Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:05 Komisár Rex IV. 14/18 [i] 10:05 Bez syna neodídem [i] 13:45 Krok za krokom II. 20/24 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 9/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 17/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 AKČNÝ PIATOK: Žoldnieri spravodlivosti [i] 23:20 Red Bull X-Fighters 2012 [i] 23:30 AKČNÝ PIATOK: Strelec v ohrození [i] 01:20 Chladnokrvne [i] 02:55 Hrozba z temnôt [i] 04:20 10 sekúnd [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Hurá do záhrady [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Inšpektor Rocca: Výkrik do tmy [i] 11:10 Sila lásky IV. 52/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Divoký anjel 153 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Správne rozhodnutie 13/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:35 Sila lásky V. 142 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Miss Universe SR [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Zločinná vášeň [i] 00:25 Bláznivo zamilovaní: Správne rozhodnutie 13/52 [i] 01:20 Inšpektor Rocca: Výkrik do tmy [i] 02:55 Zločinná vášeň [i] 04:35 Sila lásky IV. 52/203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus právo [i] 11:40 Zelené raje II: Divoké ostrovy - Indonézia [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Šláger na šláger [i] 13:10 Senior klub - magazín [i] 13:40 Integruj! [i] 14:10 Medicína: Medicína - Ochorenia aorty [i] 15:15 Európska liga - zostrihy [i] 15:40 Tvárou v tvár [i] 16:05 Práca pre teba [i] 16:20 Fokus - rodina [i] 16:50 Euro Hokej Challenge [i] 19:25 Práca pre teba - žrebovanie [i] 19:30 Encyklopédia slov.obcí: Kráľovce - Krnišov [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Jitka Mačalová [i] 20:00 Planéta Zem I.: Od pólu k pólu [i] 20:55 Família: Família - Od seba a predsa spolu [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Muž a jeho pes [i] 23:35 BJD Harold López-Nussa Trio (Kuba/Francúzsko) [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 2 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Zasran [i] 08:15 Súdna sieň: Cukrík [i] 09:20 Panelák IX.: Veční rivali 64 [i] 10:25 Dom snov II. 20 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 20 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Čórka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 9,10 [i] 22:15 HOTEL PARADISE [i] 23:15 Neverne tvoja [i] 01:40 Sexi špinavé prachy [i] 03:30 District 37,38 [i] 04:55 Dobrá manželka I. 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 33 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 78 [i] 08:15 Matlock IV. 4 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda VI. 1/22 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges II. 11,12 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 17 [i] 13:30 Panelák IX.: Veční rivali 64 [i] 14:35 Faktor strachu III. 9 [i] 15:35 Simpsonovci IV. 19,20 [i] 16:45 Dom snov II. 20 [i] 17:50 Akty X II. 5 [i] 18:50 Faktor strachu III. 9 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 6 [i] 21:10 Sexi špinavé prachy [i] 23:20 Ice Road Truckers I. 8 [i] 00:20 Brloh v Beverly Hills [i] 02:20 Glee 13 [i] 03:00 Bostonské zločiny III. 21,22,23,24/24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XV. 8/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Andělé a Ďáblové 6/22 [i] 08:00 Předčasné vydání II.: Rudí kámoši 7/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 9/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 2/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 14/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 14/22 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 9/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 10/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 13/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 15/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 14/23 [i] 18:00 Boj o čas III. 3/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 14/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 15/23 [i] 21:00 Wallander 1/3 [i] 22:45 Dr. House VII. 5/23 [i] 23:45 Strážce pořádku II. 10/13 [i] 00:45 Wallander 1/3 [i] 02:30 Dr. House VII. 5/23 [i] 03:15 Strážce pořádku II. 10/13 [i] 04:00 Drzá Jordan 15/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Modrý pták [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední šňůra [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 09:05 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 10:00 Jak to dělají? 3 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 39 [i] 10:55 Nutné k přežití: Čína [i] 11:50 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 12:45 Pátá rychlost 5 [i] 13:15 Pátá rychlost 6 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka fantazie - Joseph McClendon [i] 14:35 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Přátelé a rivalové [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 17:20 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 18:15 Nutné k přežití: Guatemala [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to dělají?: Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky [i] 20:05 Dvanáct oblíbených epizod Bořičů mýtů: Mokré a divoké [i] 21:00 Idiot na cestách: Transsibiřský expres [i] 21:55 Titanic: následky [i] 23:45 Titanic: zrození legendy [i] 01:10 Poslední tajemství Titaniku [i] 03:00 Titanic: následky [i] 03:40 Strašení: Kde žijí démoni [i] 04:35 Jak se to dělá 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Pod povrchem 7/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Dobytí Smaragdového města 28/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Za hlasem srdce 8/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Paprsek 16/26 [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:05 Malá farma: Holubí dům [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Vyprávěj: Mikulášova Hilda 4/9 [i] 20:55 13. komnata Tomáše Berana [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Deset zastavení s mistry zábavy [i] 23:00 Taggart [i] 23:50 Město žen I: Dva pistolníci 8/24 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 30/39 [i] 00:30 Přítelkyně: Ty přízraky 9/12 [i] 01:25 Film o filmu Vrásky z lásky [i] 01:40 AZ-kvíz Speciál [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Oltáře útěchy [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Dětská záchranka v akci [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 15/45 [i] 10:00 Miluju svůj mobil a počítač [i] 10:55 Na plovárně s Jiřím Preslem [i] 11:20 Barvy života [i] 12:10 Krajina pro život [i] 12:30 Oceán plastů [i] 13:25 Chcete mě? ZJ - [i] 13:40 Máte mě! [i] 13:55 Postřehy odjinud [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Na houby: Lišky, kuřátka a břichatky [i] 15:00 Karnali 4/4 [i] 15:20 Šance přežít: Lemuří příběh 5/6 [i] 15:45 Aby dluhy nebolely: Dočasné příměří [i] 15:55 Film o filmu Vrásky z lásky [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:50 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 69 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Reportér 15/21 [i] 19:25 Kancl II: Vemte dceru do práce 18/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Řeky - krásné i kruté 7/8 [i] 20:55 AFOkus: Academia Film Olomouc 2012 [i] 21:00 Velikáni filmu: Claude Chabrol [i] 22:50 ČT Live - Aneta Langerová [i] 23:45 Je to soda III 7/8 [i] 00:15 Medúza [i] 00:50 Musicblok [i] 01:15 Mein kroj [i] 01:40 Kosmopolis [i] 02:10 Co by kdyby: Nepřišli [i] 02:25 Evropa dnes [i] 02:55 Knižní svět [i] 03:20 Q - 2012 [i] 03:45 Ekoprůkopníci: Energeticky úsporné budovy [i] 04:05 Příběhy železné opony [i] 04:20 Salón Cimrman aneb Cimrman v Novém světě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2179 [i] 09:50 Desátý kruh [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky II 11 [i] 13:35 Vrchní sestra 5 [i] 14:30 Odložené případy VII: Rána 22 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba V: Tvář 17 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Všechno ostatní nech plavat 5 [i] 18:30 Ulice 2180 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Výměna manželek 5 [i] 21:35 Strážce spravedlnosti 3 [i] 23:35 Nebezpečný cíl [i] 01:30 Novashopping 01:50 V těle boubelky II 11 [i] 02:35 Vrchní sestra 5 [i] 03:15 Sexy kočky z celého světa 3 [i] 03:45 Áčko [i] 04:35 V dobrém i zlém 15, 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider III: Smrt v kamionu 18 [i] 08:10 M*A*S*H 116 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Vražda mezi zkouškami 4 [i] 10:50 Policejní divize IV: Válka gangů 19 [i] 11:45 Schimanski: Miriam [i] 13:50 Alf III: Sokové 20 [i] 14:20 Siska IV: Smrtelné střetnutí 9 [i] 15:45 Rosamunde Pilcher: Zamilované léto [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XIV: Temná tajemství 2 [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:10 Noc v ráji [i] 00:10 Riddick - Kronika temna [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Macocha 14/120 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová III. 128/130 [i] 07:30 Dr. Oz I. 106/174 [i] 08:35 Veronika II. 17/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Ezel 11-12/142 [i] 11:55 Sultán 65 [i] 13:00 Druhý dych 63/80 [i] 14:10 Rebeli I. 170/215 [i] 15:05 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 16:00 Cigánske srdce 190/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 64/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 13/22 [i] 18:45 Dharma a Greg III. 12/24 [i] 19:15 Frasier VII. 8/24 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 VILOmeniny [i] 21:35 Druhý dych 64/80 [i] 22:40 YOU CAN DANCE [i] 01:20 Za stenou [i] 02:45 Zajtrajšie noviny III. 13/23 [i] 03:30 Ulica III. 205/259 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Skleněná past [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Julius Caesar 1. [i] 13:45 Julius Caesar 2. [i] 15:30 Pocit viny [i] 17:05 Jaro 1941 [i] 18:55 Ulovit miliardáře [i] 20:35 Hra o čas [i] 22:20 Larva [i] 00:00 Aljašský expres [i] 01:30 Mise pomsty [i] 03:00 Věznice [i] 04:35 Něco na těch mužích je [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Snooker [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Silové sporty [i] 21:00 Box [i] 23:00 Snooker [i] 00:10 Business Class [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Predátor/Noční červená obloha 4 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 2. 24 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Thunderhawk 15 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Napumpovaná akce 16 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 6. díl 6 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Opožděná spravedlnost 16 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Vzkříšení 15 [i] 13:20 Agentura Jasno 4: Je těžké sbohem dát 7 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a velmi, velmi starý muž 5 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Den očisty 17 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 9: 7. díl 7 [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Slepý blafuje 2 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do divadla 6 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 4: Vlkodlak 8 [i] 21:20 Poslední Mohykán [i] 23:35 Kdo myslíte, že jste? 1: Susan Sarandon 6 [i] 00:35 Bratři a sestry 4: Parukový večírek 7 [i] 01:35 Dvojí identita 1: Harry je ženatý 2 [i] 02:30 Detektiv Nash Bridges 4: Napumpovaná akce 16 [i] 03:20 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 04:15 Fakta nebo fikce 1: Predátor/Noční červená obloha 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Berlín [i] 07:05 Krásný jedlý svět 1 [i] 07:40 Současná architektura v Budapešti 20 [i] 08:20 Vášnivý jedlík: Severní Karolína 17 [i] 08:50 Vášnivý jedlík: Minneapolis 18 [i] 09:20 Utajený šéf III. 2 [i] 10:20 Deratizátor II. 4 [i] 10:50 Deratizátor II. 5 [i] 11:20 Nejpřísnější rodiče na světě 24 [i] 12:15 Vesmír IV. 14 [i] 13:10 Technika nemožného 3 [i] 14:10 Planeta Země po vymření lidstva 19 [i] 15:10 Deratizátor II. 6 [i] 15:40 Deratizátor II. 7 [i] 16:15 Vášnivý jedlík II.: Las Vegas 1 [i] 16:50 Vášnivý jedlík II.: Durham 2 [i] 17:20 Utajený šéf III. 3 [i] 18:20 Nejpřísnější rodiče na světě 25 [i] 19:15 Planeta Země po vymření lidstva 20 [i] 20:15 Technika nemožného 4 [i] 21:20 UniverZoom: Anatomie zemětřesení [i] 22:25 Podzemí městí 10 [i] 23:20 Prvních 48 hodi