Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Bez servítky - Nekonečné Košice [i] 06:05 Jumanji [i] 07:55 Pán prsteňov: Dve veže [i] 11:20 FARMA [i] 12:30 Pásla kone na betóne [i] 14:10 Láska, svadba, manželstvo [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Cez noc tridsiatničkou [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Nekonečné Košice [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:45 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 23:00 Kobra 11 XVI. 5/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 00:00 Odpor [i] 02:10 Nesmrteľné zlo [i] 03:35 Mestečko Heuréka III. 15/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Postav dom, zasaď strom [i] 07:40 Duel [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:50 Pippi dlhá pančucha: Pippi na úteku [i] 10:25 Diamantový psík [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Cukor [i] 14:55 Republika detí [i] 16:35 Stredomorie [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Hviezda [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Rozruch 9/24 [i] 23:20 Stredomorie [i] 00:55 Republika detí [i] 02:35 Kto hovorí pravdu? [i] 03:25 Denali [i] 03:50 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Vojak a bratove slzy [i] 09:50 Dámsky klub "N" [i] 11:10 Symboly krásy: Železná kanvica [i] 11:35 Muzika z Terchovej [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Slovnaft Cup [i] 14:30 Ukrajinský magazín [i] 15:00 MS v hokeji 2012 [i] 17:55 Bohom zabudnuté kúty [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Na hriňovských lúkach [i] 18:45 Šport minulých liet: 1953-1954 [i] 19:00 MS v hokeji 2012 [i] 21:40 MS v hokeji 2012 [i] 22:25 MS v kocke [i] 22:55 Balada o vojakovi [i] 00:20 Polícia [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:55 6 miliárd názorov [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 District 59,60 [i] 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Nájomníčka [i] 08:35 Súdna sieň: Exekúcie [i] 09:40 Stroskotanec [i] 12:40 Deň nezávislosti [i] 15:45 Dievča na stráženie [i] 18:00 Súdna sieň ŠPECIÁL: Dieťa ako zbraň [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Rodinná dražba, Stáž 73,74 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 12 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 5 [i] 01:30 Zachráň ma VI. 9 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 11 [i] 03:00 District 61,62 [i] 04:30 FlashForward I. 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 45 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 90 [i] 08:10 Matlock IV. 16 [i] 09:25 12 podmienok dedičstva [i] 11:45 Báječný deň [i] 14:15 Prežiť s vlkmi [i] 16:45 Syn draka 1,2/2 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York II. 24/24 [i] 21:05 Originály na cestách II. 2 [i] 22:10 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 22:55 ČREPINY [i] 23:30 Sladký život PLAYMATE: II. 1,2/16 [i] 00:30 HOTEL PARADISE [i] 01:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 13 [i] 02:20 Všetci moji Ex 4,5 [i] 03:40 Sladký život PLAYMATE: II. 1,2/16 [i] 04:30 Láska a pomsta 112 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XVI. 8/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Ukažte mi toho Moneta 19/22 [i] 08:00 Boj o čas III. 14/22 [i] 09:00 JAG 3/22 [i] 10:05 Advokáti VIII. 21/22 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 4/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 4/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 9/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 22/22 [i] 14:55 JAG 3/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 5/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 4/22 [i] 18:00 Boj o čas III. 15/22 [i] 19:00 JAG 4/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 5/22 [i] 21:00 Vzpomínky 3/18 [i] 22:00 Řeka 2/8 [i] 23:00 Firma 12/22 [i] 00:00 Cena za lidskost 8/13 [i] 00:55 Vzpomínky 3/18 [i] 01:50 Řeka 2/8 [i] 02:35 Firma 12/22 [i] 03:20 Cena za lidskost 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Bel Air party [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Podvést smrt [i] 08:10 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 09:05 Mimořádné projekty: Exkavátory [i] 10:00 Jak to dělají? 15 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 51 [i] 10:55 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 11:50 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 12:45 Opravna vraků: Šťastná hvězda [i] 13:40 Americký chopper: Na toulkách - výlet po Evropě: část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Spása v Beringově moři [i] 16:25 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 17:20 Mimořádné projekty: Exkavátory [i] 18:15 Nutné k přežití 9 [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 20:05 Zlato Beringova moře: Pohřební loď Vikingů [i] 21:00 Mečouni - život na udici: Stesk po domově [i] 21:55 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem: Marlin [i] 22:50 Únos a záchrana: Portrét podnikatele [i] 23:45 Bořiči mýtů: Špinavé nebo čisté auto? [i] 00:40 Zlato Beringova moře: Pohřební loď Vikingů [i] 01:40 Mečouni - život na udici: Stesk po domově [i] 02:40 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem: Marlin [i] 03:40 Únos a záchrana: Portrét podnikatele [i] 04:35 Jak se to dělá 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Tajnosti a lži 16/32 [i] 06:00 Už komedianti jedou [i] 07:05 Svědectví čarovného zvonu [i] 07:40 Taťka [i] 08:45 O nosaté čarodějnici [i] 09:40 Eine kleine Jazzmusik [i] 10:45 O bojácném Floriánkovi [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:30 Koloběžka první [i] 13:40 Funebrák [i] 15:10 Na Větrné hůrce [i] 16:50 Kouzla králů [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Želary [i] 22:25 Neobyčejné životy [i] 23:20 Losování Euromiliony 23:25 Na velikosti záleží II 3/10 [i] 23:50 MI5 III 1/10 [i] 00:40 Případy pana Janíka [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Sváteční slovo evangelického kazatele Bohumila Bašteckého [i] 01:50 To by přece udělal každý [i] 03:05 Všechnopárty [i] 03:55 Taxík [i] 04:25 Funebrák [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 O písničkách a tancování z Lašska [i] 05:25 Na dno Macochy [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:40 Chcete je? ZJ - [i] 06:45 Náš venkov [i] 07:00 Ženy v oblacích [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Patronka Evropy Edita Steinová [i] 08:50 Dukla - krev a mýtus: Osudný obzor, Agónie vítězství 1,2/2 [i] 10:45 Králíci nemají jména [i] 11:40 Hudební slavnosti Emy Destinnové 2011 [i] 13:25 Válečný korespondent [i] 14:00 Heydrich - konečné řešení: Souboj na Bulovce 36/44 [i] 14:30 Deník Tobruk [i] 15:20 Kalamity Jane [i] 15:50 Vzkaz Aloise Mikulky [i] 16:05 100 let a stále znovu [i] 16:35 Na houby: V pěstírnách [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 Království divočiny: Předivo života: Sloni, vládci Afriky 1/13 [i] 18:00 Americké národní parky - svět vody: Arizona - Národní park Grand Canyon 2/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Problémy s autoškolou 5/31 [i] 19:20 Kancl III: Život je změna 7/25 [i] 19:40 Ořechov 1945 [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. [i] 20:50 Dvě vzpomínky na jaro 1945 [i] 21:10 Historie.cs [i] 21:55 Chodníky slávy: Jane Fondová [i] 23:30 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 23:40 Nedej se [i] 00:00 Divadlo žije! [i] 00:25 Kultura.cz [i] 00:50 Kultura.cz Brno [i] 01:20 Nepohodlní: Taras Ševčenko [i] 01:35 Babylon [i] 02:05 Do práce [i] 02:30 Evropa dnes [i] 02:55 Jsou mlynáři chlapi [i] 03:35 Josef a Marie [i] 04:00 Franta - všude, jinde [i] 04:45 Bílá místa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:55 Dobrodružství Zacha a Annie III: Chlapec a vlk, Bratři Wrightové [i] 06:45 Animovaný život [i] 08:15 Za plotem [i] 10:05 Princ Bajaja [i] 11:45 Lemra líná [i] 13:45 Robin Hood, král zbojníků [i] 16:45 Ať žijí duchové! [i] 18:30 Ulice 2192 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Spálená minulost 337 [i] 21:20 Víkend: Mezi námi frajery [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Podvedený 19 [i] 23:45 Žalobce a obhájce: Ztraceno v překladu 11 [i] 00:35 Útěk z vězení IV 18 [i] 01:25 Novashopping 01:30 Playmate roku 1999 a 2000 3, 4 [i] 02:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Áčko: Dostala jsem doživotí! [i] 03:40 Útěk z vězení IV 18 [i] 04:35 V dobrém i zlém III 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Toy Story 2: Příběh hraček [i] 07:55 Prostřeno! [i] 08:45 Garfield šokuje [i] 10:25 Ať žije nebožtík [i] 12:05 Anděl na horách [i] 13:45 Seznamte se s Davem [i] 15:40 Sestra v akci 2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Cesty k úspěchu [i] 22:25 Sběratelé kostí VI: Kráska v čokoládě 7 [i] 23:25 Myšlenky zločince VI: Nevinný 11 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny III: Zachraňte mi syna! 12 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny III: Zachraňte mi syna! 12 [i] 04:05 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Júlia - Cesty za šťastím 73-74/191 [i] 07:05 Macocha 26/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 10/130 [i] 08:30 Dr. Oz I. 118/174 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Veronika III. 7-8/22 [i] 11:10 Ezel 23/142 [i] 12:10 Sultán 71 [i] 13:20 Druhý dych 70/80 [i] 14:30 Eva [i] 16:30 D'Artagnanova dcéra 1-2/2 [i] 19:50 Frasier VIII. 4/24 [i] 20:15 Sissi: Pravdivý príbeh jej lásky 1-2/2 [i] 00:15 Tlkot srdca 2/10 [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Frasier VIII. 4/24 [i] 01:55 Zajtrajšie noviny IV. 2/22 [i] 02:40 Dr. Oz I. 118/174 [i] 03:20 Ulica III. 217/259 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední obrněný vlak [i] 14:25 První po Bohu [i] 16:20 Zelený drak [i] 18:20 Země nikoho [i] 20:10 Tygr a sníh [i] 22:10 Film o filmu: Czech Made Man [i] 22:40 Zredigováno [i] 00:20 Mary a Max [i] 01:50 Svatý boj [i] 03:30 Samec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:45 Snooker [i] 18:45 Tenis [i] 19:45 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:30 Formule [i] 23:55 Technology of Sport [i] 00:00 Vytrvalostní závody [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 4 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 1 12 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Smrtící situace 2 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Těžké rozhodnutí 7 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Bílý bůvol 3 [i] 12:20 Pohotovost 1: Chicago Heat 7 [i] 13:20 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 2 13 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk bere útokem Manhattan 1 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Anděl pomsty 4 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Vsaď svůj život 14 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a bezpečný úkryt 2 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: Nechť promluví nyní, nebo ať navždy mlčí 3 [i] 21:20 PREMIÉRA Skandál 1: Roztomilé dítě 1 [i] 22:20 Bratři a sestry 4: Novomanželé 10 [i] 23:20 Ledové snění [i] 01:20 Agentura Jasno 1: Soutěž v hláskování 2 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 5: Míček 6 [i] 03:20 Městečko Haven 1: Podezřelá situace 7 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 1 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zmizelé světy 24 [i] 06:00 Top 10 3 [i] 06:30 Top 10 4 [i] 07:05 Bojovníci se špínou 16 [i] 07:40 Jídlo je detektivka 6 [i] 08:10 Vášnivý jedlík III. 3 [i] 08:40 Vášnivý jedlík III. 4 [i] 09:10 Utajený šéf - Austrálie II. 2 [i] 10:00 Deratizátor II. 1 [i] 10:30 Nejpřísnější rodiče na světě: Izrael 11 [i] 11:40 Záchrana pro Hubble [i] 12:45 Zvířecí rekordman IV. 1 [i] 13:50 Zvířecí rekordmani II.: Otcové 2 [i] 14:50 Deratizátor II. 17 [i] 15:20 Deratizátor II. 18 [i] 15:50 Vášnivý jedlík III. 5 [i] 16:25 Vášnivý jedlík III. 6 [i] 16:55 Utajený šéf - Austrálie II. 3 [i] 17:55 Nejpřísnější rodiče na světě: Libanon 12 [i] 19:10 Zvířecí rekordmani II.: Otcové 2 [i] 20:10 Zvířecí rekordman IV. 2 [i] 21:20 Jak vznikla Země 10 [i] 22:20 Podzemí měst II. 8 [i] 23:20 Prvních 48 hodin 26 [i] 00:20 Sběrači 2 [i] 01:15 Podzemí měst II. 8 [i] 02:10 Prvních 48 hodin 26 [i] 03:05 Podzemí měst speciál: Vietnam [i] 04:00 Nejpřísnější rodiče na světě: Libanon 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zátah [i] 08:00 Takhle země není pro gaye [i] 08:55 Shrek: Zvonec a konec [i] 10:25 Není zač [i] 11:55 Útěk ze Sibiře [i] 14:05 Každý chce být Ital [i] 15:50 Umění lhát [i] 17:30 Den naruby [i] 18:50 Cizinec [i] 20:35 Vychovávat Hope II. 14 [i] 21:00 Californication V. 9 [i] 21:30 Nahoru a dolů III. 3 [i] 22:00 Spartakus: Pomsta 4 [i] 23:00 V lepší společnosti [i] 00:40 Poslední panic [i] 02:10 Resident Evil: Afterlife [i] 03:50 Jezero zapomnění [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Jsem číslo čtyři [i] 11:50 Megamysl [i]