TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Komisár Rex IV. 13/18 [i] 10:10 Komisár LaBréa: Smrť v Bastile [i] 12:00 Nezvestní II. 13/18 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 3/22 [i] 14:00 Krok za krokom II. 19/24 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Kobra 11 XV. 13/14 - NOVÉ ČASTI [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 8/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 16/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:30 Kobra 11 XV. 14/14 - NOVÉ ČASTI [i] 23:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:55 Netvor z púšte [i] 01:35 NCIS V. 16/19 [i] 02:20 Mestečko Heuréka III. 4-5/18 [i] 03:45 Komisár Rex IV. 13/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:00 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 Inšpektor Rocca: Vrah prichádza v noci [i] 11:05 Sila lásky IV. 51/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 152 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Zvláštne noci 12/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 141 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 špeciál [i] 21:00 Trieda 9.A [i] 21:30 Dr.House VII.: Malé obete 8/23 [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Bláznivo zamilovaní: Zvláštne noci 12/52 [i] 23:30 Inšpektor Rocca: Vrah prichádza v noci [i] 01:10 Slovensko v obrazoch [i] 01:30 Svet v obrazoch [i] 02:00 Postav dom, zasaď strom [i] 02:25 Nočné správy [i] 02:35 Góly - body - sekundy [i] 02:45 Cirkus, Cirkus 2010 [i] 03:35 Sila lásky IV. 51/203 [i] 04:25 Sila lásky V. 141 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Profesionál [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus - peniaze [i] 11:30 Homo Aquarius [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Neprišli sme naprázdno ... [i] 13:25 Občan za dverami [i] 13:55 Polícia [i] 14:10 Profesionál [i] 14:25 Orientácie [i] 14:50 Portrét: Ignác Bizmayer [i] 15:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Integruj! [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Zelené raje II: Divoké ostrovy - Indonézia [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pán Mudrák športuje [i] 18:40 Deti o deťoch: O šťastnej Sopfii [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Charles Darwin a strom života [i] 20:50 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Autosalón [i] 23:30 Práca pre teba [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:25 Súdna sieň: Umelec [i] 08:30 Súdna sieň: Je mi z teba zle! [i] 09:30 Panelák IX.: Rozdelený Lukáš 63 [i] 10:25 Dom snov II. 19 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 19 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 2 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Kroner 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Samostatný [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Veční rivali 64 [i] 21:30 Kosti VI. 20 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých 2 [i] 00:30 Špeciálne komando III. 11/11 [i] 01:25 Zachráň ma VI. 2 [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 2 [i] 02:55 District 35,36 [i] 04:20 Vyjednávači 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 32 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 77 [i] 08:15 Matlock IV. 3 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 25/25 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges II. 9,10 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 16 [i] 13:30 Panelák IX.: Rozdelený Lukáš 63 [i] 14:35 Faktor strachu III. 8 [i] 15:35 Simpsonovci IV. 17,18 [i] 16:45 Dom snov II. 19 [i] 17:50 Akty X II. 4 [i] 18:50 Faktor strachu III. 8 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 James Bond: Povolenie zabíjať [i] 23:00 Svadobný víkend [i] 00:55 HOTEL PARADISE [i] 01:55 Bostonské zločiny III. 18,19,20 [i] 04:00 Črepiny PLUS [i] 04:30 Láska a pomsta 96 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XV. 7/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Svatba 4/22 [i] 08:00 Předčasné vydání II.: Propouštění 5/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 8/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 1/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 13/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 13/22 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 8/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 9/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 12/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 14/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 13/23 [i] 18:00 Boj o čas III. 2/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 13/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 14/23 [i] 21:00 Profil zločinu 1/6 [i] 22:05 Pohřešovaný 6/7 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24/24 [i] 00:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 1/13 [i] 01:00 Profil zločinu 1/6 [i] 02:00 Pohřešovaný 6/7 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24/24 [i] 03:30 Drzá Jordan 14/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Zrezavělý mustang [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Lovec pijavic [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Lov krabů [i] 08:10 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 09:05 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 10:00 Jak to dělají? 2 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 38 [i] 10:55 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 11:50 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 12:45 Jízda: Dominator [i] 13:40 Americký chopper: Motorka fantazie - Susan Morisset [i] 14:35 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední šňůra [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 17:20 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 18:15 Nutné k přežití: Čína [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to dělají?: Eiffelova věž/snowboardy [i] 20:05 Špinavé práce 8 [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 21:55 Rybaření rukama s burany: Odpočinek s Jacksonem [i] 22:50 Strašení: Ozvěny minulosti [i] 23:45 Bořiči mýtů: Speciál videozáznamů z Youtube [i] 00:40 Špinavé práce 8 [i] 01:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 02:40 Rybaření rukama s burany: Odpočinek s Jacksonem [i] 03:40 Strašení: Ozvěny minulosti [i] 04:35 Jak se to dělá 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Glinda souhlasí s pomocí 27/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VI: Pod povrchem 7/32 [i] 10:10 Film o filmu Můj vysvlečenej deník [i] 10:25 Pošta pro tebe [i] 11:20 Úsměvy Petra Bruknera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Další krok 2/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Paprsek 16/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:40 Přežít! [i] 22:30 Profil zločinu: Temno 15/18 [i] 23:25 Terč: zabiják [i] 01:20 Na stopě [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Umanutec [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Máte mě! [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Folklorní magazín [i] 09:30 Zrezivělá krása [i] 09:55 Mýty a fakta historie: Císař Franz [i] 10:50 PORT [i] 11:20 Náš venkov [i] 11:35 ...a tuhle znáte? [i] 12:00 Karnali 3/4 [i] 12:25 Vrak Titaniku a studená válka [i] 13:15 Na úpatí sopky [i] 14:45 Film o filmu Můj vysvlečenej deník [i] 15:00 Průzkum umění: Auguste Clésinger a Gustave Courbet 2/5 [i] 15:50 Česká věda světu - Můj nepřítel lepek [i] 16:00 Metuzalém [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Třicátý první říjen 14/21 [i] 19:25 Kancl II: Dwightův proslov 17/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Divoká Čína: Srdce draka 1/6 [i] 20:55 Postřehy odjinud [i] 21:05 Celebrity s.r.o. [i] 23:00 AFOkus: Academia Film Olomouc 2012 [i] 23:10 Terra musica [i] 00:05 Ta naše povaha česká [i] 00:30 Průzkum umění: Auguste Clésinger a Gustave Courbet 2/5 [i] 01:20 O češtině [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:30 Game Page [i] 02:55 Babylon [i] 03:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:30 Kulturní magacín o bezbranných dětech [i] 04:00 Příběhy železné opony [i] 04:15 Salón Cimrman aneb Hudební mág [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2178 [i] 09:50 Jeden den v New Yorku [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky II 10 [i] 13:35 Vrchní sestra 4 [i] 14:30 Odložené případy VII: Skoro jako v ráji 21 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba V: Zpětný náraz 16 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Jsme jedné krve 4 [i] 18:30 Ulice 2179 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Kdybyste to viděl! 332 [i] 21:30 Helena: Rozvod 5 [i] 22:10 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Můj soused zabiják [i] 00:45 Útěk z vězení IV 11 [i] 01:40 Novashopping 02:00 V těle boubelky II 10 [i] 02:40 Vrchní sestra 4 [i] 03:25 Útěk z vězení IV 11 [i] 04:35 V dobrém i zlém 13, 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider III: Černý krystal 17 [i] 08:10 M*A*S*H 115 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Výchova slečny Barbie 3 [i] 10:50 Policejní divize IV: Když do deště se dá 18 [i] 11:45 Schimanski: Účet bez hostinského [i] 13:50 Alf III: Smolný den 19 [i] 14:20 Siska IV: Dopis z Ria 8 [i] 15:45 Rosamunde Pilcher: Vítězství lásky [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Česká 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Vykoupení 10 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Předstírané lži [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Macocha 13/120 [i] 07:35 Sudkyňa Hatchettová III. 127/130 [i] 08:00 Dr. Oz I. 105/174 [i] 09:05 Veronika II. 16/22 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Ezel 9-10/142 [i] 12:15 Vráťte mi dieťa! [i] 14:15 Rebeli I. 169/215 [i] 15:10 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 16:05 Cigánske srdce 189/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 63/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 12/22 [i] 18:50 Dharma a Greg III. 11/24 [i] 19:20 Frasier VII. 6-7/24 [i] 20:00 Sultán 65 [i] 21:20 Druhý dych 63/80 [i] 22:25 Ezel 11-12/142 [i] 00:30 Sestrička Jackie I. 8/12 [i] 01:00 Adela show [i] 01:40 Frasier VII. 6-7/24 [i] 02:30 Zajtrajšie noviny III. 12/23 [i] 03:15 Ulica III. 204/259 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:20 Júlia - Cesty za šťastím 49-50/191 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Malý Indián [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Malí velcí podvodníci [i] 13:50 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 15:40 Něco na těch mužích je [i] 17:05 Julius Caesar 1. [i] 18:45 Julius Caesar 2. [i] 20:25 Věznice [i] 22:05 Mise pomsty [i] 23:45 Pohanský rituál [i] 01:15 Protiúder [i] 02:50 2001 maniaků [i] 04:15 Sejměte Cartera [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Snooker [i] 10:00 Vzpírání [i] 10:45 Cyklistika [i] 11:45 Fotbal [i] 12:00 Jezdectví [i] 12:15 Snooker [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Fotbal [i] 16:15 Olympiáda [i] 16:30 Watts [i] 17:30 Watts [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Bojové sporty [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:10 Business Class [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:15 Watts [i] 00:45 Sportovní vozy [i] 00:55 Business Class [i] 01:00 Cestovní vozy [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Z hlubin/Domácí duch 3 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 1. 23 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Princip 14 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Vzkříšení 15 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 5. díl 5 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Thunderhawk 15 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Pověra 14 [i] 13:20 Agentura Jasno 4: Vraždy po indicku 6 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do cirkusu 4 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Opožděná spravedlnost 16 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 9: 6. díl 6 [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Příliš dokonalý plán 1 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a velmi, velmi starý muž 5 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 4: Je těžké sbohem dát 7 [i] 21:20 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8