TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:00 Komisár Rex IV. 10/18 [i] 09:55 Úder tornáda [i] 11:45 Nezvestní II. 10/18 [i] 12:35 Rýchle Televízne noviny [i] 12:40 FARMA [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 5/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS V. 13/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 FARMA [i] 21:20 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE - LIVE [i] 22:25 Partička [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Kráčajúci v ohni [i] 01:35 Daltonovci: Kreténi divokého západu [i] 02:55 Mestečko Heuréka III. 1/18 [i] 03:35 Komisár Rex IV. 10/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Dámsky klub "N" [i] 07:05 Správy STV [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:00 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 Inšpektor Rocca: Pochybnosti [i] 11:00 Sila lásky IV. 48/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:15 Divoký anjel 149 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Zvláštne lásky 9/52 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 138 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Raj pre dvoch [i] 22:00 Reportéri [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:43 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Komisár Manara: Jazdcova smrť 8/12 [i] 23:50 Bláznivo zamilovaní: Zvláštne lásky 9/52 [i] 00:45 Raj pre dvoch [i] 02:40 Komisár Manara: Jazdcova smrť 8/12 [i] 03:40 Sila lásky IV. 48/203 [i] 04:30 Sila lásky V. 138 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extr@français 13/13 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 11:00 Národnostné správy [i] 11:05 Fokus - rodina [i] 11:45 Dedičstvo otcov: Dubová Colonorum [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Spievajte si s nami: Zaspievajme si pri ľudovej hudbe0 [i] 13:20 Autosalón [i] 13:50 Odpískané [i] 14:30 Športové ozveny [i] 15:00 Magazín NHL [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín: Ruský magazín [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 VAT [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Symboly krásy: Japonské vnútorné priečky [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pán Mudrák športuje [i] 18:40 Stretnúť človeka: Mária Ďuríčková [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Ochorenia aorty [i] 20:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Premeny a výmeny [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Test magazín: Letné pneumatiky [i] 22:10 Soul kitchen [i] 23:50 On Air [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 TOP STAR [i] 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 Súdna sieň: Môj sused "hovado" [i] 08:15 Súdna sieň: Gigolo [i] 09:20 Panelák IX.: Krst a suši 60 [i] 10:25 Dom snov II. 16 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Šialené rande [i] 15:00 HOTEL PARADISE [i] 16:00 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Namiesto bazéna stoka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák IX.: Monča na suchu 61 [i] 21:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 6 [i] 22:30 HOTEL PARADISE [i] 23:30 Profesionáli 2012: Štrajk policajtov 6 [i] 00:15 Californication - Orgie v Kalifornii III. 6 [i] 01:00 Camp Rock [i] 02:30 Klamári II. 17,18 [i] 03:55 District 29,30 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 74 [i] 08:15 Matlock III. 20/20 [i] 09:25 Diagnóza: Vražda V. 22 [i] 10:20 Detektív Nash Bridges II. 3,4 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 13 [i] 13:30 Panelák IX.: Krst a suši 60 [i] 14:35 Faktor strachu III. 5 [i] 15:35 Simpsonovci IV. 11,12 [i] 16:45 Dom snov II. 16 [i] 17:50 Akty X II. 1/25 [i] 18:50 Faktor strachu III. 5 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 23 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 18 [i] 22:10 Podvodníci I. 5 [i] 23:00 Dexter III. 5 [i] 00:05 HOTEL PARADISE [i] 01:05 Bostonské zločiny III. 9,10,11 [i] 03:25 Simpsonovci IV. 11 [i] 03:45 Láska a pomsta 92,93 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 The Amazing Race XV. 4/12 [i] 07:00 Předčasné vydání: Víra 21/23 [i] 08:00 Předčasné vydání: Táta 22/23 [i] 09:00 Advokáti VIII. 5/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 20/22 [i] 11:00 Drzá Jordan 10/23 [i] 12:00 Někdo to rád hloupé 10/22 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 5/12 [i] 14:00 Advokáti VIII. 6/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 9/22 [i] 16:00 Někdo to rád hloupé 11/22 [i] 17:00 Drzá Jordan 10/23 [i] 18:00 Boj o čas II. 21/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší 10/22 [i] 20:00 Drzá Jordan 11/23 [i] 21:00 Dr. House VII. 5/23 [i] 22:00 Pohřešovaný 5/7 [i] 23:00 Firma 8/22 [i] 00:00 Zachraň mě VI. 2/19 [i] 00:55 Dr. House VII. 5/23 [i] 01:50 Pohřešovaný 5/7 [i] 02:35 Firma 8/22 [i] 03:20 Zachraň mě VI. 2/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě 6 [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední běh [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 10:00 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 35 [i] 10:55 Nutné k přežití: Aljaška [i] 11:50 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 12:45 Motory Detroitu: Vznášedlo [i] 13:40 Americký chopper: Rickova motorka - část 1. [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme na moře [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 17:20 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 18:15 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to dělají?: Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky [i] 20:05 Lovci tornád: Nespočetná tornáda v Dixie Alley [i] 21:00 Dráha tornád: Bouře [i] 21:55 Jak přežít neštěstí: Lavina [i] 22:50 Kde je limit?: Loď [i] 23:45 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 00:40 Lovci tornád: Nespočetná tornáda v Dixie Alley [i] 01:40 Dráha tornád: Bouře [i] 02:40 Jak přežít neštěstí: Lavina [i] 03:40 Kde je limit?: Loď [i] 04:35 Jak se to dělá 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čaroděj ze země Oz: Děsivé kouzlo čarodějnice Mombi 24/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VI: Pravá McLeodová 5/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Ondřeje Banka [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood III 21/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Život je ples: Podezření 15/16 [i] 21:00 Na cestě po západní Kambodži [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Národní klenoty [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 MI5 14/16 [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:40 Toulavá kamera [i] 01:15 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:40 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Z očí do očí [i] 06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? ZJ - [i] 06:40 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Klíč [i] 09:25 Na pomoc životu - dýchací obtíže u dětí [i] 09:45 Karnali 3/4 [i] 10:10 Příběhy slavných - Radek Pilař [i] 11:05 Československo ve zvláštních službách 1/19 [i] 12:05 Zrezivělá krása [i] 12:35 Kovbojové za mřížemi [i] 13:30 Hledání ztraceného času [i] 13:50 Československý filmový týdeník 1962 881/2379 [i] 14:05 Esther [i] 15:00 Středověk 3/6 [i] 15:55 Jak se žije kastelánům podle [i] 16:05 Nepohodlní: Niccolo Machiavelli [i] 16:25 Na vlně první republiky 2/7 [i] 16:40 Bílá místa [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kim Possible I: Trenérský post 11/21 [i] 19:25 Kancl II: Koberec 14/22 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 1/10 [i] 20:55 Velikáni filmu: Claude Chabrol [i] 22:45 Mamut [i] 00:45 Abbey Road: Live III. 5/12 [i] 01:35 Sbohem soudruzi: Vítězství 1/6 [i] 02:30 Krásný ztráty [i] 03:05 Chcete je? ZJ - [i] 03:10 Cesty víry: Ve službě Bohu [i] 03:35 Uchem jehly [i] 04:05 Tankisté [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2175 [i] 09:50 Ničivé tornádo [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 V těle boubelky II 7 [i] 13:35 Vrchní sestra 1 [i] 14:30 Odložené případy VII: Poslední autokino 18 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba V: Psí známky 13 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VII 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas IX: Za Warricka 1 [i] 18:30 Ulice 2176 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Nehoda 11 [i] 21:20 Hlas ČeskoSlovenska: Rozhodnutí [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VIII 15 [i] 23:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 12 [i] 00:40 69 rozkoší pro smrtelníky 18 [i] 01:10 Novashopping 01:30 V těle boubelky II 7 [i] 02:15 Vrchní sestra 1 [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider III: Odkoupení 14 [i] 08:10 M*A*S*H 112 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda VI: Dnes je poslední den zbytku mého života 22 [i] 10:50 Policejní divize IV: Zoufalé skutky 15 [i] 11:45 Schimanski: Neviditelný nepřítel [i] 13:50 Alf III: Napjaté očekávání 16 [i] 14:20 Siska IV: Andělská tvář 5 [i] 15:45 Rosamunde Pilcher: Srdce ve větru [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: To nedovolím 114 [i] 21:20 Farmář hledá ženu: Třetí den na farmě [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Slunečno, místy vraždy I: Město jasnovidců 7 [i] 00:15 Anatomie lži II: Staré rány 12 [i] 01:10 Nedokonalé zločiny III: Strýček 2 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Júlia - Cesty za šťastím 41-42/191 [i] 07:40 Macocha 10/120 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová III. 124/130 [i] 09:10 Dr. Oz I. 102/174 [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 Veronika II. 13/22 [i] 11:25 Princezná Diana: Pravda o jej smrti [i] 13:05 Druhý dych 60/80 [i] 14:15 Rebeli I. 166/215 [i] 15:15 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 16:05 Cigánske srdce 186/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 60/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 9/22 [i] 18:50 Dharma a Greg III. 8/24 [i] 19:20 Frasier VI. 24/24 [i] 19:50 Frasier VII. 1/24 [i] 20:00 Sultán 63 [i] 21:20 Druhý dych 61/80 [i] 22:25 Ako byť trendy [i] 23:35 Poisťovňa šťastia V. 16/16 [i] 00:45 Adela show [i] 01:25 Frasier VI. 24/24 [i] 01:50 Frasier VII. 1/24 [i] 02:15 Zajtrajšie noviny III. 9/23 [i] 03:00 Dr. Oz I. 102/174 [i] 03:45 Ulica III. 201/259 [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Korsický případ [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Na plný plyn [i] 13:55 ZigZag [i] 15:50 Deník slečny Evy Smallwoodové [i] 17:40 Nevěřte mužům [i] 19:30 Špióni [i] 21:15 Život je peklo [i] 23:15 Ruská ruleta [i] 00:50 22 výstřelů [i] 02:45 Film o filmu: Czech Made Man [i] 03:15 Před svatbou ne! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 09:30 Cestovní vozy [i] 10:30 Motorsport [i] 10:45 Vzpírání [i] 11:45 Olympiáda [i] 12:00 Snooker [i] 13:55 Way of Sport [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Fotbal [i] 23:45 Vzpírání [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 7: Vražda v Grilu u Boba 20 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Uzdravení 11 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Hra 8 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 2. díl 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Otázka víry 12 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 4: Tajemný tanec 11