TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Komisár Rex V. 12/15 [i] 10:20 Svedkyňa na úteku [i] 12:10 Nezvestní III. 9/19 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Mr. Bean [i] 13:35 Krok za krokom III. 7/23 [i] 14:05 FARMA [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 1/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 14/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 MODRÉ Z NEBA [i] 22:15 Trauma - Záchranári 10/18 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Na vlastné nebezpečenstvo [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 14/25 [i] 02:00 Smallville VIII. 2-3/22 [i] 03:20 Komisár Rex X. 10/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Autosalón [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Sudkyňa Amy: Nový začiatok 1 [i] 10:15 Sudkyňa Amy: Nabitý deň 2 [i] 11:05 Sila lásky IV. 68 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:45 Taxík [i] 14:15 Divoký anjel 169 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Dajte mi kladivo 26/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 155 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Horšie to už nebude [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Bláznivo zamilovaní: Dajte mi kladivo 26/52 [i] 23:25 Sudkyňa Amy: Nový začiatok 1 [i] 00:10 Sudkyňa Amy: Nabitý deň 2 [i] 00:55 Horšie to už nebude [i] 02:45 Reportéri [i] 03:10 Nočné správy [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:30 Sila lásky IV. 68 [i] 04:20 Sila lásky V. 155 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Polícia [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Rusínsky magazín [i] 11:05 Celky a detaily Tibora Biatha [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:05 ArtSpektrum [i] 12:10 Dychovka od Adama [i] 12:45 Cesty [i] 13:10 Família: Família - Príbeh veľkého domu [i] 13:40 Noc v archíve: Košický archívny poklad [i] 14:45 Kobyla na bielej čiare [i] 15:45 Tempo [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:00 Senior klub - magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Ulice sveta: The Strand, Londýn [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Na hriňovských lúkach [i] 18:40 Zákulisie slovenčiny [i] 18:50 Test magazín: Antivírusové programy pre PC [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Jozef kardinál Tomko [i] 20:00 Sviatočné slovo: k sviatku Nanebovstúpenia Pána [i] 20:05 Páter Mikuláš [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Envirofilmu [i] 22:00 Práca pre teba [i] 22:05 Profesionál [i] 22:20 Emília Vášáryová jubiluje: Ježišova matka [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 13 [i] 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 Súdna sieň: Nie je to tvoja krv [i] 07:55 Súdna sieň: Najhoršia je rodina [i] 08:55 Panelák IX.: Veľké sťahovanie 78 [i] 09:55 Dom snov II. 34 [i] 10:55 Jste to, co jíte 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 9 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 15 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Nemám viac! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Petícia 79 [i] 21:30 Kosti I. 10 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 6 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 4 [i] 01:25 Zachráň ma VI. 13 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 15 [i] 03:00 District 73,74 [i] 04:25 FlashForward I. 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 51 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 96 [i] 08:15 Matlock IV. 22 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VI. 15 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges III. 21,22/22 [i] 12:20 M*A*S*H 15,16 [i] 13:35 Panelák IX.: Veľké sťahovanie 78 [i] 14:40 Faktor strachu III. 24 [i] 15:40 Simpsonovci VI. 7,8 [i] 16:45 Dom snov II. 34 [i] 17:50 Akty X II. 19 [i] 18:50 Faktor strachu III. [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 6 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 4 [i] 22:05 Chlapci a chlapi: Previerky 11/11 [i] 23:30 Mafstory: Tajná agentka [i] 00:30 HOTEL PARADISE [i] 01:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 18 [i] 02:20 Chlapci a chlapi: Previerky 11/11 [i] 03:20 Simpsonovci VI. 7 [i] 03:45 Zákon gangu I. 2 [i] 04:30 Láska a pomsta 117 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Obhájci 5/18 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Kůň je kůň 3/23 [i] 08:00 Boj o čas III. 20/22 [i] 09:00 JAG 9/22 [i] 10:00 Obhájci 5/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 10/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 10/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 3/12 [i] 14:00 Obhájci 6/18 [i] 15:00 JAG 9/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 11/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 10/22 [i] 18:00 Boj o čas III. 21/22 [i] 19:00 JAG 10/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 11/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 10/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 5/18 [i] 23:00 Vzpomínky 7/18 [i] 00:00 Sestra Hawthornová II. 2/10 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 10/17 [i] 01:50 Vzpomínky 7/18 [i] 02:35 Sestra Hawthornová II. 2/10 [i] 03:20 Boj o čas III. 21/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 10 [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Přehrada Rocky Reach [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Strasti zelenáčů [i] 08:10 Bořiči mýtů: Motorky a bazuky [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 10:00 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 57 [i] 10:55 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 11:50 Rození obchodníci: BMW 325i - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: BMW 325i - část 2 [i] 12:45 Tuning 2008: Značka Wrench [i] 13:40 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Odpalovač ohňostrojů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Led a otevřené moře [i] 16:25 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 18:15 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 20:05 Mistři piva: Punkin a Portamarillo [i] 21:00 Nejlepší policisté 4 [i] 21:55 Penn a Teller lžou 5 [i] 22:50 Národ šílenců: Závody v Bonneville [i] 23:45 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 00:40 Mistři piva: Punkin a Portamarillo [i] 01:40 Nejlepší policisté 4 [i] 02:40 Penn a Teller lžou 5 [i] 03:40 Národ šílenců: Závody v Bonneville [i] 04:35 Jak se to dělá 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Podezíravá duše 20/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Slečna Stříhavá a pan Skládačka 44/52 [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:25 Marta Kubišová 1990 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Velké nedorozumění 15/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 19:59 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Den D IV. 2/13 [i] 21:50 Kennedyové 3/8 [i] 22:35 Podfukáři IV 1/6 [i] 23:30 Bratři a sestry: Další Walker 16/23 [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Sto kroků [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:25 Týden v regionech Brno [i] 02:50 Týden v regionech Ostrava [i] 03:20 Filip [i] 03:45 Vrať se, vše odpuštěno [i] 04:40 V divadélku pod věží [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vizovická Mata Hari [i] 06:00 Co by kdyby: Komunisté udrželi moc [i] 06:15 Chcete je? ZJ - [i] 06:20 Zoománie [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Cesty víry: Společná naděje na rovníku [i] 09:00 Kosmopolis [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Hledání ztraceného času [i] 10:00 Sbohem soudruzi: Vzpoura 5/6 [i] 10:55 Ta naše povaha česká [i] 11:25 Krásný ztráty [i] 12:00 Ladislav Hejdánek očima Petra Slavíka [i] 12:20 Kam zmizel ten starý song [i] 12:55 Náš venkov [i] 13:10 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 13:20 Výlety v pamäti [i] 14:30 Architektura 19/45 [i] 15:00 Aurélie Dupont [i] 15:55 Národnost v pubertě: Mari a Lili 1/4 [i] 16:20 Střípky času [i] 16:40 Divnopis: Přimda [i] 16:45 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Výměna 11/31 [i] 19:25 Kancl III: Cesťák 13/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sbohem soudruzi: Kolaps 6/6 [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:05 Echo Pražského jara 2012 [i] 22:15 Železný kříž [i] 00:25 Moje perestrojka [i] 01:55 Suma sumárum [i] 02:20 Čas ve stínu pyramid: Tajemství sfingy 2/4 [i] 02:45 Nová Evropa očima Michaela Palina: Konec cesty 7/7 [i] 03:40 ...a tuhle znáte? [i] 04:05 Folklorní magazín [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Mlynáři od Babic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2197 [i] 09:50 Jiná než ti ostatní [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Gilmorova děvčata 14 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope 1 [i] 14:30 Vražedná čísla II: Protest 16 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Zastrašování 14 [i] 16:30 Přátelé 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas IX: Kladivo na kriminalisty 21 [i] 18:30 Ulice 2198 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 První krok: O krok vpředu 13 [i] 21:30 Mentalista III: Zredigováno 20 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Jako pavouk [i] 01:00 Útěk z vězení IV 22 [i] 01:50 Novashopping 02:00 Nemocnice Chicago Hope 1 [i] 02:40 Vražedná čísla II: Protest 16 [i] 03:25 Útěk z vězení IV 22 [i] 04:35 V dobrém i zlém III 16, 17 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: K.I.T.T. zabiják 13 [i] 08:10 M*A*S*H 136 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Místo odpočinku 19 [i] 10:50 Můj přítel Monk II: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 11:45 Schimanski: Katja mlčí [i] 13:50 Alf IV: Hádka 10 [i] 14:20 Siska VI: Klubko hadů 1 [i] 15:40 Julie Lescautová II: Trest smrti 1 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Láska, která zabíjí 123 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Se sekerou v zádech 18 [i] 23:25 Sběratelé kostí IV: Amíci v Anglii 2/2 2 [i] 00:20 Anatomie lži I 1 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Anatomie lži I 1 [i] 04:00 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Júlia - Cesty za šťastím 85-86/191 [i] 07:15 Macocha 32/120 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 16/130 [i] 08:40 Dr. Oz I. 124/174 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Veronika III. 13/22 [i] 10:55 Ezel 27/142 [i] 11:50 Sultán 74 [i] 12:55 Druhý dych 73/80 [i] 14:10 Rebeli I. 189/215 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 11/131 [i] 15:55 Cigánske srdce 206/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 88/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 7/22 [i] 18:50 Dharma a Greg IV. 4/24 [i] 19:15 Frasier VIII. 14-15/24 [i] 20:15 Dávno stratený syn [i] 22:05 Ezel 28/142 [i] 23:05 Bolesti slávnych I. 2/11 [i] 23:55 Adela show [i] 00:35 Frasier VIII. 14-15/24 [i] 01:20 Dr. Oz I. 124/174 [i] 02:05 Zajtrajšie noviny IV. 8/22 [i] 02:50 Ulica III. 223/259 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:15 V tieni [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Tygr a sníh [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Královna koření [i] 13:45 Ano [i] 15:40 Nebezpečná známost [i] 17:15 Oněgin [i] 19:10 Z vězení do éteru [i] 21:15 Nevěř nikomu! [i] 22:55 Sám v temnotě [i] 00:35 Cabin Fever 2: Spring Fever [i] 01:55 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 04:05 Vyprovokovaná [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 08:55 Sport Legacy [i] 09:00 Atletika [i] 09:15 Olympiáda [i] 09:30 Fotbal [i] 09:45 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 19:45 Plavání [i] 20:45 Wednesday Selection [i] 20:50 Jezdectví [i] 21:50 Jezdectví [i] 21:55 Month Selection [i] 22:00 Golf [i] 23:00 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:15 Jachting [i] 23:45 Jachting [i]