TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:00 Komisár Rex IV. 12/18 [i] 10:00 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 11:50 Nezvestní II. 12/18 [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 12:50 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 2/22 [i] 13:50 Krok za krokom II. 18/24 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 7/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 15/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 MODRÉ Z NEBA [i] 22:15 Trauma 6/18 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Zabijak [i] 01:15 NCIS V. 15/19 [i] 02:00 Trauma 6/18 [i] 02:40 Mestečko Heuréka III. 3/18 [i] 03:25 Komisár Rex IV. 12/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Autosalón [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Inšpektor Rocca: Zločin v kúpeľoch [i] 11:05 Sila lásky IV. 50/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:45 Taxík [i] 14:15 Divoký anjel 151 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Nevyhnutné šialenstvo 11/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 140 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Magazín Euro 2012 [i] 20:35 Liga majstrov [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:25 Bláznivo zamilovaní: Nevyhnutné šialenstvo 11/52 [i] 00:20 Inšpektor Rocca: Zločin v kúpeľoch [i] 01:55 Žiť ako lev 5/6 [i] 03:35 Nočné správy [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Sila lásky IV. 50/203 [i] 04:40 Sila lásky V. 140 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Polícia [i] 07:15 Regionálny denník [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Rusínsky magazín [i] 10:55 Fokus zdravie [i] 11:35 Ars librorum [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Tou našou dolinečkou [i] 13:15 Cesty [i] 13:45 Família: Bez otca aj mamy... [i] 14:15 5 minút po dvanástej: Ja a moji predkovia [i] 15:05 Žila som na ulici [i] 15:40 Tempo [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:05 Senior klub - magazín [i] 17:30 Film o filme: Eštebák [i] 17:50 Euro Hokej Challenge [i] 20:25 Dotknúť sa Denali [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Na križovatke SK+CZ: "Stříbrný vítr" [i] 23:50 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Dexter II.: VPS: 18040501 9 [i] 05:40 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Súdna sieň: Chorobná žiarlivosť [i] 08:30 Súdna sieň: To nie je môj syn [i] 09:30 Panelák IX.: Miška zasahuje 62 [i] 10:25 Dom snov II. 18 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 18 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 1/23 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Mužský vzor [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Rozdelený Lukáš 63 [i] 21:30 Kosti VI. 19 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 2 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 25/25 [i] 01:20 Zachráň ma VI. 1/18 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 1/23 [i] 02:50 District 33,34 [i] 04:15 Vyjednávači 12 [i] 04:55 Dexter II.: VPS: 19040456 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 31 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 76 [i] 08:15 Matlock IV. 2 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda V. 24 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges II. 7,8 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 15 [i] 13:30 Panelák IX.: Miška zasahuje 62 [i] 14:35 Faktor strachu III. 7 [i] 15:35 Simpsonovci IV. 15,16 [i] 16:45 Dom snov II. 18 [i] 17:50 Akty X II. 3 [i] 18:50 Faktor strachu III. 7 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 24/24 [i] 21:10 Špeciálne komando III. 10 [i] 22:10 Chlapci a chlapi: Zimné skúšky 7 [i] 23:15 Mafstory: Prezidentský špeciál [i] 00:15 HOTEL PARADISE [i] 01:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 5 [i] 02:10 Bostonské zločiny III. 15,16,17 [i] 04:30 Láska a pomsta 95 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XV. 6/12 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Vyznamenání 2/22 [i] 08:00 Předčasné vydání II.: Domov 3/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 7/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 22/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 12/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 12/22 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 7/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 8/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 11/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 13/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 12/23 [i] 18:00 Boj o čas III. 1/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 12/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 13/23 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 6/17 [i] 22:00 Vzpomínky 17/18 [i] 23:00 Myšlenky zločince VII. 1/18 [i] 00:00 Post Mortem II. 7/9 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 6/17 [i] 01:45 Vzpomínky 17/18 [i] 02:30 Drzá Jordan 13/23 [i] 03:15 Post Mortem II. 7/9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Kde mám vůz Skylark? [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Téměř na kolenou [i] 08:10 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 09:05 Mimořádné projekty: Město v pyramidě [i] 10:00 Jak to dělají? 1 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 37 [i] 10:55 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 11:50 Rození obchodníci: Ford Cosworth [i] 12:45 Tuning 2008: GTO [i] 13:40 Americký chopper: Motorka fantazie - Jeff Clegg [i] 14:35 Špinavé práce: Lovec pijavic [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Lov krabů [i] 16:25 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 17:20 Mimořádné projekty: Město v pyramidě [i] 18:15 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to dělají?: Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby [i] 20:05 Kluci z autobazaru: Rozhodnutí [i] 20:35 Kluci z autobazaru: Nové místo [i] 21:00 iGénius: Jak Steve Jobs změnil svět [i] 21:55 Penn a Teller lžou 1 [i] 22:50 Národ šílenců: Demoliční závody [i] 23:45 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 00:40 Kluci z autobazaru: Rozhodnutí [i] 01:10 Kluci z autobazaru: Nové místo [i] 01:40 iGénius: Jak Steve Jobs změnil svět [i] 02:40 Penn a Teller lžou 1 [i] 03:40 Národ šílenců: Demoliční závody [i] 04:35 Jak se to dělá 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Volání 6/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Zázračný útěk 26/52 [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:25 Andělské oči [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood IV: Polibek jako základ snu 1/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton II 9/10 [i] 21:40 Krotitelé dluhů [i] 22:10 Bratři a sestry: Sexuální politika 12/23 [i] 22:50 Podfukáři III 3/6 [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Komplic [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:55 Živě na Jedničce 04:25 Kalendárium [i] 04:35 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Postůj, okamžiku, jsi tak krásný... [i] 06:00 Co by kdyby: Nepřišli [i] 06:15 Zoománie [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Kosmopolis [i] 09:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Hledání ztraceného času [i] 09:55 Sbohem soudruzi: Vítězství 1/6 [i] 10:45 Ta naše povaha česká [i] 11:15 Krásný ztráty [i] 11:50 Kam zmizel ten starý song [i] 12:30 Trnka z Čech 8/10 [i] 12:45 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 12:50 Albert, Albert [i] 14:30 Architektura 15/45 [i] 15:00 Miluju svůj mobil a počítač [i] 15:55 Šaty dělaj' člověka: Audience [i] 16:00 Mein kroj [i] 16:25 Hledači času [i] 16:45 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Gorilí pěst útočí 13/21 [i] 19:25 Kancl II: Na svatého Valentýna 16/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Sbohem soudruzi: Hrozba 2/6 [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 AFOkus: Academia Film Olomouc 2012 [i] 22:15 Kandahár [i] 23:55 Byl jednou jeden film: King Kong [i] 00:45 Suma sumárum [i] 01:15 Na plovárně s Jiřím Preslem [i] 01:40 Nová Evropa očima Michaela Palina: V Polsku 6/7 [i] 02:35 ...a tuhle znáte? [i] 03:00 Folklorní magazín [i] 03:25 Kurs Karibské ostrovy [i] 04:05 Příběhy železné opony [i] 04:20 Salón Cimrman uvádí Cimrkino [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2177 [i] 09:50 Živoucí důkaz [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky II 9 [i] 13:35 Vrchní sestra 3 [i] 14:30 Odložené případy VII: Volná láska 20 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba V: V zóně 15 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Umění napodobuje život 3 [i] 18:30 Ulice 2178 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 První krok: Největší fór 9 [i] 21:30 Mentalista III: Srdcová královna 16 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Oko za oko [i] 01:00 Útěk z vězení IV 10 [i] 01:55 Novashopping 02:15 V těle boubelky II 9 [i] 03:00 Vrchní sestra 3 [i] 03:40 Útěk z vězení IV 10 [i] 04:35 V dobrém i zlém 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider III: Devatenáctá jamka 16 [i] 08:10 M*A*S*H 114 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Vražda ve spánku 2 [i] 10:50 Policejní divize IV: Strach 17 [i] 11:45 Schimanski: Plyšová zvířátka [i] 13:50 Alf III: Cyrano z Melmeku 18 [i] 14:20 Siska IV: Nevěsta odnikud 7 [i] 15:45 Rosamunde Pilcher: Šípy lásky [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Připrav se na válku 115 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Smolné štěstí 14 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Angels Knoll 20 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny III: Pomsta chutná nejlépe za studena 4 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny III: Pomsta chutná nejlépe za studena 4 [i] 04:10 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Macocha 12/120 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová III. 126/130 [i] 07:40 Dr. Oz I. 104/174 [i] 08:45 Veronika II. 15/22 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Ezel 7-8/142 [i] 11:50 Sultán 64 [i] 13:00 Druhý dych 62/80 [i] 14:10 Rebeli I. 168/215 [i] 15:05 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 15:55 Cigánske srdce 188/218 [i] 16:55 Keď budeš moja 62/238 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 11/22 [i] 18:45 Dharma a Greg III. 10/24 [i] 19:15 Frasier VII. 4-5/24 [i] 20:00 Vráťte mi dieťa! [i] 22:00 Ezel 9-10/142 [i] 23:55 Sestrička Jackie I. 7/12 [i] 00:25 Adela show [i] 01:05 Frasier VII. 4-5/24 [i] 01:50 Zajtrajšie noviny III. 11/23 [i] 02:35 Dr. Oz I. 104/174 [i] 03:20 Ulica III. 203/259 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:50 Júlia - Cesty za šťastím 47-48/191 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Domácnost naruby [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tristan a Izolda [i] 13:40 Blbec v Americe [i] 15:25 Letec [i] 18:20 Malí velcí podvodníci [i] 20:05 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 21:55 Sejměte Cartera [i] 23:40 Protiúder [i] 01:20 Puls [i] 02:50 Bílí zabijáci [i] 04:20 Záhadný muž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Business Class [i] 08:35 Snooker [i] 10:00 Olympiáda [i] 10:30 Sportovní vozy [i] 10:45 Fotbal [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:30 Vzpírání [i] 17:30 Watts [i] 18:30 Snooker [i] 20:30 Olympiáda [i] 20:45 Atletika [i] 20:55 Event Discovery [i] 21:00 Sport Influencers [i] 21:05 Wednesday Selection [i] 21:10 Jezdectví [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:45 Golf [i] 22:50 Alexia's Selection [i] 22:55 Jachting [i] 23:00 Way of Sport [i] 23:05 Business Class [i] 23:10 Business Class [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:15 Eurosport TOP 10 [i] 00:45 Fotbal [i] 01:00 Watts [i]