TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Dobrodružstvá Jackieho Chana V. 6/13 [i] 06:20 Duck Dodgers II. 21/26 [i] 06:45 Scooby Doo I. 22/24 [i] 07:10 Flintstonovci v akcii 24/54 [i] 07:35 Krok za krokom III. 5/23 [i] 08:05 Scooby-Doo 2: Nespútané príšery [i] 09:50 Superkočky v akcii 14/22 [i] 10:45 Roztomilé mrchy I. 1-2/22 - NOVÝ SERIÁL [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:55 Dom pri jazere [i] 16:55 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Smrtiace medové týždne [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 6. FINÁLE - LIVE [i] 22:55 Potomkovia ľudí [i] 00:55 Fringe II. 10/22 [i] 01:40 Bad Boys [i] 03:30 Komisár Rex V. 9/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:30 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Včielka Maja: Rudko odtučňuje [i] 07:50 Pinocchio: Tancuj, bábka, tancuj [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Góóól [i] 09:15 "Z pekla štěstí" 5/5 [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody IV.: Ushuaia - Návrat na planétu opíc, Gabun - Uganda, 1.časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Veľká cena F1 - Španielsko [i] 16:00 MS v hokeji 2012 [i] 18:30 Hurá do záhrady [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Správy STV [i] 19:05 MS v hokeji 2012 [i] 21:45 Kandahár [i] 23:25 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Odpískané [i] 00:00 Kennedyho mozog 1/2 [i] 01:30 Kennedyho mozog 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Halali [i] 07:25 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Úsporné LED žiarivky [i] 09:45 Encyklopédia slov.obcí: Poniky [i] 10:00 Noc v archíve: Máj v archíve [i] 11:00 O Džaudarovi a jeho bratoch [i] 12:20 On Air [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Slovo [i] 13:10 Dielo majstra Pavla z Levoče [i] 13:25 Jaroslav Ševčík jubiluje: Na priedomí [i] 14:00 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS „C“ 1994 [i] 15:00 MS v hokeji 2012 [i] 17:55 Staroslovanské kultúrne centrá: Devín [i] 18:20 Táraninky: Hry [i] 18:30 Večerníček: Na hriňovských lúkach [i] 18:45 Čarovný svet animovaného filmu: Do sveta [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:05 ArtSpektrum [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Šport minulých liet: 1953-1954 [i] 19:30 Maratón v horskej cyklistike [i] 20:00 MS v hokeji 2012 [i] 22:45 MS v kocke [i] 23:15 Retro noviny [i] 23:30 Slovo [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Vražedná zoznamka [i] 07:05 NOVINY TV JOJ 07:30 Africká divočina [i] 09:50 Leví kráľ 3 - Hakuna Matata [i] 11:30 Rodinka úžasných 9,10 [i] 13:30 Nora Robertsová: Nebo nad Montanou [i] 15:25 Pravdivá spoveď hollywoodskej hviezdičky [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Tiene Toskánska [i] 22:30 Posledná pevnosť [i] 01:25 Pravdivá spoveď hollywoodskej hviezdičky [i] 03:05 Nora Robertsová: Nebo nad Montanou [i] 04:40 Rodinka úžasných 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska v Istanbule 28 [i] 06:40 MacGyver 73,74 [i] 08:50 A-Team 91,92 [i] 11:00 Knight Rider 1,2/90 [i] 13:10 Steven Seagal: Muž zákona I. 13/13 [i] 13:40 Steven Seagal: Muž zákona II. 1/8 [i] 14:00 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 10 [i] 15:00 Posledné minúty 5 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. 5 [i] 17:15 Smrteľný omyl [i] 19:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 10 [i] 20:20 "Postřižiny" [i] 22:20 Krvavý Valentín [i] 00:35 Nespravodlivo odsúdený 4 [i] 01:30 Život na Marse 8,9 [i] 02:55 Prebúdzanie [i] 04:30 Láska a pomsta 114 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 8/16 [i] 07:00 Na lodi 2/13 [i] 08:25 Ztracený svět II.: Dávné právo 4/22 [i] 09:25 Star Trek X: Nemesis [i] 11:45 The Amazing Race XVIII. 2/12 [i] 12:45 Předčasné vydání IV.: Eso v rukávu 6/22 [i] 13:45 Předčasné vydání IV.: Osudné vydání, část 1. 7/22 [i] 14:45 Na lodi 3/13 [i] 16:20 Drzá Jordan 9/23 [i] 17:20 Drzá Jordan 10/23 [i] 18:20 Firma 12/22 [i] 19:15 Dr. House VII. 8/23 [i] 20:15 Pohřešovaný 9/7 [i] 21:10 CSI: New York VIII. 9/17 [i] 22:10 Profil zločinu 4/6 [i] 23:15 Wallander II. 1/3 [i] 01:00 Cena za lidskost 8/13 [i] 01:55 Na lodi 2/13 [i] 03:05 Dr. House VII. 8/23 [i] 03:50 CSI: New York VIII. 9/17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přísně tajné – havárie letadel: Extrémní počasí [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 06:50 Jak to funguje: Paintballová puška/Kolo/Drivetrain/Laserová tiskárna/Vyřezávací ruční pila [i] 07:15 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 08:10 Bořiči mýtů: Piráti na laně [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 15 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 16 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Potíže růstu [i] 11:50 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední kolo [i] 13:40 Bořiči mýtů: Oheň versus led [i] 14:35 Motory Detroitu: Otočné auto [i] 15:30 Tovární linka 1 [i] 16:00 Tovární linka 2 [i] 16:25 Impozantní lodě: Oasis of the Seas [i] 17:20 Bezpečná hranice 14 [i] 17:50 Bezpečná hranice 15 [i] 18:15 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 19:10 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Země obrů [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Nezištně [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Aljaška [i] 21:55 Nejlepší policisté 3 [i] 22:50 Republika chřestýšů: Smrtelné překvapení [i] 23:45 Tým rychlého nasazení Miami 1 [i] 00:40 Bezpečná hranice 14 [i] 01:10 Bezpečná hranice 15 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Aljaška [i] 02:40 Nejlepší policisté 3 [i] 03:40 Jak se to dělá 6 [i] 04:05 Republika chřestýšů: Smrtelné překvapení [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 26/26 [i] 06:45 Franklin [i] 07:05 Dětská hlídka: Zmizení 13/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo předsedy [i] 11:05 Náves: Šťastná to žena 9/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Strach má velké oči [i] 14:20 O pyšném panovníkovi [i] 15:25 Konec velkých prázdnin: První den v druhém životě 2/6 [i] 16:30 Hercule Poirot [i] 17:20 Vražda ing. Čerta [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Cizinec a krásná paní [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Černá slečna slečna Černá [i] 23:15 Komisař Moulin [i] 00:45 Losování Sportky a Šance 00:50 Podfukáři III 6/6 [i] 01:45 Zázraky přírody [i] 02:55 Bydlení je hra [i] 03:20 Zahrada pod lupou [i] 03:45 Brněnské kolo [i] 04:25 Kuks, krajina jako park [i] 04:40 Banánové perličky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hajda domů [i] 05:25 Paměť mramoru [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Cesty víry: Majetkové vyrovnání státu a církve [i] 06:25 Cestománie [i] 06:50 Aby dluhy nebolely: Rozhodnutí v rukou soudce 07:00 Barvy života [i] 07:50 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Hledání ztraceného času [i] 08:55 Čas ve stínu pyramid: Tajemství sfingy 2/4 [i] 09:20 Průzkum umění: Pablo Picasso a Théodore 5/5 [i] 10:15 Chcete mě? ZJ - [i] 10:30 Máte mě! [i] 10:45 Království divočiny: Předivo života: Mořské vydry 2/13 [i] 11:15 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:25 Nedej se [i] 11:40 Kultura.cz [i] 12:10 Ďábelská brigáda [i] 14:20 Modrý zázrak v souostroví Raja Ampat [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry: Společná naděje na rovníku [i] 16:30 Třistatřicettři [i] 17:25 Národnost v pubertě: Mari a Lili 1/4 [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Tintin v Tibetu - 1. část 19/39 [i] 18:15 Bert a Ernie 19/26 [i] 18:20 Včelka Mája: Bumerang 84/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Suma sumárum [i] 19:30 Červený trpaslík: Kamila 19/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Zůstal jsem sám! 37/44 [i] 20:30 Apollo 17 [i] 21:30 Na plovárně s Anjou Ševčik [i] 21:55 Chodníky slávy: Jane Fondová [i] 23:55 Pravá krev II: Nikdy mě nenech odejít 5/12 [i] 00:45 Syrská nevěsta [i] 02:20 Flight of the Conchords II: Nepřirozená láska 5/10 [i] 02:45 Potkal jsem svůj sen aneb Pocta Jiřímu Traxlerovi. [i] 03:35 Střípky z Paříže [i] 04:05 Za dveřmi je A.G. [i] 04:30 Z očí do očí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:15 Veterinář z Bondi Beach II 14 [i] 06:45 Pepek námořník [i] 06:55 Liga Špačků II 8 [i] 07:25 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 12 [i] 07:40 Senzační Spiderman 8 [i] 08:05 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 22 [i] 08:35 Babicovy dobroty [i] 09:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:20 Přijela k nám pouť [i] 12:00 Druhý dech: Buď a nebo 13 [i] 13:30 Velká cena Španělska [i] 16:05 Zničeno ve vteřině [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska [i] 22:50 Střepiny [i] 23:15 Život je stres [i] 01:05 Novashopping 01:10 Dreamgirls [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:35 V dobrém i zlém III 12, 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Beyblade Metal Fusion: Tvrdá poslední bitva 50 [i] 07:45 Mistr Manny II: Sochař Manny; Manny a solární energie 15 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi: Lety do nebezpečí 9 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní receptář extra 13:20 Věčný příběh [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru I: Věrnost až za hrob [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Oslava 13 [i] 21:15 Sběratelé kostí VI: Kostra v dodávce 8 [i] 22:15 Rozsudek smrti [i] 00:25 Nezkrotná touha [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Hitlerovi bodyguardi: Lety do nebezpečí 9 [i] 04:45 Ano, šéfe! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Všetci sú za dverami [i] 06:30 Máša 2/60 [i] 07:35 Úbohá Nasťa 20-21/80 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Columbo II. 1/8 [i] 12:10 Veronika Marsová II. 8/22 [i] 13:00 O.C. California II. 24/24 [i] 14:05 Ohnivá púšť 1/3 [i] 15:50 Súkromné pasce 10/12 [i] 17:00 Keď budeš moja 85/238 [i] 17:55 Inga Lindströmová: Farma pri Mälarskom jazere [i] 20:00 Rozdelené dvojičky [i] 21:50 Skutočný príbeh: Príbeh Elizabeth Smartovej [i] 23:35 Vražedné známosti [i] 01:20 Columbo II. 1/8 [i] 02:55 Dereš [i] 03:45 Anderov rebrinák [i] 04:10 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Žít po svém [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Míša - vodní příšerka [i] 13:50 Surikaty [i] 15:25 Moliere [i] 17:30 Ruce pryč od Mississippi [i] 19:20 Purpurové květy [i] 21:15 Vegas Baby [i] 22:50 Babel [i] 01:15 Ďábelský Santa [i] 02:35 Zkurvená noc [i] 04:00 Alpha Dog [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rally [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Sportovní gymnastika [i] 10:55 Technology of Sport [i] 11:00 Cyklistika [i] 11:45 Sportovní vozy [i] 12:30 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Motorky [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:15 Tenis [i] 20:30 Fotbal [i] 22:15 Motorky [i] 23:15 Motorsport [i] 23:30 Cyklistika [i] 01:00 Olympiáda [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 08:00 Diagnóza vražda 8: Vsaď svůj život 14 [i] 09:00 Diagnóza vražda 8: Svobodní otcové 15 [i] 10:00 Diagnóza vražda 8: Při plném vědomí 16 [i] 11:00 Městečko Haven 2: Kořeny 5 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Být rodičem není snadné 10 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Novomanželé 10 [i] 14:00 Titanic 2 [i] 16:00 Láska hory přenáší [i] 18:00 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 19:00 PREMIÉRA Být Erikou 4: Hříchy otců 5 [i] 20:00 Skandál 1: Roztomilé dítě 1 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Těžká volba 11 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Co bylo špatně? 11 [i] 23:00 Psanci Ameriky [i] 01:00 Být Erikou 4: Hříchy otců 5 [i] 02:00 Nevinnost na prodej [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i] 07:05 Prehistorický park 2 [i] 08:05 Podzemí měst III. 7 [i] 09:00 Dítě naší doby: Příběhy dětí 7 [i] 09:35 Na chalupě - Já se svou zeleninou 1 [i] 10:45 Jimmova sklizeň 1 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě: Utah 10 [i] 12:55 Utajený šéf - Austrálie II. 6 [i] 13:55 Jak žijí Jonesovi 9 [i] 14:25 Jak žijí Jonesovi 10 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani II. 9 [i] 15:55 Život 9 [i] 16:55 Hodování se smrtí II. 1 [i] 18:00 Krev, pot a přepych 3 [i] 19:05 Deratizátor 9 [i] 19:35 Deratizátor 10 [i] 20:05 Sběrači II. 9 [i] 21:00 Největší loupeže Británie 4 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 4 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 5 [i] 23:55 Oživlé dějiny 5 [i] 00:55 Historie podsvětí 9 [i] 02:00 Podzemí měst III. 7 [i] 02:55 Zvířecí rekordmani II. 9 [i] 03:50 Nejpřísnější rodiče světa 5 [i] 04:55 Život 9 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Kouč [i] 07:25 Filmy a filmové hvězdy IV. 19 [i] 07:55 Simonův vesmír [i] 09:20 Titeuf [i] 10:45 Angličan, který vylezl na kopec a slezl z hory [i] 12:20 Surfařka [i] 14:05 Neviditelný symbol [i] 15:40 Machři [i] 17:25 Secretariat [i] 19:30 Před kamerou IX. 20 [i] 20:00 Tvůj snoubenec, můj milenec [i] 21:50 Hra o trůny II. 5 [i] 22:50 Predátoři [i] 00:35 Horší než smrt