TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky - Nekonečné Košice [i] 09:20 Komisár Rex V. 7/15 [i] 10:15 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 12:20 Nezvestní III. 4/19 [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Mr. Bean [i] 13:35 Krok za krokom III. 3/23 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 20/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VI. 9/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Nekonečné Košice [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 MODRÉ Z NEBA [i] 22:15 Trauma - Záchranári 9/18 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Jedovatý brečtan: Tajné spoločenstvo [i] 01:20 NCIS VI. 9/25 [i] 02:00 Trauma - Záchranári 9/18 [i] 02:45 Mestečko Heuréka III. 16/18 [i] 03:25 Komisár Rex X. 5/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Práca pre teba [i] 07:25 Autosalón [i] 07:55 Úsmevy z archívu [i] 08:30 5 proti 5 [i] 09:15 Inšpektor Rocca: Podvody [i] 11:00 Sila lásky IV. 63 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Divoký anjel 164 [i] 15:00 MS v hokeji 2012 [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Magazín Euro 2012 [i] 20:30 Futbal - Európska liga Finále [i] 22:50 Nočné správy [i] 23:00 Počasie [i] 23:03 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Inšpektor Rocca: Podvody [i] 00:50 Kennedyho mozog 2/2 [i] 02:20 Reportéri [i] 02:45 Skutočný príbeh: Vodný chlapec [i] 04:30 Sila lásky IV. 63 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 11:05 Bohom zabudnuté kúty [i] 11:40 Zabudnutá brigáda [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Zahrajte nám,muzikanti [i] 13:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:40 Família: Família - Život plný zázrakov [i] 14:10 Konečne bude mier [i] 15:45 Energetika [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Ulice sveta: Bourbon Street, New Orleans [i] 18:20 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Na hriňovských lúkach [i] 18:35 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Test magazín: Úsporné LED žiarivky [i] 19:00 MS v hokeji 2012 [i] 21:40 MS v hokeji 2012 [i] 22:25 MS v kocke [i] 22:55 Na križovatke SK+CZ: Májové hviezdy [i] 00:25 Profesionál [i] 00:40 Práca pre teba [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV "N" [i] 02:10 6 miliárd názorov [i] 02:15 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 12 [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Súdna sieň: Konkurenti [i] 07:45 Súdna sieň: Besnota [i] 08:45 Panelák IX.: Rodinná dražba, Stáž 73,74 [i] 10:55 Jste to, co jíte 1/9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 3 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 11 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Súdna sieň: Nepomohol ani farár [i] 18:00 Súdna sieň ŠPECIÁL: Kongo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Pomsta bývalých 75 [i] 21:30 Kosti I. 6 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 5 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 3 [i] 01:20 Zachráň ma VI. 10 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 12 [i] 02:50 District 63,64 [i] 04:15 FlashForward I. 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 46 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 91 [i] 08:10 Matlock IV. 17 [i] 09:15 Diagnóza: Vražda VI. 10 [i] 10:15 Detektív Nash Bridges III. 11,12 [i] 12:15 M*A*S*H 5,6 [i] 13:30 Panelák IX.: Rodinná dražba 73 [i] 14:35 Faktor strachu III. 19 [i] 15:30 Simpsonovci V. 19,20 [i] 16:30 Dom snov II. 29 [i] 17:30 Akty X II. 14 [i] 18:20 Faktor strachu III. 19 [i] 19:20 Blízko smrti 3 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 3 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 2 [i] 22:05 Chlapci a chlapi: Riadna dovolenka 10 [i] 23:30 Mafstory: Márgit a Trúde [i] 00:30 HOTEL PARADISE [i] 01:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 14 [i] 02:15 Všetci moji Ex 6,7 [i] 03:40 Akty X II. 14 [i] 04:20 Láska a pomsta 113 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XVI. 9/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Horké chvíle ve starém městě 20/22 [i] 08:00 Boj o čas III. 15/22 [i] 09:00 JAG 4/22 [i] 10:00 Advokáti VIII. 22/22 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 5/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 5/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 10/12 [i] 14:00 Obhájci 1/18 [i] 15:00 JAG 4/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 6/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 5/22 [i] 18:00 Boj o čas III. 16/22 [i] 19:00 JAG 5/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 6/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 9/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 4/18 [i] 23:00 Vzpomínky 4/18 [i] 00:00 Sestra Hawthornová II. 1/10 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 9/17 [i] 01:50 Vzpomínky 4/18 [i] 02:30 Sestra Hawthornová II. 1/10 [i] 03:15 Boj o čas III. 16/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 5 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Spása v Beringově moři [i] 08:10 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 09:05 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 10:00 Jak to dělají? 16 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 52 [i] 10:55 Nutné k přežití 9 [i] 11:50 Rození obchodníci: DeLorean [i] 12:45 Tuning 2008: Maybach 2007 [i] 13:40 Americký chopper: Na toulkách - výlet po Evropě: část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední kolo [i] 16:25 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 17:20 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 18:15 Nutné k přežití 10 [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 20:05 Mistři piva: Dřevo do sklenice [i] 21:00 Nejlepší policisté 3 [i] 21:55 Penn a Teller lžou 4 [i] 22:50 Národ šílenců: Hon na Bigfoota při paintballu [i] 23:45 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 00:40 Mistři piva: Dřevo do sklenice [i] 01:40 Nejlepší policisté 3 [i] 02:40 Penn a Teller lžou 4 [i] 03:40 Národ šílenců: Hon na Bigfoota při paintballu [i] 04:35 Jak se to dělá 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Strach ze skřítků 39/52 [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:25 Národní klenoty [i] 10:50 Na cestě po údolí Baliem [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Ztráty a nálezy 11/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion, [i] 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Den D IV. 1/13 [i] 21:50 Kennedyové: Společná vítězství, osobní prohry 2/8 [i] 22:35 Bratři a sestry: Láska je složitá 15/23 [i] 23:15 Podfukáři III 6/6 [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Adolf Eichmann [i] 01:50 Na stopě [i] 02:10 AZ-kvíz [i] 02:35 Sváteční slovo evangelického kazatele Bohumila Bašteckého [i] 02:40 Týden v regionech Brno [i] 03:05 Týden v regionech Ostrava [i] 03:30 Černá hodinka - Čertova studně [i] 03:45 Brněnské kolo [i] 04:25 Kolem Pražského hradu [i] 04:45 Banánové perličky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Krásné jho [i] 06:00 Návraty [i] 06:15 Zoománie [i] 06:35 Chcete je? [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Cesty víry: Majetkové vyrovnání státu a církve [i] 09:00 Evropa dnes [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:40 Hledání ztraceného času [i] 10:00 Sbohem soudruzi: Šok 4/6 [i] 10:55 Ta naše povaha česká [i] 11:25 Krásný ztráty [i] 12:05 Kam zmizel ten starý song [i] 12:45 Náš venkov [i] 13:00 Divnopis [i] 13:05 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:15 Ženské oddelenie [i] 14:30 Architektura: Tojo Ito a mediatéka v japonské 18/45 [i] 15:00 Waterloo [i] 15:50 Ráj v jižních mořích [i] 15:55 Operace Thunderclap [i] 16:25 Střípky času [i] 16:40 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II 6/31 [i] 19:20 Kancl III: Integrační obřad 8/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sbohem soudruzi: Vzpoura 5/6 [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Leningrad [i] 00:00 Hanin kufřík [i] 01:30 Suma sumárum [i] 01:55 Kodjo [i] 02:45 Čas ve stínu pyramid: Cestou ke slunci 1/4 [i] 03:10 Putování za písničkou 03:40 Folklorika [i] 04:05 Dostaveníčko v Luhačovicích [i] 04:40 Jazzklub Účinkují: Z. Růžičková, . Kuba a [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2191, 2192 [i] 10:45 Nová tvář pro Marlie: Čtyři roky poté [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata 9 [i] 13:35 Vrchní sestra II 6 [i] 14:30 Vražedná čísla II: Spáleniště 11 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Dýka v zádech 9 [i] 16:30 Přátelé 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas IX: Dál, dál, dál 16 [i] 18:30 Ulice 2193 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 První krok: Rajské ovace 12 [i] 21:30 Mentalista III: Není růže bez trní 19 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Nepřítel před branami [i] 01:30 Útěk z vězení IV 19 [i] 02:20 Novashopping 02:25 Vrchní sestra II 6 [i] 03:05 Vražedná čísla II: Spáleniště 11 [i] 03:50 Útěk z vězení IV 19 [i] 04:55 V dobrém i zlém III 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Všechno nejlepší k narozeninám 8 [i] 08:10 M*A*S*H 129 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Příliš mnoho kuchařů 14 [i] 10:50 Můj přítel Monk I: Pan Monk a maratonec 8 [i] 11:45 Schimanski: Samovazba [i] 13:50 Alf IV: Životní poslání 5 [i] 14:20 Siska V: Zhroucení 8 [i] 15:40 Julie Lescautová I: Rozchod 9 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: O tom je láska 121 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Odpočítávání 17 [i] 23:25 Sběratelé kostí IV 1 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny III: Vězeňkyně 13 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny III: Vězeňkyně 13 [i] 04:15 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Júlia - Cesty za šťastím 75-76/191 [i] 07:00 Macocha 27/120 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 11/130 [i] 08:30 Dr. Oz I. 119/174 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Sissi: Pravdivý príbeh jej lásky 1-2/2 [i] 14:20 Rebeli I. 184/215 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 6/131 [i] 16:05 Cigánske srdce 201/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 81/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 2/22 [i] 18:45 Dharma a Greg III. 23/24 [i] 19:15 Frasier VIII. 5-6/24 [i] 20:15 Volanie o pomoc [i] 22:05 Ezel 24/142 [i] 23:10 Bolesti slávnych I. 1/11 [i] 00:00 Adela show [i] 00:50 Frasier VIII. 5-6/24 [i] 01:35 Zajtrajšie noviny IV. 3/22 [i] 02:20 Dr. Oz I. 119/174 [i] 03:05 Ulica III. 218/259 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Film o filmu: Czech Made Man [i] 05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Velmi ženatý Malcolm [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Policajtka [i] 13:55 Vášeň a cit [i] 16:05 Nezapomenutelné dětství [i] 17:50 Hladina adrenalinu [i] 19:30 Osudný den [i] 21:10 Tajemná vražda [i] 22:50 Rolling Stones [i] 01:00 Cabin Fever [i] 02:30 Zredigováno [i] 04:05 Tygr a sníh [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Olympiáda [i] 09:15 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 09:45 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:45 Way of Sport [i] 18:50 Olympiáda [i] 19:05 Atletika [i] 19:15 Sport Destination [i] 19:20 Wednesday Selection [i] 19:25 Jezdectví [i] 20:25 Jezdectví [i] 20:30 Golf [i] 21:30 Golf [i] 22:30 Golf [i] 23:00 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:15 Jachting [i] 23:45 Jachting [i] 23:50 Event Discovery [i] 23:55 Sport Legacy [i] 00:00 Business Class [i] 00:05 The Box [i] 00:15 Tenis [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 5 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 2 13