Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:10 Dobrodružstvá Jackieho Chana V. 1-2/13 [i] 06:50 Duck Dodgers II. 17/26 [i] 07:15 Scooby Doo I. 18/24 [i] 07:40 Flintstonovci v akcii 20/54 [i] 08:05 Zaslúžené víťazstvo [i] 09:50 Priatelia III. 2-3/25 [i] 10:50 Hellcats: Superkočky v akcii 12/22 [i] 11:45 Upírske denníky II. 21/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:15 Mr. Bean [i] 14:35 Vražda podľa plánu [i] 17:05 Rýchle Televízne noviny [i] 17:10 Pravá blondínka 3 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 4. FINÁLE - LIVE [i] 22:55 Invázia [i] 00:55 Fringe II. 8/22 [i] 01:40 Než sa diabol dozvie, že si mŕtvy [i] 03:30 Komisár Rex V. 1/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Obdobia lásky 3/12 [i] 06:40 Správy STV [i] 07:25 Včielka Maja: Plavba v malinovkovej fľaši [i] 07:50 Alica v krajine zázrakov 25/26 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Góóól [i] 09:15 "Z pekla štěstí" 3/5 [i] 10:10 Ushuaia - expedície do prírody IV.: Jemen - Omán, vône šťstnej Arábie - 1.časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine: Som nevinná [i] 14:50 Film pre pamätníkov: Zemianska česť [i] 16:05 Na ceste II.: Na ceste po Antigue [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Soraya 1/2 [i] 21:45 Soraya 2/2 [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:45 Odpískané [i] 00:25 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine: Som nevinná [i] 02:05 Soraya 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Génius prírody: Čaro pohybu [i] 07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín: Dotykové mobilné telefóny [i] 09:50 Život v pohybe: Korčuľovanie [i] 10:20 Kostol svätého Ducha v Žehre [i] 10:30 Archijerejská sv. liturgia [i] 12:45 On Air [i] 13:05 Macoška [i] 14:00 FIA WTCC Slovakiaring [i] 16:20 Orientácie [i] 16:50 Slovo [i] 17:00 Família: Família - Krehká sila [i] 17:25 Anjeli strážni: Juraja Ďurdiaka [i] 18:00 Dedičstvo otcov: Kláštorisko [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Muška Svetluška 1/7 [i] 18:40 Čarovný svet animovaného filmu: Keď bábky ožijú [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Svet podľa spoločnosti Monsanto [i] 21:45 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 22:15 Pozvánka do divadla: Macocha [i] 23:55 Retro noviny [i] 00:10 Slovo [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 06:40 Späť na Zem [i] 08:20 Simpsonovci XVIII. 16,17 [i] 09:15 Liga výnimočných [i] 11:30 Rodinka úžasných 5,6 [i] 13:30 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím [i] 15:30 Nevydarený plán [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Far Cry [i] 22:30 Lovci pokladov [i] 01:15 Nevydarený plán [i] 02:50 Tajomstvo zázračnej tekvice [i] 04:10 Rodinka úžasných 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska v Istanbule 24 [i] 06:40 MacGyver 69,70 [i] 08:45 A-Team 87,88 [i] 11:00 30 prípadov majora Zemana: Mimimkry - 1972 29 [i] 12:45 Ano, šéfe ! - Zdeněk Pohlreich 9 [i] 13:50 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 8 [i] 14:50 Posledné minúty 3 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 17:10 Bieli vlci [i] 19:10 MacGyver 70 [i] 20:20 Mladé víno [i] 22:20 Nebezpečné vody [i] 00:10 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 8 [i] 01:10 Život na Marse 5,6,7 [i] 03:30 Láska a pomsta 104,105 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:15 Poslední trosečník XIX. - Samoa 4/16 [i] 07:15 Internát VI. 11/13 [i] 08:50 Ztracený svět: Barbaři před branami 22/22 [i] 09:55 Enterprise II. 19/26 [i] 10:55 Enterprise II. 20/26 [i] 11:55 Pravěk útočí III. 8/10 [i] 13:00 Předčasné vydání III.: Zpátky v rodném městě 21/23 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Ukaž to ještě jednou, Sammo 22/23 [i] 15:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 7/10 [i] 15:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 8/10 [i] 16:00 Drzá Jordan 5/23 [i] 17:00 Drzá Jordan 6/23 [i] 18:00 Dr. House VII. 6/23 [i] 19:00 Pohřešovaný 7/7 [i] 20:00 Firma 10/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 7/17 [i] 22:00 Profil zločinu 2/6 [i] 23:00 Wallander 2/3 [i] 00:45 Cena za lidskost 6/13 [i] 01:40 Internát VI. 11/13 [i] 03:00 Dr. House VII. 6/23 [i] 03:45 CSI: New York VIII. 7/17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přísně tajné – havárie letadel: Terorismus [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 06:50 Jak to funguje: Rozmetač sněhu/Nastřelovací hřebíková pistole/Sublimační tiskárna/Sušička [i] 07:15 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 1. část [i] 08:10 Bořiči mýtů 181 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 11 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 12 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Znovu na výsluní [i] 11:50 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Podvést smrt [i] 13:40 Bořiči mýtů 180 [i] 14:35 Motory Detroitu: Motorka na rostlinný olej [i] 15:30 Pátá rychlost 7 [i] 16:00 Pátá rychlost 8 [i] 16:25 Impozantní lodě: G. O. Sars [i] 17:20 Bezpečná hranice 10 [i] 17:50 Bezpečná hranice 11 [i] 18:15 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 19:10 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 19:40 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 20:05 Rybaření rukama s burany: Právo chvástat se [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Botswana [i] 21:55 Nejlepší policisté 2 [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Krvavá voda [i] 23:45 Tajemství tajné služby 2 [i] 00:40 Bezpečná hranice 10 [i] 01:10 Bezpečná hranice 11 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Botswana [i] 02:40 Nejlepší policisté 2 [i] 03:40 Jak se to dělá 2 [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Krvavá voda [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Pošťácká pohádka [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 24/26 [i] 06:45 Franklin [i] 07:05 Dětská hlídka: Bling 11/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Vrbackého [i] 11:00 Náves: Třešňové květy 7/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Křišťálek meč [i] 14:20 Zdivočelá země 20/20 [i] 15:15 Jmenuji se po tátovi [i] 16:10 Hercule Poirot [i] 17:05 Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Stín smrtihlava [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Nuda v Brně [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Komisař Moulin [i] 01:15 Podfukáři III 4/6 [i] 02:05 Film o filmu Máj [i] 02:20 Trumfy Miroslava Donutila [i] 03:15 Bydlení je hra [i] 03:40 Zahrada pod lupou [i] 04:05 Dům plný písniček [i] 04:45 Herec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Recitál Palečka a Janíka [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Cesty víry: Vatikánský rozhlas [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Druhá šance 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:20 Průzkum umění 3/5 [i] 10:15 Chcete mě? ZJ - [i] 10:30 Máte mě! [i] 10:45 Království divočiny: Příběh pakoně [i] 11:15 Přidej se [i] 11:25 Nedej se [i] 11:45 Kultura.cz [i] 12:10 Mimo rámec [i] 12:25 Žít se má v radosti [i] 12:55 Točité schodiště [i] 14:15 Americké národní parky - svět vody: Aljaška - Národní park Glacier Bay 1/2 [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Římský azyl [i] 16:25 Artmix [i] 17:20 Cesty do Agde aneb Válka bidonů [i] 17:45 Kde peníze pomáhají [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Žezlo krále Otokara - 1. část 17/39 [i] 18:15 Bert a Ernie 17/26 [i] 18:20 Včelka Mája: Alexandrofon 82/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Suma sumárum [i] 19:30 Červený trpaslík: Fotostroj času 17/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Dáme si do bytu dva mimopražské 35/44 [i] 20:30 Uvězněn ve výtahu [i] 21:25 Na plovárně s Jaroslavem Hřebíkem [i] 21:50 Šupiny z AniFestu [i] 21:55 Chodníky slávy: Peter O'Toole [i] 23:25 Pravá krev II: Škrábance 3/12 [i] 00:20 Flight of the Conchords II: Drsní Bretové 3/10 [i] 00:50 Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků 2012 [i] 03:25 Psy4 De La Rime [i] 04:25 Za dveřmi je A.G. [i] 04:50 Z očí do očí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:05 Veterinář z Bondi Beach II 12 [i] 06:35 Pepek námořník 5 [i] 06:45 Liga Špačků II 4 [i] 07:15 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 10 [i] 07:30 Senzační Spiderman 6 [i] 07:55 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 18 [i] 08:25 Babicovy dobroty [i] 09:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:10 O zapomnětlivém černokněžníkovi [i] 12:15 Druhý dech: Boby a bobky 11 [i] 13:45 Moto GP - Velká cena Španělska [i] 15:10 Policajti na baterky [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska [i] 22:45 Střepiny [i] 23:20 Prvotní strach: * [i] 01:50 Novashopping 02:15 Zbohatni nebo chcípni: * [i] 04:35 V dobrém i zlém II 8, 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Miláčci [i] 06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Beyblade Metal Fusion: Libra je pryč 46 [i] 07:45 Mistr Manny II: Skřipka a Magnet; Basketbal pro všechny 11 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi: Atentát v pivnici 7 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Nedělení receptář extra 13:45 Au pair II aneb Pohádka pokračuje [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru I: Psáno krví [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Rozvod 11 [i] 21:15 Sběratelé kostí VI: Hlava v kontejneru 4 [i] 22:15 Absolutní moc [i] 00:45 Zalknutí [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:20 Hitlerovi bodyguardi: Atentát v pivnici 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Lampáreň [i] 05:45 Slávici na ulici [i] 06:30 Všetci sú za dverami [i] 07:45 Úbohá Nasťa 16-17/80 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Columbo I. 4/7 [i] 12:00 Veronika Marsová II. 4/22 [i] 12:50 O.C. California II. 20/24 [i] 13:55 Horiace pobrežie 4/4 [i] 15:55 Súkromné pasce 6/12 [i] 17:00 Keď budeš moja 73/238 [i] 18:00 Inga Lingstromová: Zamilovaní lekári [i] 20:00 Láska na inzerát [i] 22:00 Skutočný príbeh: Opustená a oklamaná [i] 23:50 Fatamorgána [i] 01:20 Horiace pobrežie 4/4 [i] 03:00 Nočné lampy [i] 03:50 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 2 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lišák Renart [i] 13:55 Super náhradník [i] 15:50 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 17:30 Ztracená objetí [i] 19:20 Holka na hlídání [i] 21:10 Zavraždění Johna Lennona [i] 22:40 Hodina stínů [i] 00:25 Puls 3: Invaze [i] 01:55 Halloween [i] 03:40 Nikomu to neříkej [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:15 Tenis [i] 09:55 Way of Sport [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cestovní vozy [i] 15:00 Cestovní vozy [i] 16:00 Snooker [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Tenis [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 08:00 Diagnóza vražda 8: Z důvodu nepříčetnosti 4 [i] 09:00 Diagnóza vražda 8: Detektiv v roli pacienta 5 [i] 10:00 Diagnóza vražda 8: Na houpačce 6 [i] 11:00 Diagnóza vražda 8: Skleník 7 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Odložení popravy 8 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Slavnost vína 8 [i] 14:00 Městečko Haven 2: 3. díl 3 [i] 15:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 17:00 Pouta, která svazují [i] 19:00 PREMIÉRA Být Erikou 4: Novopečená máma 3 [i] 20:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Vanessa Williams 1 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Kostlivci ve skříni 9 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Whisky, tango, foxtrot 9 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Chlapci v modré čepici 8 [i] 00:00 Být Erikou 4: Novopečená máma 3 [i] 01:00 Médium 6: Lék proti bolestem 3 [i] 02:00 Osvícení: 2. díl 2 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Po stopách divoké zvěře x01 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 1 [i] 07:15 Příroda stále živá [i] 08:15 Podzemí měst III. 5 [i] 09:10 Dítě naší doby: Příběhy dětí 5 [i] 09:50 Jamieho revoluce ve stravování 3 [i] 10:45 Jamieho revoluce ve stravování 4 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě 8 [i] 12:55 Utajený šéf - Austrálie II. 04 [i] 13:55 Jak žijí Jonesovi 5 [i] 14:25 Jak žijí Jonesovi 6 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani II.: Zabijáci 7 [i] 15:55 Život 7 [i] 16:55 Vítejte v Lagosu 2 [i] 18:05 Hostina se smrtí 1 [i] 19:05 Deratizátor 5 [i] 19:35 Deratizátor 6 [i] 20:05 Sběrači II. 7 [i] 21:00 Největší loupeže Británie 2 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 2 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 3 [i] 23:55 Oživlé dějiny 3 [i] 00:55 Okamžik smrti [i] 02:00 Podzemí měst III. 5 [i] 02:55 Zvířecí rekordmani II.: Zabijáci 7 [i] 03:50 Nejpřísnější rodiče světa 3 [i] 04:55 Život 7 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ukradené vánoce Tima Burtona [i] 07:20 Gulliverovy cesty [i] 08:45 Blbec k večeři [i] 10:40 Jack [i] 12:35 Medvídek Pú [i] 13:40 Na sv. Valentýna [i] 15:45 Lidice [i] 17:50 Poznáš muže svých snů [i] 19:30 Před kamerou IX. 18 [i] 20:00 Nějak se to komplikuje [i] 22:00 Hra o trůny II. 3 [i] 23:00 Rozchod [i] 00:30 Zítra snad bude líp [i] 02:05 Děti kukuřice [i] 03:35 Ochránci a zabijáci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Jesse Stone: Tenký led [i] 07:25 Jíst, meditovat, milovat