TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:10 Dobrodružstvá Jackieho Chana V. 5/13 [i] 06:30 Duck Dodgers II. 20/26 [i] 06:55 Scooby Doo I. 21/24 [i] 07:25 Flintstonovci v akcii 23/54 [i] 07:45 Dva a pol chlapa II. 22/24 [i] 08:15 Pán prsteňov: Návrat kráľa [i] 12:05 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 5. FINÁLE [i] 14:40 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE [i] 15:45 Šéfe, som v tom! [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA - DUEL [i] 22:00 Ghost Rider (HD) [i] 00:10 Vojna zabijakov [i] 01:50 Listy z Iwo Jimy [i] 04:40 Lucie, postrach ulice [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky V. 153 [i] 06:00 Slovensko v obrazoch [i] 06:20 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Včielka Maja: Maja a Vilko vo veľkom nebezpečí [i] 07:40 Pinocchio: Kačka z obrovského vajca [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:30 5 proti 5 špeciál [i] 10:20 Trieda 9.A [i] 11:00 MS v hokeji 2012 [i] 13:35 Autosalón [i] 14:00 On Air [i] 14:20 Obdobia lásky: Jar 1962 5/12 [i] 16:05 Mačacia slečna [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Kennedyovci 5/8 [i] 21:55 Kennedyovci 6/8 [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Posledný trimester [i] 00:30 On Air [i] 00:50 Kennedyovci 5/8 [i] 01:35 Kennedyovci 6/8 [i] 02:15 Posledný trimester [i] 03:50 Bienále ilustrácií Bratislava 2011 [i] 04:05 Cirkus, Cirkus Festival [i] 04:55 Obdobia lásky: Jar 1962 5/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:05 Energetika [i] 09:15 Potulky po Taiwane I. - Ostrov voňajúci exotikou [i] 09:40 Cesty [i] 10:05 Tibor Bartfay jubiluje: Hmota a čas [i] 10:35 Farba tvojich očí [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 12:55 Film o filme: Modrý tiger [i] 13:10 Senior klub [i] 13:45 Kapura [i] 14:30 Farmárska revue [i] 14:45 Test magazín: Úsporné LED žiarivky [i] 15:00 MS v hokeji 2012 [i] 17:35 MS v hokeji 2012 [i] 19:10 MS v hokeji 2012 [i] 21:35 MS v hokeji 2012 [i] 23:20 MS v kocke [i] 23:50 Retro noviny [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 Malá morská víla [i] 07:15 Aladin I. [i] 07:40 Rozprávková jazda [i] 08:10 Ninjago II. [i] 08:35 Beyblade Metal Fusion [i] 09:00 Pasca na žraloka [i] 10:45 Medové týždne [i] 12:45 Nebezpečné prebudenie [i] 14:45 Africká divočina [i] 17:00 Vražedná zoznamka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Leví kráľ 3 - Hakuna Matata [i] 22:00 Muž so znakom smrti [i] 00:00 Okovy moci [i] 02:00 Muž so znakom smrti [i] 03:30 Mexičan [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Láska v Istanbule 27 [i] 07:20 Moderné veštenie [i] 08:40 Loď lásky 4,5 [i] 10:40 Chutíš mi [i] 11:35 TOP STAR EXTRA [i] 12:45 Súdna sieň: Za dobrotu na žobrotu [i] 14:00 Riskni milión! [i] 15:00 Kutyil s.r.o. 4 [i] 16:00 Život na zámku 1,2/52 [i] 18:15 Steven Seagal: Muž zákona I. 13/13 [i] 18:45 Steven Seagal: Muž zákona II. 1/8 [i] 19:15 Ice Road Truckers I. 11 [i] 20:20 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 21:10 Profesionáli V.: Komunálky 11 [i] 22:05 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 22:55 Črepiny [i] 23:30 Nespravodlivo odsúdený 3 [i] 00:30 Odznak zrady [i] 02:15 Život na Marse 6,7 [i] 03:50 "Ďábelské líbánky" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 7/16 [i] 07:00 Na lodi 1/13 [i] 08:35 Ztracený svět II.: Turistická sezóna 3/22 [i] 09:35 Enterprise II. 25/26 [i] 10:35 Enterprise II. 26/26 [i] 11:30 The Amazing Race XVIII. 1/12 [i] 12:30 Předčasné vydání IV.: Hra o diamant 4/22 [i] 13:30 Předčasné vydání IV.: Strach z fotografování 5/22 [i] 14:30 Na lodi 2/13 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 9/22 [i] 17:00 Někdo to rád hloupé 10/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 20:00 Vzpomínky 5/18 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 4/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 4/13 [i] 23:00 Strážce pořádku II. 13/13 [i] 00:00 Pohřešovaný 9/7 [i] 00:55 Vzpomínky 5/18 [i] 01:50 Na lodi 1/13 [i] 03:10 Strážce pořádku II. 13/13 [i] 03:55 Pohřešovaný 9/7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 8 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Jízda: Pod tlakem [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 09:05 Impozantní lodě 6 [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 10:55 Budování budoucnosti: Hledání vody [i] 11:50 Zásah do konstrukce: Škola boxu [i] 12:45 Extrémní stroje 8 [i] 13:40 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 14:35 Nejmocnější zbraně: Palebná síla [i] 15:30 Stěhování obrů 6 [i] 16:25 Jak se to dělá 11 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 24 [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Extrémní počasí [i] 19:10 Proti všem živlům: Země [i] 20:05 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 20:35 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/túry na lyžích [i] 21:00 Přestavba Japonska: Návrat japonských K vozů [i] 21:30 Doznání mafiánů 5 [i] 21:55 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 22:50 Přežili byste?: Tonoucí [i] 23:45 Uhlí 10 [i] 00:40 Proti všem živlům: Země [i] 01:40 Přestavba Japonska: Návrat japonských K vozů [i] 02:10 Doznání mafiánů 5 [i] 02:40 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 03:40 Jak se to dělá 5 [i] 04:05 Přežili byste?: Tonoucí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Divocí koně 18/32 [i] 06:00 Bez práce nejsou koláče [i] 06:20 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 18/26 06:50 Pohádky z lesa [i] 08:10 Kostičky [i] 08:20 Moudronos [i] 08:40 Pátrání světlušky Lucie [i] 08:50 Jmenuji se Madlen [i] 09:10 Zprávičky [i] 09:25 Bludiště [i] 09:55 Mstitelka Zora [i] 11:35 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:30 Zahrada pod lupou [i] 13:55 Papírový měsíc [i] 15:35 Retro [i] 16:05 Úsměvy Libora Peška [i] 16:45 Prohnilí [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Příliš vzdálený most 1+2/2 [i] 00:05 Losování Euromiliony 00:10 Den D IV. 1/13 [i] 01:00 POLOŠERO - MEZI BOHEM A ĎÁBLEM [i] 01:30 Malá farma: Jak na slepice [i] 01:55 Auto Moto Styl [i] 02:20 Kluci v akci [i] 02:45 Sváteční slovo evangelického kazatele Bohumila Bašteckého [i] 02:50 Brněnské kolo [i] 03:25 Barokní Holešov a Buchlovice [i] 03:45 Banánové perličky [i] 04:10 Nezmaři [i] 04:50 Návrat do cizí země [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesty k sousedům [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Čas ve stínu pyramid: Cestou ke slunci 1/4 [i] 06:25 Druhá světová válka: zapomenuté filmy: Americký dokumentární cyklus 4/10 [i] 07:10 Letečtí stíhači v boji II. [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorní magazín [i] 09:20 ...a tuhle znáte? [i] 09:45 Na houby: Pozdní sběr [i] 10:15 Olympiáda 2/12 [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1962 885/2379 [i] 11:00 Kultura.cz [i] 11:25 Divadlo žije! [i] 11:55 Game Page [i] 12:20 Magie kouzla zbavená 6/13 [i] 13:05 Knižní svět [i] 13:30 100 let a stále znovu [i] 14:00 Architektura 19/45 [i] 14:30 Vesnicopis [i] 14:50 Babylon [i] 15:15 Kamera na cestách: Divoká Čína: Země pandy 4/6 [i] 16:10 Zázračná planeta: Život: Plazi a obojživelníci 2/10 [i] 17:00 Kde peníze pomáhají [i] 17:10 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme neváhali a točili 19/42 [i] 17:40 O třech ospalých princeznách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 67. mezinárodní hudební festival [i] 22:05 Moje perestrojka [i] 23:35 Filmový klub: Francois Ozon [i] 01:30 Červený trpaslík: Kamila 19/52 [i] 01:55 Mighty Boosh: Mutanti 2/8 [i] 02:25 Abbey Road: Live III.: The Killers, Florence and the 9/12 [i] 03:15 O češtině [i] 03:30 Křesťanský magazín [i] 03:55 Klíč [i] 04:20 Otec moravské archeologie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 V dobrém i zlém III 8, 9 [i] 05:40 Novashopping 06:20 Skippy 13 [i] 06:50 Pepek námořník [i] 07:10 Liga Špačků II 7 [i] 07:35 Co nového Scooby-Doo? 14 [i] 08:00 Příběhy Toma a Jerryho II 11 [i] 08:30 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 21 [i] 09:00 Hannah Montana III 12, 13 [i] 10:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 On a jeho sestra [i] 14:10 Hlas ČeskoSlovenska [i] 17:00 Popelka [i] 18:20 Plechová kavalerie: Když nastaly deště 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno a pár facek [i] 22:50 Krvavá pomsta [i] 00:40 Netopýři: Chuť krve [i] 02:15 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 03:40 Áčko [i] 04:55 V dobrém i zlém III 10, 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Beyblade Metal Fusion: Zuřivá bitva - lev proti drakovi 49 [i] 07:20 Mistr Manny II: Den svatého Valentýna; Pan Lopart se stěhuje 14 [i] 07:50 M*A*S*H 131 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 132 [i] 10:10 M*A*S*H 133 [i] 10:45 Columbo: Vražda, kouř a stíny [i] 12:50 Past na rodiče [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru I: Smrt darebáka [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Proroctví [i] 22:40 Déja vu [i] 01:15 Sběratelé kostí I: Žena z letiště 10 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i] 04:45 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Bonzáčik [i] 06:20 Všetci sú za dverami [i] 07:30 Máša 1/60 [i] 08:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 107/129 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Columbo I. 7/7 [i] 12:15 Veronika Marsová II. 7/22 [i] 13:00 O.C. California II. 23/24 [i] 14:05 Siedmy zvitok 3/3 [i] 16:00 Súkromné pasce 9/12 [i] 17:10 Keď budeš moja 84/238 [i] 18:05 Rosamunde Pilcherová: Perie v povetrí [i] 20:00 Inga Lindströmová: Leto s vôňou lásky [i] 21:55 Rosamunde Pilcherová: Jesenná láska [i] 23:40 Diablov obhajca [i] 01:15 Šéfe, som v tom! [i] 02:40 Columbo I. 7/7 [i] 03:50 Dereš [i] 04:35 V tieni [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Plnou parou vzad! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Můj pes Buddy 5 - Volejbalista [i] 13:45 Nebezpečná známost [i] 15:25 Dívka s perlou [i] 17:10 Nicota [i] 18:45 Pod hladinou [i] 20:30 Alpha Dog [i] 22:35 Skrytá agenda [i] 00:20 Zkurvená noc [i] 01:50 Motýlek [i] 04:20 Kráčející skála [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Pass Sport [i] 08:35 The Box [i] 08:45 Tenis [i] 09:55 Way of Sport [i] 10:00 Cyklistika [i] 10:55 Technology of Sport 11:00 Rally [i] 12:00 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Rally [i] 18:00 Rally [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Box [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 8 [i] 06:00 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 2 13 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 09:00 Agentura Jasno 1: Soutěž v hláskování 2 [i] 10:00 Agentura Jasno 1: Nechť promluví nyní, nebo ať navždy mlčí 3 [i] 11:00 Agentura Jasno 1: Žena hledá mrtvého manžela, kuřáci ano, zvířata ne 4 [i] 12:00 Agentura Jasno 1: Devět životů 5 [i] 13:00 Agentura Jasno 1: Víkendoví bojovníci 6 [i] 14:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk bere útokem Manhattan 1 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a bezpečný úkryt 2 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a výpadek proudu 3 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk má padáka 4 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk se stává kmotrem 5 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Novomanželé 10 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Lepší je nevyhrát 4 [i] 21:00 Psanci Ameriky [i] 23:00 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 00:00 Útok dvojhlavého žraloka [i] 02:00 Titanic 2 [i] 04:00 Láska hory přenáší [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zmizelé světy 28 [i] 06:00 Naděje pro divočinu 11 [i] 07:05 Jak vznikla Země 19 [i] 08:05 Keporkak: Putování od výhně k mrazu [i] 09:10 Cesta za změnou: Asie: Odpad 2 [i] 10:15 Odvěká cesta lidstva 2 [i] 11:20 Deratizátor III. 3 [i] 11:50 Deratizátor III. 4 [i] 12:25 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Divotvorná voda 1 [i] 13:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 19 [i] 13:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 1 [i] 14:00 Jak žijí Jonesovi 5 [i] 14:30 Jak žijí Jonesovi 6 [i] 15:00 Budoucnost jídla 2 [i] 16:00 Život 8 [i] 16:55 Vítejte v Lagosu 3 [i] 18:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 17 [i] 18:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 18 [i] 19:00 Deratizátor 7 [i] 19:30 Deratizátor 8 [i] 20:00 Sedm divů sluneční soustavy 1 [i] 21:00 Největší loupeže Británie 3 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 3 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 4 [i] 23:55 Oživlé dějiny 4 [i] 00:55 Jak vznikla Země 11 [i] 01:50 Jak vznikla Země 12 [i] 02:45 Deratizátor III. 3 [i] 03:15 Deratizátor III. 4 [i] 03:45 Vítejte v Lagosu 3