TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana IV. 12/13 [i] 06:05 Za humny je drak [i] 07:40 Číslo 5 žije 2 [i] 09:50 Priatelia II. 23-24/24 [i] 10:50 Hellcats: Superkočky v akcii 11/22 [i] 11:45 Upírske denníky II. 20/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:15 Prvý rytier [i] 16:55 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Bozk čiernej vdovy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 3. FINÁLE - LIVE [i] 22:55 Šťastie v hre [i] 01:20 Fringe II. 7/22 [i] 02:00 Muž bez tieňa 2 [i] 03:25 Komisár Rex IV. 14/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Včielka Maja: Ako bol Maxo operovaný [i] 07:50 Alica v krajine zázrakov 23/26 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Góóól [i] 09:15 "Z pekla štěstí" 2/5 [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody IV.: Etiópia, krajina pôvodu. 2. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Formula 1: Veľká cena Bahrajnu [i] 16:00 Na ceste: Na ceste po severnom Altiplane [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Jean od Floretty [i] 22:10 Manon od prameňa [i] 00:00 Góly - body - sekundy [i] 00:10 Odpískané [i] 00:55 Jean od Floretty [i] 02:50 Manon od prameňa [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín: Letné pneumatiky [i] 09:40 Orientácie [i] 10:05 Cesta človeka: Severná a Južná Amerika 5/5 [i] 11:00 Tenis Fed cup [i] 17:40 Život v pohybe: Cyklistika [i] 18:05 Dedičstvo otcov: Kláštor františkánov v Kremnici [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z nočnej košieľky 1/7 [i] 18:45 Čarovný svet animovaného filmu [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Irán - storočie bojov o ropu [i] 21:30 Umenie 2012: Hudba [i] 22:00 Noc v archíve [i] 23:05 Štefan Vraštiak jubiluje: Ráčte vstúpiť [i] 23:35 Šerm - kvalifikácia na OH [i] 00:35 Slovo [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 08:05 Simpsonovci XVIII. 14,15 [i] 09:05 Camp Rock 2 [i] 11:15 Rodinka úžasných 3,4 [i] 13:15 Rande s prezidentovou dcérou [i] 15:05 Panna Aquamarine [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 James Bond: Casino Royale [i] 23:15 Deň odplaty [i] 01:20 Panna Aquamarine [i] 03:05 Dexter II. 11,12/12 [i] 04:45 Rodinka úžasných 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Láska v Istanbule 22 [i] 06:35 MacGyver 67,68 [i] 08:45 A-Team 85,86 [i] 11:05 30 prípadov majora Zemana: Posolstvo z neznámej krajiny - 1971 28 [i] 12:55 Ano, šéfe! IV. - Zdeněk Pohlreich [i] 14:00 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 7 [i] 15:00 Posledné minúty 2 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 17:20 Náčelník Veľký Had [i] 19:15 MacGyver [i] 20:20 Zrelé víno [i] 22:15 Noc tornád [i] 00:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 7 [i] 01:10 Bostonské zločiny IV. 6,7 [i] 02:55 Život na Marse 14,15 [i] 04:30 Láska a pomsta 97 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:10 Poslední trosečník XIX. - Samoa 2/16 [i] 07:10 Internát VI. 9/13 [i] 08:55 Ztracený svět: Věštba 20/22 [i] 10:00 Enterprise II. 15/26 [i] 11:00 Enterprise II. 16/26 [i] 12:00 Pravěk útočí III. 6/10 [i] 13:00 Předčasné vydání III.: Dva zmatkáři 17/23 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Osud 18/23 [i] 15:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 3/10 [i] 15:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 4/10 [i] 16:00 Drzá Jordan 3/23 [i] 17:00 Drzá Jordan 4/23 [i] 18:00 Dr. House VII. 5/23 [i] 19:00 Pohřešovaný 6/7 [i] 20:00 Firma 9/22 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 6/17 [i] 22:00 Profil zločinu 1/6 [i] 23:10 Wallander 1/3 [i] 00:55 Cena za lidskost 5/13 [i] 01:50 Internát VI. 9/13 [i] 03:20 Dr. House VII. 5/23 [i] 04:05 CSI: New York VIII. 6/17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přísně tajné – havárie letadel: Konstrukční chyba [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 06:50 Jak to funguje: Sbíječka/Kouřový alarm/Měřič spotřeby elektřiny/Čistička vzduchu [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Hledače meteoritů [i] 08:10 Bořiči mýtů 180 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 9 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 10 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Bouře [i] 11:50 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Bolest a odměna [i] 13:40 Bořiči mýtů 179 [i] 14:35 Motory Detroitu: Pojízdný lokál [i] 15:30 Pátá rychlost 5 [i] 16:00 Pátá rychlost 6 [i] 16:25 Impozantní lodě: MV Solitaire [i] 17:20 Bezpečná hranice 8 [i] 17:50 Bezpečná hranice 9 [i] 18:15 Říční příšery: Tichý vrah [i] 19:10 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 19:40 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 20:05 Rybaření rukama s burany: Odpočinek s Jacksonem [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Tasmánie [i] 21:55 Nejlepší policisté 1 [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Do srdce temnoty [i] 23:45 Tajemství tajné služby 1 [i] 00:40 Bezpečná hranice 8 [i] 01:10 Bezpečná hranice 9 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Tasmánie [i] 02:40 Nejlepší policisté 1 [i] 03:40 Jak se to dělá: Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Do srdce temnoty [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 23/26 [i] 06:45 Franklin [i] 07:05 Dětská hlídka: Dětská láska 10/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo básníka Václava Buriana [i] 11:00 Náves: Nepožádáš pastýře svého 6/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O perlové panně [i] 14:25 Zdivočelá země 18/20 [i] 15:20 Zdivočelá země 19/20 [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:10 Rozpuštěný a vypuštěný [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Hrobník [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Z rodinného alba [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Komisař Moulin [i] 00:55 Podfukáři III 3/6 [i] 01:45 Film o filmu Roming [i] 02:00 Zázraky přírody [i] 03:15 Bydlení je hra [i] 03:40 Zahrada pod lupou [i] 04:05 Kabát na mladíka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Cesty víry: Ve službě Bohu [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Dočasné příměří 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:20 Průzkum umění: Auguste Clésinger a Gustave Courbet 2/5 [i] 10:15 Chcete mě? ZJ - [i] 10:30 Máte mě! [i] 10:45 Království divočiny: Lemuří příběh [i] 11:15 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:25 Nedej se [i] 11:45 Kultura.cz [i] 12:15 Film o filmu Můj vysvlečenej deník [i] 12:30 Odhalená stopa [i] 14:00 Modré díry - Potápění v labyrintu [i] 14:55 Křesťanský magazín [i] 15:20 Uchem jehly [i] 15:45 Cesty víry: Vatikánský rozhlas [i] 16:15 Terra musica [i] 17:10 Osobnost na Dvojce [i] 17:15 Rock na vsi [i] 17:45 Kde peníze pomáhají [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Bůžek s uraženým uchem - 2. část 16/39 [i] 18:15 Bert a Ernie 16/26 [i] 18:20 Včelka Mája: Vilík v zajetí 81/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Suma sumárum [i] 19:25 Červený trpaslík: Výměna těl 16/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Libuše volá Londýn 34/44 [i] 20:30 Japonské obří ponorky [i] 21:25 Na plovárně s Ondřejem Vetchým [i] 21:45 AFOkus: Academia Film Olomouc 2012 [i] 21:55 Chodníky slávy: Lino Ventura [i] 23:55 Pravá krev II: Mejdan pokračuje 2/12 [i] 00:50 Flight of the Conchords II: Nový hrnek 2/10 [i] 01:15 Divadlo Svoboda [i] 03:00 ČT Live - Aneta Langerová 03:50 Příběhy železné opony [i] 04:05 Generace "0" [i] 04:20 Salón Cimrman uvádí Za Cimrmanem až do hrobu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:10 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:35 Pepek námořník 2 [i] 06:45 Liga Špačků II 2 [i] 07:15 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 9 [i] 07:30 Senzační Spiderman 5 [i] 07:55 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 16 [i] 08:25 Babicovy dobroty [i] 09:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:10 Údolí krásných žab [i] 12:05 Druhý dech: Digitální dojnice 10 [i] 13:30 Velká cena Bahrajnu [i] 15:55 SOS Japonsko: Svědci katastrofy [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska [i] 22:45 Střepiny [i] 23:15 Ten nejlepší [i] 01:40 Novashopping 02:00 Nepříjemná pravda [i] 03:35 Áčko [i] 04:35 V dobrém i zlém 19, 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Ninjago: Den Bájného požírače 15 [i] 07:45 Mistr Manny II: Nahoru dolu; Rozkvetlé nářadí 9 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi: Zabijte Hitlera dřív, než začne válka 6 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Au pair aneb Slečna na hlídání [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru I: Smrt staré dámy [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Rozloučení 10 [i] 21:10 Robinson Crusoe [i] 23:10 Sexbomba od vedle [i] 01:20 Sběratelé kostí I: Muž v cele smrti 7 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Hitlerovi bodyguardi: Zabijte Hitlera dřív, než začne válka 6 [i] 04:50 Ano, šéfe! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Všetci sú za dverami [i] 07:05 Úbohá Nasťa 14-15/80 [i] 08:45 H2O: Stačí pridať vodu 5/26 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 O.C. California II. 18/24 [i] 11:20 Veronika Marsová II. 2/22 [i] 12:25 Columbo I. 2/7 [i] 13:55 Horiace pobrežie 2/4 [i] 15:50 Súkromné pasce 4/12 [i] 17:00 Keď budeš moja 66/238 [i] 17:50 Inga Lindströmová: Stretnutie pri mori [i] 20:00 Mrazivá vášeň [i] 22:30 Skutočný príbeh: Dievča ako ja [i] 00:15 Než sa diabol dozvie, že si mŕtvy [i] 02:10 Horiace pobrežie 2/4 [i] 03:50 Nočné lampy [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Julius Caesar 2. [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hrdinové z říše Gaja [i] 13:50 2 Bobule [i] 15:40 Desatero [i] 17:25 Prokletý [i] 19:00 Zítra nehrajeme! [i] 20:50 Elita [i] 22:45 Bitva o Hill 60 [i] 00:50 Puls 2: Posmrtný život [i] 02:20 Nezvratný důkaz [i] 03:55 Sex 100+1 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:30 Atletika [i] 09:45 Olympiáda [i] 10:00 Atletika [i] 13:00 Motorky [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:30 Motorky [i] 19:15 Motorky [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Snooker [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 9: 4. díl 4 [i] 08:00 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 1. 23 [i] 09:00 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 2. 24 [i] 10:00 Diagnóza vražda 8: Příliš dokonalý plán 1 [i] 11:00 Diagnóza vražda 8: Slepý blafuje 2 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Nařízení vlády 13224 7 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Parukový večírek 7 [i] 14:00 Městečko Haven 2: 2. díl 2 [i] 15:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 19:00 PREMIÉRA Být Erikou 4: Kuchařka pro psy 2 [i] 20:00 Kdo myslíte, že jste? 1: Spike Lee 7 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Slavnost vína 8 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Odložení popravy 8 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Ikarus 7 [i] 00:00 Být Erikou 4: Kuchařka pro psy 2 [i] 01:00 Médium 6: Kdo je ta holka? 2 [i] 02:00 Osvícení: 1. díl 1 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 9: 5. díl 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Dokonalí predátoři [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 10 [i] 07:15 Sedm divů sluneční soustavy 5 [i] 08:15 Podzemí měst III. 4 [i] 09:10 Dítě naší doby: Příběhy dětí 4 [i] 09:50 Jamieho revoluce ve stravování 1 [i] 10:45 Jamieho revoluce ve stravování 2 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě 7 [i] 12:55 Utajený šéf - Austrálie II. 03 [i] 13:55 Jak žijí Jonesovi 3 [i] 14:25 Jak žijí Jonesovi 4 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani II.: Části těla 6 [i] 15:55 Život 6 [i] 16:55 Vítejte v Lagosu 1 [i] 18:05 Mistři švindlu 87 [i] 18:35 Mistři švindlu 88 [i] 19:05 Deratizátor 3 [i] 19:35 Deratizátor 4 [i] 20:05 Sběrači II. 6 [i] 21:00 Největší loupeže Británie 1 [i] 22:00 Pravdivé příběhy 1 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 2 [i] 23:55 Oživlé dějiny 2 [i] 00:55 Vyloučeno 6 [i] 01:55 Podzemí měst III. 4 [i] 02:50 Zvířecí rekordmani II.: Části těla 6 [i] 03:50 Nejpřísnější rodiče světa 2 [i] 04:55 Život 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Umění lhát [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy IV. 16 [i]