TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Komisár Rex V. 3/15 [i] 10:30 Únos [i] 12:10 Nezvestní III. 1/19 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Mr. Bean [i] 13:35 Krok za krokom III. 1/23 [i] 14:05 FARMA [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 16/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VI. 5/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 MODRÉ Z NEBA [i] 22:15 Trauma 8/18 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Spolubývajúca [i] 01:35 NCIS VI. 5/25 [i] 02:15 Trauma 8/18 [i] 02:55 Mestečko Heuréka III. 13/18 [i] 03:40 Komisár Rex X. 3/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Autosalón [i] 08:00 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 Inšpektor Rocca: Dievča so psíkom [i] 11:05 Sila lásky IV. 59/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Práca pre teba [i] 13:45 Taxík [i] 14:15 Divoký anjel 160 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Už sa nehrám 20/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 149 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Čarodejník [i] 22:20 Nočné správy [i] 22:30 Počasie [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Bláznivo zamilovaní: Už sa nehrám 20/52 [i] 23:35 Inšpektor Rocca: Dievča so psíkom [i] 01:15 Kennedyho mozog 1/2 [i] 02:45 Reportéri [i] 03:10 Nočné správy [i] 03:25 Sila lásky IV. 59/203 [i] 04:15 Sila lásky V. 149 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 11:05 Mykény na Slovensku [i] 11:30 Odysseove cesty [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Piesne domova: Sebechleby [i] 13:10 Cesty [i] 13:40 Família: Família - Krehká sila [i] 14:10 Umenie v kove [i] 14:50 Vladimír Predmerský jubiluje: Srdce [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:05 Senior klub - magazín [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Ulice sveta: Broadway, New York [i] 18:22 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Muška Svetluška [i] 18:35 Zákulisie slovenčiny [i] 18:50 Test magazín: Tlačiarne k PC [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Fotograf Peter Župník [i] 20:00 MEDZI 4 - 5, 6 [i] 20:50 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Na križovatke SK+CZ: Tam za lesom [i] 23:45 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:40 6 miliárd názorov [i] 01:45 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 11 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Múza [i] 08:00 Súdna sieň: Zápisky nástojčivého milenca [i] 09:00 Panelák IX.: Evička pritvrdzuje 70 [i] 10:10 Kúzelný strom [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti I. 1/22 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 8 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Vražda 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Za trest [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Veľké prekvapko 71 [i] 21:30 Kosti I. 4 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 4 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 2 [i] 01:25 Zachráň ma VI. 7 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 9 [i] 02:50 District 53,54 [i] 04:20 Vyjednávači 18/18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 41 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 86 [i] 08:15 Matlock IV. 12 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VI. 7 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges III. 5,6 [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 23/23 [i] 13:30 Panelák IX.: Evička pritvrdzuje 70 [i] 14:35 Faktor strachu III. 15 [i] 15:35 Simpsonovci V. 11,12 [i] 16:45 Dom snov II. 26 [i] 17:50 Akty X II. 11 [i] 18:50 Faktor strachu III. 15 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 2 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 23/23 [i] 22:05 Chlapci a chlapi: Trápenie 9 [i] 23:15 Mafstory: Rodinná reštaurácia [i] 00:15 HOTEL PARADISE [i] 01:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 10 [i] 02:10 Život na Marse 14,15,16 [i] 04:30 Láska a pomsta 108 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XVI. 4/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: To slovo je mumie 15/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší 21/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 17/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 10/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 23/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 22/22 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 5/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 18/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 21/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé II. 1/40 [i] 17:00 Drzá Jordan 23/23 [i] 18:00 Boj o čas III. 11/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 22/22 [i] 20:00 Drzá Jordan II. 1/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 8/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 3/18 [i] 23:00 Vzpomínky 1/18 [i] 00:00 Post Mortem II. 9/9 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 8/17 [i] 01:50 Vzpomínky 1/18 [i] 02:35 Post Mortem II. 9/9 [i] 03:25 Boj o čas III. 11/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Auto pro vojáka [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce 26 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Výtěžek z úlovku [i] 08:10 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 10:00 Jak to dělají? 11 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 47 [i] 10:55 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 11:50 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 12:45 Tuning 2008: Dodávka jako reklamní předmět [i] 13:40 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Tragický začátek [i] 16:25 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 18:15 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 20:05 Mistři piva: Chicha [i] 21:00 Nejlepší policisté 2 [i] 21:55 Penn a Teller lžou 3 [i] 22:50 Národ šílenců: Minimotorka [i] 23:45 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 00:40 Mistři piva: Chicha [i] 01:40 Nejlepší policisté 2 [i] 02:40 Penn a Teller lžou 3 [i] 03:40 Národ šílenců: Minimotorka [i] 04:35 Jak se to dělá 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Taxík [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Kamenné příšery 35/52 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Jubileum [i] 11:10 Film o filmu Babí léto [i] 11:30 Národní klenoty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Měj se, sbohem 8/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Den D - rok poté [i] 21:45 Kennedyové: Otcova velká očekávání 1/8 [i] 22:30 Krotitelé dluhů [i] 23:00 Bratři a sestry: Valentýnský masakr 14/23 [i] 23:40 Podfukáři III 5/6 [i] 00:35 Losování Sportky a Šance 00:40 Serrallonga 2/2 [i] 02:15 AZ-kvíz [i] 02:35 Muzikanti [i] 03:20 Černá země [i] 04:35 Dům plný písniček [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Jak se žije kočkám podle Drahomíry [i] 06:15 Chcete je? ZJ - [i] 06:20 Zoománie [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Cesty víry: Římský azyl [i] 09:00 O češtině [i] 09:15 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:25 Hledání ztraceného času [i] 09:45 Sbohem soudruzi: Naděje 3/6 [i] 10:40 Evropa dnes [i] 11:05 Ta naše povaha česká [i] 11:35 Krásný ztráty [i] 12:15 Kam zmizel ten starý song [i] 12:55 Trnka z Čech , je alegorií svobody tvorby a nezávislosti umělce: Poslední Mistrovo dílo, "Ruka" 10/10 [i] 13:10 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:20 Fragmenty z malomesta [i] 14:30 Architektura: Frank Gehry a Guggenheim Muzeum v Bilbau 17/45 [i] 15:00 Alexandr Veliký [i] 15:50 Země pana Voka [i] 16:00 Cesty do Agde aneb Válka bidonů [i] 16:25 Střípky času [i] 16:45 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible II: Nahý génius 1/31 [i] 19:25 Kancl III: Podraz 3/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sbohem soudruzi: Šok 4/6 [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Šupiny z AniFestu [i] 22:15 Evropské filmové perly [i] 00:00 Nedokončený film [i] 01:30 Suma sumárum [i] 01:55 Tajemství života KHM [i] 02:55 Mimo rámec [i] 03:10 Ta naša kapela 03:35 Folklorní magazín [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:50 Ploština - krvavá paseka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2186, 2187 [i] 10:45 Narozeni bez rukou [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Gilmorova děvčata 5 [i] 13:35 Vrchní sestra II 2 [i] 14:35 Vražedná čísla II: Konvergence 7 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Devět životů 5 [i] 16:30 Přátelé 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Odzbrojený a nebezpečný 12 [i] 18:30 Ulice 2188 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 První krok: Jdu do toho! 11 [i] 21:30 Mentalista III: Rudá míle 18 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Hartova válka: * [i] 01:25 Útěk z vězení IV 16 [i] 02:15 Novashopping 02:20 Vrchní sestra II 2 [i] 03:00 Vražedná čísla II: Konvergence 7 [i] 03:45 Áčko [i] 04:35 V dobrém i zlém II 12, 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Hluboký spánek 4 [i] 08:10 M*A*S*H 124 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Sedm smrtelných hříchů 10 [i] 10:50 Můj přítel Monk I: Pan Monk v lunaparku 4 [i] 11:45 Schimanski: Černý víkend [i] 13:50 Alf IV: Hledá se Eric 1 [i] 14:20 Siska V: Dopisy z vězení 4 [i] 15:40 Julie Lescautová I: Zločin ve vyšších kruzích 5 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Omluva přijata 119 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Bomba 16 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Hayden Tract 22 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny III: Médium 10 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny III: Médium 10 [i] 04:10 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Júlia - Cesty za šťastím 65-66/191 [i] 07:25 Macocha 22/120 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová III. 6/130 [i] 08:55 Dr. Oz I. 114/174 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Veronika III. 3/22 [i] 11:10 Ezel 20/142 [i] 12:10 Klebetí sa... [i] 14:15 Rebeli I. 180/215 [i] 15:10 Mladí krásni skazení 2/131 [i] 16:00 Cigánske srdce 197/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 75/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 20/22 [i] 18:50 Dharma a Greg III. 19/24 [i] 19:15 Frasier VII. 21-22/24 [i] 20:15 Smrtiaca posadnutosť [i] 21:55 Ezel 21/142 [i] 23:00 Bolesti slávnych [i] 00:35 Adela show [i] 01:15 Frasier VII. 21-22/24 [i] 01:55 Dharma a Greg III. 19/24 [i] 02:15 Zajtrajšie noviny III. 22/23 [i] 03:00 Ulica III. 213/259 [i] 03:45 V tieni [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Lišák Renart [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lulu se vrací [i] 13:55 Baxter [i] 15:40 Můj soused zabiják 2 [i] 17:25 Kamufláž [i] 19:10 Grace už není [i] 20:45 Nejslabší! Máte rakev! [i] 22:20 Attack [i] 00:05 Puls 3: Invaze [i] 01:35 Intimní tajemství [i] 03:05 Hnízdo neřesti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Watts [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Snooker [i] 15:30 Snooker [i] 18:25 Business Class [i] 18:30 Wednesday Selection [i] 18:35 Jezdectví [i] 19:35 Jezdectví [i] 19:40 Golf [i] 20:10 Golf [i] 20:20 Golf [i] 20:25 Jachting [i] 20:30 Sport Legacy [i] 20:35 Snooker [i] 23:00 Olympiáda [i] 00:00 Snooker [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Příšera za bažin/Tajemné světlo 12 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Krvavé molo 8 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Loučení se svobodou 23 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Loupež klenotů 3