Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Dobrodružstvá Jackieho Chana V. 7/13 [i] 06:00 Duck Dodgers II. 22/26 [i] 06:20 Scooby Doo I. 23/24 [i] 06:45 Flintstonovci v akcii 25/54 [i] 07:10 Dva a pol chlapa III. 3/24 [i] 07:35 McCinseyho ostrov [i] 09:20 Priatelia III. 7/25 [i] 09:45 Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku [i] 11:35 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 6. FINÁLE [i] 14:10 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE [i] 15:15 Music & Lyrics [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA - DUEL [i] 22:00 Terminátor 3: Vzbura strojov [i] 00:10 Na dostrel [i] 02:00 Mr. Brooks [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:45 ... a zase ta Lucie! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Sila lásky V. 156 [i] 06:25 Správy STV [i] 07:10 Včielka Maja: Filp a Flap [i] 07:35 Pinocchio: Kde je Geppetto ? [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:25 5 proti 5 špeciál [i] 10:20 Slané cukríky [i] 11:45 Trieda 9.A [i] 12:20 Autosalón [i] 12:50 On Air [i] 13:15 MS v hokeji 2012 [i] 15:45 Obdobia lásky 6/12 [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Kennedyovci 7/8 [i] 21:55 Kennedyovci 8/8 [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Divoký grizly [i] 00:40 On Air [i] 01:00 Kennedyovci 7/8 [i] 01:45 Kennedyovci 8/8 [i] 02:30 Divoký grizly [i] 04:05 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 04:35 Obdobia lásky 6/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:05 Halali [i] 09:20 Energetika [i] 09:35 Tempo [i] 09:50 Planéta Zem I.: Sladká voda [i] 10:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:10 Kontakty architektúry [i] 11:35 Občan za dverami [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 12:55 Ľadový sen [i] 13:25 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 13:55 Senior klub - magazín [i] 14:30 Ženský zákon [i] 16:00 Kapura [i] 16:45 Farmárska revue [i] 17:00 Test magazín: Antivírusové programy pre PC [i] 17:15 MS v hokeji 2012 [i] 20:00 Liga majstrov: Finále LM [i] 22:50 MS v kocke [i] 23:20 Koncert tolerancie [i] 00:30 Socializmus [i] 02:10 Udalosti ČT [i] 02:55 Správy STV [i] 03:25 Noc múzeí a galérií: Z histórie času [i] 03:30 Múzeum z ľudu zrodené [i] 03:55 Storočnica [i] 04:05 Pramene [i] 04:30 Pre nás a pre ďalších [i] 04:55 Hľadač pokladov Andrej Kmeť [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 Malá morská víla [i] 07:15 Aladin I. [i] 07:40 Rozprávková jazda [i] 08:05 Ninjago II. [i] 08:35 Beyblade Metal Fusion [i] 08:55 Cunami: Hodiny hrôzy v Japonsku [i] 10:00 Na hrane temnoty [i] 12:20 Prístav nádeje [i] 14:45 Múr nárekov [i] 17:05 Dr. Dolittle 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Dievča, ktoré sa hralo s ohňom [i] 23:15 Život po živote [i] 01:35 Ostreľovač [i] 03:25 Život po živote [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska v Istanbule 29 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:10 Loď lásky 6,7 [i] 10:05 Chutíš mi: Paviel Rochnyak [i] 11:00 TOP STAR [i] 12:05 Súdna sieň: Ruleta [i] 13:15 Riskni milión! [i] 15:25 Kutyil s.r.o. 6 [i] 16:15 Život na zámku: Sťahovanie, Vyhadzov 3,4 [i] 18:30 Steven Seagal: Muž zákona II. 2,3 [i] 19:25 Ice Road Truckers I. 12 [i] 20:20 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 21:10 Profesionáli V.: Šéfová aféra 12 [i] 22:10 ČREPINY [i] 22:55 Črepiny [i] 23:40 Nespravodlivo odsúdený 5 [i] 00:40 Život na Marse 10,11 [i] 02:15 Všetci moji Ex 1,2/13 [i] 03:35 Drsná Planina [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 9/16 [i] 07:00 Na lodi 3/13 [i] 08:35 Ztracený svět II.: Kamenný chlad 5/22 [i] 09:35 Enterprise III. 1/24 [i] 10:30 Enterprise III. 2/24 [i] 11:30 The Amazing Race XVIII. 3/12 [i] 12:30 Předčasné vydání IV.: Osudné vydání, část 2. 8/22 [i] 13:30 Předčasné vydání IV.: Rosnička 9/22 [i] 14:30 Na lodi 4/13 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 11/22 [i] 17:00 Někdo to rád hloupé 12/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 20:00 Vzpomínky 8/18 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 5/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 5/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6/13 [i] 00:00 Pohřešovaný 10/7 [i] 01:00 Vzpomínky 8/18 [i] 01:55 Na lodi 3/13 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 04:00 Pohřešovaný 10/7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 13 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Jízda: Foose 1969 [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 09:05 Impozantní lodě: HDMS Absalon [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Pekingské letiště [i] 10:55 Budování budoucnosti: Přístřeší 21. století [i] 11:50 Zásah do konstrukce: Biliárová herna Guys and Dolls [i] 12:45 Průmyslový fanatik: Silnice [i] 13:15 Průmyslový fanatik: Pryž [i] 13:40 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 14:35 Nejmocnější zbraně: Zbraně kategorie těžké váhy [i] 15:30 Stěhování obrů 1 [i] 16:25 Jak se to dělá 12 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 25 [i] 17:20 Obchodníci (pilotní epizoda) [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Požár na palubě [i] 19:10 Proti všem živlům: Oheň [i] 20:05 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 20:35 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 21:00 Přestavba Japonska: Vřící naděje [i] 21:30 Doznání mafiánů 6 [i] 21:55 Nutné k přežití: Vietnam [i] 22:50 Přežili byste?: Lesní požár [i] 23:45 Běsnění: Bouření davu [i] 00:40 Proti všem živlům: Oheň [i] 01:40 Přestavba Japonska: Vřící naděje [i] 02:10 Doznání mafiánů 6 [i] 02:40 Nutné k přežití: Vietnam [i] 03:40 Jak se to dělá 7 [i] 04:05 Přežili byste?: Lesní požár [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Skvrna na kráse 22/32 [i] 06:05 Malý televizní kabaret [i] 06:30 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 19/26 07:00 Pohádky z lesa 2 [i] 08:15 Kostičky [i] 08:25 Moudronos [i] 08:40 Pátrání světlušky Lucie [i] 08:55 Jmenuji se Silva [i] 09:10 Zprávičky [i] 09:30 Bludiště [i] 10:00 Pietní shromáždění k uctění památky obětí komunismu [i] 11:05 13. komnata Jany Šilerové [i] 11:35 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 Zahrada pod lupou [i] 13:50 Švýcarský Robinson [i] 15:50 Film o filmu Vrásky z lásky [i] 16:05 Úsměvy Pavla Rímského [i] 16:45 Prohnilí proti prohnilým [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:15 Žít po svém [i] 23:00 Losování Euromiliony 23:05 Stáhni mě do pekla [i] 00:40 Den D IV. 2/13 [i] 01:30 POLOŠERO - PORODY PODOMÁCKU [i] 02:00 Malá farma: Konkurs [i] 02:25 Auto Moto Revue [i] 02:55 Kluci v akci [i] 03:20 Sváteční slovo předsedy Moravsko-slezské křesťanské akademie Pavla Kopečka [i] 03:25 Hlasy poezie [i] 03:30 Dnes večer z Ostravy [i] 04:35 Osmý div světa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Čas ve stínu pyramid: Tajemství sfingy 2/4 [i] 06:25 Druhá světová válka: zapomenuté filmy: Americký dokumentární cyklus 5/10 [i] 07:10 Letečtí stíhači v boji II. [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorika [i] 09:20 Za vesnickými muzikanty [i] 09:45 Ze ZOO do ZOO [i] 10:15 Olympiáda 3/12 [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1962 886/2379 [i] 11:00 Kultura.cz [i] 11:25 Divadlo žije! [i] 11:50 Game Page [i] 12:20 Magie kouzla zbavená 7/13 [i] 13:05 Knižní svět [i] 13:30 Miloslav Vlk očima Petra Ruttnera [i] 13:50 Architektura: Le Corbusiere a klášter La 20/45 [i] 14:15 Film o filmu Tmář a jeho rod aneb [i] 14:30 Vesnicopis [i] 14:55 Babylon [i] 15:20 Kamera na cestách: Divoká Čína: Za Dlouhou zdí 5/6 [i] 16:10 Zázračná planeta: Život: Savci 3/10 [i] 17:05 Ranč U Zelené sedmy 20/42 [i] 17:35 Strach má velké oči [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Egyptská záhada [i] 20:45 Mladý hudebník roku [i] 21:30 Eurovizní soutěž mladých hudebníků 2012 [i] 23:10 Echo Pražského jara 2012 [i] 23:20 Peklo v Pacifiku [i] 01:00 Červený trpaslík: DNA 20/52 [i] 01:30 Mighty Boosh: Bollo 3/8 [i] 01:55 Abbey Road: Live III. 10/12 [i] 02:45 O češtině [i] 03:00 Křesťanský magazín [i] 03:25 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Můj děda byl voják, válčil na Piavě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Rande není romantika 1 [i] 05:30 Novashopping 06:10 Skippy 14 [i] 06:40 Pepek námořník 12, 13 [i] 06:55 Liga Špačků II 9 [i] 07:25 Co nového Scooby-Doo? II 1 [i] 07:50 Příběhy Toma a Jerryho II 12 [i] 08:20 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 23 [i] 08:50 Hannah Montana III 14, 15 [i] 09:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Ducháček to zařídí [i] 14:00 Hlas ČeskoSlovenska [i] 16:45 Strašidelný dům [i] 18:25 Plechová kavalerie: Svah 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno, erotika [i] 22:20 Mechanik zabiják [i] 00:10 Kdo s koho [i] 02:25 Novashopping 02:35 Volejte Novu [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:50 Záhady přírody [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Beyblade Metal Fusion: Bladerova duše 51 [i] 07:45 Mistr Manny II: Ztráty a nálezy; Přírodovědecká výstava 16 [i] 08:15 M*A*S*H 138 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Sex a ženatý detektiv [i] 12:10 Ptáci v trní 1 [i] 13:45 Beethoven [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru II: Škrtičův les [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Den, kdy se zastavila Země [i] 22:20 Cesta bojovníka [i] 00:30 Sběratelé kostí I: Žena v autě 11 [i] 01:20 Sběratelé kostí I: Smrt superhrdiny 12 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i] 04:40 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Bonzáčik [i] 06:10 Všetci sú za dverami [i] 07:20 Máša 3/60 [i] 08:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 108/129 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Columbo II. 2/8 [i] 12:00 H2O: Stačí pridať vodu 1-2/26 [i] 13:00 Veronika Marsová II. 9/22 [i] 14:05 Ohnivá púšť 2/3 [i] 15:55 Súkromné pasce 11/12 [i] 17:05 Keď budeš moja 91/238 [i] 18:05 Rosamunde Pilcherová: Až na koniec sveta [i] 20:00 Inga Lindströmová: Leto na ostrove [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Búrlivé stretnutie [i] 23:40 Music & Lyrics [i] 01:30 Vrahovo dedičstvo [i] 02:55 Columbo II. 2/8 [i] 04:10 Dereš [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 7 trpaslíků [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Rande naslepo [i] 13:50 Tajemství Dračí hory [i] 15:20 Obávaný bojovník [i] 17:10 Kamioňák [i] 19:00 Romulus, můj otec [i] 20:50 Kouzelníci [i] 22:45 Nepřítel [i] 00:55 REC [i] 02:10 Smrt čeká všude [i] 04:15 Hodinu nevíš... [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:40 Pass Sport [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:30 Kanoistika [i] 10:30 Kanoistika [i] 12:00 Tenis [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:30 Plavání [i] 18:45 Plavání [i] 19:30 Plavání [i] 20:15 Tenis [i] 21:30 Jezdectví [i] 22:45 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 5 [i] 06:00 Diagnóza vražda 8: Staré čínské umění 18 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 09:00 Agentura Jasno 1: Kdo z nich to je? 7 [i] 10:00 Agentura Jasno 1: Shawn versus Rudý fantom 8 [i] 11:00 Agentura Jasno 1: Nezapomeň na mě 9 [i] 12:00 Agentura Jasno 1: Špatná konstelace 10 [i] 13:00 Agentura Jasno 1: "Má mě rád,nemá mě rád,má mě rád,jejda,nemá puls" 11 [i] 14:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a zaměstnanec měsíce 7 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a televizní soutěž 8 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk začal brát léky 9 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je na falešné stopě 10 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Těžká volba 11 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Utopená a zmizelá 5 [i] 21:00 Formule! [i] 23:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 00:20 Život s nepřítelem [i] 02:20 Xtinction [i] 04:10 Superžralok [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Naděje pro divočinu 12 [i] 07:05 Jak vznikla Země 20 [i] 08:05 Velrybí hlídka [i] 09:10 Cesta za změnou: Asie: Životní styl 3 [i] 10:15 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 11:20 Deratizátor III. 5 [i] 11:55 Deratizátor III. 6 [i] 12:25 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Tři v podnájmu 2 [i] 13:00 Vášnivý jedlík uvádí 1 [i] 13:30 Vášnivý jedlík uvádí 2 [i] 14:00 Jak žijí Jonesovi 7 [i] 14:30 Jak žijí Jonesovi 8 [i] 15:00 Černé zlato Aljašky [i] 16:00 Život 9 [i] 17:00 Hodování se smrtí II. 1 [i] 18:05 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 19 [i] 18:35 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 1 [i] 19:00 Deratizátor 9 [i] 19:30 Deratizátor 10 [i] 20:00 Sedm divů sluneční soustavy 2 [i] 21:00 Největší loupeže Británie 4 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 4 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 5 [i] 23:55 Oživlé dějiny 5 [i] 00:55 Jak vznikla Země 13 [i] 01:50 Jak vznikla Země 14 [i] 02:45 Deratizátor III. 5 [i] 03:15 Deratizátor III. 6 [i] 03:50 Hodování se smrtí II. 1 [i] 04:55 Odvěká cesta lidstva 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Králičí nora [i] 07:30 Každý chce být Ital [i] 09:15 Den naruby [i] 10:35 Poslední vládce větru [i] 12:15 Hamlet [i] 14:20 Máma mezi Marťany [i] 15:50 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna [i] 18:05 Tvůj snoubenec, můj milenec [i] 20:00 Arthur [i] 21:50 Světová invaze [i] 23:45 Paranormal Activity