TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:05 Komisár Rex V. 6/15 [i] 10:05 Drahé tety a já [i] 11:40 Nezvestní III. 3/19 [i] 12:35 Rýchle Televízne noviny [i] 12:40 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 19/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VI. 8/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Nekonečné Košice [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE - LIVE [i] 22:25 Partička [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Jackie Chan a majstrov syn [i] 01:40 Hady útočia [i] 03:05 Mestečko Heuréka III. 14/18 [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:45 Svet v obrazoch [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:25 Inšpektor Rocca: Tajomstvo svätej Brigity [i] 11:05 Sila lásky IV. 62 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Divoký anjel 163 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Slnko zhaslo 22/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Práca pre teba [i] 16:25 Sila lásky V. 151 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 18:55 Počasie [i] 19:00 Správy STV [i] 19:05 MS v hokeji 2012 [i] 21:45 Reportéri [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Komisár Manara: Požehnaný medzi ženami 11/12 [i] 23:35 Bláznivo zamilovaní: Slnko zhaslo 22/52 [i] 00:30 Miláčik [i] 02:15 Inšpektor Rocca: Tajomstvo svätej Brigity [i] 03:50 Sila lásky IV. 62 [i] 04:40 Sila lásky V. 151 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:55 Národnostné správy [i] 11:10 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS 1992 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Pozýva vás Stupavanka [i] 13:35 Film o filme : Dom [i] 13:55 Autosalón [i] 14:25 Odpískané [i] 14:55 Magazín Ligy majstrov [i] 15:30 Národnostný magazín - mix: Český [i] 16:00 MS v hokeji 2012 [i] 18:45 Večerníček: Muška Svetluška [i] 18:55 6 miliárd názorov [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:05 Správy - Hírek [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Práca pre teba [i] 19:25 (Ne)celebrity: Štefan Bubán [i] 19:30 Symboly krásy: Železná kanvica [i] 20:00 MS v hokeji 2012 [i] 22:45 MS v kocke [i] 23:15 Príbeh ozajstného človeka [i] 00:45 On Air [i] 01:05 Práca pre teba [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV [i] 02:00 6 miliárd názorov [i] 02:05 ArtSpektrum [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 Súdna sieň: Nevie, čo chce [i] 07:50 Súdna sieň: Vybielený byt [i] 09:00 Nepovedzte mamičke, že opatrovateľka zomrela [i] 11:10 Policajný kuriér [i] 13:00 Proroctvo z temnôt [i] 15:35 12 podmienok dedičstva [i] 18:00 Súdna sieň ŠPECIÁL: Šľapka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Dievča na stráženie [i] 22:40 HOTEL PARADISE [i] 23:40 Profesionáli 2012 9 [i] 00:20 Deň nezávislosti [i] 03:10 Proroctvo z temnôt [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 44 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 89 [i] 08:00 Matlock IV. 15 [i] 09:15 Fantastická cesta [i] 11:30 Moulin Rouge [i] 14:10 Faktor strachu III. 18 [i] 15:00 Simpsonovci V. 17,18 [i] 16:15 Robinsonov ostrov 1,2/2 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York II. 23 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 1/23 [i] 22:05 Podvodníci I. 8 [i] 23:00 Dexter III. 8 [i] 00:10 HOTEL PARADISE [i] 01:10 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 12 [i] 02:05 Všetci moji Ex 2,3 [i] 03:30 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 03:50 Podvodníci I. 8 [i] 04:30 Láska a pomsta 111 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XVI. 7/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Schopnost soucitu 18/22 [i] 08:00 Boj o čas III. 13/22 [i] 09:00 JAG 2/22 [i] 10:10 Advokáti VIII. 20/22 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 3/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 3/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 8/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 21/22 [i] 14:55 JAG 2/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 4/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 3/22 [i] 18:00 Boj o čas III. 14/22 [i] 19:00 JAG 3/22 [i] 20:05 Drzá Jordan II. 4/22 [i] 21:00 Dr. House VII. 8/23 [i] 22:00 Pohřešovaný 8/7 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 4/13 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 5/19 [i] 00:55 Dr. House VII. 8/23 [i] 01:50 Pohřešovaný 8/7 [i] 02:35 Drzá Jordan II. 4/22 [i] 03:20 Zachraň mě VI. 5/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: USS Kentucky [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Bolest a odměna [i] 08:10 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Těžební ropné plošiny [i] 10:00 Jak to dělají? 14 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 50 [i] 10:55 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 11:50 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 12:45 Motory Detroitu: Auto na dálkové ovládání [i] 13:40 Americký chopper: Putovní show OCC [i] 14:35 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Podvést smrt [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 17:20 Mimořádné projekty: Těžební ropné plošiny [i] 18:15 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 20:05 Lovci tornád 6 [i] 21:00 Dráha tornád: Tlak [i] 21:55 Jak přežít neštěstí: Hurikán [i] 22:50 Kde je limit?: Záchranný nákladní vůz [i] 23:45 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 00:40 Lovci tornád 6 [i] 01:40 Dráha tornád: Tlak [i] 02:40 Jak přežít neštěstí: Hurikán [i] 03:40 Kde je limit?: Záchranný nákladní vůz [i] 04:35 Jak se to dělá 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Dům plný písniček [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Dorotka přelstí krále 38/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Tajnosti a lži 16/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Václava Chaloupka [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Přízraky 10/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Zdivočelá země 22/32 [i] 20:55 Na cestě po údolí Baliem [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Národní klenoty [i] 22:30 Na stopě [i] 22:50 MI5 III 1/10 [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Bydlení je hra [i] 02:35 Brněnské kolo [i] 03:10 Olomouc, město květin [i] 03:30 Banánové perličky [i] 03:55 Tetinka [i] 04:20 Systém Jarda Král [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? ZJ - [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Na plovárně s Ondřejem Havelkou [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:25 Do práce [i] 09:55 Bylo jich 640 tisíc... [i] 10:30 Kamera na cestách: Divoká Čína: Tibet 3/6 [i] 11:25 Československo ve zvláštních službách: Případ Tuchačevskij 4/19 [i] 12:25 Vesnicopis [i] 12:45 Alexandr Veliký [i] 13:40 Hledání ztraceného času [i] 14:00 Československý filmový týdeník 1962 884/2379 [i] 14:15 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 3/10 [i] 15:00 Středověk 6/6 [i] 15:55 Planeta pro život - Ďáblice živitelky [i] 16:05 Nepohodlní: Taras Ševčenko [i] 16:25 Na vlně první republiky 5/7 [i] 16:40 Bílá místa [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Ronův faktor 4/31 [i] 19:25 Kancl III: Slavnost Indů 6/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 4/10 [i] 20:50 Velikáni filmu: Roman Polanski [i] 22:25 Ivan Hrozný [i] 00:25 Abbey Road: Live III. 8/12 [i] 01:15 Sbohem soudruzi: Šok 4/6 [i] 02:10 Krásný ztráty [i] 02:45 Chcete je? ZJ - [i] 02:50 Cesty víry: Majetkové vyrovnání státu a církve [i] 03:15 Uchem jehly [i] 03:40 Přespolanka a Boršičanka [i] 04:20 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2190 [i] 09:50 Paralelní svět [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Gilmorova děvčata 8 [i] 13:35 Vrchní sestra II 5 [i] 14:35 Vražedná čísla II: Spor o kosti 10 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Zástěrka 8 [i] 16:30 Přátelé 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Zab mě, když to dokážeš 15 [i] 18:30 Ulice 2191 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Osmé nebe 14 [i] 21:20 Hlas ČeskoSlovenska [i] 22:20 Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života [i] 00:40 Černá mše 2/2 [i] 02:10 Novashopping 02:15 Playmate roku 1998 2 [i] 02:40 Áčko: Ten rozvod byl omyl, lásko! [i] 03:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Ano, šéfe! [i] 06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Knightova past 7 [i] 08:10 M*A*S*H 128 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Zálesák 13 [i] 10:50 Můj přítel Monk I: Pan Monk a ta druhá 7 [i] 11:45 Schimanski: Zlomené květy [i] 13:50 Alf IV: V balíku 4 [i] 14:20 Siska V: Anděl pomsty 7 [i] 15:40 Julie Lescautová I: Zločin v lyceu 8 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Dobré úmysly 120 [i] 21:20 Farmář hledá ženu: Společný víkend [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Slunečno, místy vraždy I: Milionový kůň 10 [i] 00:15 Anatomie lži II: Čtení z nehybné tváře 15 [i] 01:10 Nedokonalé zločiny III: Připraveni zemřít 11 [i] 02:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Júlia - Cesty za šťastím 71-72/191 [i] 06:35 Sudkyňa Hatchettová III. 9/130 [i] 07:15 Macocha 25/120 [i] 08:05 Dr. Oz I. 117/174 [i] 09:10 Veronika III. 6/22 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Rodinné vzťahy [i] 12:25 Samantha: Sviatky amerického dievčaťa [i] 14:15 Rebeli I. 183/215 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 5/131 [i] 16:05 Cigánske srdce 200/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 80/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov V. 1/22 [i] 18:55 Dharma a Greg III. 22/24 [i] 19:25 Frasier VIII. 2-3/24 [i] 20:15 Sultán 71 [i] 21:25 Druhý dych 70/80 [i] 22:30 Ezel 23/142 [i] 23:30 Ako byť trendy [i] 00:40 Adela show [i] 01:20 Frasier VIII. 2-3/24 [i] 02:05 Zajtrajšie noviny IV. 1/22 [i] 02:50 Dr. Oz I. 117/174 [i] 03:30 Ulica III. 216/259 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Arthur a Minimojové [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Až do dna [i] 13:45 Julius Caesar 1. [i] 15:25 Julius Caesar 2. [i] 17:10 Mary a Max [i] 18:50 Panic je nanic [i] 20:35 Samec [i] 22:20 Svatý boj [i] 00:10 Jen silní přežijí 1. [i] 01:05 Jen silní přežijí 2. [i] 02:05 Sedmý hřích [i] 04:10 Svět zítřka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:40 Technology of Champions [i] 09:45 Snooker [i] 11:00 Tenis [i] 12:45 Snooker [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:15 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Snooker [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 8: Méně než nula 11 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Domov statečných 1 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Míček 6 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Smrtící situace 2 [i] 12:20 Pohotovost 1: Dobrá noc před námi 6 [i] 13:20 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 1 12 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Bílý bůvol 3 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 2 13 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk bere útokem Manhattan 1 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: Soutěž v hláskování 2 [i] 21:20 Dobrá manželka 3: Být rodičem není snadné 10 [i] 22:20 Havaj 5-0 1: V hlubokém utajení 3 [i] 23:20 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 01:20 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 2 1 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 5: Vysoká společnost 5 [i] 03:20 Městečko Haven 1: Kožešina 6 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 1 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Top 10 1 [i] 06:30 Top 10 2 [i] 07:05 Bojovníci se špínou 15 [i] 07:35 Jídlo je detektivka 5 [i] 08:00 Vášnivý jedlík III. 1 [i] 08:30 Vášnivý jedlík III. 2 [i] 09:00 Utajený šéf - Austrálie II. 1 [i] 09:55 Deratizátor 13 [i] 10:30 Nejpřísnější rodiče na světě: Utah 10 [i] 11:40 Úžasná planeta 2 [i] 12:45 Zvířecí rekordmani III. 10 [i] 13:50 Zvířecí rekordmani II. 1 [i] 14:50 Deratizátor II. 15 [i] 15:20 Deratizátor II. 16 [i] 15:50 Vášnivý jedlík III. 3 [i] 16:25 Vášnivý jedlík III. 4 [i] 16:55 Utajený šéf - Austrálie II. 2 [i] 17:55 Nejpřísnější rodiče na světě: Izrael 11 [i] 19:10 Zvířecí rekordmani II. 1 [i] 20:10 Zvířecí rekordman IV. 1 [i] 21:20 Záchrana pro Hubble [i] 22:25 Podzemí měst II. 7 [i] 23:20 Prvních 48 hodin X. 11 [i] 00:20 Sběrači 1 [i] 01:20 Podzemí měst II. 7 [i] 02:15 Prvních 48 hodin X. 11 [i] 03:10 Podzemí měst II. 8 [i] 04:00 Nejpřísnější rodiče na světě: Izrael 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Neviditelný symbol [i] 07:35 Angličan, který vylezl na kopec a slezl z hory