Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky - Nekonečné Košice [i] 09:15 Komisár Rex V. 9/15 [i] 10:15 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 12:10 Nezvestní III. 6/19 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Mr. Bean [i] 13:35 Krok za krokom III. 5/23 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 22/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VI. 11/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Nekonečné Košice [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 AKČNÝ PIATOK: Dnes zomrieš! [i] 23:15 AKČNÝ PIATOK: Bad Boys [i] 01:30 Návrat osamelého jazdca [i] 02:50 Dnes zomrieš! [i] 04:10 Komisár Rex X. 7/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:30 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Hurá do záhrady [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 Inšpektor Rocca: Syn [i] 11:05 Sila lásky IV. 65 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Divoký anjel 166 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Chcem si ťa vziať 24/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:35 Sila lásky V. 153 [i] 17:25 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 MS v hokeji 2012 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:49 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Ja sa vrátim [i] 00:50 Inšpektor Rocca: Syn [i] 02:25 Nočné správy [i] 02:40 Ja sa vrátim [i] 04:20 Sila lásky IV. 65 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Správy - Hírek [i] 10:45 Kráľovstvo poézie [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:25 Diskotéka pre starších [i] 13:05 Senior klub [i] 13:35 Kvarteto [i] 14:05 Slováci vo svete [i] 14:30 Tvárou v tvár [i] 15:00 MS v hokeji 2012 [i] 17:45 Práca pre teba [i] 17:50 (Ne)celebrity: Mária Papsonová [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Na hriňovských lúkach [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Poniky [i] 19:00 MS v hokeji 2012 [i] 21:45 Família: Família - Príbeh veľkého domu [i] 22:10 Práca pre teba [i] 22:15 Dotknúť sa Denali [i] 22:45 MS v kocke [i] 23:15 Kino na Dvojke: Mamička oslavuje sté narodeniny [i] 00:50 BJD 2010 Trombone Shorty & Orleans Avenue (USA) [i] 02:00 Udalosti ČT [i] 02:45 Správy STV "N" [i] 03:25 6 miliárd názorov [i] 03:30 ArtSpektrum [i] 03:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 5 [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Súdna sieň: Zanedbaný [i] 07:45 Súdna sieň: Nenechaj nás v tom! [i] 08:50 Panelák IX.: Na rázcestí 76 [i] 10:00 Dom snov II. 30 [i] 10:55 Jste to, co jíte 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 7 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 13 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň ŠPECIÁL: 10 eur na deň [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Láska na druhom konci [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Noc v raji [i] 01:30 Medové týždne [i] 03:05 District 67,68 [i] 04:40 Dobrá manželka I. 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 48 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 93 [i] 08:15 Matlock IV. 19 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VI. 12 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges III. 15,16 [i] 12:25 M*A*S*H 9,10 [i] 13:35 Panelák IX.: Pomsta bývalých 75 [i] 14:50 Faktor strachu III. 21 [i] 15:50 Simpsonovci VI. 1,2/25 [i] 16:50 Dom snov II. 31 [i] 17:50 Akty X II. 16 [i] 18:50 Faktor strachu III. 21 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 PIATKOVÁ PREMIÉRA: Žraloci [i] 22:10 Ice Road Truckers I. 11 [i] 23:15 Tornádo Rampage 2011 [i] 01:10 Glee 18,19 [i] 02:00 MICHAEL JACKSON FOREVER [i] 03:25 Ted a spol. I. 7,8 [i] 04:05 "Čintamani a podvodník" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XVI. 11/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Neodcházej, René 22/22 [i] 08:00 Boj o čas III. 17/22 [i] 09:00 JAG 6/22 [i] 10:00 Obhájci 2/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 7/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 7/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 12/12 [i] 14:00 Obhájci 3/18 [i] 15:00 JAG 6/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 8/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 7/22 [i] 18:00 Boj o čas III. 18/22 [i] 19:00 JAG 7/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 8/22 [i] 21:00 Wallander II. 1/3 [i] 22:45 Řeka 2/8 [i] 23:45 Dr. House VII. 8/23 [i] 00:45 Wallander II. 1/3 [i] 02:25 Řeka 2/8 [i] 03:10 Dr. House VII. 8/23 [i] 03:55 Boj o čas III. 18/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 7 [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Recyklace matrací [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nové začátky [i] 08:10 Bořiči mýtů: Papírové brnění [i] 09:05 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 10:00 Jak to dělají? 18 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 54 [i] 10:55 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 11:50 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 1 [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 Americký chopper: Speciální pořad - pohled zevnitř [i] 14:35 Špinavé práce: Chovatel velbloudů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 16:25 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 17:20 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 18:15 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 20:05 Bořiči mýtů: Ostrov a lepicí páska [i] 21:00 Idiot na cestách: Seznámení s gorilou [i] 21:55 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 22:50 Říční příšery: Tichý vrah [i] 23:45 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 00:40 Strašení: Dům z listí [i] 01:40 Idiot na cestách: Seznámení s gorilou [i] 02:40 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 03:40 Říční příšery: Tichý vrah [i] 04:35 Jak se to dělá 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Život Rileyho 17/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Záchrana přišla se sluncem 41/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VI: Divocí koně 18/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Pes 19/26 [i] 11:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Jak na slepice [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Vyprávěj: Milena a Zdeněk 7/9 [i] 20:55 13. komnata Davida Drahonínského [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Zas je tady Silvestr [i] 22:55 Kriminálka Paříž: Hnízdo zmijí 3/62 [i] 23:45 Město žen I: Hroší kůže 11/24 [i] 00:05 Co nám dělá dokonalá těla? 33/39 [i] 00:30 Přítelkyně: Já nemám strach 12/12 [i] 01:20 Film o filmu Vrásky z lásky [i] 01:35 AZ-kvíz Speciál [i] 02:05 Sama doma [i] 03:35 Jak to ten člověk všechno stihne [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Město v zrcadle času [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Dětská záchranka v akci [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Operace Thunderclap [i] 09:05 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:15 Nedej se [i] 09:30 Architektura: Tojo Ito a mediatéka v japonské 18/45 [i] 10:00 Waterloo [i] 10:55 Na plovárně s Ondřejem Havelkou [i] 11:20 Barvy života [i] 12:15 Střípky z Paříže [i] 12:40 Americké národní parky - svět vody: Arizona - Národní park Grand Canyon 2/2 [i] 13:25 Chcete mě? ZJ - [i] 13:40 Máte mě! [i] 13:55 Postřehy odjinud [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Na houby: V pěstírnách [i] 15:00 Nemocnice pod Everestem 3/5 [i] 15:30 Předivo života: Mořské vydry 2/13 [i] 15:55 Aby dluhy nebolely: Rozhodnutí v rukou soudce [i] 16:05 Přírodní bohatství: Uhlí a ropa [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:55 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 72 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Nejlepší léta 8/31 [i] 19:25 Kancl III: Vánoce v Benihaně - 1. část 10/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život: Plazi a obojživelníci 2/10 [i] 20:55 Velikáni filmu: Roman Polanski [i] 23:20 Mighty Boosh: Mutanti 2/8 [i] 23:50 Medúza [i] 00:25 Musicblok [i] 00:50 Operace Thunderclap [i] 01:20 Nemocnice pod Everestem: Dokumentární cyklus BBC 3/5 [i] 01:50 Evropa dnes [i] 02:15 Zpráva o muži, který nechtěl válku [i] 02:45 Knižní svět [i] 03:10 Romance z Telče [i] 04:00 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2194 [i] 09:50 Dokonalý pár [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata 11 [i] 13:35 Vrchní sestra II 8 [i] 14:30 Vražedná čísla II: Dva dole 13 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Tichá noc 11 [i] 16:30 Přátelé 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Maska 18 [i] 18:30 Ulice 2195 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek 8 [i] 21:35 Strážce spravedlnosti 6 [i] 23:30 Kráčející skála 3: Spravedlnost [i] 01:20 Sexy kočky z celého světa 5 [i] 01:40 Novashopping 01:50 Vrchní sestra II 8 [i] 02:30 Vražedná čísla II: Dva dole 13 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:00 Áčko: Vy máte alkohol, my trávu! [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Bradla za mřížemi 10 [i] 08:10 M*A*S*H 131 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Vražda na dálku 16 [i] 10:50 Můj přítel Monk I: Pan Monk a zemětřesení 10 [i] 11:45 Schimanski: Moltke [i] 13:50 Alf IV: Bratrská láska 7 [i] 14:20 Siska V: Dokud srdce bije 10 [i] 15:40 Julie Lescautová I: Bližší košile než kabát 11 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XIV: Nový úsvit 5 [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Noc v ráji [i] 00:10 Temné vody [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Júlia - Cesty za šťastím 79-80/191 [i] 07:05 Macocha 29/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 13/130 [i] 08:30 Dr. Oz I. 121/174 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Veronika III. 10/22 [i] 10:45 Ezel 25/142 [i] 11:45 Sultán 72 [i] 12:55 Druhý dych 71/80 [i] 14:10 Rebeli I. 186/215 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 8/131 [i] 16:00 Cigánske srdce 203/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 83/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 4/22 [i] 18:45 Dharma a Greg IV. 1/24 [i] 19:15 Frasier VIII. 9/24 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Sissi [i] 22:20 Lilly Schönauerová: Viac ako navždy [i] 00:10 Falošné sľuby [i] 01:45 Frasier VIII. 9/24 [i] 02:10 Zajtrajšie noviny IV. 5/22 [i] 02:50 Dr. Oz I. 121/174 [i] 03:30 Ulica III. 220/259 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Manželská klec [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Góóól! 3 [i] 13:45 Daleko od ní [i] 15:45 Spadl z oblaků [i] 17:35 Zuřivost v krvi [i] 19:30 Pokoj v duši [i] 21:10 Motýlek [i] 23:45 Cabin Fever 2: Spring Fever [i] 01:15 Kráčející skála [i] 02:30 Mezi nepřáteli [i] 04:15 Nepíchejte do Frankieho [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Tenis [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Rally [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 20:00 Silové sporty [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 7 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Svobodní otcové 15 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Závany změny 5 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Svědek 10 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Lazar 6 [i] 12:20 Pohotovost 1: Důvěrné 10 [i] 13:20 Diagnóza vražda 8: Při plném vědomí 16 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk má padáka 4 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Bod obratu 7 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Nebezpečný tanec 17 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk se stává kmotrem 5 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: Víkendoví bojovníci 6 [i] 21:20 PREMIÉRA Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 22:20 Skandál 1: Roztomilé dítě 1 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: V hlubokém utajení 3 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Novomanželé 10 [i] 01:20 Agentura Jasno 1: Devět životů 5 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 5: Mobil vraha 9 [i] 03:20 Městečko Haven 1: Karty jsou rozdány 10 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 1 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zmizelé světy 27 [i] 06:00 Top 10 9 [i] 06:30 Top 10 10 [i] 07:05 Bojovníci se špínou 19 [i] 07:40 Jídlo je detektivka 9 [i] 08:10 Vášnivý jedlík III. 9 [i] 08:40 Vášnivý jedlík III. 10 [i] 09:10 Utajený šéf - Austrálie II. 5 [i] 10:05 Deratizátor II. 4 [i] 10:35 Nejpřísnější rodiče na světě: Oklahoma 14 [i] 11:45 Vesmír IV. 17 [i] 12:45 Zvířecí rekordmani IV.: Divoká zábava 4 [i] 13:50 Zvířecí rekordmani II.: Společenstva 5 [i] 14:50 Deratizátor 3 [i] 15:20 Deratizátor 4 [i] 15:50 Vášnivý jedlík III. 11 [i] 16:20 Vášnivý jedlík III. 12 [i] 16:50 Utajený šéf II. 1 [i] 17:55 Nejpřísnější rodiče na světě: Můj život se změnil 15 [i] 19:10 Zvířecí rekordmani II.: Společenstva 5 [i] 20:10 Zvířecí rekordmani IV.: Extrémní příšery 5 [i] 21:20 Úžasná planeta 3 [i] 22:25</