TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Komisár Rex V. 14/15 [i] 10:30 Apokalypsa [i] 14:00 FARMA [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 3/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 16/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:25 AKČNÝ PIATOK: Bad Boys 2 [i] 00:20 Red Bull X-Fighters 2012 [i] 00:30 AKČNÝ PIATOK: Muži na zabitie [i] 02:00 Posledný súd [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Hurá do záhrady [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Posledné tango v Hartforde 5 [i] 10:20 Sudkyňa Amy: Honba na bosorky 6 [i] 11:10 Sila lásky IV. 70 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Divoký anjel 170 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Zajtra je nový deň 27/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:23 Práca pre teba [i] 16:28 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:30 Sila lásky V. 156 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Tublatanka [i] 22:20 Nočné správy [i] 22:30 Počasie [i] 22:33 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Zatmievanie [i] 00:30 Bláznivo zamilovaní: Zajtra je nový deň 27/52 [i] 01:35 Sudkyňa Amy: Posledné tango v Hartforde 5 [i] 02:20 Sudkyňa Amy: Honba na bosorky 6 [i] 03:05 Zatmievanie [i] 04:45 Sila lásky IV. 70 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Majstrovstvá SR v spoločenských tancoch [i] 06:35 Miro jilo - Moje srdce [i] 06:40 Tanečná skupina roka [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 11:05 ...pokiaľ dýcham, dúfam [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:15 Heda Melicherová jubiluje: Jarné hry [i] 12:50 Dom pod morušou [i] 14:25 Svetový deň múzeí: Návrat tanečnice [i] 15:20 Integruj! [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Slováci vo svete [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Hrkálka a Korálka [i] 18:40 GEN.sk: Emília Vášáryová [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Juraj Cahajla [i] 20:00 Planéta Zem I.: Sladká voda [i] 20:55 Família: Família - Straty a nálezy [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Envirofilmu [i] 22:00 Práca pre teba [i] 22:05 Kino na Dvojke: Milk [i] 00:10 BJD The Illusions Trio feat. Tatiana Hicová (Slovensko) [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV "N" [i] 02:23 6 miliárd názorov [i] 02:25 ArtSpektrum [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 6 [i] 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 Súdna sieň: Alergia na teba [i] 07:50 Súdna sieň: Šup sem - šup tam [i] 08:50 Panelák IX.: Alexova skúška ohňom 80 [i] 09:55 Dom snov II. 36 [i] 10:55 Jste to, co jíte [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 12 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 17 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Ruleta [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Na hrane temnoty [i] 22:45 HOTEL PARADISE [i] 23:45 Noc v raji [i] 01:30 Totálny úlet [i] 03:15 District 77,78 [i] 04:35 Dobrá manželka I. 11,12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 53 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 98 [i] 08:15 Matlock IV. 24/24 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VI. 17 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges IV. 3,4 [i] 12:20 M*A*S*H 19,20 [i] 13:35 Panelák IX.: Alexova skúška ohňom 80 [i] 14:40 Faktor strachu III. 26 [i] 15:40 Simpsonovci VI. 11,12 [i] 16:45 Dom snov II. 36 [i] 17:50 Akty X II. 21 [i] 18:50 Faktor strachu III. 26 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 9 [i] 21:15 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 23:35 Ice Road Truckers I. 12 [i] 00:35 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 02:40 Glee 20,21 [i] 04:20 "Dáma na kolejích" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Obhájci 7/18 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Svatý Nick 5/23 [i] 08:00 Boj o čas III. 22/22 [i] 09:00 JAG 11/22 [i] 10:00 Obhájci 7/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 12/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 12/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 5/12 [i] 14:00 Obhájci 8/18 [i] 15:00 JAG 11/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 13/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 12/22 [i] 18:00 Post Mortem 1/8 [i] 19:00 JAG 12/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 13/22 [i] 21:00 Wallander II. 2/3 [i] 22:45 Řeka 3/8 [i] 23:45 Dr. House VII. 9/23 [i] 00:45 Wallander II. 2/3 [i] 02:25 Řeka 3/8 [i] 03:10 Dr. House VII. 9/23 [i] 03:55 Obhájci 8/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 12 [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Sklenář [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 08:10 Bořiči mýtů: Letadlo z lepicí pásky [i] 09:05 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 10:00 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 59 [i] 10:55 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 11:50 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 3 [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Americký chopper: Michigenská motorka/Říkejte mi hrabě [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce kuliček skla [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 16:25 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 17:20 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 18:15 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 20:05 Bořiči mýtů: Záchodová bomba [i] 21:00 Idiot na cestách: Route 66 [i] 21:55 Říční příšery: Piraňa [i] 22:50 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 23:45 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 00:40 Strašení: Strašidelná Florida [i] 01:40 Idiot na cestách: Route 66 [i] 02:40 Říční příšery: Piraňa [i] 03:40 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 04:35 Jak se to dělá 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Dny zúčtování 21/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Voda zapomnění 46/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Skvrna na kráse 22/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Duplikát 20/26 [i] 11:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Konkurs [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Vyprávěj: Tondův tatínek 8/9 [i] 20:55 13. komnata Leoše Války [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Slavná hudební čísla [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Křehká krása 4/62 [i] 23:45 Město žen I: Panika 12/24 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 34/39 [i] 00:30 AZ-kvíz Speciál [i] 01:05 Sváteční slovo předsedy Moravsko-slezské křesťanské akademie Pavla Kopečka [i] 01:10 Hlasy poezie [i] 01:15 Sama doma [i] 02:45 Brno Open 2012 [i] 03:45 Rekordy a kuriozity [i] 03:55 Divadélko pod věží [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Do práce [i] 06:25 Dětská záchranka v akci [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Národnost v pubertě: Mari a Lili 1/4 [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 19/45 [i] 10:00 Aurélie Dupont [i] 11:00 Na plovárně s Anjou Ševčik [i] 11:25 Barvy života [i] 12:20 Jan Kotík [i] 12:45 Modrý zázrak v souostroví Raja Ampat [i] 13:30 Chcete mě? ZJ - [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Postřehy odjinud [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Na houby: Pozdní sběr [i] 15:00 Televizní akademie: Nemocnice pod Everestem 4/5 [i] 15:30 Předivo života: Krabi 3/13 [i] 15:55 Aby dluhy nebolely: Není oddlužení jako oddlužení [i] 16:05 Skoro jasno [i] 16:20 Senioři v dopravě: Cestující v MHD [i] 16:25 PORT [i] 16:50 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 73 [i] 17:00 Kavčí hnízdo [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Problémy s časem: přítomnost 13/31 [i] 19:25 Kancl III: Večírek na rozloučenou 15/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život: Savci 3/10 [i] 20:55 Film o filmu Vrásky z lásky [i] 21:10 Na lovu v Africe [i] 22:10 Velikáni filmu: Pedro Almodóvar [i] 00:15 Mighty Boosh: Bollo 3/8 [i] 00:45 Medúza [i] 01:20 Musicblok [i] 01:45 Národnost v pubertě: Mari a Lili 1/4 [i] 02:15 Kosmopolis [i] 02:40 Nemocnice pod Everestem: Dokumentární cyklus BBC 4/5 [i] 03:10 Co by kdyby: Komunisté udrželi moc [i] 03:25 Evropa dnes [i] 03:55 Knižní svět [i] 04:20 Q [i] 04:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:55 Dopisy z cely smrti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 V dobrém i zlém III 18 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2199 [i] 09:50 Pomsta ženy středního věku [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Gilmorova děvčata 16 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope 3 [i] 14:35 Vražedná čísla II: Všechno je fér 18 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Cesta do Arizony 16 [i] 16:30 Přátelé 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas IX: Hra o všechno 23 [i] 18:30 Ulice 2200 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek 9 [i] 21:35 Strážce spravedlnosti 7 [i] 22:35 Tajemná řeka [i] 01:20 Sexy kočky z celého světa 6 [i] 01:45 Novashopping 01:55 Nemocnice Chicago Hope 3 [i] 02:40 Vražedná čísla II: Všechno je fér 18 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:45 Záhady přírody [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Vražedný stín 15 [i] 08:10 M*A*S*H 138 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Dvojí řešení Marka Sloana 21 [i] 10:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk jde na baseball 3 [i] 11:45 Schimanski: Mezi námi bratry [i] 13:50 Alf IV: Bacily útočí 12 [i] 14:20 Siska VI: Smrt soukromého detektiva 3 [i] 15:40 Julie Lescautová II: Dávná nenávist 3 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt na začátku máje 6 [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Noc v ráji [i] 00:10 Hory mají oči [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Anderov rebrinák [i] 05:30 Júlia - Cesty za šťastím 89-90/191 [i] 07:20 Macocha 34/120 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 18/130 [i] 08:45 Dr. Oz I. 126/174 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Veronika III. 15/22 [i] 11:00 Ezel 29/142 [i] 11:50 Sultán 75 [i] 13:00 Druhý dych 74/80 [i] 14:10 Rebeli I. 191/215 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 13/131 [i] 16:00 Cigánske srdce 208/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 90/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 9/22 [i] 18:45 Dharma a Greg IV. 6/24 [i] 19:15 Frasier VIII. 18/24 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Sissi - Osudové roky cisárovnej [i] 22:25 Kvetinárka [i] 00:15 Takmer dokonalý zločin [i] 02:05 Zajtrajšie noviny IV. 10/22 [i] 02:50 Dr. Oz I. 126/174 [i] 03:30 Ulica III. 225/259 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Ruce pryč od Mississippi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vysoká hra [i] 13:45 Zmizení [i] 15:45 Purpurové květy [i] 17:40 Zákon pomsty [i] 19:40 7 trpaslíků [i] 21:25 Hodinu nevíš... [i] 23:10 Smrt čeká všude [i] 01:25 Cry Wolf [i] 02:55 Hooligans [i] 04:25 Převrat [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Cyklistika [i] 09:55 Way of Sport [i] 10:00 Atletika [i] 10:15 Plavání [i] 11:00 Fotbal [i] 11:45 The Box [i] 12:00 Tenis [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Plavání [i] 18:45 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 21:15 Plavání [i] 22:15 Cyklistika [i] 22:45 Cyklistika [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 4 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Deja Vous 20 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Faith 10 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Exploze 15 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 5: Červ v květu 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Zlatý chlapec 11 [i] 12:20 Pohotovost 1: Dlouhá cesta jedním dnem 15 [i] 13:20 Diagnóza vražda 8: Na pláži 21 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk začal brát léky 9 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Zoufalé kroky 12 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vraždy zvoníků 3 [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Záhada sestry Blair 22 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je na falešné stopě 10 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: "Má mě rád,nemá mě rád,má mě rád,jejda,nemá puls" 11 [i] 21:20 PREMIÉRA Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 22:20 Skandál 1: Špinavá tajemství 2 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Lepší je nevyhrát 4 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Těžká volba 11