TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Komisár Rex V. 13/15 [i] 10:10 Neublíž mojej dcére [i] 12:00 Nezvestní III. 10/19 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 11/22 [i] 13:55 Krok za krokom III. 8/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Kobra 11 XVI. 7/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 2/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 15/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:45 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Kobra 11 XVI. 8/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 00:20 Tichý predátor [i] 01:55 Krvavá služba [i] 03:35 Komisár Rex X. 11/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Reportéri [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Zákon a zázrak 3 [i] 10:10 Sudkyňa Amy: Rozhodnutie poroty 4 [i] 11:00 Sila lásky IV. 69 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Práca pre teba [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:30 MS v hokeji 2012 [i] 17:15 Počasie [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Trieda 9.A [i] 20:45 5 proti 5 špeciál [i] 21:35 Dr.House VII.: Dva príbehy 12/23 [i] 22:20 Nočné správy [i] 22:30 Počasie [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Zoči - voči [i] 23:45 Sudkyňa Amy: Zákon a zázrak 3 [i] 00:30 Sudkyňa Amy: Rozhodnutie poroty 4 [i] 01:15 Slovensko v obrazoch [i] 01:35 Svet v obrazoch [i] 02:00 Postav dom, zasaď strom [i] 02:30 Nočné správy [i] 02:40 Miláčik [i] 04:25 Sila lásky IV. 69 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Ulice sveta: The Strand, Londýn [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:50 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus - peniaze [i] 11:30 Profesionál [i] 11:45 MS v hokeji 2012 [i] 14:30 Občan za dverami [i] 14:55 Polícia [i] 15:05 Orientácie [i] 15:30 Sviatočné slovo: k sviatku Nanebovstúpenia Pána [i] 15:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:15 Integruj! [i] 16:45 Rómsky magazín [i] 17:15 MS v hokeji 2012 [i] 20:00 MS v hokeji 2012 [i] 22:45 MS v kocke [i] 23:15 Práca pre teba [i] 23:20 Separé [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:30 Práca pre teba [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i] 01:25 Sympathy for the devil [i] 03:05 Jas is Jazz [i] 03:30 Chemox Večer bojových umení [i] 04:20 Zimák [i] 04:45 Šport Festival Slovakia [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 6 [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 Súdna sieň: Sused netvor [i] 07:50 Súdna sieň: Zaslepený blázon [i] 08:50 Panelák IX.: Petícia 79 [i] 09:55 Dom snov II. 35 [i] 10:55 Jste to, co jíte 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 10 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 16 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Kto je vinný? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Alexova skúška ohňom 80 [i] 21:30 Kosti I. 11 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 6 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 8 [i] 01:30 Zachráň ma VI. 14 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 16 [i] 03:00 District 75,76 [i] 04:25 FlashForward I. 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 52 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 97 [i] 08:15 Matlock IV. 23 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VI. 16 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges IV. 1,2/24 [i] 12:20 M*A*S*H 17,18 [i] 13:35 Panelák IX.: Petícia 79 [i] 14:40 Faktor strachu III. 25 [i] 15:40 Simpsonovci VI. 9,10 [i] 16:45 Dom snov II. 35 [i] 17:50 Akty X II. 20 [i] 18:50 Faktor strachu III. 25 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Dvaja policajti [i] 22:45 Bruce Lee, môj brat [i] 01:20 HOTEL PARADISE [i] 02:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 19 [i] 03:05 Zákon gangu I. 3 [i] 03:50 Ted a spol. I. 9,10 [i] 04:30 Láska a pomsta 118 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Obhájci 6/18 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Poručík Hobson 4/23 [i] 08:00 Boj o čas III. 21/22 [i] 09:00 JAG 10/22 [i] 10:00 Obhájci 6/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 11/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 11/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 4/12 [i] 14:00 Obhájci 7/18 [i] 15:00 JAG 10/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 12/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 11/22 [i] 18:00 Boj o čas III. 22/22 [i] 19:00 JAG 11/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 12/22 [i] 21:00 Profil zločinu 5/6 [i] 22:05 Pohřešovaný 10/7 [i] 23:00 Boj o čas IV. 4/13 [i] 00:00 Firma 13/22 [i] 00:55 Profil zločinu 5/6 [i] 01:50 Pohřešovaný 10/7 [i] 02:40 Boj o čas IV. 4/13 [i] 03:25 Firma 13/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 11 [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Odpalovač ohňostrojů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Led a otevřené moře [i] 08:10 Bořiči mýtů: Létající gilotina [i] 09:05 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 10:00 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 58 [i] 10:55 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 11:50 Rození obchodníci: MGB GT - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: MGB GT - část 2 [i] 12:45 Jízda: Pod tlakem [i] 13:40 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Sklenář [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 16:25 Bořiči mýtů: Vybuchující kalhoty [i] 17:20 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 18:15 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 20:05 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Francie [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Malý Yetti [i] 21:55 Rybaření rukama s venkovany: Chci toho velkého [i] 22:50 Strašení: Monstrum v bytě [i] 23:45 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 00:40 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Francie [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Malý Yetti [i] 02:40 Rybaření rukama s venkovany: Chci toho velkého [i] 03:40 Strašení: Monstrum v bytě [i] 04:35 Jak se to dělá 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Taxík [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Skřítkové se spojili s obrem 45/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VI: Dny zúčtování 21/32 [i] 10:10 Film o filmu Tady hlídám já! [i] 10:25 Pošta pro tebe [i] 11:20 Úsměvy Libora Peška [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce Prožijte siestu aktivně! [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Pravda a následky 16/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Duplikát 20/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:45 POLOŠERO - PORODY PODOMÁCKU [i] 22:15 Přežít! [i] 23:05 Profil zločinu II: Někdo tu chybí 1/12 [i] 23:55 Ukažte svou tvář! [i] 01:30 MI5 III 2/10 [i] 02:20 AZ-kvíz [i] 02:50 Zajímavosti z regionů Brno [i] 03:15 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:40 Vrať se, vše odpuštěno [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Máte mě! [i] 06:40 Kavčí hnízdo [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Olympiáda 2/12 [i] 09:05 Folklorní magazín [i] 09:30 Vesnicopis [i] 09:50 Pavel Tigrid - Evropan [i] 10:50 PORT [i] 11:20 ...a tuhle znáte? [i] 11:45 Film o filmu Můj vysvlečenej deník [i] 12:00 Expedice Libye 1/3 [i] 12:20 Apollo 17 [i] 13:20 Princezna z předměstí [i] 15:00 Fiesta - co s koridou? [i] 15:55 Jeden společný svět [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:30 Televizní klub neslyšících [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Rufus versus pudl/Den sněhuláků 12/31 [i] 19:25 Kancl III: Dwightovo vítězství 14/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Divoká Čína: Za Dlouhou zdí 5/6 [i] 20:55 Postřehy odjinud [i] 21:05 Ženitba [i] 23:10 Terra musica [i] 00:00 Ta naše povaha česká [i] 00:30 Fiesta - co s koridou? [i] 01:25 O češtině [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:35 Game Page [i] 03:00 Babylon [i] 03:30 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 03:35 Sabotáž [i] 04:00 Obchodník s časem [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Banderovci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2198 [i] 09:50 O Popelce trochu jinak [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Gilmorova děvčata 15 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope 2 [i] 14:30 Vražedná čísla II: Hry s myslí 17 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Pomsta 15 [i] 16:30 Přátelé 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas IX: Sedmé nebe 22 [i] 18:30 Ulice 2199 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Můžu být s tebou? 340 [i] 21:25 Helena: Rozvod 9 [i] 22:05 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Striptýz [i] 00:55 Útěk z vězení IV 23 [i] 01:45 Novashopping 01:50 Nemocnice Chicago Hope 2 [i] 02:40 Vražedná čísla II: Hry s myslí 17 [i] 03:20 Útěk z vězení IV 23 [i] 04:05 Rady ptáka Loskutáka [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Z lesů 14 [i] 08:10 M*A*S*H 137 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Vražda v Grilbaru "u Boba" 20 [i] 10:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 11:45 Schimanski: Léčitelé [i] 13:50 Alf IV: Alf zlobí 11 [i] 14:20 Siska VI: Rána do srdce 2 [i] 15:40 Julie Lescautová II: Zavražděná snoubenka 2 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Kriminál 14 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Odvaha pod palbou [i] 02:55 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 87-88/191 [i] 07:10 Macocha 33/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 17/130 [i] 08:35 Dr. Oz I. 125/174 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Veronika III. 14/22 [i] 10:50 Ezel 28/142 [i] 11:45 Dávno stratený syn [i] 13:25 Bolesti slávnych I. 2/11 [i] 14:25 Rebeli I. 190/215 [i] 15:20 Mladí, krásni, skazení 12/131 [i] 16:10 Cigánske srdce 207/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 89/238 [i] 18:05 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 8/22 [i] 18:55 Dharma a Greg IV. 5/24 [i] 19:25 Frasier VIII. 16-17/24 [i] 20:15 Sultán 75 [i] 21:30 Druhý dych 74/80 [i] 22:40 Ezel 29/142 [i] 23:35 Sestrička Jackie II. 4/12 [i] 00:05 Adela show [i] 00:45 Frasier VIII. 16-17/24 [i] 01:35 Dr. Oz I. 125/174 [i] 02:15 Zajtrajšie noviny IV. 9/22 [i] 03:00 Ulica III. 224/259 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Moliere [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Oněgin [i] 14:00 Z vězení do éteru [i] 16:10 Pod hladinou [i] 17:55 Vysoká hra [i] 19:35 Zmizení [i] 21:30 Převrat [i] 23:10 Hooligans [i] 00:50 Skrytá agenda [i] 02:25 Sám v temnotě [i] 04:00 Nevěř nikomu! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:25 Pass Sport [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Tenis [i] 21:15 Plavání [i] 22:45 Cyklistika [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 3 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Nedobrý skutek 19 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Dítě naděje 9 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Ďábel 14 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 5: Obchod se smrtí 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Faith 10 [i] 12:20 Pohotovost 1: Štěstí taženého losu 14 [i] 13:20 Diagnóza vražda 8: Deja Vous 20 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a televizní soutěž 8 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Zlatý chlapec 11 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 5: Červ v květu 2