TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:00 Komisár Rex IV. 15/18 [i] 10:00 Protokol [i] 11:50 Nezvestní II. 14/18 [i] 12:40 Rýchle Televízne noviny [i] 12:45 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 10/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 18/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE - LIVE [i] 22:25 Partička [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Ako štvaná zver [i] 01:15 Noc patrí nám [i] 03:00 Mestečko Heuréka III. 6/18 [i] 03:45 Komisár Rex IV. 15/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Práca pre teba [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Inšpektor Rocca: Tajomstvo kostry [i] 11:05 Sila lásky IV. 53/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:15 Divoký anjel 154 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Pozitívne zmeny 14/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 143 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Tam, kde je raj zvierat [i] 21:40 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Komisár Manara: Vražda vo vile Paradiso 9/12 [i] 23:20 Bláznivo zamilovaní: Pozitívne zmeny 14/52 [i] 00:15 Tam, kde je raj zvierat [i] 01:45 Inšpektor Rocca: Tajomstvo kostry [i] 03:20 Komisár Manara: Vražda vo vile Paradiso 9/12 [i] 04:10 Sila lásky IV. 53/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 10:55 Národnostné správy [i] 11:05 Fokus - rodina [i] 11:40 Dedičstvo otcov: Kláštor františkánov v Kremnici [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Piesne domova: Čičmany [i] 13:20 Autosalón [i] 13:50 Odpískané [i] 14:30 Športové ozveny [i] 14:55 Magazín NHL [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Nemecký [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 VAT [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Symboly krásy: Furošiki - tradičná šatka [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z nočnej košieľky 2/7 [i] 18:40 Osobnosti: Viktor Kubal [i] 18:45 Košice Interface 2013 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Rakovina hrubého čreva a konečníka [i] 20:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Z druhej strany [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Štyri minúty [i] 23:55 On Air [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 Súdna sieň: Sobášny podvodník [i] 08:25 Súdna sieň: Choď do riti! [i] 09:25 Panelák IX.: Veční rivali 64 [i] 10:30 Dom snov II. 21 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 James Bond: Casino Royale [i] 16:00 HOTEL PARADISE [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Kiahne 65 [i] 21:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 7 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Profesionáli 2012: Preteky chrtov 7 [i] 00:15 Californication - Orgie v Kalifornii III. 7 [i] 01:00 Votrelec vs. Predátor [i] 02:35 Klamári II. 19,20 [i] 04:00 Californication - Orgie v Kalifornii III. 7 [i] 04:30 District 39,40 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 34 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 79 [i] 08:15 Matlock IV. 5 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda VI. 2 [i] 10:25 Detektív Nash Bridges II. 13,14 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 18 [i] 13:35 Panelák IX.: Veční rivali 64 [i] 14:40 Faktor strachu III. 10 [i] 15:40 Simpsonovci IV. 21,22/22 [i] 16:50 Dom snov II. 21 [i] 17:50 Akty X II. 6 [i] 18:50 Faktor strachu III. 10 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka New York II. 19,20 [i] 22:10 Podvodníci I. 6 [i] 23:00 Dexter III. 6 [i] 00:10 HOTEL PARADISE [i] 01:10 Bostonské zločiny IV. 8,9,10 [i] 03:25 Láska a pomsta 99,100 [i] 04:55 Zasľúbená zem 35 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XV. 9/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Pochod na místě 8/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší 14/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 10/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 3/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 15/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 15/22 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 10/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 11/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 14/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 16/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 15/23 [i] 18:00 Boj o čas III. 4/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 15/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 16/23 [i] 21:00 Dr. House VII. 6/23 [i] 22:00 Pohřešovaný 6/7 [i] 23:00 Firma 9/22 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 3/19 [i] 00:55 Dr. House VII. 6/23 [i] 01:50 Pohřešovaný 6/7 [i] 02:35 Firma 9/22 [i] 03:20 Zachraň mě VI. 3/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: MV Solitaire [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Přátelé a rivalové [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 09:05 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 10:00 Jak to dělají? 4 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 40 [i] 10:55 Nutné k přežití: Guatemala [i] 11:50 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 12:45 Motory Detroitu: Pojízdný lokál [i] 13:40 Americký chopper: Motorka fantazie - Bryan King [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Začíná nová lovná sezóna [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 17:20 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 18:15 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to dělají?: Vyšetřovatelé požárů/duby [i] 20:05 Lovci tornád 4 [i] 21:00 Dráha tornád: Následky [i] 21:55 Jak přežít neštěstí: Přepadení v domě [i] 22:50 Kde je limit?: Dům [i] 23:45 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 00:40 Lovci tornád 4 [i] 01:40 Dráha tornád: Následky [i] 02:40 Jak přežít neštěstí: Přepadení v domě [i] 03:40 Kde je limit?: Dům [i] 04:35 Jak se to dělá 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Móda - Extravagance - Manýry [i] 05:30 Banánové rybičky [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Mombi se pokouší přelstít Glindu 29/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Zbav nás zlého 9/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Tomáše Berana [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Tvař se vesele! 3/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Život je ples: Nebe je modrý a zlatý 16/16 [i] 21:00 Na cestě po Tasmánii [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Národní klenoty [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 MI5 15/16 [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:40 Toulavá kamera [i] 01:10 Sváteční slovo básníka Václava Buriana [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Přes nový práh [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:10 Vzhůru dolů! [i] 03:30 Magie v ulicích [i] 03:45 Drazí rodičové, já se žením - vdávám [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dopis Ježíškovi [i] 06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? ZJ - [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Karnali 4/4 [i] 09:50 Kamera na cestách: Divoká Čína: Srdce draka 1/6 [i] 10:45 O životě zahradnickém [i] 11:15 Československo ve zvláštních službách: Jak jsme bourali monarchii 2/19 [i] 12:15 Zrezivělá krása [i] 12:40 Miluju svůj mobil a počítač [i] 13:35 Hledání ztraceného času [i] 14:00 Československý filmový týdeník 1962 882/2379 [i] 14:10 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 1/10 [i] 15:00 Středověk 4/6 [i] 15:55 Karel starší ze Žerotína [i] 16:05 Nepohodlní: Jan Amos Komenský [i] 16:25 Na vlně první republiky 3/7 [i] 16:40 Bílá místa [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Levná kimitace 16/21 [i] 19:25 Kancl II: Michael má narozeniny 19/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 2/10 [i] 20:50 Muži od Dunkerque [i] 21:20 Peklo zvané Alcatraz [i] 22:10 Velikáni filmu: Hal Ashby [i] 23:50 Plzeňské bublinky 2012 [i] 00:00 Život za zdí [i] 01:35 Abbey Road: Live III. 6/12 [i] 02:25 Sbohem soudruzi: Hrozba 2/6 [i] 03:15 Krásný ztráty [i] 03:55 Chcete je? ZJ - [i] 04:00 Cesty víry: Vatikánský rozhlas [i] 04:25 Uchem jehly [i] 04:50 Znojemská desítka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2180 [i] 09:50 Cesta do středu země 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky II 12 [i] 13:35 Vrchní sestra 6 [i] 14:30 Vražedná čísla II: Poslední soud 1 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba V: Soudný den (část 1.) 18 [i] 16:30 Přátelé 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Hodný strýček 6 [i] 18:30 Ulice 2181 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Tajné pohřby 12 [i] 21:20 Hlas ČeskoSlovenska [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII 16 [i] 23:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 13 [i] 01:00 69 rozkoší pro smrtelníky 21, 22 [i] 01:55 Novashopping 02:15 V těle boubelky II 12 [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Knight Rider III: Víkendové sny 19 [i] 08:10 M*A*S*H 117 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Vzplanutí 5 [i] 10:50 Policejní divize IV: Dávej pozor, co si přeješ 20 [i] 11:45 Schimanski: Smrt na stadionu [i] 13:50 Alf III: Přátelství za hrob 21 [i] 14:20 Siska IV: Vražedná hra 10 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Podzim lásky [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Váhání 116 [i] 21:20 Farmář hledá ženu: Čtvrtý den na farmě [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Slunečno, místy vraždy I: Manželství je vražda 8 [i] 00:15 Anatomie lži II: Čistá pravda 13 [i] 01:10 Nedokonalé zločiny III: Žena v ohrožení 5 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Júlia - Cesty za šťastím 51-52/191 [i] 06:55 Macocha 15/120 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 129/130 [i] 08:25 Dr. Oz I. 107/174 [i] 09:30 Veronika II. 18/22 [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Prvý rytier [i] 13:25 Druhý dych 64/80 [i] 14:30 Rebeli I. 171/215 [i] 15:25 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 16:15 Cigánske srdce 191/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 67/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 14/22 [i] 18:55 Dharma a Greg III. 13/24 [i] 19:25 Frasier VII. 9-10/24 [i] 20:00 Sultán 66 [i] 21:20 Druhý dych 65/80 [i] 22:25 Ako byť trendy [i] 23:35 Sestrička Jackie I. 9-10/12 [i] 00:40 Adela show [i] 01:20 Frasier VII. 9-10/24 [i] 02:05 Zajtrajšie noviny III. 14/23 [i] 02:50 Dr. Oz I. 107/174 [i] 03:35 Ulica III. 206/259 [i] 04:20 Lampáreň [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Míša - vodní příšerka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ulovit miliardáře [i] 13:45 Jaro 1941 [i] 15:35 Sláva vítězům [i] 17:35 Magma [i] 19:20 Koma [i] 21:05 Na pokraji šílenství [i] 22:50 Masakr na střední škole [i] 00:30 Aljašský expres [i] 02:00 Bitva o Hill 60 [i] 04:00 Elita [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Motorky [i] 09:15 Motorky [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 8: Příliš dokonalý plán 1 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Opožděná spravedlnost 16 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Hra na schovávanou 17 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 7. díl 7 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Den očisty 17 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Napumpovaná akce 16 [i] 13:20 Agentura Jasno 4: Vlkodlak 8 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do divadla 6 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Černí draci 18