TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky - Nekonečné Košice [i] 09:00 Komisár Rex V. 10/15 [i] 09:55 Vysoká hra [i] 11:40 Nezvestní III. 7/19 [i] 12:35 Rýchle Televízne noviny [i] 12:40 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 23/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 12/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE - LIVE [i] 22:25 Partička [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Jackie Chan a čínsky poklad [i] 01:30 Súboj o česť [i] 02:50 Smallville VIII. 1/22 [i] 03:35 Komisár Rex X. 8/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Dámsky klub "N" [i] 07:05 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Svet v obrazoch [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 Inšpektor Rocca: Maska a tvár [i] 11:05 Sila lásky IV. 66 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 167 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Opúšťan ťa 25/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 154 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Super mama [i] 21:45 Reportéri [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Komisár Manara: Ukryté pravdy 12/12 [i] 23:25 Bláznivo zamilovaní: Opúšťan ťa 25/52 [i] 00:25 Super mama [i] 02:00 Inšpektor Rocca: Maska a tvár [i] 03:35 Sila lásky IV. 66 [i] 04:25 Sila lásky V. 154 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 11:00 Národnostné správy [i] 11:15 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS „C“ 1994 [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Spieva Betka Kubánková [i] 13:20 Maratón v horskej cyklistike [i] 13:50 Autosalón [i] 14:20 Odpískané [i] 15:00 Magazín Ligy majstrov [i] 15:25 Národnostný dokument [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 MS v hokeji 2012 [i] 18:45 Večerníček: Na hriňovských lúkach [i] 19:00 MS v hokeji 2012 [i] 21:45 MS v hokeji 2012 [i] 23:30 MS v kocke [i] 00:00 On Air [i] 00:20 Práca pre teba [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 Súdna sieň: Nemám čo jesť! [i] 07:50 Súdna sieň: Skapeš v kontajneri [i] 08:55 Panelák IX.: Na rázcestí 76 [i] 09:55 Dom snov II. 32 [i] 10:55 Jste to, co jíte 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 Posledná pevnosť [i] 15:20 HOTEL PARADISE [i] 16:20 Profesionáli: Semafor 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Krvavá svadba [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Tajný sobáš 77 [i] 21:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 9 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Profesionáli VI.: Hoteliér Demovič 1 [i] 00:15 Californication - Orgie v Kalifornii III. 9 [i] 01:00 Dobrí susedia [i] 02:35 District 69,70 [i] 03:55 Californication - Orgie v Kalifornii III. 9 [i] 04:25 Dobrí susedia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 49 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 94 [i] 08:15 Matlock IV. 20 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VI. 13 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges III. 17,18 [i] 12:20 M*A*S*H 11,12 [i] 13:30 Panelák IX.: Na rázcestí 76 [i] 14:40 Faktor strachu III. 22 [i] 15:40 Simpsonovci VI. 3,4 [i] 16:45 Dom snov II. 32 [i] 17:50 Akty X II. 17 [i] 18:50 Faktor strachu III. 22 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 4 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 3 [i] 22:05 Podvodníci I. 9 [i] 23:00 Dexter III. 9 [i] 00:05 HOTEL PARADISE [i] 01:05 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 16 [i] 02:00 Všetci moji Ex 10,11 [i] 03:25 Simpsonovci VI. 3 [i] 03:50 Podvodníci I. 9 [i] 04:30 Láska a pomsta 115 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XVI. 12/12 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Výpadek proudu 1/23 [i] 08:00 Boj o čas III. 18/22 [i] 09:00 JAG 7/22 [i] 10:00 Obhájci 3/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 8/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 8/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVII. 1/12 [i] 14:00 Obhájci 4/18 [i] 15:00 JAG 7/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 9/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 8/22 [i] 18:00 Boj o čas III. 19/22 [i] 19:00 JAG 8/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 9/22 [i] 21:00 Dr. House VII. 9/23 [i] 22:00 Pohřešovaný 9/7 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 5/13 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 6/19 [i] 00:55 Dr. House VII. 9/23 [i] 01:50 Pohřešovaný 9/7 [i] 02:40 Drzá Jordan II. 9/22 [i] 03:25 Zachraň mě VI. 6/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Oasis of the Seas [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Chovatel velbloudů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 08:10 Bořiči mýtů: Newtonova jeřábová houpačka [i] 09:05 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 10:00 Jak to dělají? 19 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 55 [i] 10:55 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 11:50 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 2 [i] 12:45 Motory Detroitu: Otočné auto [i] 13:40 Americký chopper: Speciální pořad - historie podniku Orange County Chopper [i] 14:35 Špinavé práce: Drtič záchodů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Překročit hranici [i] 16:25 Bořiči mýtů: Střely do vzduchu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 18:15 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 20:05 Lovci tornád 7 [i] 21:00 Dráha tornád: Láska a nenávist [i] 21:55 Jak přežít neštěstí: Střelba v nákupním středisku [i] 22:50 Válka proti marihuaně: Největší výdejna lékařské marihuany na světě [i] 23:45 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 00:40 Lovci tornád 7 [i] 01:40 Dráha tornád: Láska a nenávist [i] 02:40 Jak přežít neštěstí: Střelba v nákupním středisku [i] 03:40 Válka proti marihuaně: Největší výdejna lékařské marihuany na světě [i] 04:35 Jak se to dělá 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Vampýr [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Král skřítků plánuje pomstu 42/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Velké pokušení 19/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Davida Drahonínského [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Trocha prevence neuškodí 13/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Zdivočelá země 23/32 [i] 20:55 Na cestě po Maramureši [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Národní klenoty [i] 22:30 Na stopě [i] 22:50 MI5 III 2/10 [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:15 Sváteční slovo předsedy Moravsko-slezské křesťanské akademie Pavla Kopečka [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:10 Bydlení je hra [i] 02:35 Sejdeme se na Prdlavce [i] 03:00 Rekordy a kuriozity [i] 03:05 Dům plný písniček [i] 03:45 Králíci nemají jména [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Designtrend [i] 05:10 Setkání v nejlepších letech [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? ZJ - [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Na plovárně s Anjou Ševčik [i] 09:00 Klíč [i] 09:25 Expedice Libye 1/3 [i] 09:45 Kamera na cestách: Divoká Čína: Země pandy 4/6 [i] 10:40 Válečný korespondent [i] 11:20 Československo ve zvláštních službách: Špion, který věděl všechno? 5/19 [i] 12:20 Vesnicopis [i] 12:45 Waterloo [i] 13:35 Hledání ztraceného času [i] 13:55 Československý filmový týdeník 1962 885/2379 [i] 14:10 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 4/10 [i] 15:00 Pavel Tigrid - Evropan [i] 15:55 Nepohodlní: Josef Přibík [i] 16:10 Na vlně první republiky 6/7 [i] 16:30 Josef Sudek [i] 16:40 Bílá místa [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Virtuální Ron 9/31 [i] 19:25 Kancl III: Vánoce v Benihaně - 2. část 11/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 5/10 [i] 20:50 Fiesta - co s koridou? [i] 21:50 Velikáni filmu: Pedro Almodóvar [i] 23:45 Echo Pražského jara 2012 [i] 23:55 Přátelé Eddieho Coylea [i] 01:35 Abbey Road: Live III.: The Killers, Florence and the 9/12 [i] 02:25 Sbohem soudruzi: Vzpoura 5/6 [i] 03:20 Krásný ztráty [i] 04:00 Chcete je? [i] 04:05 Cesty víry: Společná naděje na rovníku [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Šil jsem u Kubiše [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2195 [i] 09:50 Nebezpečný vlak [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata 12 [i] 13:35 Vrchní sestra II 9 [i] 14:30 Vražedná čísla II: Úlovek 14 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: V kleci 12 [i] 16:30 Přátelé 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas IX: Pád člověka 19 [i] 18:30 Ulice 2196 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Krása bolí 15 [i] 21:20 Hlas ČeskoSlovenska: Rozhodnutí [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VIII: Poslední akce 17 [i] 23:50 Huff 1 [i] 00:50 Playmate roku 2001 5, 6 [i] 01:50 Novashopping 01:55 Vrchní sestra II 9 [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Knightova píseň 11 [i] 08:10 M*A*S*H 134 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Oblíbená žákyně 17 [i] 10:50 Můj přítel Monk I: Pan Monk a rusovlasý cizinec 11 [i] 11:45 Schimanski: Dobročinná sbírka [i] 13:50 Alf IV: Blízké setkání prvního druhu 8 [i] 14:20 Siska V: Zoufalství 11 [i] 15:40 Julie Lescautová I: Vražda v bazénu 12 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Pavlína 122 [i] 21:20 Farmář hledá ženu: Mejdan [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Slunečno, místy vraždy I: Kořist 11 [i] 00:15 Anatomie lži II: Mladí delikventi 16 [i] 01:15 Nedokonalé zločiny III: Africká horečka 14 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Júlia - Cesty za šťastím 81-82/191 [i] 06:30 Sudkyňa Hatchettová III. 14/130 [i] 07:15 Macocha 30/120 [i] 08:00 Dr. Oz I. 122/174 [i] 09:05 Veronika III. 11/22 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Dom pri jazere [i] 12:20 Smrtiace medové týždne [i] 14:15 Rebeli I. 187/215 [i] 15:10 Mladí, krásni, skazení 9/131 [i] 16:05 Cigánske srdce 204/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 86/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 5/22 [i] 18:55 Dharma a Greg IV. 2/24 [i] 19:25 Frasier VIII. 10-11/24 [i] 20:15 Sultán 73 [i] 21:25 Druhý dych 72/80 [i] 22:35 Ezel 26/142 [i] 23:40 Ako byť trendy [i] 00:45 Adela show [i] 01:25 Frasier VIII. 10-11/24 [i] 02:10 Zajtrajšie noviny IV. 6/22 [i] 02:55 Dr. Oz I. 122/174 [i] 03:40 Ulica III. 221/259 [i] 04:20 Lampáreň [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 První po Bohu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zuřivost v krvi [i] 14:00 Pokoj v duši [i] 15:45 Dívka s perlou [i] 17:35 Agent 117 [i] 19:20 Osudové selhání [i] 21:15 Sexy mrtvola [i] 22:50 Drsný časy [i] 00:50 Ďábelský Santa [i] 02:05 Babel [i] 04:20 Vegas Baby [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:30 Sportovní gymnastika [i] 10:30 Jezdectví [i] 10:40 Pass Sport [i] 10:45 Olympiáda [i] 11:00 Tenis [i] 12:40 Way of Sport [i] 12:45 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Watts [i] 22:45 Fotbal [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 8: Při plném vědomí 16 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Lazar 6 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Zlodějina 11 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Bod obratu 7 [i] 12:20 Pohotovost 1: Sníh 11