TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Komisár Rex V. 5/15 [i] 10:30 Zločiny čiernej ruže [i] 14:05 FARMA [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 18/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 7/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 AKČNÝ PIATOK: Patriot [i] 23:15 AKČNÝ PIATOK: Špecialista [i] 01:15 Krajina strelcov [i] 03:25 Patriot [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:25 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Práca pre teba [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 07:55 Duel [i] 08:30 5 proti 5 [i] 09:20 Inšpektor Rocca: Nesprávny muž [i] 11:00 Sila lásky IV. 61/203 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:35 Práca pre teba - žrebovanie [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Divoký anjel 162 [i] 15:00 MS v hokeji 2012 [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Senzi Senzus [i] 21:20 TOP STAR Extra: Waldemar Matuška [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Otvor oči [i] 00:45 Inšpektor Rocca: Nesprávny muž [i] 02:20 Divoký anjel 162 [i] 03:00 Nočné správy [i] 03:10 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Otvor oči [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Zelené raje II: Šťastná Arábia - Omán [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Fokus právo [i] 11:00 MS v hokeji 2012 [i] 13:55 Medicína: Medicína - Chyby zraku [i] 14:50 Strom života [i] 15:10 Práca pre teba [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 MS v hokeji 2012 [i] 18:45 Večerníček: Muška Svetluška [i] 18:50 6 miliárd názorov [i] 19:00 MS v hokeji 2012 [i] 21:45 MS v hokeji 2012 [i] 23:30 MS v kocke [i] 00:00 Práca pre teba [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:35 Počasie [i] 01:40 6 miliárd názorov [i] 01:42 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 4 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Nie som tyran [i] 08:00 Súdna sieň: Sex v meste [i] 09:00 Panelák IX.: Milanov svedok 72 [i] 10:00 Dom snov II. 27 [i] 11:00 HOTEL PARADISE [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 5 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 10 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Súdna sieň: Ťažný kôň [i] 17:00 Súdna sieň: Gádža [i] 18:00 Súdna sieň: Čie to bude [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Bozk smrti [i] 22:15 HOTEL PARADISE [i] 23:15 HOTEL PARADISE [i] 01:10 Vražedný termín [i] 02:50 District 57,58 [i] 04:20 Dobrá manželka I. 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 43 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 88 [i] 08:15 Matlock IV. 14 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VI. 9 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges III. 9,10 [i] 12:20 M*A*S*H* 3,4 [i] 13:30 Panelák IX.: Milanov svedok 72 [i] 14:35 Faktor strachu III. 17 [i] 15:35 Simpsonovci V. 15,16 [i] 16:45 Dom snov II. 28 [i] 17:50 Akty X II. 13 [i] 18:50 Faktor strachu III. 17 [i] 19:50 Blízko smrti [i] 20:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 8 [i] 21:20 Sexi internát [i] 23:20 Ice Road Truckers I. 10 [i] 00:20 Sexi internát [i] 02:20 Glee 16,17 [i] 03:45 Ted a spol. I. 3,4 [i] 04:40 "Hvězda zvaná Pelyněk" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XVI. 6/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Čtvrtý Karpatský 17/22 [i] 08:00 JAG 1/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 19/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 12/22 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 2/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 2/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 7/12 [i] 14:05 Advokáti VIII. 20/22 [i] 15:00 JAG 1/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 3/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 2/22 [i] 18:00 Boj o čas III. 13/22 [i] 19:00 JAG 2/22 [i] 20:10 Drzá Jordan II. 3/22 [i] 21:10 Wallander 3/3 [i] 22:55 Řeka 1/8 [i] 23:55 Dr. House VII. 7/23 [i] 00:50 Wallander 3/3 [i] 02:30 Řeka 1/8 [i] 03:15 Dr. House VII. 7/23 [i] 04:00 Boj o čas III. 13/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 08:10 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 09:05 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 10:00 Jak to dělají? 13 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 49 [i] 10:55 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 11:50 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 12:45 Pátá rychlost 9 [i] 13:15 Pátá rychlost 10 [i] 13:40 Americký chopper: Sériová motorka OCC [i] 14:35 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Bolest a odměna [i] 16:25 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 17:20 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 18:15 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 20:05 Bořiči mýtů: Kolo štěstí Bořičů mýtů [i] 21:00 Idiot na cestách: Pozorování velryb [i] 21:55 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 22:50 Říční příšery: Elektrický kat [i] 23:45 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 00:40 Strašení: Dům mrtvých [i] 01:40 Idiot na cestách: Pozorování velryb [i] 02:40 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 03:40 Říční příšery: Elektrický kat [i] 04:35 Jak se to dělá 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Legenda Harry Ryan 14/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Hra o život 37/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Druhá šance 15/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Poslední odvolání 18/26 [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Prasátko v žitě [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Vyprávěj: Horův nevlastní syn 6/9 [i] 20:55 13. komnata Václava Chaloupka [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:00 Život je kabaret [i] 22:55 Kriminálka Paříž: Zoufalý otec 2/62 [i] 23:45 Město žen I: Záhadný muž 10/24 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 32/39 [i] 00:30 Přítelkyně: Mea culpa 11/12 [i] 01:30 AZ-kvíz Speciál [i] 02:05 Poselství zvonu [i] 02:20 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého [i] 02:25 Muzikanti [i] 03:00 Černá země [i] 04:00 Dům plný písniček [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Za vesnickými muzikanty 06:25 Dětská záchranka v akci [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Cesty do Agde aneb Válka bidonů [i] 09:00 Přidej se [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura: Frank Gehry a Guggenheim Muzeum v 17/45 [i] 09:55 Alexandr Veliký [i] 10:50 Na plovárně s Jaroslavem Hřebíkem [i] 11:15 Barvy života [i] 12:10 Americké národní parky - svět vody: Aljaška - Národní park Glacier Bay 1/2 [i] 12:55 Náš venkov [i] 13:10 Chcete mě? ZJ - [i] 13:25 Máte mě! [i] 13:40 Film o filmu Tmář a jeho rod aneb [i] 13:55 Postřehy odjinud [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Na houby: V pralese [i] 15:00 Nemocnice pod Everestem 2/5 [i] 15:30 Předivo života: Sloni, vládci Afriky 1/13 [i] 15:55 Kde peníze pomáhají [i] 16:00 Aby dluhy nebolely: Rozhodnutí v rukou věřitele [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:55 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 71 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Dva soukromí učitelé 3/31 [i] 19:25 Kancl III: Zasvěcení 5/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Život: Životní zkoušky 1/10 [i] 20:55 Velikáni filmu: Sidney Lumet [i] 23:05 ČT Live - Nightwork [i] 00:00 Mighty Boosh: Smrťáklokan 1/8 [i] 00:30 Medúza [i] 01:05 Musicblok [i] 01:30 Cesty do Agde aneb Válka bidonů [i] 01:55 Nemocnice pod Everestem: Dokumentární cyklus BBC 2/5 [i] 02:25 Evropa dnes [i] 02:55 Knižní svět [i] 03:20 Sabotáž [i] 03:45 Papírové štěstí [i] 04:00 Pod pokličkou [i] 04:20 O kraji kolem Lanžhota a také o hodech [i] 04:45 Příběhy železné opony [i] 04:55 Zločin jménem Katyň [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2189 [i] 09:50 Dvě svatby [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata 7 [i] 13:35 Vrchní sestra II 4 [i] 14:30 Vražedná čísla II: Jed 9 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Vedlejší ztráty 7 [i] 16:30 Přátelé 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Justiční omyl 14 [i] 18:30 Ulice 2190 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek 7 [i] 21:35 Strážce spravedlnosti: * 5 [i] 23:25 Kráčející skála 2: Odplata: * [i] 01:15 Sexy kočky z celého světa: * 4 [i] 01:40 Novashopping 01:50 Vrchní sestra II 4 [i] 02:30 Vražedná čísla II: Jed 9 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:00 Áčko [i] 04:55 V dobrém i zlém II 16, 17 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Motorkáři 6 [i] 08:10 M*A*S*H 126 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Muž přes palubu 12 [i] 10:50 Můj přítel Monk I: Pan Monk a miliardářský lupič 6 [i] 11:45 Schimanski: Zabou [i] 13:50 Alf IV: Willie v podezření 3 [i] 14:20 Siska V: Zítra jsi mrtvý 6 [i] 15:40 Julie Lescautová I: Vrah mezi námi 7 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XIV: Nedokonale dokonalé vraždy 4 [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Noc v ráji [i] 00:10 30 dní dlouhá noc [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 69-70/191 [i] 07:20 Macocha 24/120 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 8/130 [i] 08:45 Dr. Oz I. 116/174 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Veronika III. 5/22 [i] 11:00 Ezel 22/142 [i] 12:00 Sultán 70 [i] 13:10 Druhý dych 69/80 [i] 14:20 Rebeli I. 182/215 [i] 15:15 Mladí krásni skazení 4/131 [i] 16:05 Cigánske srdce 199/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 77/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 22/22 [i] 18:50 Dharma a Greg III. 21/24 [i] 19:15 Frasier VIII. 1/24 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Neviditeľný dotyk [i] 22:10 YOU CAN DANCE [i] 23:55 Flirtovanie s nebezpečenstvom [i] 01:30 Neviditeľný dotyk [i] 03:05 Frasier VIII. 1/24 [i] 03:25 Dr. Oz I. 116/174 [i] 04:10 Ulica III. 215/259 [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Vládce kouzel [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokaž to! [i] 13:45 Napiš si svou smrt [i] 15:40 Holka na hlídání [i] 17:30 Americká rapsodie [i] 19:25 Panic je nanic [i] 21:15 Panenství na obtíž [i] 22:50 Šerif [i] 00:40 Cabin Fever [i] 02:10 Dlouhý víkend [i] 03:35 Muž proti muži [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 15:45 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 20:15 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 2 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Hra na Boha 10 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Svatební zvony - 2.část 25 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Vysoká společnost 5 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Domov statečných 1 [i] 12:20 Pohotovost 1: Řidič z místa nehody ujel 5 [i] 13:20 Diagnóza vražda 8: Méně než nula 11 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se ožení 15 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Smrtící situace 2 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 1 12 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 2 1 [i] 21:20 PREMIÉRA Kauzy podle Kate 2: Uspokojení 1 [i] 22:20 Médium 6: V médiu se skrývá zpráva 4 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Univerzální klíč 2 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Kostlivci ve skříni 9 [i] 01:20 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 1 1 [i] 02:20 Dvojí identita 1: Z lítosti 13 [i] 03:20 Městečko Haven 1: Koule na řetězu 5 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 1 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zmizelé světy 22 [i] 06:00 Jen dva mohou hrát [i] 07:10 Bojovníci se špínou 14 [i] 07:45 Jídlo je detektivka 4 [i] 08:20 Vášnivý jedlík II.: Philadelphia 19 [i] 08:50 Vášnivý jedlík II.: Baltimore 20 [i] 09:20 Utajený šéf - Austrálie 6 [i] 10:20 Deratizátor 11 [i] 10:50 Deratizátor 12 [i] 11:20 Nejpřísnější rodiče na světě: Botswana 9 [i] 12:25 Vesmír IV. 16 [i] 13:15 Zvířecí rekordmani III. 9 [i] 14:15 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 2