TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:50 Bez servítky [i] 06:35 Šípová Ruženka [i] 08:10 Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa [i] 11:35 FARMA [i] 12:40 Postrach Denis opäť zasahuje [i] 14:15 Bláznivý tábor [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Láska z nebies [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:40 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:50 Kobra 11 XVI. 3/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 23:50 Mesto duchov [i] 01:35 Zahulíme, uvidíme 2 [i] 03:05 Mestečko Heuréka III. 12/18 [i] 03:45 Komisár Rex X. 2/12 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Postav dom, zasaď strom [i] 07:35 Duel [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:45 Pippi dlhá pančucha: Pippi sa sťahuje do vily Vilôčky [i] 10:20 Daniel a superpsi [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 NO NAME AKNECOLOR TOUR 2011 [i] 14:45 Cesta do stredu Zeme 1/2 [i] 16:15 Cesta do stredu Zeme 2/2 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Armáda v sukniach [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Závislí 8/24 [i] 23:35 Cesta do stredu Zeme 1/2 [i] 01:05 Cesta do stredu Zeme 2/2 [i] 02:35 Armáda v sukniach [i] 04:25 Kto hovorí pravdu? [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Regionálny denník [i] 07:20 Komentáre [i] 07:45 Podpoľanie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Slovenské ľudové hudobné nástroje\Detské zvukové hračky [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Fokus práca [i] 10:50 Symboly krásy: Lakované predmety [i] 11:20 Husličky z javora [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:05 Ej,máj,máj,zelený... [i] 12:55 Jablonka [i] 14:00 Športové ozveny [i] 14:25 Noc v archíve: Máj - čas lásky a manifestácií [i] 15:50 František Gervai jubiluje: Slnečný kúpeľ [i] 16:25 Rusínsky magazín [i] 16:55 SĽUK - návraty do nenávratna [i] 18:00 Obrázky z prírody: V šere horských smrečín [i] 18:28 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 18:45 Šport minulých liet: 1951 - 1952 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Štefan Matis [i] 20:00 Osud človeka [i] 21:40 Televízna sezóna: Triptych o láske [i] 23:05 BJD Matúš Jakabčic CZ-SK Big Band feat. Harry Sokal (Slovensko, Česko, Rakúsko) [i] 00:05 Polícia [i] 00:20 Autosalón [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 Súdna sieň: Vzácna kniha [i] 07:50 Panelák IX.: Koniec troch mušketierov 69 [i] 08:50 Otcom proti svojej vôli [i] 10:45 Večný príbeh [i] 13:10 Skutočný príbeh Ivety Bartošovej [i] 14:20 Kúzelný strom [i] 16:10 Shrek [i] 18:00 Súdna sieň: Cesta peklom [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Evička pritvrdzuje 70 [i] 21:30 Kosti I. 3 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 11 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 3 [i] 01:25 Zachráň ma VI. 6 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 8 [i] 02:50 District 51,52 [i] 04:15 Vyjednávači 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 40 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 85 [i] 08:15 Matlock IV. 11 [i] 09:20 Tajuplný ostrov 1,2/2 [i] 13:00 Supernova 1,2/2 [i] 16:40 Jason a Argonauti 1,2/2 [i] 20:20 Steven Seagal: Muž zákona I. 11,12 [i] 21:10 Originály na cestách II. 1/16 [i] 22:10 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 22:50 ČREPINY [i] 23:30 Sladký život PLAYMATE: I. 14,15/15 [i] 00:30 HOTEL PARADISE [i] 01:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 9 [i] 02:20 Život na Marse 11,12,13 [i] 04:30 Láska a pomsta 107 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XVI. 3/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Crumbův návrat 14/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší 20/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 16/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 9/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 22/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 21/22 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 4/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 17/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 20/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 22/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 22/23 [i] 18:00 Boj o čas III. 10/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 21/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 23/23 [i] 21:00 Vzpomínky 18/18 [i] 22:00 Řeka 1/8 [i] 23:00 Firma 11/22 [i] 00:00 Cena za lidskost 7/13 [i] 00:55 Vzpomínky 18/18 [i] 01:50 Řeka 1/8 [i] 02:35 Firma 11/22 [i] 03:20 Cena za lidskost 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Camaro vysokoškolačky [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Závod s ledem [i] 08:10 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 09:05 Mimořádné projekty: Islandské tunely [i] 10:00 Jak to dělají? 10 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 46 [i] 10:55 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 11:50 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 12:45 Opravna vraků: Není škola [i] 13:40 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce 26 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Výtěžek z úlovku [i] 16:25 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 17:20 Mimořádné projekty: Islandské tunely [i] 18:15 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 20:05 Zlato Beringova moře: Odsávání [i] 21:00 Mečouni - život na udici: Muž přes palubu [i] 21:55 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem: Sumec [i] 22:50 Únos a záchrana: Projekt na záchranu dětí [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 00:40 Zlato Beringova moře: Odsávání [i] 01:40 Mečouni - život na udici: Muž přes palubu [i] 02:40 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem: Sumec [i] 03:40 Únos a záchrana: Projekt na záchranu dětí [i] 04:35 Jak se to dělá 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Potíže s Harrym 13/32 [i] 06:00 Babička je ráda [i] 06:30 Šahrazád [i] 07:20 Jak se ševcem šili čerti [i] 08:25 Balíci [i] 09:30 Ztracený princ [i] 10:40 Miliónová láska [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:30 O podezíravém králi [i] 13:55 Emma [i] 15:50 Tři zlaté vlasy děda Vševěda [i] 17:00 Anička s lískovými oříšky [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Máj [i] 21:10 Neobyčejné životy [i] 22:05 Roming [i] 23:55 Losování Euromiliony 00:00 Na velikosti záleží II 2/10 [i] 00:30 MI5 16/16 [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Reportéři ČT [i] 02:25 Na cestě po Merojském ostrově [i] 02:55 Bolkoviny [i] 03:45 Banánové rybičky [i] 04:25 Někdo zvoní [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 Uvězněn ve výtahu [i] 07:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 07:30 Heydrich - konečné řešení: Dáme si do bytu dva mimopražské 35/44 [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Pět z milionu [i] 10:15 Brno Open 2012 [i] 11:00 Evropský koncert 2012 [i] 13:00 Máchův Máj [i] 13:30 Tajemství života KHM [i] 14:30 Zveme vás... na stavění máje [i] 15:05 Dary lásky [i] 15:35 Na houby: V pralese [i] 16:00 Království divočiny: Příběh pakoně [i] 16:35 Cestománie [i] 17:05 Americké národní parky - svět vody: Aljaška - Národní park Glacier Bay 1/2 [i] 17:50 Doják [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Nízký rozpočet 21/21 [i] 19:20 Kancl III: Konference 2/25 [i] 19:40 Daleká pouť [i] 20:00 Věra Čáslavská jde na Blaník aneb gratulace k narozeninám [i] 20:30 Historie.cs [i] 21:15 ČT Live - Beatles Night [i] 22:10 Šupiny z AniFestu [i] 22:15 Chodníky slávy: James Dean [i] 00:05 Přidej se [i] 00:15 Nedej se [i] 00:30 Divadlo žije! [i] 01:00 Kultura.cz [i] 01:25 Kultura.cz Brno [i] 01:50 Nepohodlní: Kristina I., švédská královna [i] 02:10 Babylon [i] 02:35 Evropa dnes [i] 03:00 Sabotáž [i] 03:25 Pod pokličkou [i] 03:50 Široká duše [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Muž, který přecenil českou duši aneb Útěky Josefa Brykse [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:55 Záhady přírody [i] 06:20 Malý Dodo [i] 07:45 Příběh žraloka [i] 09:25 O zatoulané princezně [i] 11:30 Duch [i] 14:00 Dívka na koštěti [i] 15:40 Zorro: Tajemná tvář [i] 18:30 Ulice 2187 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Kdo řídí své sny? 335 [i] 21:25 Víkend: Hodný, zlý a ošklivý [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Postel 18 [i] 23:50 Žalobce a obhájce: Dokonalý svědek 10 [i] 00:40 Útěk z vězení IV 15 [i] 01:30 Novashopping 01:35 69 rozkoší pro smrtelníky: * 21 [i] 02:05 Playmate roku 1997 1 [i] 02:30 Útěk z vězení IV 15 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:35 V dobrém i zlém II 10, 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Toy Story: Příběh hraček [i] 08:20 Prostřeno! [i] 09:10 Garfield [i] 10:55 Dovolená s Andělem [i] 12:25 Kokosy na sněhu [i] 14:30 Sestra v akci [i] 16:40 Obušku, z pytle ven! [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Cesty k úspěchu [i] 22:25 Sběratelé kostí VI: Kosti, které nebyly 5 [i] 23:25 Myšlenky zločince VI: Co se stane doma.... 10 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny III: Autobus 9 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:20 Nedokonalé zločiny III: Autobus 9 [i] 04:15 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Júlia - Cesty za šťastím 63-64/191 [i] 06:50 Macocha 21/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 5/130 [i] 08:20 Dr. Oz I. 113/174 [i] 09:25 Veronika III. 2/22 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Ezel 19/142 [i] 11:45 Sultán 69 [i] 12:50 Druhý dych 68/80 [i] 14:00 Veža prvorodených 1-2/2 [i] 17:45 Tajomstvo môjho úspechu [i] 19:50 Frasier VII. 20/24 [i] 20:15 Klebetí sa... [i] 22:10 Ezel 20/142 [i] 23:15 Tlkot srdca 1/10 [i] 00:05 Adela show [i] 01:00 Frasier VII. 20/24 [i] 01:20 Zajtrajšie noviny III. 20-21/23 [i] 02:45 Dr. Oz I. 113/174 [i] 03:30 Ulica III. 212/259 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Želvy Ninja [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ztraceni v lásce [i] 13:35 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 15:10 Manželská klec [i] 16:50 Velmi ženatý Malcolm [i] 18:30 Žít po svém [i] 20:25 Hnízdo neřesti [i] 22:30 Intimní tajemství [i] 00:10 Hlad [i] 01:45 Zabijáci lesbických upírek [i] 03:10 Apocalypto [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Watts [i] 15:00 Snooker [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Watts [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Formule [i] 23:45 Cestovní vozy [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Přistání na Měsíci/UFO z Floridy 11 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Skleník 7 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Zúčtování v Casa Diablo - 2.část 22 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Kompromis 2 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Loučení se svobodou 23 [i] 12:20 Pohotovost 1: Pilot - 2.část 2 [i] 13:20 Agentura Jasno 4: Mozkovna 14 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Svatební zvony - 1.část 24 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Zpověď 9 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a ztracená babička 13 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 21:20 Médium 6: V médiu se skrývá zpráva 4 [i] 22:20 Bratři a sestry 4: Kostlivci ve skříni 9 [i] 23:20 Večer pro dámy [i] 01:20 Dvojí identita 1: V temnotě 9 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 5: Kompromis 2 [i] 03:20 Městečko Haven 1: Motýl 2 [i] 04:15 Fakta nebo fikce 1: Přistání na Měsíci/UFO z Floridy 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zmizelé světy 18 [i] 06:00 Laos 1 [i] 06:35 Laos 2 [i] 07:15 Bojovníci se špínou 11 [i] 07:50 Jídlo je detektivka 1 [i] 08:20 Vášnivý jedlík II.: Brooklyn 13 [i] 08:50 Vášnivý jedlík II.: Alaska 14 [i] 09:20 Utajený šéf - Austrálie 3 [i] 10:20 Deratizátor 5 [i] 10:50 Deratizátor 6 [i] 11:20 Nejpřísnější rodiče na světě 17 [i] 12:15 První apokalypsa 2 [i] 13:15 Zvířecí rekordmani III.: Šílení sběratelé 6 [i] 14:15 Závod s budoucností 1 [i] 14:45 Závod s budoucností 2 [i] 15:15 Deratizátor II. 7 [i] 15:45 Deratizátor II. 8 [i] 16:15 Vášnivý jedlík II.: San Francisco 15 [i] 16:45 Vášnivý jedlík II.: Hartford 16 [i] 17:15 Utajený šéf - Austrálie 4 [i] 18:10 Nejpřísnější rodiče na světě 7 [i] 19:20 Závod s budoucností 3 [i] 19:50 Ohrožení nosorožci [i] 20:20 Zvířecí rekordmani III.: Únosci 7 [i] 21:20 Jak vznikla Země 9 [i] 22:20 Podzemí měst II. 3 [i] 23:20 Prvních 48 hodin XI. 17 [i] 00:20 Závod s budoucností 3 [i] 00:50 Vraky snů 14 [i] 01:20 Podzemí měst II. 3 [i] 02:10 Prvních 48 hodin XI. 17 [i] 03:05 Podzemí měst speciál: Chicago [i] 04:00 Nejpřísnější rodiče na světě 7 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Na stojáka 112 [i] 06:00 Secretariat [i] 08:05 Simonův vesmír