:40 Jak se to dělá 8 [i] 04:05 Republika chřestýšů: Vzpoura [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Pohádka o tygrovi [i] 06:35 Tancuj, tancuj 1/26 [i] 06:50 Franklin [i] 07:10 Dobrodružství Shirley Holmesové I: Případ sériového žháře 1/13 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo speciálního pedagoga Pavla Wienera [i] 11:05 Náves: Poslední láska 10/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O svatební krajce [i] 14:25 13. komnata Věry Špinarové [i] 14:55 Konec velkých prázdnin: Pomsty staré vlasti 3/6 [i] 16:00 Hercule Poirot [i] 16:50 Svatby pana Voka [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Šejdrem [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Společnice [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Komisař Moulin [i] 00:55 Podfukáři IV 1/6 [i] 01:45 Manéž Bolka Polívky [i] 03:00 Bydlení je hra [i] 03:25 Zahrada pod lupou [i] 03:50 Rekordy a kuriozity [i] 03:55 Banánové perličky [i] 04:25 Vrať se, vše odpuštěno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Cesty víry: Společná naděje na rovníku [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Není oddlužení jako oddlužení 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Hledání ztraceného času: Sokolská kronika 2 [i] 08:55 Čas ve stínu pyramid: Záhada královny 3/4 [i] 09:25 Béjart Ballet Lausanne [i] 10:20 Chcete mě? ZJ - [i] 10:35 Máte mě! [i] 10:50 Království divočiny: Předivo života: Krabi 3/13 [i] 11:25 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:35 Nedej se [i] 11:50 Kultura.cz [i] 12:20 20 000 mil pod mořem [i] 14:20 Návrat lososa [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry: Nezapomenutelné autorky [i] 16:30 Terra musica [i] 17:25 Národnost v pubertě: Jak byla Jitka chudá 2/4 [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Tintin v Tibetu - 2. část 20/39 [i] 18:15 Bert a Ernie 20/26 [i] 18:20 Včelka Mája: V pasti 85/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Suma sumárum [i] 19:30 Červený trpaslík: DNA 20/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Hledá se zatáčka 38/44 [i] 20:30 Letecké snímky a pohledy ze satelitů "Vesmírným očím" dnes neunikne nic... Britský dokument [i] 21:25 Na plovárně s Petrem Jandou [i] 21:45 Chodníky slávy: Michael York [i] 23:45 Pravá krev II: Srdce z kamene 6/12 [i] 00:40 Flight of the Conchords II: Za svou zbraň volíš lásku 6/10 [i] 01:05 Opravdový život [i] 02:45 Mladý hudebník roku [i] 03:25 Jízda vlakem naší krajinou [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Ghetto jménem Baluty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Rande není romantika 2 [i] 05:35 Novashopping 06:15 Veterinář z Bondi Beach II 15 [i] 06:40 Pepek námořník [i] 06:50 Liga Špačků II 10 [i] 07:15 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 13 [i] 07:35 Senzační Spiderman 9 [i] 08:00 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 24 [i] 08:30 Babicovy dobroty [i] 09:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:15 Kam doskáče ranní ptáče [i] 12:00 Stříbrná pila: Návrat 1 [i] 13:10 Mr. Bean: Utrpení pana Beana [i] 13:45 Moto GP - Francie [i] 15:25 Ten svetr si nesvlíkej [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska [i] 22:50 Střepiny [i] 23:15 (J)elita ze střídačky [i] 00:55 Novashopping 01:00 Kožich: Imaginární portrét Diane Arbusové [i] 03:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:40 Áčko [i] 04:35 Záhady přírody [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Zpravodajství FTV Prima 07:45 Mistr Manny II: Záchrana želv; Dědečkova siesta 17 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi: Hitlerovy nebezpečné cesty vlakem 10 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 11:00 Partie [i] 12:05 Receptář prima nápadů [i] 13:25 Nedělní receptář extra 13:50 Ach, ty ženy! [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru II: Hlas krve [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Dárce 14 [i] 21:15 Sběratelé kostí VI: Mrtvá v kabelce 10 [i] 22:15 Čas pomsty [i] 00:25 Právo silnějšího [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Hitlerovi bodyguardi: Hitlerovy nebezpečné cesty vlakem 10 [i] 04:50 Ano, šéfe! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Všetci sú za dverami [i] 06:25 Máša 4/60 [i] 07:35 Úbohá Nasťa 22-23/80 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Columbo II. 3/8 [i] 11:50 H2O: Stačí pridať vodu 3-4/26 [i] 12:45 Veronika Marsová II. 10/22 [i] 13:55 Ohnivá púšť 3/3 [i] 15:45 Súkromné pasce 12/12 [i] 17:00 Keď budeš moja 92/238 [i] 17:55 Inga Lindströmová: Leto na ostrove [i] 20:00 Druhá alebo prvá [i] 22:30 Dokonalý deň [i] 00:15 Obžalovaná [i] 01:50 Columbo II. 3/8 [i] 03:00 Dereš [i] 03:50 Anderov rebrinák [i] 04:15 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Země nikoho [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sladkých sedmnáct [i] 13:45 Tristan a Izolda [i] 15:20 Soupeři [i] 17:20 Pán zlodějů [i] 19:05 Horší než smrt [i] 20:45 Krok vpřed [i] 22:45 Zrádce [i] 00:40 Gacy - sériový vrah [i] 02:05 Nepřítel [i] 04:10 Kouzelníci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:15 Cyklistika [i] 10:00 Kanoistika [i] 11:00 Plavání [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cestovní vozy [i] 14:00 Cestovní vozy [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:30 Plavání [i] 19:00 Plavání [i] 19:30 Plavání [i] 20:30 Tenis [i] 22:00 Motorsport [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:45 Plavání [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 08:00 Diagnóza vražda 8: Nedobrý skutek 19 [i] 09:00 Diagnóza vražda 8: Deja Vous 20 [i] 10:00 Diagnóza vražda 8: Na pláži 21 [i] 11:00 Městečko Haven 2: Zakletý den volna 6 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Co bylo špatně? 11 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Těžká volba 11 [i] 14:00 Superžralok [i] 16:00 Studna přání [i] 18:00 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 19:00 PREMIÉRA Být Erikou 4: Šance vrátit čas 6 [i] 20:00 Skandál 1: Špinavá tajemství 2 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Vědecký veletrh 12 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Odcizení 12 [i] 23:00 Formule! [i] 01:20 Být Erikou 4: Šance vrátit čas 6 [i] 02:20 Krutá pravda [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 5: Obchod se smrtí 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Velrybí hlídka [i] 07:05 Prehistorický park 3 [i] 08:05 Podzemí měst III. 8 [i] 09:00 Dítě naší doby: Příběhy dětí 8 [i] 09:35 Na chalupě - Já se svou zeleninou 2 [i] 10:45 Jimmova sklizeň 2 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě: Izrael 11 [i] 12:55 Utajený šéf - Austrálie II. 7 [i] 13:55 Jak žijí Jonesovi 11 [i] 14:25 Jak žijí Jonesovi 12 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani II. 10 [i] 15:55 Život 10 [i] 17:00 Hodování se smrtí II. 2 [i] 17:55 Krev, pot a přepych 4 [i] 19:05 Deratizátor 11 [i] 19:35 Deratizátor 12 [i] 20:05 Sběrači II. 10 [i] 21:00 Největší loupeže Británie 5 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 5 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 6 [i] 23:55 Oživlé dějiny 6 [i] 00:55 Historie podsvětí 10