TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Komisár Rex IV. 18/18 [i] 10:10 Napospas [i] 12:00 Nezvestní II. 17/18 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 6/22 [i] 13:55 Krok za krokom II. 23/24 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Kobra 11 XVI. 1/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 13/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VI. 2/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:30 Kobra 11 XVI. 2/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 23:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:55 Otvorené more [i] 01:25 Boh mora [i] 02:50 Mestečko Heuréka III. 10/18 [i] 03:35 Komisár Rex IV. 18/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Správy STV [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Reportéri [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Inšpektor Rocca: Bez pardónu [i] 11:05 Sila lásky IV. 56/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 157 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Tak ako plynie čas 17/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 146 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 špeciál [i] 21:00 Trieda 9.A [i] 21:35 Dr.House VII.: Väčší ako život 9/23 [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Film o filme: Eštebák [i] 22:55 Bláznivo zamilovaní: Tak ako plynie čas 17/52 [i] 23:50 Zoči - voči [i] 00:50 Inšpektor Rocca: Bez pardónu [i] 02:25 Slovensko v obrazoch [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:15 Postav dom, zasaď strom [i] 03:40 Sila lásky IV. 56/203 [i] 04:30 Sila lásky V. 146 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus - peniaze [i] 11:35 Ulice sveta: Champs-Élysées, Paríž [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne domova: Odkaz hrnčiara z Brehov [i] 13:10 Slatinka [i] 13:40 Občan za dverami [i] 14:10 Polícia [i] 14:20 Profesionál [i] 14:35 Orientácie [i] 15:00 Pripomíname si Ľudmilu Podjavorinskú: Profily [i] 15:40 Halali [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 City Folk: Varšava [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba [i] 18:00 Zelené raje II: Mikronézia - svet koralov. Palau [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z nočnej košieľky 5/7 [i] 18:40 Deti o deťoch: Kali a jej osada [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 V tieni času [i] 20:50 Futbal - Európska liga [i] 23:05 Autosalón [i] 23:30 Práca pre teba [i] 23:35 Energetika [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Chcem žiť normálne [i] 08:25 Súdna sieň: Jedno s kým [i] 09:25 Panelák IX.: Akcia logo 67 [i] 10:30 Dom snov II. 24 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 22 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 6 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Mních 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Doplácam na rodičov [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Pravidlá lži 68 [i] 21:30 Kosti VI. 23/23 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 3 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 2 [i] 01:30 Zachráň ma VI. 5 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 6 [i] 03:00 District 45,46 [i] 04:30 Vyjednávači 16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 37 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 82 [i] 08:15 Matlock IV. 8 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VI. 5 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges III. 1,2/22 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 21 [i] 13:35 Panelák IX.: Akcia logo 67 [i] 14:40 Faktor strachu III. 13 [i] 15:40 Simpsonovci V. 5,6 [i] 16:50 Dom snov II. 24 [i] 17:50 Akty X II. 9 [i] 18:50 Faktor strachu III. 13 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 22:30 Comancheros [i] 00:50 HOTEL PARADISE [i] 01:50 Bostonské zločiny IV. 17,18,19 [i] 03:50 Simpsonovci V. 6 [i] 04:15 Láska a pomsta 103 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XV. 12/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Chodit s princeznou 11/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší 17/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 13/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 6/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 19/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 18/22 [i] 13:00 The Amazing Race XVI. 1/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 14/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 17/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 19/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 19/23 [i] 18:00 Boj o čas III. 7/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 18/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 20/23 [i] 21:00 Profil zločinu 2/6 [i] 22:00 Pohřešovaný 7/7 [i] 23:00 Boj o čas IV. 1/13 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 2/13 [i] 00:55 Profil zločinu 2/6 [i] 01:50 Pohřešovaný 7/7 [i] 02:35 Boj o čas IV. 1/13 [i] 03:20 Drzá Jordan 20/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Nejlepší auta [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Člověk vs. Led [i] 08:10 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 09:05 Mimořádné projekty: Tančící mrakodrap v Malmö [i] 10:00 Jak to dělají? 7 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 43 [i] 10:55 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 11:50 Rození obchodníci: Land Rover Defender [i] 12:45 Jízda: Cesta k Riddlerovi [i] 13:40 Americký chopper: Wendyina motorka - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: U konce se silami [i] 16:25 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 17:20 Mimořádné projekty: Tančící mrakodrap v Malmö [i] 18:15 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají?: Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty [i] 20:05 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Dánsko [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 21:55 Rybaření rukama s burany: Právo chvástat se [i] 22:50 Strašení: Lovkyně duchů [i] 23:45 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 00:40 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Dánsko [i] 01:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 02:40 Rybaření rukama s burany: Právo chvástat se [i] 03:40 Strašení: Lovkyně duchů [i] 04:35 Jak se to dělá 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Unesený princ 32/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VI: Tajemná hrozba 11/32 [i] 10:10 Film o filmu Vrásky z lásky [i] 10:25 Pošta pro tebe [i] 11:20 Úsměvy Jaroslava Svěceného [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Volný pád 6/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Pinkertonova detektivní agentura 17/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:35 Přežít! [i] 22:25 Profil zločinu: Návrat k půdě 16/18 [i] 23:15 Setkání s vrahem [i] 01:05 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 01:20 Na stopě [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:10 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:35 Chatař [i] 02:55 Bolkoviny [i] 03:50 Koeficient užitečného muže [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Kouzelnice z Bejrútu: Blanka Matragi [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Máte mě! [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Zrezivělá krása [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Objevování: Peru 1/2 [i] 10:55 PORT [i] 11:25 Náš venkov [i] 11:40 Za vesnickými muzikanty [i] 12:10 Karnali 4/4 [i] 12:30 Japonské obří ponorky [i] 13:25 Albertův odkaz [i] 14:35 Josef Anton Trčka [i] 15:00 Průzkum umění 3/5 [i] 15:50 Pneumokokové infekce - Zánět středního ucha [i] 15:55 Jeden společný svět [i] 16:10 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Animální přitažlivost 18/21 [i] 19:25 Kancl II: Řešení konfliktů 21/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Divoká Čína: Šangri-la 2/6 [i] 20:55 Postřehy odjinud [i] 21:05 Hodiny jdou pozpátku [i] 23:10 Plzeňské bublinky 2012 [i] 23:15 Artmix [i] 00:10 Ta naše povaha česká [i] 00:35 Průzkum umění 3/5 [i] 01:25 O češtině [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:35 Game Page [i] 03:00 Babylon [i] 03:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:35 Biblická pátrání [i] 03:55 Duchovní kuchyně [i] 04:20 Základy [i] 04:45 Tančící skály [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 V dobrém i zlém II 1 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2183 [i] 09:55 Co bych neudělal pro lásku... [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata 2 [i] 13:35 Vrchní sestra 9 [i] 14:30 Vražedná čísla II: Vymyšlený risk 4 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Agent na palubě 2 [i] 16:30 Přátelé 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: 19 svisle 9 [i] 18:30 Ulice 2184 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Polibek od princezny 334 [i] 21:25 Helena: Hvězdy v éteru 6 [i] 22:05 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Můj soused zabiják 2 [i] 00:40 Útěk z vězení IV 14 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Vrchní sestra 9 [i] 02:30 Vražedná čísla II: Vymyšlený risk 4 [i] 03:15 Útěk z vězení IV 14 [i] 04:00 Záhady přírody [i] 04:35 V dobrém i zlém II 2, 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider IV: Přízrak 1/2 1 [i] 08:10 M*A*S*H 120 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:55 Můj přítel Monk 1 [i] 11:45 Schimanski: Vila na předměstí [i] 13:50 Alf III: Hvězda němého filmu 24 [i] 14:20 Siska V: Samé lži 1 [i] 15:40 Julie Lescautová I: Znásilnění 2 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Porucha 11 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Bokovka [i] 03:05 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Macocha 18/120 [i] 07:35 Sudkyňa Hatchettová III. 2/130 [i] 07:55 Dr. Oz I. 110/174 [i] 09:00 Veronika II. 21/22 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Ezel 15-16/142 [i] 12:15 Niekto ma sleduje [i] 14:15 Rebeli I. 175-176/215 [i] 16:05 Cigánske srdce 194/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 70/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 17/22 [i] 18:50 Dharma a Greg III. 16/24 [i] 19:15 Frasier VII. 15-16/24 [i] 20:00 Sultán 68 [i] 21:20 Druhý dych 67/80 [i] 22:25 Ezel 17-18/142 [i] 00:20 Sestrička Jackie II. 1/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:45 Frasier VII. 15/24 [i] 02:05 Zajtrajšie noviny III. 17/23 [i] 02:50 Ulica III. 209/259 [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:25 Júlia - Cesty za šťastím 59-60/191 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Hrdinové z říše Gaja [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Přežij! [i] 13:50 Iluzionista [i] 15:50 Můj soused zabiják [i] 17:35 Chasing Holden [i] 19:25 Vztekle tvá [i] 21:25 Zapadákov [i] 23:10 Mé druhé já [i] 00:50 Hlad [i] 02:25 Bunkr smrti [i] 03:55 Jak vykrást banku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Snooker [i] 10:00 Tenis [i] 11:55 Way of Sport [i] 12:00 Cyklistika [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Tenis [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Muzikální duch / Létající humanoid 8 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Z důvodu nepříčetnosti 4 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Vojáci nenávisti 19 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Přesilovka 20 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Generálův návrat 20 [i]