TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Komisár Rex V. 4/15 [i] 10:10 Slepá nespravodlivosť [i] 11:55 Nezvestní III. 2/19 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 8/22 [i] 13:55 Krok za krokom III. 2/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Kobra 11 XVI. 3/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 17/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VI. 6/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:40 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:50 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 Kobra 11 XVI. 4/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 00:15 Krvilačné netopiere [i] 01:45 Temnota [i] 03:20 Komisár Rex X. 4/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:25 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Práca pre teba [i] 07:30 Reportéri [i] 08:00 Duel [i] 08:30 5 proti 5 [i] 09:20 Inšpektor Rocca: Jedy [i] 11:05 Sila lásky IV. 60/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Práca pre teba [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:20 Divoký anjel 161 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Žiadna bolesť 21/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 150 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Trieda 9.A [i] 20:40 5 proti 5 špeciál [i] 21:35 Dr.House VII.: Cukor alebo bič 10/23 [i] 22:20 Nočné správy [i] 22:30 Počasie [i] 22:33 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Bláznivo zamilovaní: Žiadna bolesť 21/52 [i] 23:35 Inšpektor Rocca: Jedy [i] 01:15 Slovensko v obrazoch [i] 01:35 Svet v obrazoch [i] 02:05 Postav dom, zasaď strom [i] 02:30 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 03:20 Sila lásky IV. 60/203 [i] 04:10 Sila lásky V. 150 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:50 Správy - Hírek [i] 10:55 Fokus - peniaze [i] 11:35 Ulice sveta: Broadway, New York [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Primite s radoscú [i] 12:55 Občan za dverami [i] 13:25 Polícia [i] 13:40 Profesionál [i] 13:55 Orientácie [i] 14:20 Vedec krásou očarený - Anton Augustín Baník [i] 14:50 Ku Dňu tlače: Trezor - Novinári [i] 15:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Slováci vo svete: Rakúsko [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Zelené raje II: Šťastná Arábia - Omán [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Muška Svetluška [i] 18:40 Deti o deťoch: Ja a môj otec [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Jozef Demko [i] 20:00 Osloboditelia: Tankisti [i] 20:55 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 VAT [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 02:00 6 miliárd názorov [i] 02:03 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 4 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Môj syn je hyena [i] 08:00 Súdna sieň: Si mi nanič! [i] 09:00 Panelák IX.: Veľké prekvapko 71 [i] 10:00 Dom snov II. 26 [i] 11:00 HOTEL PARADISE [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 2 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 9 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Kotol [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Milanov svedok 72 [i] 21:30 Kosti I. 5 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 4 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 4 [i] 01:25 Zachráň ma VI. 8 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 10 [i] 02:50 District 55,56 [i] 04:20 FlashForward I. 1/10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 42 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 87 [i] 08:15 Matlock IV. 13 [i] 09:30 Diagnóza: Vražda VI. 8 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges III. 7,8 [i] 12:30 M*A*S*H* 1,2/255 [i] 13:30 Panelák IX.: Veľké prekvapko 71 [i] 14:35 Faktor strachu III. 16 [i] 15:35 Simpsonovci V. 13,14 [i] 16:45 Dom snov II. 27 [i] 17:50 Akty X II. 12 [i] 18:50 Faktor strachu III. 16 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Policajt v Afrike [i] 22:35 Sedem statočných v sedle [i] 00:40 HOTEL PARADISE [i] 01:40 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 11 [i] 02:25 Život na Marse 17/17 [i] 03:05 Všetci moji Ex 1/13 [i] 03:50 Ted a spol. I. 1,2/13 [i] 04:30 Láska a pomsta 109 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XVI. 5/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Kde a kdy 16/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší 22/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 18/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 11/22 [i] 11:00 Drzá Jordan II. 1/22 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé II. 1/40 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 6/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 19/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 22/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 2/40 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 1/22 [i] 18:00 Boj o čas III. 12/22 [i] 19:00 JAG 1/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 2/22 [i] 21:00 Profil zločinu 3/6 [i] 22:00 Pohřešovaný 8/7 [i] 23:00 Boj o čas IV. 2/13 [i] 00:00 Firma 11/22 [i] 00:55 Profil zločinu 3/6 [i] 01:50 Pohřešovaný 8/7 [i] 02:35 Boj o čas IV. 2/13 [i] 03:20 Firma 11/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Tragický začátek [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 10:00 Jak to dělají? 12 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 48 [i] 10:55 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 11:50 Rození obchodníci: Range Rover [i] 12:45 Jízda: Časové bubliny [i] 13:40 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 16:25 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 18:15 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 20:05 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Polsko [i] 21:00 Pátrání po Yettim: Zvědavý Yetti [i] 21:55 Rybaření rukama s venkovany: Samá špatnost [i] 22:50 Strašení: Pronásledováni zlem [i] 23:45 Bořiči mýtů: Okno hurikánu [i] 00:40 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Polsko [i] 01:40 Pátrání po Yettim: Zvědavý Yetti [i] 02:40 Rybaření rukama s venkovany: Samá špatnost [i] 03:40 Strašení: Pronásledováni zlem [i] 04:35 Jak se to dělá 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Taxík [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Podzemní království skřítků 36/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Legenda Harry Ryan 14/32 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Úsměvy Martina Huby [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Líp tě poznat 9/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Poslední odvolání 18/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:35 Přežít! [i] 22:25 Profil zločinu: Budeš mě milovat 17/18 [i] 23:15 Ďáblova páteř [i] 01:00 Film o filmu Babí léto [i] 01:15 Na stopě [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého [i] 02:10 Hlasy poezie [i] 02:15 Muzikanti [i] 02:50 Černá země [i] 04:00 Dům plný písniček [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Máte mě! [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Žít se má v radosti [i] 09:00 Folklorní magazín [i] 09:30 Vesnicopis [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Objevování: Peru 2/2 [i] 10:45 PORT [i] 11:15 Ta naša kapela [i] 11:45 Zveme vás... na stavění máje [i] 12:20 Uvězněn ve výtahu [i] 13:15 Dvanáct vánočních pejsků [i] 15:00 Průzkum umění 4/5 [i] 15:50 Jeden společný svět [i] 16:05 Mikrobi v ústech [i] 16:10 Diagnóza [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Na ostří nože 2/31 [i] 19:25 Kancl III: Smuteční obřad 4/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Divoká Čína: Tibet 3/6 [i] 20:55 Postřehy odjinud [i] 21:05 Aida [i] 23:50 Ta naše povaha česká [i] 00:15 Průzkum umění 4/5 [i] 01:10 O češtině [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:15 Game Page [i] 02:45 Babylon [i] 03:10 Dary lásky [i] 03:40 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:45 Sabotáž [i] 04:10 Pod pokličkou [i] 04:35 Příběhy železné opony [i] 04:45 Fašismus po česku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2188 [i] 09:50 Waylonova výchova [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata 6 [i] 13:35 Vrchní sestra II 3 [i] 14:35 Vražedná čísla II: První pohled klame 8 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Lekce vraždy 6 [i] 16:30 Přátelé 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Smaženka a svěženka 13 [i] 18:30 Ulice 2189 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Ano nanečisto 336 [i] 21:25 Helena: Zápas 7 [i] 22:00 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Čtyři bratři: * [i] 00:45 Útěk z vězení IV 17 [i] 01:35 Novashopping 01:40 Vrchní sestra II 3 [i] 02:20 Vražedná čísla II: První pohled klame 8 [i] 03:05 Útěk z vězení IV 17 [i] 03:45 Áčko [i] 04:35 V dobrém i zlém II 14, 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Pohřebiště 5 [i] 08:10 M*A*S*H 125 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Santa Claude 11 [i] 10:50 Můj přítel Monk I: Pan Monk jde do blázince 5 [i] 11:45 Schimanski: Falešná hra [i] 13:50 Alf IV: Sousto pro bulvár 2 [i] 14:20 Siska V: Smrtelná roztržka 5 [i] 15:40 Julie Lescautová I: Únos 6 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Pozorovatelna 12 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Guru [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Anderov rebrinák [i] 05:40 Júlia - Cesty za šťastím 67-68/191 [i] 07:35 Macocha 23/120 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová III. 7/130 [i] 09:00 Dr. Oz I. 115/174 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Veronika III. 4/22 [i] 11:15 Ezel 21/142 [i] 12:15 Prezidentova dcéra [i] 14:20 Rebeli I. 181/215 [i] 15:10 Mladí krásni skazení 3/131 [i] 16:05 Cigánske srdce 198/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 76/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 21/22 [i] 18:55 Dharma a Greg III. 20/24 [i] 19:20 Frasier VII. 23-24/24 [i] 20:15 Sultán 70 [i] 21:30 Druhý dych 69/80 [i] 22:35 Ezel 22/142 [i] 23:40 Sestrička Jackie II. 2/12 [i] 00:10 Adela show [i] 00:50 Frasier VII. 23-24/24 [i] 01:40 Zajtrajšie noviny III. 23/23 [i] 02:25 Dr. Oz I. 115/174 [i] 03:10 Ulica III. 214/259 [i] 03:55 V tieni [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Moje tlustá řecká svatba [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kamufláž [i] 13:50 Grace už není [i] 15:30 Charlie Bartlett [i] 17:15 Dokaž to! [i] 18:50 Napiš si svou smrt [i] 20:40 Muž proti muži [i] 22:35 Dlouhý víkend [i] 00:10 Profesionál