Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Dobrodružstvá Jackieho Chana V. 4/13 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 19/26 [i] 06:50 Scooby Doo I. 20/24 [i] 07:20 Flintstonovci v akcii 22/54 [i] 07:45 Dva a pol chlapa II. 18/24 [i] 08:10 Scooby-Doo [i] 09:50 Priatelia III. 5-6/25 [i] 10:50 Hellcats: Superkočky v akcii 13/22 [i] 11:45 Upírske denníky II. 22/22 - FINÁLE SÉRIE [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:55 Ochránim svoje dieťa [i] 16:50 Rýchle Televízne noviny [i] 16:55 Kolíska lží [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 5. FINÁLE - LIVE [i] 22:55 Hlboko v gangu [i] 00:50 Fringe II. 9/22 [i] 01:35 Vec [i] 03:10 Pištoľníkov sľub [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Včielka Maja: Obryňa Maja [i] 07:50 Pinocchio: Ako prišiel Pinocchio na svet [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Góóól [i] 09:10 "Z pekla štěstí" 4/5 [i] 10:00 Ushuaia - expedície do prírody IV.: Jemen - Omán, vône šťastnej Arábie - 2.časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine: Päť malých prasiatok [i] 14:30 Na ceste II.: Na ceste po Južnom Tirolsku [i] 15:00 MS v hokeji 2012 [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Láska ako pasca 1/2 [i] 21:25 Láska ako pasca 2/2 [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Odpískané [i] 23:50 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine: Päť malých prasiatok [i] 01:20 Láska ako pasca 1/2 [i] 02:35 Láska ako pasca 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:25 Televíkend [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Farmárska revue [i] 08:55 Test magazín: Tlačiarne k PC [i] 09:05 On Air [i] 09:30 Slávnostná svätá omša [i] 11:00 MS v hokeji 2012 [i] 13:50 Orientácie [i] 14:15 Slovo [i] 14:30 Família: Família - Od seba a predsa spolu [i] 15:00 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS 1992 [i] 16:00 MS v hokeji 2012 [i] 18:45 Večerníček: Muška Svetluška [i] 18:55 6 miliárd názorov [i] 19:00 MS v hokeji 2012 [i] 21:45 MS v hokeji 2012 [i] 23:30 MS v kocke [i] 00:05 Noc v archíve: Máj v archíve [i] 01:05 Slovo [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV "N" [i] 02:35 Počasie [i] 02:40 6 miliárd názorov [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 TOP STAR [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 Vidiečania z Beverly Hills [i] 09:10 Strašidelný dom [i] 11:00 Rodinka úžasných 7,8 [i] 13:00 TOP STAR EXTRA [i] 14:05 Nora Robertsová: Záhadná vražda [i] 16:00 Nepovedzte mamičke, že opatrovateľka zomrela [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Po stopách zabijaka [i] 22:25 Stroskotanec [i] 01:30 Údajná vražda [i] 03:00 Nora Robertsová: Záhadná vražda [i] 04:30 Rodinka úžasných 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 MacGyver 71,72 [i] 08:15 A-Team 89,90 [i] 10:30 30 prípadov majora Zemana: Ruže pre Zemana - 1973 30/30 [i] 12:35 Ano, šéfe ! IV. - Zdeněk Pohlreich 10/10 [i] 13:40 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 9 [i] 14:40 Posledné minúty 4 [i] 15:45 Kutyil s.r.o.: Ananás 3 [i] 16:55 Zlato v Black Hills [i] 19:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 9 [i] 20:20 Kameňák 2 [i] 22:15 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 00:10 Nespravodlivo odsúdený 2 [i] 01:10 Život na Marse 4,5 [i] 02:40 Zlato v Black Hills [i] 04:30 Láska a pomsta 110 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Poslední trosečník XIX. - Samoa 6/16 [i] 07:00 Internát VI. 13/13 [i] 08:30 Ztracený svět II.: Amazonky 2/22 [i] 09:30 Enterprise II. 23/26 [i] 10:30 Enterprise II. 24/26 [i] 11:30 Pravěk útočí III. 10/10 [i] 12:30 Předčasné vydání IV.: Odpoledne s kachničkami 2/22 [i] 13:30 Předčasné vydání IV.: Vezmi mě na baseball 3/22 [i] 14:30 Na lodi 1/13 [i] 16:05 Drzá Jordan 7/23 [i] 17:00 Drzá Jordan 8/23 [i] 18:00 Firma 11/22 [i] 19:00 Dr. House VII. 7/23 [i] 20:00 Pohřešovaný 8/7 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 8/17 [i] 22:00 Profil zločinu 3/6 [i] 23:00 Wallander 3/3 [i] 00:45 Cena za lidskost 7/13 [i] 01:40 Internát VI. 13/13 [i] 02:55 Dr. House VII. 7/23 [i] 03:40 CSI: New York VIII. 8/17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přísně tajné – havárie letadel: Srážky [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 06:50 Jak to funguje: Vrtací příklepné kladivo/Šicí stroj/CD přehrávač/Mikroskop [i] 07:15 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 2. část, motorka pro Geico – 1. část a motorka pro FBI [i] 08:10 Bořiči mýtů: Oheň versus led [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 13 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 14 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Buď a nebo [i] 11:50 Špinavé práce: Čistič bójí [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Spása v Beringově moři [i] 13:40 Bořiči mýtů: Pomsta mýtu [i] 14:35 Motory Detroitu: Auto na dálkové ovládání [i] 15:30 Pátá rychlost 9 [i] 16:00 Pátá rychlost 10 [i] 16:25 Impozantní lodě: USS Kentucky [i] 17:20 Bezpečná hranice 12 [i] 17:50 Bezpečná hranice 13 [i] 18:15 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 19:10 V nejhorším případě: Toxický únik plynu / hořící muž [i] 19:40 V nejhorším případě: Vloupání do domu / teroristický útok [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Samá špatnost [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Louisiana [i] 21:55 Nejlepší policisté 2 [i] 22:50 Republika chřestýšů: Do pekla a zpět [i] 23:45 Tajemství tajné služby 3 [i] 00:40 Bezpečná hranice 12 [i] 01:10 Bezpečná hranice 13 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Louisiana [i] 02:40 Nejlepší policisté 2 [i] 03:40 Jak se to dělá 4 [i] 04:05 Republika chřestýšů: Do pekla a zpět [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Dům plný písniček [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 25/26 [i] 06:45 Franklin [i] 07:05 Dětská hlídka: Luckyho tajemství 12/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo evangelického kazatele Bohumila Bašteckého [i] 11:05 Náves: Komedianti 8/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O třech ospalých princeznách [i] 14:10 13. komnata Michaely Kudláčkové [i] 14:40 Konec velkých prázdnin: Úzká brána k širému světu 1/6 [i] 16:10 Hercule Poirot [i] 17:05 Nejlepší ženská mého života [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Vůně vanilky [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Babí léto [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Komisař Moulin [i] 01:05 Podfukáři III 5/6 [i] 01:55 Hodina pravdy [i] 02:55 Bydlení je hra [i] 03:20 Zahrada pod lupou [i] 03:45 Hlasy poezie [i] 03:55 Klíče [i] 04:20 Černá země [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Cesty víry: Římský azyl [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Rozhodnutí v rukou věřitele 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Hledání ztraceného času [i] 08:55 Čas ve stínu pyramid: Cestou ke slunci 1/4 [i] 09:20 Průzkum umění 4/5 [i] 10:15 Chcete mě? ZJ - [i] 10:30 Máte mě! [i] 10:45 Království divočiny: Předivo života: Sloni, vládci Afriky 1/13 [i] 11:15 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:25 Nedej se [i] 11:40 Kultura.cz [i] 12:10 Ďáblové v oblacích [i] 14:10 Americké národní parky - svět vody: Arizona - Národní park Grand Canyon 2/2 [i] 15:00 Křesťanský magazín [i] 15:25 Uchem jehly [i] 15:50 Cesty víry: Majetkové vyrovnání státu a církve [i] 16:20 Kodjo [i] 17:15 Operace Thunderclap [i] 17:45 Kde peníze pomáhají [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Žezlo krále Otokara - 2. část 18/39 [i] 18:15 Bert a Ernie 18/26 [i] 18:20 Včelka Mája: Tajemství louky 83/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Suma sumárum [i] 19:30 Červený trpaslík: Poslední den 18/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Souboj na Bulovce 36/44 [i] 20:30 Ženy v oblacích [i] 21:25 Na plovárně s Ondřejem Havelkou [i] 21:50 Chodníky slávy: James Dean [i] 23:40 Pravá krev II: První výlet 4/12 [i] 00:35 Flight of the Conchords II: Murray přechází na vyšší úroveň 4/10 [i] 01:00 Moje válka [i] 02:35 Blanka Matragi - zrození pohádky [i] 03:30 Daleká pouť [i] 03:45 Sabotáž [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:35 Příběhy železné opony [i] 04:50 Sloužil jsem ve wehrmachtu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:10 Veterinář z Bondi Beach II 13 [i] 06:35 Pepek námořník [i] 06:45 Liga Špačků II 6 [i] 07:15 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 11 [i] 07:30 Senzační Spiderman 7 [i] 08:00 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 20 [i] 08:30 Babicovy dobroty [i] 09:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:10 Neohlížej se, jde za námi kůň [i] 11:45 Druhý dech: Na koho to slovo padne 12 [i] 13:10 Mr. Bean: Pozor na dítě, pane Beane [i] 13:45 Moto GP - Portugalsko [i] 15:05 Chceme žít s vámi 2012 [i] 15:20 Žena pro tři muže [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska [i] 22:50 Střepiny [i] 23:15 Bumerang [i] 01:30 Novashopping 01:35 Babylon 5: Legenda o strážcích [i] 03:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:40 Áčko [i] 04:35 V dobrém i zlém III 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Beyblade Metal Fusion: Pravda o světle a temnotě 48 [i] 07:45 Mistr Manny II: Křížkova škytavka; Box na knihy 13 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi: Šedá kolona 8 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Nedělní receptář extra 13:40 Procházka v oblacích [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru I: Smrt v přestrojení [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Volný vztah 12 [i] 21:15 Sběratelé kostí VI: Mrtvý z lodi otroků 6 [i] 22:15 Policajt ze San Franciska [i] 00:40 Mrazení u srdce [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:10 Hitlerovi bodyguardi: Šedá kolona 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Slávici na ulici [i] 06:10 Všetci sú za dverami [i] 07:20 Úbohá Nasťa 18-19/80 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Columbo I. 6/7 [i] 11:40 Veronika Marsová II. 6/22 [i] 12:25 O.C. California II. 22/24 [i] 13:30 Siedmy zvitok 2/3 [i] 15:20 Súkromné pasce 8/12 [i] 16:35 Keď budeš moja 79/238 [i] 17:35 Sesterstvo putovných nohavíc 2 [i] 20:00 Cudzie srdce [i] 21:50 Skutočný príbeh: Čierna kniha [i] 00:25 Nicholasov dar [i] 01:55 Siedmy zvitok 2/3 [i] 03:20 V tieni [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:10 Dereš [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:45 Království surikat: příběh začíná [i] 15:15 Až do dna [i] 16:55 Poslední polibek [i] 18:45 Vášeň a cit [i] 20:50 Svět zítřka [i] 22:35 Sedmý hřích [i] 00:35 Černé Vánoce [i] 01:55 Bez soucitu [i] 03:30 Záhadný muž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:15 Jezdectví [i] 10:45 Cestovní vozy [i] 11:45 Motorky [i] 12:00 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:15 Cestovní vozy [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:30 Snooker [i] 18:30 Motorky [i] 19:30 Formule [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:15 Snooker [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 08:00 Diagnóza vražda 8: Zpověď 9 [i] 09:00 Diagnóza vražda 8: Hra na Boha 10 [i] 10:00 Diagnóza vražda 8: Méně než nula 11 [i] 11:00 Městečko Haven 2: Přeskočila jiskra 4 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Whisky, tango, foxtrot 9 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Kostlivci ve skříni 9 [i] 14:00 Moby Dick [i] 16:00 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 18:00 Kauzy podle Kate 2: Uspokojení 1 [i] 19:00 PREMIÉRA Být Erikou 4: Opravdové já 4 [i] 20:00 Médium 6: Záchrana miminka 5 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Novomanželé 10 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Být rodičem není snadné 10 [i] 23:00 Agent bez minulosti [i] 01:30 Být Erikou 4: Opravdové já 4 [i] 02:30 Company [i] 04:15 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 2 [i] 07:15 Prehistorický park 1 [i] 08:15 Podzemí měst III. 6 [i] 09:10 Dítě naší doby: Příběhy dětí 6 [i] 09:50 Jamieho revoluce ve stravování 5 [i] 10:45 Jamieho revoluce ve stravování 6 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě: Botswana 9 [i] 12:55 Utajený šéf - Austrálie II. 5 [i] 13:55 Jak žijí Jonesovi 7 [i] 14:25 Jak žijí Jonesovi 8 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani II. 8 [i] 15:55 Život 8 [i] 16:55 Vítejte v Lagosu 3 [i] 18:05 Krev, pot a přepych 2 [i] 19:05 Deratizátor 7 [i] 19:35 Deratizátor 8 [i] 20:05 Sběrači II. 8 [i] 21:00 Největší loupeže Británie 3 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 3 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 4 [i] 23:55 Oživlé dějiny 4 [i] 00:55 Vládce moří [i] 02:00 Podzemí měst III. 6 [i] 02:55 Zvířecí rekordmani II. 8 [i] 03:50 Nejpřísnější rodiče světa 4 [i] 04:55 Život 8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jesse Stone: Bez výčitek [i] 07:25 Filmy a filmové hvězdy IV. 18 [i] 07:50 Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona [i] 09:20 Falešná hra s králíkem Rogerem [i] 11:05 Otec neznámý [i] 12:50 Inkognito [i] 14:20 Bubliňák [i] 15:45 Fair Game [i] 17:35 Síla country [i] 19:30 Před kamerou IX. 19 [i] 20:00 Tři dny ke svobodě [i] 22:10 Hra o trůny II. 4 [i] 23:15 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna [i] 01:30 Laskavý dotek [i] 02:55 Paranormal Activity [i] 04:20 Legie [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Staří a neklidní [i] 07:25 Nezastavitelný [i] 09:00 Báječný život po životě