TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky - Nekonečné Košice [i] 09:00 Komisár Rex V. 8/15 [i] 10:00 Hodíme se k sobě, miláčku...? [i] 12:00 Nezvestní III. 5/19 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 9/22 [i] 14:00 Krok za krokom III. 4/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Kobra 11 XVI. 5/15 (HD) - NOVÉ ČSTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 21/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VI. 10/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Nekonečné Košice [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:45 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 23:20 Kobra 11 XVI. 6/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 00:20 Netopiere: Pach krvi [i] 01:45 Mestečko Heuréka III. 17-18/18 [i] 03:15 Komisár Rex X. 6/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Reportéri [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Inšpektor Rocca: Pasca [i] 11:10 Sila lásky IV. 64 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 165 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Keď láska končí 23/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 152 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Trieda 9.A [i] 20:40 5 proti 5 špeciál [i] 21:30 Dr.House VII.: Rodinná prax 11/23 [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Bláznivo zamilovaní: Keď láska končí 23/52 [i] 23:35 Inšpektor Rocca: Pasca [i] 01:10 Slovensko v obrazoch [i] 01:30 Svet v obrazoch [i] 01:55 Postav dom, zasaď strom [i] 02:25 Nočné správy [i] 02:35 Góly - body - sekundy [i] 02:45 Divoký anjel 165 [i] 03:20 Košice INTERFACE 2013 - Európske hlavné mesto kultúry [i] 03:35 Sila lásky IV. 64 [i] 04:20 Sila lásky V. 152 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus - peniaze [i] 11:15 Košice Interface 2013 [i] 11:40 Ulice sveta: Bourbon Street, New Orleans [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Folklórny súbor Mostár z Brezna [i] 13:15 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 13:50 Polícia [i] 14:00 Profesionál [i] 14:15 Kvarteto [i] 14:40 Halali [i] 15:00 MS v hokeji 2012 [i] 17:45 MS v hokeji 2012 [i] 19:30 Práca pre teba [i] 19:35 Správy - Hírek [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Juraj Žadanský [i] 20:00 MS v hokeji 2012 [i] 22:45 MS v kocke [i] 23:15 Autosalón [i] 23:40 Práca pre teba [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 5 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Veno [i] 07:55 Súdna sieň: Znásilnená manželka [i] 08:55 Panelák IX.: Pomsta bývalých 75 [i] 10:00 Dom snov II. 29 [i] 10:55 Jste to, co jíte 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 6 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 12 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Batman 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň ŠPECIÁL: Dcéra sa ho bojí [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Na rázcestí 76 [i] 21:30 Kosti I. 7 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 5 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 6 [i] 01:30 Zachráň ma VI. 11 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 13 [i] 03:00 District 65,66 [i] 04:25 FlashForward I. 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 47 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 92 [i] 08:15 Matlock IV. 18 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VI. 11 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges III. 13,14 [i] 12:25 M*A*S*H 7,8 [i] 13:35 Panelák IX.: Stáž 74 [i] 14:50 Faktor strachu III. 20 [i] 15:50 Simpsonovci V. 21,22/22 [i] 16:50 Dom snov II. 30 [i] 17:50 Akty X II. 15 [i] 18:50 Faktor strachu III. 20 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 22:45 Vychádzajúce slnko [i] 01:20 HOTEL PARADISE [i] 02:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 15 [i] 03:00 Všetci moji Ex 8,9 [i] 04:35 Ted a spol. I. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XVI. 10/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Druhý zázrak 21/22 [i] 08:00 Boj o čas III. 16/22 [i] 09:00 JAG 5/22 [i] 10:00 Obhájci 1/18 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 6/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 6/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 11/12 [i] 14:00 Obhájci 2/18 [i] 15:00 JAG 5/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 7/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 6/22 [i] 18:00 Boj o čas III. 17/22 [i] 19:00 JAG 6/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 7/22 [i] 21:00 Profil zločinu 4/6 [i] 22:05 Pohřešovaný 9/7 [i] 23:00 Boj o čas IV. 3/13 [i] 00:00 Firma 12/22 [i] 00:55 Profil zločinu 4/6 [i] 01:55 Pohřešovaný 9/7 [i] 02:45 Boj o čas IV. 3/13 [i] 03:30 Firma 12/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 6 [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední kolo [i] 08:10 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 09:05 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 10:00 Jak to dělají? 17 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 53 [i] 10:55 Nutné k přežití 10 [i] 11:50 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 12:45 Jízda: Dojmy [i] 13:40 Americký chopper: Motorka na přání [i] 14:35 Špinavé práce: Recyklace matrací [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nové začátky [i] 16:25 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 17:20 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 18:15 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 20:05 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Holandsko [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Kanadský Yetti, opravdu? [i] 21:55 Rybaření rukama s venkovany: Nezištně [i] 22:50 Strašení: Casa De Los Muertos [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 00:40 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Holandsko [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Kanadský Yetti, opravdu? [i] 02:40 Rybaření rukama s venkovany: Nezištně [i] 03:40 Strašení: Casa De Los Muertos [i] 04:35 Jak se to dělá 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Zloděj [i] 05:25 Taxík [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Král chystá léčku 40/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VI: Život Rileyho 17/32 [i] 10:10 Film o filmu Můj vysvlečenej deník [i] 10:25 Pošta pro tebe [i] 11:20 Úsměvy Vandy Hybnerové [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Andy Brown je správný chlap 12/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Pes 19/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:45 POLOŠERO - MEZI BOHEM A ĎÁBLEM [i] 22:15 Přežít! [i] 23:05 Profil zločinu: Závislost 18/18 [i] 23:55 Nepsaná dohoda [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:50 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:15 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 02:40 Brněnské kolo [i] 03:20 Romantická Lednice a Valtice [i] 03:40 Banánové perličky [i] 04:05 Slivovice [i] 04:20 Návštěva [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Vějíř starých hitů [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Máte mě! [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Olympiáda 1/12 [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Vesnicopis [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Lisabonská katastrofa [i] 10:45 PORT [i] 11:10 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 11:40 Vzkaz Aloise Mikulky [i] 11:55 Pragensia [i] 12:35 Ženy v oblacích [i] 13:30 Hondo [i] 14:50 Kde peníze pomáhají [i] 15:00 Průzkum umění: Pablo Picasso a Théodore 5/5 [i] 15:50 Inkontinence [i] 15:55 Jeden společný svět [i] 16:15 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Volba povolání 7/31 [i] 19:25 Kancl III: Vězeň 9/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Divoká Čína: Země pandy 4/6 [i] 20:55 Postřehy odjinud [i] 21:05 Ten třetí [i] 22:40 Třistatřicettři [i] 23:35 Ta naše povaha česká [i] 00:00 Průzkum umění: Pablo Picasso a Théodore 5/5 [i] 00:55 O češtině [i] 01:10 Uchem jehly [i] 01:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:05 Game Page [i] 02:30 Babylon [i] 02:55 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:05 Biblická pátrání [i] 03:20 Duchovní kuchyně [i] 03:45 Základy [i] 04:15 Tančící skály [i] 04:30 Tančící skály [i] 04:50 Augustin Navrátil - portrét praktického katolíka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2193 [i] 09:50 Táta za všechny peníze [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata 10 [i] 13:35 Vrchní sestra II 7 [i] 14:30 Vražedná čísla II: Řetězová reakce 12 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI 10 [i] 16:30 Přátelé 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas IX: Bez východiska 17 [i] 18:30 Ulice 2194 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Jak nedostat košem 338 [i] 21:25 Helena: Po letech 8 [i] 22:05 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Smrtící úder [i] 00:30 Útěk z vězení IV 20 [i] 01:20 Novashopping 01:25 Vrchní sestra II 7 [i] 02:10 Vražedná čísla II: Řetězová reakce 12 [i] 02:50 Útěk z vězení IV 20 [i] 03:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:35 V dobrém i zlém III 6, 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Nebezpečná jízda 9 [i] 08:10 M*A*S*H 130 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Jakeovy ženy 15 [i] 10:50 Můj přítel Monk I: Pan Monk na dovolené 9 [i] 11:45 Schimanski: Pozor na tu holku [i] 13:50 Alf IV: Alfova závislost 6 [i] 14:20 Siska V: Ti dobří a ti špatní 9 [i] 15:40 Julie Lescautová I: Malý svědek 10 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Archanděl 13 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Přepadení v poušti [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Júlia - Cesty za šťastím 77-78/191 [i] 07:05 Macocha 28/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 12/130 [i] 08:30 Dr. Oz I. 120/174 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Veronika III. 9/22 [i] 10:40 Ezel 24/142 [i] 11:40 Volanie o pomoc [i] 13:20 Bolesti slávnych I. 1/11 [i] 14:25 Rebeli I. 185/215 [i] 15:20 Mladí, krásni, skazení 7/131 [i] 16:15 Cigánske srdce 202/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 82/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 3/22 [i] 18:55 Dharma a Greg III. 24/24 [i] 19:25 Frasier VIII. 7-8/24 [i] 20:15 Sultán 72 [i] 21:30 Druhý dych 71/80 [i] 22:40 Ezel 25/142 [i] 23:45 Sestrička Jackie II. 3/12 [i] 00:10 Adela show [i] 00:50 Frasier VIII. 7-8/24 [i] 01:40 Zajtrajšie noviny IV. 4/22 [i] 02:20 Dr. Oz I. 120/174 [i] 03:05 Ulica III. 219/259 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hladina adrenalinu [i] 13:45 Osudný den [i] 15:30 Poslední polibek [i] 17:20 Góóól! 3 [i] 19:00 Daleko od ní [i] 20:55 Nepíchejte do Frankieho [i] 22:35 Mezi nepřáteli [i] 00:30 Černé Vánoce [i] 01:55 Rolling Stones [i] 04:00 Tajemná vražda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Formule [i] 09:00 Cestovní vozy [i] 09:30 Atletika [i] 09:45 Jezdectví [i] 10:00 Snooker [i] 10:55 Way of Sport [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 21:15 Bojové sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 6 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Vsaď svůj život 14 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Anděl pomsty 4 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Mobil vraha 9 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Závany změny 5 [i] 12:20 Pohotovost 1: 9 1/2 hodiny 9 [i] 13:20 Diagnóza vražda 8: Svobodní otcové 15 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a výpadek proudu 3 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Lazar 6 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Při plném vědomí 16 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk má padáka 4 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: Devět životů 5