Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Komisár Rex V. 2/15 [i] 10:15 Dvojnásobná zrada [i] 12:00 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 15/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 4/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE - LIVE [i] 22:25 Partička [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Svätý [i] 01:40 Vražda v čínskej štvrti [i] 03:10 Mestečko Heuréka III. 11/18 [i] 03:55 Komisár Rex X. 1/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Ushuaia - expedície do prírody IV.: Jemen - Omán, vône šťstnej Arábie - 1.časť [i] 06:10 Dámsky klub "N" [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:00 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 Inšpektor Rocca: Z osobných dôvodov [i] 11:05 Sila lásky IV. 58/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Divoký anjel 159 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Zmarené šťastie 19/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 148 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Tam, kde je raj koní [i] 21:40 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Komisár Manara: Mŕtvola navyše 10/12 [i] 23:15 Bláznivo zamilovaní: Zmarené šťastie 19/52 [i] 00:10 Tam, kde je raj koní [i] 01:35 Inšpektor Rocca: Z osobných dôvodov [i] 03:20 Sila lásky IV. 58/203 [i] 04:05 Sila lásky V. 148 [i] 04:55 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:55 Národnostné správy [i] 11:00 Fokus - rodina [i] 11:40 Dedičstvo otcov: Kláštorisko [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne domova: Zo Záhoria do Bratislavy [i] 13:20 Autosalón [i] 13:50 Odpískané [i] 14:30 Športové ozveny [i] 15:10 Magazín NHL [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný dokument [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 VAT [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Symboly krásy: Lakované predmety [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Muška Svetluška [i] 18:45 GEN.sk: Eva Siracká [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Chyby zraku [i] 20:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Prvý krok, ako zmeniť svet [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Cela 211 [i] 23:50 On Air [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:40 6 miliárd názorov [i] 01:43 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 TOP STAR [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: S deckom na ulicu [i] 08:35 Súdna sieň: Sterilizácia [i] 09:35 Panelák IX.: Pravidlá lži 68 [i] 10:40 Tornádo Rampage 2011 [i] 11:45 Far Cry [i] 13:45 Prezidentov muž 2 - Ground Zero [i] 15:45 Sopka [i] 18:00 Súdna sieň: Rozbitý nos [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Koniec troch mušketierov 69 [i] 21:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 8 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Profesionáli 2012: Áno, šéfka! 8 [i] 00:15 Californication - Orgie v Kalifornii III. 8 [i] 01:00 Sopka [i] 02:40 Klamári II. 21,22/22 [i] 04:05 Californication - Orgie v Kalifornii III. 8 [i] 04:30 District 49,50 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Zasľúbená zem 39 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 84 [i] 08:15 Matlock IV. 10 [i] 09:25 Klenoty 1,2/2 [i] 14:35 Faktor strachu III. 14 [i] 15:35 Simpsonovci V. 9,10 [i] 16:40 Vojna dobytkárov 1,2/2 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York II. 21,22 [i] 22:05 Podvodníci I. 7 [i] 23:00 Dexter III. 7 [i] 00:15 HOTEL PARADISE [i] 01:15 Život na Marse 8,9,10 [i] 03:35 Podvodníci I. 7 [i] 04:30 Láska a pomsta 106 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XVI. 2/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Choď, neběhej 13/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší 19/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 15/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 8/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 21/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 20/22 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 3/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 16/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 19/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 21/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 21/23 [i] 18:00 Boj o čas III. 9/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 20/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 22/23 [i] 21:00 Dr. House VII. 7/23 [i] 22:00 Pohřešovaný 7/7 [i] 23:00 Firma 10/22 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 4/19 [i] 00:55 Dr. House VII. 7/23 [i] 01:50 Pohřešovaný 7/7 [i] 02:35 Firma 10/22 [i] 03:20 Zachraň mě VI. 4/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: G. O. Sars [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrovy Pribilof [i] 08:10 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 09:05 Mimořádné projekty: Kontejnerové lodi [i] 10:00 Jak to dělají? 9 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 45 [i] 10:55 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 11:50 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 12:45 Motory Detroitu: Motorka na rostlinný olej [i] 13:40 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Závod s ledem [i] 16:25 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 17:20 Mimořádné projekty: Kontejnerové lodi [i] 18:15 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 20:05 Lovci tornád 5 [i] 21:00 Dráha tornád: Vytržení [i] 21:55 Jak přežít neštěstí: Ztraceni na moři [i] 22:50 Kde je limit?: Benzinová cisterna [i] 23:45 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 00:40 Lovci tornád 5 [i] 01:40 Dráha tornád: Vytržení [i] 02:40 Jak přežít neštěstí: Ztraceni na moři [i] 03:40 Kde je limit?: Benzinová cisterna [i] 04:35 Jak se to dělá 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Upovídaná slepice 34/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Potíže s Harrym 13/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Pavlíny Němcové [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Možnost volby 7/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Zdivočelá země 21/32 [i] 20:55 Na cestě po Merojském ostrově [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Národní klenoty [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 MI5 16/16 [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:40 Toulavá kamera [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Bydlení je hra [i] 02:35 Minulost [i] 04:05 Kdo má rád [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Designtrend [i] 05:35 Akvabely [i] 06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? ZJ - [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Na plovárně s Jaroslavem Hřebíkem [i] 09:00 Klíč [i] 09:25 Trochu lepší svět [i] 10:25 Kamera na cestách: Divoká Čína: Šangri-la 2/6 [i] 11:15 Československo ve zvláštních službách: Sovětské namlouvání 3/19 [i] 12:15 Vesnicopis [i] 12:35 Velký bratr se dívá [i] 13:35 Hledání ztraceného času [i] 13:55 Československý filmový týdeník 1962 883/2379 [i] 14:10 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 2/10 [i] 15:00 Středověk 5/6 [i] 15:55 Nepohodlní: Kristina I., švédská královna [i] 16:10 Příběh kravaty [i] 16:25 Na vlně první republiky 4/7 [i] 16:40 Bílá místa [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Ron mužem 20/21 [i] 19:25 Kancl III: Lovci gayů 1/25 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 3/10 [i] 20:50 Velikáni filmu: Sidney Lumet [i] 22:50 Šupiny z AniFestu [i] 22:55 Prach času [i] 01:00 Abbey Road: Live III.: Gossip, The Mars Volta a Friendly 7/12 [i] 01:50 Sbohem soudruzi: Naděje 3/6 [i] 02:40 Krásný ztráty [i] 03:20 Chcete je? ZJ - [i] 03:25 Cesty víry: Římský azyl [i] 03:50 Uchem jehly [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Příběhy železné opony [i] 04:55 Můj otec generál [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2185 [i] 09:50 Čarodějnice [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Gilmorova děvčata 4 [i] 13:35 Vrchní sestra II 1 [i] 14:35 Vražedná čísla II: Jednoduchý cíl 6 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba VI: Země minulosti 4 [i] 16:35 Přátelé 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Temná šichta 11 [i] 18:30 Ulice 2186 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Klára 13 [i] 21:20 Hlas ČeskoSlovenska: Rozhodnutí [i] 22:20 Lara Croft: Tomb Raider [i] 00:20 Černá mše 1/2 [i] 01:55 Novashopping 02:00 Vrchní sestra II 1 [i] 02:45 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Únos 3 [i] 08:10 M*A*S*H 123 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Pusa, která řvala 9 [i] 10:50 Můj přítel Monk I: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 11:45 Schimanski: Výměna [i] 13:50 Alf III: Už je to tady 26 [i] 14:20 Siska V: Nepřátelé musí zemřít 3 [i] 15:40 Julie Lescautová I: Špinavé obchody 4 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Konečně šťastní 118 [i] 21:20 Farmář hledá ženu: Odjezdy [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Slunečno, místy vraždy I: Prokletá kytara 9 [i] 00:15 Anatomie lži II: Zapomenutá válka 14 [i] 01:10 Nedokonalé zločiny III: Strach 8 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Macocha 20/120 [i] 07:25 Sudkyňa Hatchettová III. 4/130 [i] 07:45 Dr. Oz I. 112/174 [i] 08:55 Veronika III. 1/22 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Opustená a oklamaná [i] 11:55 Láska na inzerát [i] 14:05 Rebeli I. 179/215 [i] 15:05 Mladí krásni skazení 1/131 [i] 16:00 Cigánske srdce 196/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 74/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 19/22 [i] 18:55 Dharma a Greg III. 18/24 [i] 19:25 Frasier VII. 18-19/24 [i] 20:15 Sultán 69 [i] 21:25 Druhý dych 68/80 [i] 22:25 Ezel 19/142 [i] 23:25 Ako byť trendy [i] 00:35 Adela show [i] 01:30 Frasier VII. 18-19/24 [i] 02:15 Zajtrajšie noviny III. 19/23 [i] 03:00 Dr. Oz I. 112/174 [i] 03:40 Ulica III. 211/259 [i] 04:25 V tieni [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jízdenka do vesmíru [i] 13:45 Poslední plavky [i] 15:30 Ztracená objetí [i] 17:25 Lulu se vrací [i] 19:15 Baxter [i] 20:55 Apocalypto [i] 23:15 Zabijáci lesbických upírek [i] 00:45 Penny se bojí [i] 02:20 Hodina stínů [i] 03:50 Zavraždění Johna Lennona [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:45 Tenis [i] 11:00 Snooker [i] 12:15 Cestovní vozy [i] 13:00 Futsal [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 8: Na houpačce 6 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Zúčtování v Casa Diablo - 1.část 21 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 5: Pravda a následky 1 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Zúčtování v Casa Diablo - 2.část 22 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Krevní msta 21 [i] 13:20 Agentura Jasno 4: Smrt je ve vzduchu 13 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Loučení se svobodou 23 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Krvavé molo 8 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 4: Mozkovna 14 [i] 21:20 Dobrá manželka 3: Whisky, tango, foxtrot 9 [i] 22:20 Spravedlnost v krvi 1: Rodinná pouta 1 [i] 23:20 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 01:20 Dvojí identita 1: Každý je někomu rukojmím? 8 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 4: Nebezpečná jízda 22 [i] 03:20 Městečko Haven 1: Vítejte v nebi 1 [i] 04:15 Fakta nebo fikce 1: Tajemná mořská panna/Anděl strážný 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Slovensko [i] 07:05 Krásný jedlý svět 7 [i] 07:40 New York město jídla 6 [i] 08:20 Vášnivý jedlík II.: Springfield 11 [i] 08:50 Vášnivý jedlík II.: Detroit 12 [i] 09:20 Utajený šéf - Austrálie 02 [i] 10:20 Deratizátor 3 [i] 10:50 Deratizátor 4 [i] 11:20 Nejpřísnější rodiče na světě: Jihoafrická republika 5 [i] 12:20 Úžasná planeta 1 [i] 13:20 Zvířecí rekordmani III.: Nejzvláštnější letci 5 [i] 14:20 Implozivní práce 3 [i] 15:15 Deratizátor II. 5 [i] 15:45 Deratizátor II. 6 [i] 16:15 Vášnivý jedlík II.: Brooklyn 13 [i] 16:45 Vášnivý jedlík II.: Alaska 14 [i] 17:15 Utajený šéf - Austrálie 03 [i] 18:10 Nejpřísnější rodiče na světě: Můj život se změnil 6 [i] 19:15 Závod s budoucností 1 [i] 19:45 Závod s budoucností 2 [i] 20:15 Zvířecí rekordmani III.: Šílení sběratelé 6 [i] 21:20 UniverZoom: První apokalypsa 2 [i] 22:20 On the Spot: Hinduistická slavnost Thaipusam [i]