TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Dobrodružstvá Jackieho Chana IV. 13/13 [i] 05:55 Duck Dodgers II. 16/26 [i] 06:15 Scooby Doo I. 17/24 [i] 06:40 Flintstonovci v akcii 18-19/54 [i] 07:30 Sesterstvo putovných nohavíc [i] 09:45 Priatelia III. 1/25 [i] 10:15 Zoolander [i] 12:00 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 3. FINÁLE [i] 14:35 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE [i] 15:40 Mamičkin maznáčik [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA - DUEL [i] 22:00 Superbad [i] 00:15 Deuce Bigalow: Európsky gigolo [i] 01:40 Vyprahnutá préria [i] 03:00 Talent na zabíjanie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky V. 147 [i] 05:50 Slovensko v obrazoch [i] 06:10 Správy STV [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Včielka Maja: Ako Maja pomáhala húsenici hľadať domček [i] 07:30 Alica v krajine zázrakov 24/26 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:20 5 proti 5 špeciál [i] 10:15 Trieda 9.A [i] 10:45 Vlakári [i] 12:10 TOP STAR Extra [i] 13:10 Autosalón [i] 13:40 On Air [i] 14:00 Obdobia lásky 3/12 [i] 15:45 Oko delfína [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Coco Chanel [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Večerné slnko [i] 01:10 On Air [i] 01:30 Coco Chanel [i] 03:15 Večerné slnko [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Separé [i] 09:25 Tichý potok [i] 09:50 Planéta Zem I.: Horské výšiny [i] 10:40 Cesty [i] 11:10 Občan za dverami [i] 11:35 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Z druhej strany [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Strach ísť domov [i] 13:00 KE 2013 [i] 13:05 Senior klub [i] 13:45 Eva Krížiková v poviedkach Strašidlo a Herečka [i] 14:40 Kapura [i] 15:25 Farmárska revue [i] 15:40 Test magazín: Dotykové mobilné telefóny [i] 15:50 Na ceste II.: Na ceste po Antigue [i] 16:20 Život v pohybe: Korčuľovanie [i] 16:50 Slovakia Cup - Hokej [i] 19:25 Šport minulých liet: Šport minulých liet (1949 - 1950) [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ľudmila Kozmenková - Delinde [i] 20:00 Génius prírody: Čaro pohybu [i] 20:55 Anjeli strážni: Juraja Ďurdiaka [i] 21:25 Retro noviny [i] 21:45 Voda [i] 23:35 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Memento [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 Malá morská víla [i] 06:40 Aladin I. [i] 07:00 Rozprávková jazda [i] 07:35 Bakugan [i] 08:00 Ninjago II. [i] 08:30 Beyblade Metal Fusion [i] 09:00 Skutočný príbeh Ivety Bartošovej [i] 10:00 John Tucker musí zomrieť [i] 11:50 HOTEL PARADISE [i] 12:50 Profesionáli V.: Povodne, Miki si požičiava 3,4 [i] 14:50 Eragon [i] 17:10 Dexter zo Seattlu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Liga výnimočných [i] 22:35 Scary Movie 4 [i] 00:30 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím [i] 02:20 Scary Movie 4 [i] 03:40 Bartok úžasný [i] 04:45 Strata pamäti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Láska v Istanbule 23 [i] 07:20 Moderné veštenie [i] 08:35 Loď lásky 25/25 [i] 09:35 Loď lásky 1/25 [i] 10:40 Chutíš mi [i] 11:40 TOP STAR [i] 12:45 Súdna sieň: Zasran [i] 13:55 Riskni milión! [i] 16:30 30 prípadov majora Zemana: Mimimkry - 1972 29 [i] 18:10 Ano, šéfe ! - Zdeněk Pohlreich 9 [i] 19:15 Ice Road Truckers I. 9 [i] 20:20 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 21:10 Profesionáli V.: Chránený svedok 9 [i] 22:10 ČREPINY [i] 22:50 Črepiny [i] 00:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 8 [i] 01:35 Život na Marse 1,2,3,4/17 [i] 04:25 Loď lásky 1/25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:15 Poslední trosečník XIX. - Samoa 3/16 [i] 07:15 Internát VI. 10/13 [i] 08:45 Ztracený svět: Vyvolený 21/22 [i] 09:50 Enterprise II. 17/26 [i] 10:50 Enterprise II. 18/26 [i] 11:50 Pravěk útočí III. 7/10 [i] 12:55 Předčasné vydání III.: Policista v penzi 19/23 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Náhradníci 20/23 [i] 15:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 5/10 [i] 15:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 6/10 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 5/22 [i] 17:00 Někdo to rád hloupé 6/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 20:00 Vzpomínky 18/18 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 2/18 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 2/13 [i] 23:00 Strážce pořádku II. 11/13 [i] 23:55 Pohřešovaný 7/7 [i] 00:50 Vzpomínky 18/18 [i] 01:45 Internát VI. 10/13 [i] 02:55 Strážce pořádku II. 11/13 [i] 03:35 Pohřešovaný 7/7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Pickup z roku 1952 [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jízda: Časové bubliny [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 09:05 Impozantní lodě: FPSO Maersk Peregrino [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Songdo - velkoměsto budoucnosti [i] 10:55 Budování budoucnosti: Zdroje energie [i] 11:50 Zásah do konstrukce: Holičství [i] 12:45 Extrémní stroje 6 [i] 13:40 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 14:35 Nejmocnější zbraně: Ostřelovací pušky [i] 15:30 Stěhování obrů 4 [i] 16:25 Jak se to dělá 9 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 22 [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Songdo - velkoměsto budoucnosti [i] 18:15 Přísně tajné – havárie letadel: Terorismus [i] 19:10 Proti všem živlům: Vzduch [i] 20:05 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 20:35 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 21:00 Přestavba Japonska: Fotky z moře [i] 21:30 Doznání mafiánů 3 [i] 21:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 22:50 Tajemství výslechů [i] 23:45 Uhlí 8 [i] 00:40 Proti všem živlům: Vzduch [i] 01:40 Přestavba Japonska: Fotky z moře [i] 02:10 Doznání mafiánů 3 [i] 02:40 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 03:40 Jak se to dělá 1 [i] 04:05 Tajemství výslechů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Náhradní svědek 12/32 [i] 06:00 Pohádka z lasturek [i] 06:05 Malý televizní kabaret [i] 06:35 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 16/26 07:00 Výprava za kouzelným srdcem [i] 08:20 Kostičky [i] 08:30 Moudronos [i] 08:45 Pátrání světlušky Lucie [i] 09:00 Jmenuji se Andy [i] 09:20 Zprávičky [i] 09:35 Bludiště [i] 10:05 Sestry čarodějky [i] 11:35 Hoby naší doby [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:30 Zahrada pod lupou [i] 13:55 Loučím se, děvče [i] 15:45 Retro [i] 16:10 Úsměvy Martina Huby [i] 16:50 Bídníci: Lino Ventura jako nezapomenutelný 1/2 [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:55 Poslední loupež [i] 22:40 Losování Euromiliony 22:45 Pokoj 1408 [i] 00:25 Krotitelé dluhů [i] 00:55 Malá farma: Maso od Lva [i] 01:20 Auto Moto Styl [i] 01:45 Kluci v akci [i] 02:10 Sváteční slovo básníka Václava Buriana [i] 02:15 Jak se vede, sousede? [i] 02:55 Několik životů [i] 03:45 Dům plný písniček [i] 04:30 Hrom do kapelníka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 O písničkách a tancování [i] 05:40 American Art ze sbírky Goetz [i] 06:00 Druhá světová válka: zapomenuté filmy: Americký dokumentární cyklus 2/10 [i] 06:45 Trochu lepší svět [i] 07:45 Trnka z Čech 10/10 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:15 Folklorní magazín [i] 09:45 Ta naša kapela [i] 10:15 Na houby: V pralese [i] 10:40 Československý filmový týdeník 1962 883/2379 [i] 10:55 Kultura.cz [i] 11:20 Divadlo žije! [i] 11:50 Game Page [i] 12:20 Magie kouzla zbavená 4/13 [i] 13:05 Knižní svět [i] 13:30 Egon Schiele [i] 14:00 Architektura: Frank Gehry a Guggenheim Muzeum v 17/45 [i] 14:25 Vesnicopis [i] 14:45 Babylon [i] 15:15 Kamera na cestách: Divoká Čína: Šangri-la 2/6 [i] 16:05 Zázračná planeta: Země lidí: Města - novodobá džungle 8/8 [i] 17:00 Ranč U Zelené sedmy: Jak vypukla česko-americká válka 17/42 [i] 17:30 O perlové panně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Finále Plzeň [i] 21:00 Šupiny z AniFestu [i] 21:10 Mýty a fakta historie: Středověk 5/6 [i] 22:05 Nedokončený film [i] 23:35 Filmový klub: Francois Ozon [i] 01:10 Červený trpaslík: Fotostroj času 17/52 [i] 01:40 Je to soda III 8/8 [i] 02:10 Abbey Road: Live III.: Gossip, The Mars Volta a Friendly 7/12 [i] 03:00 O češtině [i] 03:15 Křesťanský magazín [i] 03:40 Klíč [i] 04:05 Český porcelán [i] 04:30 Sochař [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:10 Skippy 11 [i] 06:40 Pepek námořník 3, 4 [i] 07:00 Liga Špačků II 3 [i] 07:30 Co nového Scooby-Doo? 12 [i] 07:55 Příběhy Toma a Jerryho II 9 [i] 08:25 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 17 [i] 08:55 Hannah Montana III 8, 9 [i] 09:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Nebe a dudy [i] 14:15 Hlas ČeskoSlovenska [i] 17:00 Paní Zima [i] 18:20 Plechová kavalerie: Hektary 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Habermannův mlýn [i] 22:20 Smrtonosná zbraň 4 [i] 00:50 Tajemství pokojské [i] 02:40 Novashopping 03:00 Volejte Novu [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:45 V dobrém i zlém II 6, 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Beyblade Metal Fusion 45 [i] 07:25 Mistr Manny II: Pan Lopart má narozeniny; Skaut Manny 10 [i] 07:55 M*A*S*H 121 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 M*A*S*H 122 [i] 10:20 Bílý tesák 2: Mýtus bílého vlka [i] 12:40 Velké nesnáze v Malé Číně [i] 14:50 Columbo: Spiklenci [i] 16:55 Aréna národů [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Smrtonosná past 4 [i] 22:50 Tváří v tvář [i] 01:35 Sběratelé kostí I: Dívka v lednici 8 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Na streche [i] 05:50 Slávici na ulici [i] 06:40 Všetci sú za dverami [i] 07:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 105/129 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Columbo I. 3/7 [i] 11:45 Veronika Marsová II. 3/22 [i] 12:35 O.C. California II. 19/24 [i] 13:45 Horiace pobrežie 3/4 [i] 15:45 Súkromné pasce 5/12 [i] 17:00 Keď budeš moja 72/238 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Príliv lásky [i] 20:00 Inga Lingstromová: Zamilovaní lekári [i] 21:50 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca [i] 23:35 Len snívať nestačí [i] 01:15 Horiace pobrežie 3/4 [i] 03:00 Veronika Marsová II. 3/22 [i] 03:40 Dr. Oz I. 110/174 [i] 04:20 Nočné lampy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moje tlustá řecká svatba [i] 13:55 Vládce kouzel [i] 15:35 Můj soused zabiják 2 [i] 17:20 Láska a jiné pohromy [i] 19:00 Charlie Bartlett [i] 20:45 Nikomu to neříkej [i] 23:00 Halloween [i] 00:45 Profesionál [i] 02:15 Hodina pravdy [i] 04:00 Romance a cigarety [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:15 Futsal [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Tajemná mořská panna/Anděl strážný 10 [i] 06:00 Diagnóza vražda 8: Eskamotáž 3 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 9: 8. díl 8 [i] 09:00 Agentura Jasno 4: Výstřel do tmy 9 [i] 10:00 Agentura Jasno 4: Tenhle případ nevyřešíš 10 [i] 11:00 Agentura Jasno 4: Adrenalinoví blázni 11 [i] 12:00 Agentura Jasno 4: Vše o Juliet 12 [i] 13:00 Agentura Jasno 4: Smrt je ve vzduchu 13 [i] 14:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a spící podezřelý 7 [i] 15:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se střetne s playboyem 8 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a dvanáctý muž 9 [i] 17:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Slavnost vína 8 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Univerzální klíč 2 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Půlnoční běh [i] 23:30 Strýček Buck [i] 01:30 Druhé šance [i] 03:20 Médium 6: Lék proti bolestem 3 [i] 04:10 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Naděje pro divočinu 9 [i] 07:05 Jak vznikla Země 17 [i] 08:05 Po stopách divoké zvěře x01 [i] 09:10 Příroda stále živá [i] 10:15 Velké přírodní události 6 [i] 11:20 Deratizátor II. 13 [i] 11:50 Deratizátor II. 14 [i] 12:25 Vraky snů 6 [i] 13:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 15 [i] 13:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 16 [i] 14:00 Jak žijí Jonesovi 1 [i] 14:30 Jak žijí Jonesovi 2 [i] 15:00 Pouštní lvi [i] 16:00 Život 6 [i] 16:55 Vítejte v Lagosu 1 [i] 18:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 13 [i] 18:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 14 [i] 19:00 Deratizátor 3 [i] 19:30 Deratizátor 4 [i] 20:00 Implozivní práce 2 [i] 21:00 Největší loupeže Británie 1 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 1 [i] 23:05 Smrtící válečníci II. 2 [i] 00:00 Oživlé dějiny 2 [i] 01:00 Jak vznikla Země 7 [i] 01:55 Jak vznikla Země 8 [i] 02:50 Deratizátor 3 [i] 03:20 Deratizátor 4 [i] 03:50 Vítejte v Lagosu 1 [i] 04:55 Velké přírodní události 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Země ztracených [i] 07:40 Filmy a filmové hvězdy IV. 17 [i] 08:05 Rango [i] 09:50 Master & Commander: Odvrácená strana světa [i] 12:05 Záchrana pelikána č. 895 [i] 12:45 Titeuf