TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:00 Komisár Rex V. 1/15 [i] 10:00 Vražedné vzťahy [i] 11:50 Nezvestní II. 18/18 [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 12:50 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 7/22 [i] 13:50 Krok za krokom II. 24/24 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 14/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VI. 3/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 22:00 AKČNÝ PIATOK: Mechanik zabijak [i] 23:50 AKČNÝ PIATOK: Príkaz na popravu [i] 01:25 Zabijaci z Tokia [i] 03:00 Ničivé plamene [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Hurá do záhrady [i] 08:00 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 Inšpektor Rocca: Veľká láska [i] 11:05 Sila lásky IV. 57/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Divoký anjel 158 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Prekliata jar 18/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:35 Sila lásky V. 147 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Senzi Senzus [i] 21:15 TOP STAR Extra [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Šesť dní strachu [i] 00:05 Bláznivo zamilovaní: Prekliata jar 18/52 [i] 01:00 Inšpektor Rocca: Veľká láska [i] 02:45 Šesť dní strachu [i] 04:10 Sila lásky IV. 57/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:40 Zelené raje II: Mikronézia - svet koralov. Palau [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Z operety do operety [i] 13:35 Senior klub [i] 14:05 Medicína: Medicína - Rakovina hrubého čreva a konečníka [i] 15:00 Práca pre teba [i] 15:20 Európska liga - zostrihy [i] 15:45 Tvárou v tvár [i] 16:20 Fokus - rodina [i] 16:50 Slovakia Cup - Hokej [i] 19:35 Práca pre teba - žrebovanie [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Zoltán Enzoe Nagy [i] 20:00 Planéta Zem I.: Horské výšiny [i] 20:55 Família: Família - Krehká sila [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Redigované [i] 23:30 BJD 2010 Aga Zaryan (Poľsko ) [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 3 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Detektívka [i] 08:25 Súdna sieň: Nesplnená dohoda [i] 09:25 Panelák IX.: Pravidlá lži 68 [i] 10:30 Dom snov II. 25 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 23/23 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 7 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Manželstvo na pár dní [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 MISS SLOVENSKO 2012 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 HOTEL PARADISE [i] 01:15 John Tucker musí zomrieť [i] 03:00 District 47,48 [i] 04:25 Dobrá manželka I. 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 38 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 83 [i] 08:15 Matlock IV. 9 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VI. 6 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges III. 3,4 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 22 [i] 13:35 Panelák IX.: Pravidlá lži 68 [i] 14:40 Faktor strachu III. 14 [i] 15:40 Simpsonovci V. 7,8 [i] 16:50 Dom snov II. 25 [i] 17:50 Akty X II. 10 [i] 18:50 Faktor strachu III. 14 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 7 [i] 21:10 Ostreľovači [i] 23:10 Ice Road Truckers I. 9 [i] 00:10 Ostreľovači [i] 02:15 Glee 14,15 [i] 03:45 Bostonské zločiny IV. 20/20 [i] 04:35 Život na Marse 16,17/17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XVI. 1/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Menší zázrak 12/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší 18/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 14/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 7/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 20/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 19/22 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 2/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 15/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 18/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 20/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 20/23 [i] 18:00 Boj o čas III. 8/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 19/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 21/23 [i] 21:00 Wallander 2/3 [i] 22:45 Dr. House VII. 6/23 [i] 23:45 Strážce pořádku II. 11/13 [i] 00:40 Wallander 2/3 [i] 02:20 Dr. House VII. 6/23 [i] 03:05 Strážce pořádku II. 11/13 [i] 03:45 Drzá Jordan 21/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Hazardní hráč SEMA [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: U konce se silami [i] 08:10 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 09:05 Mimořádné projekty: Protizáplavová zdymadla v Benátkách [i] 10:00 Jak to dělají? 8 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 44 [i] 10:55 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 11:50 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 12:45 Pátá rychlost 7 [i] 13:15 Pátá rychlost 8 [i] 13:40 Americký chopper: Wendyina motorka - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrovy Pribilof [i] 16:25 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 17:20 Mimořádné projekty: Protizáplavová zdymadla v Benátkách [i] 18:15 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 20:05 Dvanáct oblíbených epizod Bořičů mýtů: Nejdůležitější je místo! [i] 21:00 Idiot na cestách: Plavání s delfíny [i] 21:55 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 22:50 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 23:45 Bořiči mýtů: Střely s křivkou letu [i] 00:40 Strašení: Duch vojáka [i] 01:40 Idiot na cestách: Plavání s delfíny [i] 02:40 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 03:40 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 04:35 Jak se to dělá 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Tajemná hrozba 11/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Vražedná poušť 33/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Náhradní svědek 12/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Pinkertonova detektivní agentura 17/26 [i] 11:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Maso od Lva [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Vyprávěj: Slaňochův smutný příběh 5/9 [i] 20:55 13. komnata Pavlíny Němcové [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Tak mi tedy řekněte [i] 23:05 Kriminálka Paříž: Zmařený život 1/62 [i] 23:50 Město žen I: To je moje děvče 9/24 [i] 00:15 Co nám dělá dokonalá těla? 31/39 [i] 00:35 Přítelkyně: Udělej správnou věc 10/12 [i] 01:25 AZ-kvíz Speciál [i] 02:00 Přes nový práh [i] 02:25 Vzhůru dolů! [i] 02:40 Vdova [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:50 Maestro [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Tančící skály [i] 05:20 Recitál Jana Nedvěda [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Dětská záchranka v akci [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 16/45 [i] 10:00 Velký bratr se dívá [i] 11:00 Na plovárně s Ondřejem Vetchým [i] 11:25 Barvy života [i] 12:20 Modré díry - Potápění v labyrintu [i] 13:10 Film o filmu Můj vysvlečenej deník [i] 13:25 Chcete mě? ZJ - [i] 13:40 Máte mě! [i] 13:55 Postřehy odjinud [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Na houby: Teplomilné [i] 15:00 Nemocnice pod Everestem 1/5 [i] 15:25 Šance přežít: Příběh pakoně 6/6 [i] 15:55 Přírodní bohatství: Železo [i] 16:00 Aby dluhy nebolely: Druhá šance [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:50 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 70 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Opičí nindžové ve vesmíru 19/21 [i] 19:25 Kancl II: Večer v kasinu 22/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Města - novodobá džungle 8/8 [i] 20:50 Šupiny z AniFestu [i] 21:00 Velikáni filmu: Hal Ashby [i] 23:05 Plzeňské bublinky 2012 [i] 23:15 Psy4 De La Rime [i] 00:15 Je to soda III 8/8 [i] 00:45 Medúza [i] 01:20 Musicblok [i] 01:45 Nemocnice pod Everestem: Dokumentární cyklus BBC 1/5 [i] 02:15 Kvarteto [i] 02:40 Knižní svět [i] 03:05 Q [i] 03:35 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 04:50 Studio B [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2184 [i] 09:50 Fanfán Tulipán [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Gilmorova děvčata 3 [i] 13:40 Vrchní sestra 10 [i] 14:35 Vražedná čísla II: Nájemný vrah 5 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Těžký zločin 3 [i] 16:30 Přátelé 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Ještě jedna 10 [i] 18:30 Ulice 2185 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek 6 [i] 21:35 Strážce spravedlnosti 4 [i] 23:30 Zločinec [i] 01:25 Novashopping 01:45 Vrchní sestra 10 [i] 02:30 Vražedná čísla II: Nájemný vrah 5 [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 03:55 Záhady přírody [i] 04:55 V dobrém i zlém II 4, 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Přízrak 2/2 2 [i] 08:10 M*A*S*H 121 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Gangland 2/2 8 [i] 10:50 Můj přítel Monk I: Pan Monk a psychotronička 2 [i] 11:45 Schimanski: Zub za zub [i] 13:50 Alf III: Zemětřesení 25 [i] 14:20 Siska V: V poslední minutě 2 [i] 15:40 Julie Lescautová I: Sexuální obtěžování 3 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XIV: Ozvěny mrtvých 3 [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Noc v ráji [i] 00:10 Oni [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Macocha 19/120 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová III. 3/130 [i] 07:30 Dr. Oz I. 111/174 [i] 08:35 Veronika II. 22/22 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Ezel 17-18/142 [i] 11:55 Sultán 68 [i] 13:00 Druhý dych 67/80 [i] 14:10 Rebeli I. 177-178/215 [i] 16:00 Cigánske srdce 195/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 71/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 18/22 [i] 18:45 Dharma a Greg III. 17/24 [i] 19:15 Frasier VII. 17/24 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 Tak dobre, ako sa len dá [i] 22:55 YOU CAN DANCE [i] 00:35 Šialený párik [i] 02:00 Zajtrajšie noviny III. 18/23 [i] 02:45 Dr. Oz I. 111/174 [i] 03:30 Ulica III. 210/259 [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Desatero [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Chasing Holden [i] 13:55 Vztekle tvá [i] 16:00 Alex a Emma [i] 17:45 Jízdenka do vesmíru [i] 19:25 Poslední plavky [i] 21:05 Romance a cigarety [i] 23:00 Hodina pravdy [i] 00:55 Penny se bojí [i] 02:30 Mé druhé já [i] 04:00 Zapadákov [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Bojové sporty [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Běh Velké nohy / Útok mimozemšťana 9 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Detektiv v roli pacienta 5 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Generálův návrat 20 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Krevní msta 21 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Zúčtování v Casa Diablo - 1.část 21 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Přesilovka 20 [i] 13:20 Agentura Jasno 4: Vše o Juliet 12 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Zúčtování v Casa Diablo - 2.část 22 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Skleník 7 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 4: Smrt je ve vzduchu 13 [i] 21:20 Strýček Buck [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Krutá daň 1 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Slavnost vína 8 [i] 01:20 Dvojí identita 1: Kde jsou meze 7 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 4: Krevní msta 21 [i] 03:20 Námořní hlídka 5: Báječný den 13 [i] 04:15 Fakta nebo fikce 1: Běh Velké nohy / Útok mimozemšťana 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zakynthos [i] 07:05 Krásný jedlý svět 6 [i] 07:40 New York město jídla 5 [i] 08:20 Vášnivý jedlík II.: Little rock 9 [i] 08:50 Vášnivý jedlík II.: Tucson 10 [i] 09:20 Utajený šéf - Austrálie 01 [i] 10:20 Deratizátor 1 [i] 10:50 Deratizátor 2 [i] 11:20 Nejpřísnější rodiče na světě: Jamajka 4 [i] 12:25 Vesmír IV. 15 [i] 13:20 Zvířecí rekordmani III.: Zdravotníci 4 [i] 14:20 Implozivní práce 2 [i] 15:15 Deratizátor II. 3 [i] 15:45 Deratizátor II. 4 [i] 16:15 Vášnivý jedlík II.: Springfield 11 [i] 16:45 Vášnivý jedlík II.: Detroit 12 [i] 17:15 Utajený šéf - Austrálie 02 [i] 18:10 Nejpřísnější rodiče na světě: Jihoafrická republika 5