TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:00 Komisár Rex IV. 17/18 [i] 10:00 Bozk čiernej vdovy [i] 11:50 Nezvestní II. 16/18 [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 12:50 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 5/22 [i] 13:50 Krok za krokom II. 22/24 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 12/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS VI. 1/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 MODRÉ Z NEBA [i] 22:15 Trauma 7/18 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 V tieni pravdy [i] 01:45 NCIS VI. 1/25 [i] 02:25 Trauma 7/18 [i] 03:05 Mestečko Heuréka III. 9/18 [i] 03:45 Komisár Rex IV. 17/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Autosalón [i] 08:00 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 Inšpektor Rocca: Posledná výzva [i] 11:05 Sila lásky IV. 55/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:45 Taxík [i] 14:15 Divoký anjel 156 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Láska nám mení život 16/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 145 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Magazín Euro 2012 [i] 20:35 Liga majstrov [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:25 Bláznivo zamilovaní: Láska nám mení život 16/52 [i] 00:20 Inšpektor Rocca: Posledná výzva [i] 02:00 Žiť ako lev 6/6 [i] 03:45 Sila lásky IV. 55/203 [i] 04:35 Sila lásky V. 145 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Polícia [i] 07:15 Regionálny denník [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: ETA [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Piesne domova: Liptovské Sliače [i] 13:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:20 Família: Família - Od seba a predsa spolu [i] 14:50 Pripomíname si Janka Kráľa: Trezor [i] 15:30 Separé [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Ulice sveta: Champs-Élysées, Paríž [i] 18:20 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z nočnej košieľky 4/7 [i] 18:35 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Test magazín: Dotykové mobilné telefóny [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Viliam Grega [i] 20:00 Neviditeľný nepriateľ [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Na križovatke SK+CZ: "Velké dobrodružství" [i] 00:00 Umenie 2012: Hudba [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Dieťa má dvojičky [i] 08:25 Súdna sieň: Zlodejka [i] 09:25 Panelák IX.: Kubovo vzplanutie 66 [i] 10:30 Dom snov II. 23 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 21 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 5 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Bordel 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Kaderník [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Akcia logo 67 [i] 21:30 Kosti VI. 22 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 3 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 1/24 [i] 01:20 Zachráň ma VI. 4 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 1/24 [i] 02:50 District 43,44 [i] 04:15 Vyjednávači 15 [i] 04:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 36 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 81 [i] 08:15 Matlock IV. 7 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VI. 4 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges II. 17,18/18 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 20 [i] 13:35 Panelák IX.: Kubovo vzplanutie 66 [i] 14:40 Faktor strachu III. 12 [i] 15:40 Simpsonovci V. 3,4 [i] 16:50 Dom snov II. 23 [i] 17:50 Akty X II. 8 [i] 18:50 Faktor strachu III. 12 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 1/23 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 20/23 [i] 22:10 Chlapci a chlapi: Samopal 8 [i] 23:25 Mafstory: Elton John [i] 00:35 HOTEL PARADISE [i] 01:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 7 [i] 02:25 Bostonské zločiny IV. 14,15,16 [i] 04:30 Láska a pomsta 102 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XV. 11/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Bris je prostě Bris 10/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší 16/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 12/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 5/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 18/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 17/22 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 12/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 13/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 16/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 18/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 18/23 [i] 18:00 Boj o čas III. 6/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 17/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 19/23 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 7/17 [i] 22:00 Vzpomínky 18/18 [i] 23:00 Myšlenky zločince VII. 2/18 [i] 00:00 Post Mortem II. 8/9 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 7/17 [i] 01:50 Vzpomínky 18/18 [i] 02:35 Drzá Jordan 17/23 [i] 03:20 Post Mortem II. 8/9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Bel Air pro dvojčata [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Larví farma [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Kouř nad vodou [i] 08:10 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 09:05 Mimořádné projekty: Bostonské metro [i] 10:00 Jak to dělají? 6 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 42 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 11:50 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 12:45 Tuning 2008: Mercury z roku 1955 pro Sylvestera Stallona [i] 13:40 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Člověk vs. Led [i] 16:25 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 17:20 Mimořádné projekty: Bostonské metro [i] 18:15 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to dělají?: Zápalky/chróm [i] 20:05 Mistři piva: Oslavný nápoj [i] 21:00 Nejlepší policisté 1 [i] 21:55 Penn a Teller lžou 2 [i] 22:50 Národ šílenců: Závody na osmičkové dráze [i] 23:45 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 00:40 Mistři piva: Oslavný nápoj [i] 01:40 Nejlepší policisté 1 [i] 02:40 Penn a Teller lžou 2 [i] 03:40 Národ šílenců: Závody na osmičkové dráze [i] 04:35 Jak se to dělá 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Velký závazek 10/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Tik-tak, mechanický mužík 31/52 [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:25 Na psí knížku [i] 11:40 Film o filmu Máj [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Ve čtyřech 5/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton II 10/10 [i] 21:45 Krotitelé dluhů [i] 22:15 Bratři a sestry: Jde sem něco divného 13/23 [i] 23:00 Podfukáři III 4/6 [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Serrallonga 1/2 [i] 01:25 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Malá farma: Holubí dům [i] 02:30 Vzhůru dolů! [i] 02:45 Vladimír Morávek, režisér [i] 03:05 Humor barevně a černobíle [i] 03:30 Ticho v soudní síni [i] 04:35 Sváteční slovo básníka Václava Buriana [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Divá Bára [i] 05:40 Ani den bez kresby [i] 06:00 Jáchymovská stigmata [i] 06:25 Zoománie [i] 06:40 Nová dvojpohádka z lesa [i] 07:05 Malý televizní kabaret [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 09:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Hledání ztraceného času [i] 09:55 Sbohem soudruzi: Hrozba 2/6 [i] 10:50 Ta naše povaha česká [i] 11:15 Krásný ztráty [i] 11:55 Kam zmizel ten starý song [i] 12:35 Trnka z Čech: Nedílnou součástí většiny 9/10 [i] 12:50 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 13:00 Ticho [i] 14:15 Film o filmu Vrásky z lásky [i] 14:30 Architektura 16/45 [i] 15:00 Velký bratr se dívá [i] 16:00 Rock na vsi [i] 16:25 Střípky času [i] 16:40 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Bráška na druhou 17/21 [i] 19:25 Kancl II: Drogové testy 20/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sbohem soudruzi: Naděje 3/6 [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Ukrutně šťastni [i] 23:50 Plzeňské bublinky 2012 [i] 23:55 Byl jednou jeden film: Korida lásky [i] 00:50 Suma sumárum [i] 01:15 Na plovárně s Ondřejem Vetchým [i] 01:40 Příběh skautského totemu [i] 01:55 Peklo zvané Alcatraz [i] 02:45 Folklorika [i] 03:10 Malíř František Janula [i] 03:35 Dostaveníčko v Brně [i] 04:10 Akustika srdce aneb Panu profesorovi s láskou [i] 04:45 Monkey Business [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2182 [i] 09:55 Cesta do středu země 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata 1 [i] 13:35 Vrchní sestra 8 [i] 14:35 Vražedná čísla II: Posedlost 3 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Poslední muž 1 [i] 16:30 Přátelé 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Mladík a jeho ságo 8 [i] 18:30 Ulice 2183 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 První krok: Nečekaná zkouška 10 [i] 21:30 Mentalista III: Proud krve 17 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Vnitřní záležitosti [i] 01:15 Útěk z vězení IV 13 [i] 02:05 Novashopping 02:25 Vrchní sestra 8 [i] 03:10 Vražedná čísla II: Posedlost 3 [i] 03:50 Útěk z vězení IV 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider III: Návštěva cirkusu 21 [i] 08:10 M*A*S*H 119 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Gangland 1/2 7 [i] 10:50 Policejní divize IV: Nulová tolerance 2/2 22 [i] 11:45 Schimanski: Dvojí hra [i] 13:50 Alf III: Jakeovo tajemství 23 [i] 14:20 Siska IV: Ruská hudba 12 [i] 15:40 Julie Lescautová I 1 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Zastav! 117 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Poslední hřebíček 15 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Runyon kaňon 21 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny III: Mezi životem a smrtí 7 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny III: Mezi životem a smrtí 7 [i] 04:05 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Macocha 17/120 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová III. 1/130 [i] 07:35 Dr. Oz I. 109/174 [i] 08:40 Veronika II. 20/22 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Ezel 13-14/142 [i] 11:55 Sultán 67 [i] 13:05 Druhý dych 66/80 [i] 14:15 Rebeli I. 173-174/215 [i] 16:00 Cigánske srdce 193/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 69/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 16/22 [i] 18:45 Dharma a Greg III. 15/24 [i] 19:15 Frasier VII. 13-14/24 [i] 20:00 Niekto ma sleduje [i] 22:00 Ezel 15-16/142 [i] 23:55 Sestrička Jackie I. 12/12 [i] 00:30 Adela show [i] 01:05 Frasier VII. 13-14/24 [i] 01:50 Zajtrajšie noviny III. 16/23 [i] 02:35 Dr. Oz I. 109/174 [i] 03:20 Ulica III. 208/259 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:50 Júlia - Cesty za šťastím 57-58/191 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Zítra nehrajeme! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dvě na jednoho [i] 13:45 Zachraňte Emily [i] 15:35 Cvokař [i] 17:25 Přežij! [i] 19:10 Iluzionista [i] 21:05 Jak vykrást banku [i] 22:35 Bunkr smrti [i] 00:10 Puls 2: Posmrtný život [i] 01:40 Neporazitelný [i] 03:10 Ohnivá smršt´ [i] 04:45 Film o filmu: Czech Made Man [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:40 Sport Legacy [i] 08:45 Tenis [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 20:15 Snooker [i] 23:00 Tenis [i] 00:30 Snooker [i] 01:15 The Box [i] 01:25 Business Class [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Mlha ve strašidelném domě / Mimozemské UFO 7 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Eskamotáž 3 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Černí draci 18 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Anděl milosrdenství 19 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Vojáci nenávisti 19 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Město v rozkvětu 18 [i] 13:20 Agentura Jasno 4: Tenhle případ nevyřešíš 10 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se střetne s playboyem 8