TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Komisár Rex IV. 11/18 [i] 10:05 Já už budu hodný, dědečku! [i] 11:50 Nezvestní II. 11/18 [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 12:50 FBI: Prípady Sue Thomasovej II. 1/22 [i] 13:50 Krok za krokom II. 17/24 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 6/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 14/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:35 Kobra 11 XV. 13/14 - NOVÉ ČASTI [i] 23:40 Nočné Televízne noviny [i] 00:05 Mladosť v ťahu [i] 01:45 NCIS V. 14/19 [i] 02:30 Mestečko Heuréka III. 2/18 [i] 03:15 Komisár Rex IV. 11/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Správy STV [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 Inšpektor Rocca: Bez príčiny [i] 11:05 Sila lásky IV. 49/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Kaviareň Slávia [i] 14:15 Divoký anjel 150 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Pred Novým rokom 10/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 139 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Slnko v sieti [i] 22:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Vystrašení 6/24 [i] 22:50 Nočné správy [i] 23:00 Počasie [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Bláznivo zamilovaní: Pred Novým rokom 10/52 [i] 00:10 Inšpektor Rocca: Bez príčiny [i] 01:50 O 5 minút 12 [i] 02:55 Reportéri [i] 03:25 Nočné správy [i] 03:35 Sila lásky IV. 49/203 [i] 04:25 Sila lásky V. 139 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Stará mať rozpráva [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Národnostný magazín: Ruský magazín [i] 11:05 Správy - Hírek [i] 11:15 Fokus práca [i] 11:45 Symboly krásy: Japonské vnútorné priečky [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Na ľudovú nôtu [i] 13:25 Športové ozveny [i] 14:00 Noc v archíve: Televízne štúdio Košice [i] 15:15 Zuzana Kronerová jubiluje: Manduľa [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:25 Regionálny denník [i] 17:50 Hokej MS 18 [i] 20:30 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:10 Polícia [i] 23:20 Práca pre teba [i] 23:25 VAT [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Californication - Orgie v Kalifornii III. 6 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Pikantné fotky [i] 08:15 Súdna sieň: Ste horší ako ŠTB! [i] 09:20 Panelák IX.: Monča na suchu 61 [i] 10:25 Dom snov II. 17 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 6 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 23/23 [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Semafor 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Zákaz vstupu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Miška zasahuje 62 [i] 21:30 Kosti VI. 18 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 8 [i] 00:30 Špeciálne komando III. 10 [i] 01:30 OSTROV SMRTI 13/13 [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 23/23 [i] 02:55 District 31,32 [i] 04:20 Vyjednávači 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 30 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 75 [i] 08:15 Matlock IV. 1/24 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda V. 23 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges II. 5,6 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 14 [i] 13:30 Panelák IX.: Monča na suchu 61 [i] 14:35 Faktor strachu III. 6 [i] 15:35 Simpsonovci IV. 13,14 [i] 16:45 Dom snov II. 17 [i] 17:50 Akty X II. 2 [i] 18:50 Faktor strachu III. 6 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 Steven Seagal: Muž zákona I. 7,8 [i] 21:10 Originály na cestách I. 5 [i] 22:10 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 23:00 Sladký život PLAYMATE: I. 10,11 [i] 00:00 HOTEL PARADISE [i] 01:00 Zákon gangu I. 12 [i] 01:55 Bostonské zločiny III. 12,13,14 [i] 04:00 Simpsonovci IV. 13 [i] 04:30 Láska a pomsta 94 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XV. 5/12 [i] 07:00 Předčasné vydání: Láska je slepá 23/23 [i] 08:00 Předčasné vydání II.: Jenny Sloanová 1/22 [i] 09:00 Advokáti VIII. 6/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 21/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 11/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 11/22 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 6/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 7/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 10/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 12/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 11/23 [i] 18:00 Boj o čas II. 22/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 11/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 12/23 [i] 21:00 Vzpomínky 16/18 [i] 22:00 Firma 9/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23/24 [i] 00:00 Cena za lidskost 5/13 [i] 00:55 Vzpomínky 16/18 [i] 01:50 Firma 9/22 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23/24 [i] 03:20 Cena za lidskost 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Monte Fuego [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme na moře [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 10:00 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 36 [i] 10:55 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 11:50 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 12:45 Opravna vraků: Surfař tělem i duší [i] 13:40 Americký chopper: Rickova motorka - část 2. [i] 14:35 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Téměř na kolenou [i] 16:25 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 18:15 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to dělají?: Peníze/boty [i] 20:05 Zlato Beringova moře 1 [i] 21:00 Mečouni - život na udici: Krev na palubě [i] 21:55 Černé nebe 12 [i] 22:50 Ross Kemp - extrémní svět 3 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Uklouznutí na slupce od banánu? [i] 00:40 Zlato Beringova moře 1 [i] 01:40 Mečouni - život na udici: Krev na palubě [i] 02:40 Černé nebe 12 [i] 03:40 Ross Kemp - extrémní svět 3 [i] 04:35 Jak se to dělá 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VI: Pravá McLeodová 5/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Chyceni v paláci 25/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Volání 6/32 [i] 10:15 Národní klenoty [i] 10:45 Na cestě po západní Kambodži [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III: Za hlasem srdce 22/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Losování Euromiliony 20:00 Jízda [i] 21:35 Neobyčejné životy [i] 22:25 Andělské oči [i] 23:58 Losování Euromiliony 00:00 Na velikosti záleží [i] 00:30 MI5 14/16 [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Život byl vlídný, místy drsný [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Na houby: Lišky, kuřátka a břichatky [i] 10:00 Oceán plastů [i] 10:55 Vrak Titaniku a studená válka [i] 11:45 Evropa dnes [i] 12:15 Nová Evropa očima Michaela Palina: Léto v Pobaltí 5/7 [i] 13:10 Náš venkov [i] 13:30 Heydrich - konečné řešení: Věrnost Říši 33/44 [i] 13:55 Království divočiny: Příběh tučňáka [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Nová Evropa očima Michaela Palina: V Polsku 6/7 [i] 15:55 Přírodní bohatství: Smaragdy a jadeity [i] 16:00 Evropa a já [i] 16:15 Kosmopolis [i] 16:40 Maledivy 3/5 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Král bolesti versus Kleopatra 12/21 [i] 19:25 Kancl II: Hoši a děvčata 15/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II.: Noční lovci 5/14 [i] 20:50 Co by kdyby: Nepřišli [i] 21:10 Historie.cs "Bůh, kníže, Morava." [i] 21:55 AFOkus: Academia Film Olomouc 2012 [i] 22:00 Chodníky slávy: Lino Ventura [i] 23:45 Q [i] 00:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 00:20 Nedej se [i] 00:40 Kultura.cz [i] 01:05 Kultura.cz Brno [i] 01:30 Divadlo žije! [i] 02:00 Nepohodlní: Niccolo Machiavelli [i] 02:15 Babylon [i] 02:40 Do práce [i] 03:10 Evropa dnes [i] 03:35 Jazzové inspirace [i] 04:00 Příběhy železné opony [i] 04:15 Salón Cimrman aneb Cimršantán [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2176 [i] 09:50 Hledá se chůva [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky II 8 [i] 13:35 Vrchní sestra 2 [i] 14:35 Odložené případy VII: Kulka 19 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba V: Vnitřní záležitost 14 [i] 16:35 Dva a půl chlapa VII 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Pro pocit štěstí 2 [i] 18:30 Ulice 2177 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Sokol v síti 331 [i] 21:30 Víkend: Honem, honem [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Ilegální svědek 16 [i] 00:00 Žalobce a obhájce: Odložený případ 8 [i] 00:50 Útěk z vězení IV 9 [i] 01:45 Novashopping 02:05 V těle boubelky II 8 [i] 02:50 Vrchní sestra 2 [i] 03:30 Útěk z vězení IV 9 [i] 04:35 V dobrém i zlém 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider III: Štěnice 15 [i] 08:10 M*A*S*H 113 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VII: Rožnění 1 [i] 10:50 Policejní divize IV: Bedna 16 [i] 11:45 Schimanski: Pozor na tu holku [i] 13:50 Alf III: Na útěku 17 [i] 14:20 Siska IV: Peklo je jinde 6 [i] 15:45 Rosamunde Pilcher: Melodie lásky [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Cesty k úspěchu [i] 22:25 Sběratelé kostí VI: Dva v jeskyni 2 [i] 23:25 Myšlenky zločince VI: Hodný synek 8 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny III: Barva kůže 3 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny III: Barva kůže 3 [i] 04:10 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Júlia - Cesty za šťastím 43-44/191 [i] 06:40 Macocha 11/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 125/130 [i] 08:20 Dr. Oz I. 103/174 [i] 09:25 Veronika II. 14/22 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Ako byť trendy [i] 12:00 Sultán 63 [i] 13:05 Druhý dych 61/80 [i] 14:10 Rebeli I. 167/215 [i] 15:10 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 16:00 Cigánske srdce 187/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 61/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 10/22 [i] 18:55 Dharma a Greg III. 9/24 [i] 19:20 Frasier VII. 2-3/24 [i] 20:00 Sultán 64 [i] 21:20 Druhý dych 62/80 [i] 22:25 Ezel 7-8/142 [i] 00:15 Sestrička Jackie I. 6/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:30 Frasier VII. 2-3/24 [i] 02:15 Zajtrajšie noviny III. 10/23 [i] 03:00 Ulica III. 202/259 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:30 Júlia - Cesty za šťastím 45-46/191 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nevěřte mužům [i] 13:55 Špióni [i] 15:45 Adrenalin [i] 17:35 Blbec v Americe [i] 19:20 Něco na těch mužích je [i] 20:50 Záhadný muž [i] 22:35 Bílí zabijáci [i] 00:15 Jeskyně smrti [i] 01:55 Ruská ruleta [i] 03:30 Život je peklo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Snooker [i] 13:55 Way of Sport [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:15 Fotbal [i] 17:15 Fotbal [i] 18:30 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:30 Sportovní vozy [i] 23:40 Business Class [i] 23:45 Motorsport [i] 00:00 Sportovní vozy [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Rychlá kola/Super skok 1 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Dvě mouchy jedním Sloanem 21 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Otázka víry 12 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Úkryt 13 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 3. díl 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Ztráta zraku 13 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Hra 8 [i] 13:20 Agentura Jasno 4: Ďábel se skrývá v dívčím pokoji 4 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 7: Princip 14 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 9: 4. díl 4 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 1. 23 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde na baseball 3 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 4: Shawn má trému 5