Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Terezu bych kvůli žádné holce neopustil [i] 06:45 Flintstonovci v akcii 16/54 [i] 07:10 Čarodejnice III. 21/22 [i] 08:00 Ona sa zbláznila [i] 09:50 Priatelia II. 20-21/24 [i] 10:50 Hellcats: Superkočky v akcii 10/22 [i] 11:45 Upírske denníky II. 19/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Mr. Bean [i] 14:35 Princezná Diana: Pravda o jej smrti [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Honba za slobodou [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 POČASIE [i] 19:59 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 2. FINÁLE - LIVE [i] 22:55 Tanec ulice [i] 01:05 Fringe II. 6/22 [i] 01:50 Muž bez tieňa [i] 03:30 Komisár Rex IV. 9/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV "N" [i] 07:20 Včielka Maja: Flipova nepodarená rodinka [i] 07:50 Alica v krajine zázrakov 21/26 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Góóól [i] 09:15 "Z pekla štěstí" 1/5 [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody IV.: Etiópia, krajina pôvodu. 1. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine: Mačka a myši [i] 14:45 Film pre pamätníkov: Starci na chmeli [i] 16:15 Na ceste II.: Na ceste po ostrove Mauritius [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zaslaná pošta 1/2 [i] 21:45 Zaslaná pošta 2/2 [i] 23:20 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Odpískané [i] 00:10 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine: Mačka a myši [i] 01:50 Zaslaná pošta 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Formula 1 - hlavné preteky: Veľká cena F1 - China [i] 11:05 Sv. omša na sviatok Božieho milosrdenstva [i] 12:45 Život v pohybe: Turistika [i] 13:15 Medulienka [i] 14:10 On Air [i] 14:40 Cesta človeka: Európa 4/5 [i] 15:30 Orientácie [i] 15:55 Slovo: Slovo k sviatku Božieho milosrdenstva [i] 16:05 Família: Bez otca aj mamy... [i] 16:35 Anjeli strážni: Mira Šmajdu [i] 17:00 Keď na Slovensku vládol hokej - MS 1959 [i] 18:00 Dedičstvo otcov: Dubová Colonorum [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pán Mudrák športuje 1/7 [i] 18:40 Táraninky: Lekári a choroby [i] 18:50 Majstrovstvá sveta v hokeji "18" [i] 21:25 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 21:55 Pozvánka do divadla: Mizantrop [i] 23:45 Retro noviny [i] 00:00 Slovo: Slovo k sviatku Božieho milosrdenstva [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 X-Men: Posledný vzdor [i] 06:45 Simpsonovci XVIII. 12,13 [i] 07:45 Test [i] 10:00 Rodinka úžasných 1,2/20 [i] 12:00 Tarzan 2 [i] 13:30 Povedz, že to tak nie je [i] 15:20 Pokoj v duši [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Piráti Karibiku: Na konci sveta [i] 00:00 Kšeftári [i] 02:15 Rodinka úžasných 1,2/20 [i] 03:40 Kšeftári [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Láska v Istanbule 20 [i] 06:40 MacGyver 65,66 [i] 08:50 A-Team 83,84 [i] 11:10 30 prípadov majora Zemana: Rukojemník v Bella Vista - 1970 27 [i] 13:00 Áno, šéfe ! - Zdeněk Pohlreich 7 [i] 14:00 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 6 [i] 15:00 Posledné minúty 1/13 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. 16 [i] 17:15 Synovia Veľkej Medvedice [i] 19:10 MacGyver 66 [i] 20:20 "Bouřlivé víno" [i] 23:10 Pokoj v duši [i] 01:00 Bostonské zločiny III. 7,8 [i] 02:40 Život na Marse 12,13 [i] 04:05 Láska a pomsta 90,91 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři VI. 6/6 [i] 07:10 Internát VI. 7/13 [i] 08:50 Ztracený svět: Rodné právo 18/22 [i] 09:55 Enterprise II. 11/26 [i] 10:55 Enterprise II. 12/26 [i] 11:55 Pravěk útočí III. 4/10 [i] 13:00 Předčasné vydání III.: Poslední nedotknutelný 13/23 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Jen jedna z těch věcí 14/23 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 16:00 Drzá Jordan 1/23 [i] 17:00 Drzá Jordan 2/23 [i] 18:00 Dr. House VII. 4/23 [i] 19:00 Pohřešovaný 5/7 [i] 20:00 Firma 8/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 24/24 [i] 22:00 CSI: New York VIII. 4/17 [i] 23:00 CSI: New York VIII. 5/17 [i] 00:00 Cena za lidskost 4/13 [i] 00:55 Internát VI. 7/13 [i] 02:30 Dr. House VII. 4/23 [i] 03:15 CSI: New York VIII. 4/17 [i] 04:00 CSI: New York VIII. 5/17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba pilota [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 06:50 Jak to funguje: Barometr/elektrické kolo/elektrický motor/vířívá vana [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Esab [i] 08:10 Bořiči mýtů 179 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 7 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 8 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 10:55 Dřevorubci v močálech: Horečka v bažinách [i] 11:50 Špinavé práce 64 [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 13:40 Bořiči mýtů: Záchodová bomba [i] 14:35 Motory Detroitu: Vznášedlo [i] 15:30 Pátá rychlost 3 [i] 16:00 Pátá rychlost 4 [i] 16:25 Impozantní lodě 6 [i] 17:20 Bezpečná hranice 6 [i] 17:50 Bezpečná hranice 7 [i] 18:15 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 19:10 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 19:40 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 20:05 Rybaření rukama s burany: Smích, výkřik a chechot [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Oblast řeky Amazonky [i] 21:55 Zabavení letadel: Mezinárodní situace [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Uváznutí pod ledem [i] 23:45 Ztracený ráj 8 [i] 00:40 Bezpečná hranice 6 [i] 01:10 Bezpečná hranice 7 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Oblast řeky Amazonky [i] 02:40 Zabavení letadel: Mezinárodní situace [i] 03:40 Jak se to dělá: Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Uváznutí pod ledem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 22/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 39/39 [i] 07:05 Dětská hlídka: Rico, kde jsou tví kamarádi? 9/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 11:00 Náves: Hráč 5/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princezně z Rimini [i] 14:10 Zdivočelá země 16/20 [i] 15:05 Zdivočelá země: Změní Ilončina stížnost na 17/20 [i] 16:05 Hercule Poirot [i] 16:55 Titanic 2/2 [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Škodná [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Politik a herečka [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Komisař Moulin [i] 01:00 TýTý 2011 [i] 02:40 Bydlení je hra [i] 03:05 Zahrada pod lupou [i] 03:30 Babička [i] 04:00 Dům plný písniček [i] 04:40 Věčný tulák II. [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Izrael tančí [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Cesty víry: Každý má své Lambaréné [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Máte dluhy, kam se podíváte? 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:25 Průzkum umění 1/5 [i] 10:15 Chcete mě? ZJ - [i] 10:30 Máte mě! [i] 10:45 Království divočiny: Příběh tučňáka [i] 11:15 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:25 Nedej se [i] 11:40 Kultura.cz [i] 12:10 Mandrin [i] 13:50 Film o filmu Čtyři slunce [i] 14:05 Oceán plastů [i] 15:00 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Ve službě Bohu [i] 16:25 Třistatřicettři [i] 17:20 Mein kroj [i] 17:45 Kde peníze pomáhají [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Bůžek s uraženým uchem - 1. část 15/39 [i] 18:15 Bert a Ernie 15/26 [i] 18:20 Včelka Mája: Piknik s překážkami 80/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Suma sumárum [i] 19:25 Červený trpaslík: Polymorf 15/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Věrnost Říši 33/44 [i] 20:30 Drop In - nikdy není pozdě [i] 22:05 Na plovárně s Jiřím Preslem [i] 22:30 Domov na konci světa [i] 00:05 Pravá krev II: Nic než krev 1/12 [i] 01:00 Flight of the Conchords II: Dobrá příležitost 1/10 [i] 01:25 Papírový voják [i] 03:20 Tři hvězdy v Berlíně [i] 04:50 Za dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:10 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:35 Jen počkej, zajíci! [i] 06:50 Liga Špačků 13 [i] 07:20 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 8 [i] 07:40 Senzační Spiderman 4 [i] 08:05 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 14 [i] 08:30 Velká cena Číny [i] 11:15 Druhý dech: Teskně hučí Niagára 9 [i] 12:45 William a Kate [i] 14:45 Detektivové z Hollywoodu [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska [i] 22:45 Střepiny [i] 23:20 Astronautova žena: * [i] 01:30 Novashopping 01:50 Hustle a Flow: * [i] 03:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:35 V dobrém i zlém 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Ninjago 13 [i] 07:45 Mistr Manny II: Ve věži straší; Oskarův dům 18 koktejlů 7 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi: Pokusy Židů a emigrantů o zavraždění Hitlera 5 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Ano, šéfe! [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní receptář extra 13:20 S Italem v kuchyni [i] 14:00 Něco nového [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru XIII: Fit pro vraždu [i] 18:00 Česko na talíři: Krampolovi [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Sebevědomí 9 [i] 21:10 Na ostří nože [i] 23:40 Inferno [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Hitlerovi bodyguardi: Pokusy Židů a emigrantů o zavraždění Hitlera 5 [i] 04:10 Ano, šéfe! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Všetci sú za dverami [i] 06:45 Úbohá Nasťa 12-13/80 [i] 08:30 Sabrina - mladá čarodejnica VII. 21-22/22 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 H2O: Stačí pridať vodu 3/26 [i] 11:05 O.C. California II. 16/24 [i] 12:15 Columbo: Výkupné za mŕtveho [i] 14:00 Dieťa Medúzy 2/2 [i] 15:45 Súkromné pasce 2/12 [i] 16:55 Keď budeš moja 59/238 [i] 17:50 Inga Lindströmová: Súmrak nad Sommarholmom [i] 20:00 Neverná [i] 22:30 Skutočný príbeh [i] 00:25 VRAŽDA.COM [i] 01:55 Neverná [i] 03:50 Nočné lampy [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Zajíček bez oušek [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Domácnost naruby [i] 13:45 Malý Indián [i] 15:15 Adrenalin [i] 17:05 Korsický případ [i] 18:50 Pocit viny [i] 20:25 Před svatbou ne! [i] 22:35 22 výstřelů [i] 00:35 Puls [i] 02:00 Devět životů [i] 03:35 Dva muži a batole [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:00 Vzpírání [i] 13:30 Cestovní vozy [i] 14:00 Cestovní vozy [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:00 Cestovní vozy [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Box [i] 20:30 Vzpírání [i] 21:30 Vzpírání [i] 22:30 Motorsport [i] 22:45 Cestovní vozy [i] 23:45 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 08:00 Diagnóza vražda 7: Nejsmolnější svobodný v L.A. 18 [i] 09:00 Diagnóza vražda 7: Místo odpočinku 19 [i] 10:00 Diagnóza vražda 7: Vražda v Grilu u Boba 20 [i] 11:00 Diagnóza vražda 7: Dvě mouchy jedním Sloanem 21 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Diplomatická imunita 6 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Zen a umění zdravého žití 6 [i] 14:00 Městečko Haven 2: 1. Díl 1 [i] 15:00 El Dorado: Město zlata [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 19:00 PREMIÉRA Být Erikou 4: Co je to za doktorku? 1 [i] 20:00 Kdo myslíte, že jste? 1: Susan Sarandon 6 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Parukový večírek 7 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3: Nařízení vlády 13224 7 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Mrtvola 6 [i] 00:00 Být Erikou 4: Co je to za doktorku? 1 [i] 01:00 Médium 6: Další deja vu 1 [i] 02:00 Mluv [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 9 [i] 07:15 Sedm divů sluneční soustavy 4 [i] 08:15 Podzemí měst III. 3 [i] 09:10 Dítě naší doby: Příběhy dětí 3 [i] 09:50 Jamie ukáže, co umí 6 [i] 10:45 Mocné lodě: Mary Queen 2 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě: Můj život se změnil 6 [i] 12:55 Utajený šéf - Austrálie II. 02 [i] 13:55 Jak žijí Jonesovi 1 [i] 14:25 Jak žijí Jonesovi 2 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani II.: Společenstva 5 [i] 15:55 Život 5 [i] 16:55 Když dojde jídlo [i] 17:55 Mistři švindlu 85 [i] 18:30 Mistři švindlu 86 [i] 19:05 Deratizátor 1 [i] 19:40 Deratizátor 2 [i] 20:10 Sběrači II. 5 [i] 21:05 Raději se bojte 7 [i] 22:00 Boj o život 6 [i] 23:00 Smrtící válečníci II. 1 [i] 23:55 Oživlé dějiny 1 [i] 00:55 Vyloučeno 5 [i] 01:55 Podzemí měst III. 3 [i] 02:50 Zvířecí rekordmani II.: Společenstva 5 [i] 03:50 Nejpřísnější rodiče světa 1 [i] 04:55 Život 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Karate Kid [i] 08:15 Somrák z Beverly Hills [i] 09:55 Gauner [i] 11:20 Umění odpadu [i] 12:55 Ramona [i] 14:40 Vlk [i] 16:15 Parchanti [i] 17:50 Škola života [i] 19:30 Před kamerou IX. 16 [i] 20:00 Hlavně nezávazně [i] 21:50 Hra o trůny II. 1 [i] 22:50 Antikrist [i] 00:35 Noční můra v Elm Street [i] 02:10 Rakeťáci [i] 03:45 Hlavně nezávazně [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka [i] 07:50 Kdo je Clark Rockefeller? [i] 09:15 Navěky šťastni [i] 10:55 Mildred Pierceová 3 [i] 12:00 Evet, beru si tě! [i] 13:40 Líbánky [i] 15:15 Invictus: Neporažený [i] 17:25 Pod jednou střechou [i] 19:20 Sólista [i] 21:15 Splice