TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:05 Komisár Rex V. 11/15 [i] 10:05 Psychopat na poschodí [i] 11:55 Nezvestní III. 8/19 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 10/22 [i] 13:55 Krok za krokom III. 6/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 24/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 13/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:45 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Kobra 11 XVI. 7/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 00:20 Analyzuj [i] 02:00 Boží zápasník [i] 03:25 Komisár Rex X. 9/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:20 Práca pre teba [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Duel [i] 08:30 5 proti 5 [i] 09:20 Inšpektor Rocca: Zlo sa vracia [i] 11:00 Sila lásky IV. 67 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:10 Divoký anjel 168 [i] 15:00 MS v hokeji 2012 [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 22:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Zvrhlíci 10/24 [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Kto hovorí pravdu? [i] 23:55 Inšpektor Rocca: Zlo sa vracia [i] 01:35 O 5 minút 12 [i] 02:40 Skutočný príbeh: Vodný chlapec [i] 04:20 Sila lásky IV. 67 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Rozprávky 15 sestier [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Národnostný dokument [i] 11:00 MS v hokeji 2012 [i] 13:40 MS v hokeji 2012 [i] 14:25 Pes na výskum [i] 15:00 Práca pre teba - magazín [i] 15:15 Práca pre teba [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 MS v hokeji 2012 [i] 18:44 6 miliárd názorov [i] 18:45 Večerníček: Na hriňovských lúkach [i] 19:00 MS v hokeji 2012 [i] 21:40 MS v hokeji 2012 [i] 22:25 MS v kocke [i] 22:55 Polícia [i] 23:05 Autosalón [i] 23:30 Práca pre teba [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:03 6 miliárd názorov [i] 01:05 ArtSpektrum [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Súdna sieň: Hra so zlým koncom [i] 07:50 Súdna sieň: Postaraj sa! [i] 08:50 Panelák IX.: Tajný sobáš 77 [i] 09:55 Dom snov II. 33 [i] 10:55 Jste to, co jíte 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 9 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 14 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Súdna sieň: Mám rád, no nemilujem ťa! [i] 17:00 Súdna sieň: Znamienko [i] 18:00 Súdna sieň: Liga otcov [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Veľké sťahovanie 78 [i] 21:30 Kosti I. 8 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 13 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 7 [i] 01:15 Zachráň ma VI. 12 [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 14 [i] 03:15 District 71,72 [i] 04:40 FlashForward I. 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 50 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 95 [i] 08:15 Matlock IV. 21 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VI. 14 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges III. 19,20 [i] 12:20 M*A*S*H 13,14 [i] 13:35 Panelák IX.: Tajný sobáš 77 [i] 14:40 Faktor strachu III. 23 [i] 15:40 Simpsonovci VI. 5,6 [i] 16:45 Dom snov II. 33 [i] 17:50 Akty X II. 18 [i] 18:50 Faktor strachu III. 23 [i] 19:50 Blízko smrti [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 5 [i] 21:05 Originály na cestách II. 3 [i] 22:05 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 22:50 ČREPINY [i] 23:30 Sladký život PLAYMATE: II. 3,4 [i] 00:25 HOTEL PARADISE [i] 01:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 17 [i] 02:10 Všetci moji Ex 12,13/13 [i] 03:35 Zákon gangu I. 1/13 [i] 04:30 Láska a pomsta 116 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Obhájci 4/18 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Srážka 2/23 [i] 08:00 Boj o čas III. 19/22 [i] 09:00 JAG 8/22 [i] 10:00 Obhájci 4/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 9/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 9/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 2/12 [i] 14:00 Obhájci 5/18 [i] 15:00 JAG 8/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 10/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 9/22 [i] 18:00 Boj o čas III. 20/22 [i] 19:00 JAG 9/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 10/22 [i] 21:00 Vzpomínky 6/18 [i] 22:00 Řeka 3/8 [i] 23:00 Firma 13/22 [i] 00:00 Cena za lidskost 9/13 [i] 00:55 Vzpomínky 6/18 [i] 01:50 Řeka 3/8 [i] 02:35 Firma 13/22 [i] 03:25 Cena za lidskost 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 9 [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Drtič záchodů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Překročit hranici [i] 08:10 Bořiči mýtů: Chůze v přímce [i] 09:05 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 10:00 Jak to dělají? 20 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 56 [i] 10:55 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 11:50 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Den stěhování [i] 13:40 Americký chopper: Speciální pořad - skrytou kamerou [i] 14:35 Špinavé práce: Přehrada Rocky Reach [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Strasti zelenáčů [i] 16:25 Bořiči mýtů: Znovu otevřené mýty [i] 17:20 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 18:15 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 20:05 Zlato Beringova moře: Role kapitána [i] 21:00 Mečouni - život na udici: Dělat vlny [i] 21:55 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem: Žralok tygří [i] 22:50 Únos a záchrana: Tým na záchranu rukojmích [i] 23:45 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 00:40 Zlato Beringova moře: Role kapitána [i] 01:40 Mečouni - život na udici: Dělat vlny [i] 02:40 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem: Žralok tygří [i] 03:40 Únos a záchrana: Tým na záchranu rukojmích [i] 04:35 Jak se to dělá 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Velké pokušení 19/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Tajemství princezny Ozmy 43/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Podezíravá duše 20/32 [i] 10:15 Národní klenoty [i] 10:45 Na cestě po Maramureši [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Čeho je moc, toho je příliš 14/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 19:59 Losování Euromiliony 20:00 Pramen života [i] 21:50 Neobyčejné životy [i] 22:45 Marta Kubišová 1990 [i] 00:10 Losování Euromiliony 00:15 Na velikosti záleží II 4/10 [i] 00:45 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 01:00 Na stopě [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:15 Malá farma: Jak na slepice [i] 02:40 Vrať se, vše odpuštěno [i] 03:45 Koupelna [i] 04:00 Dům plný písniček [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Suma sumárum [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Náš venkov [i] 09:45 Na houby: Pozdní sběr [i] 10:15 Modrý zázrak v souostroví Raja Ampat [i] 11:00 Apollo 17 [i] 12:00 Evropa dnes [i] 12:30 Kodjo [i] 13:20 Film o filmu Tmář a jeho rod aneb [i] 13:35 Heydrich - konečné řešení: Zůstal jsem sám! 37/44 [i] 14:05 Království divočiny: Předivo života: Mořské vydry 2/13 [i] 14:35 Cestománie [i] 15:00 Nová Evropa očima Michaela Palina: Konec cesty 7/7 [i] 15:55 Evropa a já [i] 16:10 Kosmopolis [i] 16:35 Přírodní bohatství: Zlato [i] 16:40 Maledivy 4/5 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Statečný stopař 10/31 [i] 19:25 Kancl III: Inventura 12/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. [i] 20:50 Co by kdyby: Komunisté udrželi moc [i] 21:10 Historie.cs [i] 21:55 Chodníky slávy: Michael York [i] 23:40 Q [i] 00:05 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 00:15 Nedej se [i] 00:35 Divadlo žije! [i] 01:00 Kultura.cz [i] 01:25 Kultura.cz Brno [i] 01:50 Nepohodlní: Josef Přibík [i] 02:10 Babylon [i] 02:35 Do práce [i] 03:00 Evropa dnes [i] 03:30 Conto Blues Alive ´99 [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Příběhy železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2196 [i] 09:50 Hotel snů: Dubaj [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Gilmorova děvčata 13 [i] 13:35 Vrchní sestra II 10 [i] 14:35 Vražedná čísla II: Běžící muž 15 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Padlý pták 13 [i] 16:30 Přátelé 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas IX: Návštěvníci 20 [i] 18:30 Ulice 2197 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Nashledanou v příštím roce 339 [i] 21:25 Víkend: Krok do tmy [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Maso 20 [i] 23:50 Žalobce a obhájce: Stát předvolává Kathryn Pealyovou 12 [i] 00:45 Útěk z vězení IV 21 [i] 01:35 Novashopping 01:40 Vrchní sestra II 10 [i] 02:20 Vražedná čísla II: Běžící muž 15 [i] 03:05 Útěk z vězení IV 21 [i] 03:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:35 V dobrém i zlém III 14, 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Vůně růží 12 [i] 08:10 M*A*S*H 135 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Největší svobodný smolař v L. A. 18 [i] 10:50 Můj přítel Monk I: Pan Monk a letadlo 12 [i] 11:45 Schimanski: Krvavá stopa [i] 13:50 Alf IV: Žít a nechat zemřít 9 [i] 14:20 Siska V: Smrt je konečná 12 [i] 15:40 Julie Lescautová I: Víkend 13 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Cesty k úspěchu [i] 22:25 Sběratelé kostí VI: Doktorka z fotografie 9 [i] 23:25 Myšlenky zločince VI: Rituál 12 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny III: Lichvář 15 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny III: Lichvář 15 [i] 04:15 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 83-84/191 [i] 07:15 Macocha 31/120 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 15/130 [i] 08:40 Dr. Oz I. 123/174 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Veronika III. 12/22 [i] 10:55 Ezel 26/142 [i] 12:00 Sultán 73 [i] 13:05 Druhý dych 72/80 [i] 14:20 Rebeli I. 188/215 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 10/131 [i] 16:10 Cigánske srdce 205/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 87/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 6/22 [i] 18:55 Dharma a Greg IV. 3/24 [i] 19:25 Frasier VIII. 12-13/24 [i] 20:15 Sultán 74 [i] 21:30 Druhý dych 73/80 [i] 22:40 Ezel 27/142 [i] 23:40 Tlkot srdca 3/10 [i] 00:30 Adela show [i] 01:05 Frasier VIII. 12-13/24 [i] 01:50 Zajtrajšie noviny IV. 7/22 [i] 02:35 Dr. Oz I. 123/174 [i] 03:20 Ulica III. 222/259 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Zelený drak [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Agent 117 [i] 13:50 Osudové selhání [i] 15:50 Nicota [i] 17:25 Královna koření [i] 19:05 Ano [i] 20:55 Vyprovokovaná [i] 22:55 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 01:10 Zkurvená noc [i] 02:35 Drsný časy [i] 04:25 Sexy mrtvola [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 09:25 Way of Sport [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Atletika [i] 19:15 Olympiáda [i] 19:30 Plavání [i] 21:00 Tenis [i] 22:45 Motorsport [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Rally [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:45 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 1 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Nebezpečný tanec 17 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Bod obratu 7 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Obchod s bílým masem 12 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Odveta 8 [i] 12:20 Pohotovost 1: Dárek 12 [i] 13:20 Diagnóza vražda 8: Staré čínské umění 18 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Dítě naděje 9 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Nedobrý skutek 19 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a zaměstnanec měsíce 7 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: Shawn versus Rudý fantom 8 [i] 21:20 PREMIÉRA Skandál 1: Špinavá tajemství 2