TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:00 Komisár Rex IV. 16/18 [i] 10:00 Amber Freyová: Svedkyňa obžaloby [i] 11:50 Nezvestní II. 15/18 [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 12:50 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 4/22 [i] 13:50 Krok za krokom II. 21/24 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 11/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 19/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:30 Kobra 11 XVI. 1/15 (HD) - NOVÉ ČASTI [i] 23:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:55 Zahulíme, uvidíme [i] 01:30 NCIS V. 19/19 [i] 02:15 Mestečko Heuréka III. 7-8/18 [i] 03:40 Komisár Rex IV. 16/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky V. 143 [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Práca pre teba [i] 07:35 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 Inšpektor Rocca: Krutý osud [i] 11:05 Sila lásky IV. 54/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 155 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Veci, ktoré máme spoločné 15/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 144 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 22:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Istota 7/24 [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Bláznivo zamilovaní: Veci, ktoré máme spoločné 15/52 [i] 00:05 Kto hovorí pravdu? [i] 00:55 Inšpektor Rocca: Krutý osud [i] 02:35 O 5 minút 12 [i] 03:40 Sila lásky IV. 54/203 [i] 04:30 Sila lásky V. 144 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Krajina Dživiben [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Národnostný magazín - mix: Nemecký [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus - práca [i] 11:45 Symboly krásy: Furošiki - tradičná šatka [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 13:00 Piesne domova [i] 13:25 Športové ozveny [i] 14:00 Mednyánszky [i] 14:50 Spomíname na Gustáva Valacha: Čierne ovce [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: ETA [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z nočnej košieľky 3/7 [i] 18:45 Šport minulých liet: Šport minulých liet (1949 - 1950) [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Branislav Peťko [i] 20:00 Kapitán všetkých morí [i] 20:30 Liga majstrov: Liga majstrov - zápasy [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:10 Práca pre teba [i] 23:15 Polícia [i] 23:25 VAT [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Čie je to dedičstvo? [i] 08:25 Súdna sieň: Bohatý a sebecký [i] 09:25 Panelák IX.: Kiahne 65 [i] 10:30 Dom snov II. 22 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 7 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 4 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Kubovo vzplanutie 66 [i] 21:30 Kosti VI. 21 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 10 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 1/22 [i] 01:20 Zachráň ma VI. 3 [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 4 [i] 02:50 District 41,42 [i] 04:15 Vyjednávači 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 80 [i] 08:15 Matlock IV. 6 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VI. 3 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges II. 15,16 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 19 [i] 13:35 Panelák IX.: Kiahne 65 [i] 14:40 Faktor strachu III. 11 [i] 15:40 Simpsonovci V. 1,2/22 [i] 16:50 Dom snov II. 22 [i] 17:50 Akty X II. 7 [i] 18:50 Faktor strachu III. 11 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Steven Seagal: Muž zákona I. 9,10 [i] 21:10 Originály na cestách I. 6/6 [i] 22:10 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 22:55 Sladký život PLAYMATE: I. 12,13 [i] 23:55 HOTEL PARADISE: . [i] 00:55 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 6 [i] 01:55 Bostonské zločiny IV. 11,12,13 [i] 04:00 Láska a pomsta 101 [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XV. 10/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Správňák Joe 9/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší 15/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 11/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 4/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 16/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 16/22 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 11/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 12/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 15/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 17/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 16/23 [i] 18:00 Boj o čas III. 5/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 16/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 18/23 [i] 21:00 Vzpomínky 17/18 [i] 22:00 Firma 10/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24/24 [i] 00:00 Cena za lidskost 6/13 [i] 00:55 Vzpomínky 17/18 [i] 01:50 Firma 10/22 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24/24 [i] 03:20 Cena za lidskost 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Lance Armstrong/Sheryl Crowová [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Začíná nová lovná sezóna [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 10:00 Jak to dělají? 5 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 41 [i] 10:55 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 11:50 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 12:45 Opravna vraků: Camaro z Beverly Hills [i] 13:40 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Larví farma [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Kouř nad vodou [i] 16:25 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 17:20 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 18:15 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to dělají?: Nejlepší sekačky/obchody/voda [i] 20:05 Zlato Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 21:00 Mečouni - život na udici: Nepřátelské převzetí [i] 21:55 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem: Žralok mako [i] 22:50 Ross Kemp - extrémní svět 4 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 00:40 Zlato Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 01:40 Mečouni - život na udici: Nepřátelské převzetí [i] 02:40 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem: Žralok mako [i] 03:40 Ross Kemp - extrémní svět 4 [i] 04:35 Jak se to dělá 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Zbav nás zlého 9/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Ozma, princezna země Oz 30/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Velký závazek 10/32 [i] 10:15 Národní klenoty [i] 10:45 Na cestě po Tasmánii [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: To, co jsem 4/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Stůj, nebo se netrefím [i] 21:30 Neobyčejné životy [i] 22:25 Na psí knížku [i] 23:40 Losování Euromiliony 23:45 Na velikosti záleží II 1/10 [i] 00:15 MI5 15/16 [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:30 Je to krásné, když vám přes noc vyroste na zahrádce cirkus [i] 02:50 Ruda [i] 03:10 Bolkoviny [i] 03:50 Elektrický nůž [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Prof. Dalibor Povolný [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Na houby: Teplomilné [i] 10:00 Modré díry - Potápění v labyrintu [i] 10:50 Přírodní bohatství: Rubíny a safíry [i] 11:00 Japonské obří ponorky [i] 11:50 Kvarteto [i] 12:20 Nová Evropa očima Michaela Palina: V Polsku 6/7 [i] 13:15 Náš venkov [i] 13:30 Heydrich - konečné řešení: Libuše volá Londýn 34/44 [i] 14:00 Království divočiny: Lemuří příběh [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Sto let Skauta [i] 15:02 Příběh skautského totemu [i] 15:15 Medailonek Erika Taberyho [i] 15:30 Buď připraven [i] 15:50 Medailonek Heleny Illnerové a [i] 16:40 Věříš si? - skautský speciál "Buď připraven a věř si!" [i] 17:05 Skaut má holá kolena [i] 18:05 Medailonek Marka Orko Váchy [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 19:25 Medailonek Petra Gazdíka [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Trochu lepší svět [i] 21:00 Medailonek Romana Týce [i] 21:10 Historie.cs [i] 22:05 Chodníky slávy: Peter O'Toole [i] 23:50 Plzeňské bublinky 2012 [i] 23:55 Q [i] 00:25 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 00:35 Nedej se [i] 00:50 Divadlo žije! [i] 01:20 Kultura.cz [i] 01:45 Kultura.cz Ostrava [i] 02:10 Nepohodlní: Jan Amos Komenský [i] 02:30 Babylon [i] 02:55 Do práce [i] 03:25 Kvarteto [i] 03:50 Mezi dvěma břehy [i] 04:30 Ten bílovský zámek [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2181 [i] 09:55 Stále a navždy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky II 13 [i] 13:35 Vrchní sestra 7 [i] 14:35 Vražedná čísla II: V dobrém i zlém 2 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba V: Soudný den (část 2.) 19 [i] 16:30 Přátelé 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Kdyby, třeba, možná 7 [i] 18:30 Ulice 2182 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Banální zákrok 333 [i] 21:25 Víkend: Ve jménu naděje [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Postižení 17 [i] 23:55 Žalobce a obhájce: Mladá láska 9 [i] 00:45 Útěk z vězení IV 12 [i] 01:40 Novashopping 02:00 V těle boubelky II 13 [i] 02:40 Vrchní sestra 7 [i] 03:25 Útěk z vězení IV 12 [i] 04:35 V dobrém i zlém 21, 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider III: Noční úder 20 [i] 08:10 M*A*S*H 118 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Vražda uvnitř skupiny 6 [i] 10:50 Policejní divize IV: Nulová tolerance 1/2 21 [i] 11:45 Schimanski: Vlny za lodí [i] 13:50 Alf III: Strach 22 [i] 14:20 Siska IV: Muž, který shořel 11 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Příliv lásky [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Cesty k úspěchu [i] 22:25 Sběratelé kostí VI: Svalovec na pláži 3 [i] 23:25 Myšlenky zločince VI: Temný les 9 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny III: Krev nelže 6 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny III: Krev nelže 6 [i] 04:10 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Júlia - Cesty za šťastím 53-54/191 [i] 07:00 Macocha 16/120 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová III. 130/130 [i] 08:35 Dr. Oz I. 108/174 [i] 09:40 Veronika II. 19/22 [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 Ako byť trendy [i] 12:10 Sultán 66 [i] 13:10 Druhý dych 65/80 [i] 14:20 Rebeli I. 172/215 [i] 15:15 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 16:10 Cigánske srdce 192/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 68/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 15/22 [i] 18:50 Dharma a Greg III. 14/24 [i] 19:20 Frasier VII. 11-12/24 [i] 20:00 Sultán 67 [i] 21:20 Druhý dych 66/80 [i] 22:25 Ezel 13-14/142 [i] 00:10 Sestrička Jackie I. 11/12 [i] 00:40 Adela show [i] 01:35 Frasier VII. 11/24 [i] 01:55 Zajtrajšie noviny III. 15/23 [i] 02:35 Dr. Oz I. 108/174 [i] 03:20 Ulica III. 207/259 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:30 Júlia - Cesty za šťastím 55-56/191 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Prokletý [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Magma [i] 13:55 Koma [i] 15:45 Poslední loupež [i] 17:40 Dvě na jednoho [i] 19:20 Zachraňte Emily [i] 21:05 Ohnivá smršt´ [i] 22:45 Neporazitelný [i] 00:25 Poslední mise [i] 01:50 Masakr na střední škole [i] 03:30 Na pokraji šílenství [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Atletika [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i]